Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. srp 2010

@sarlotta Díky 🙂
Holky na kolik stupnů mám prát ty oblečky?Na 40 či 60? nák jsme to zapomněla.

mari111
17. srp 2010

Kopísku a tam to nemáš napsané? Já peru na 40° JOJ HANDM, CO JÁ BYCH ZA TO DALA KDYBY LILO ZE MNE 😀 😀

sarlotta
17. srp 2010

sem tu měla elis na kafíčku, zatím je celá 😀 😀

sarlotta
17. srp 2010

@kopa ty nové věci klidně i na 30st.... potom na 40st a plenky a osušky zvlášť na 70st...pokakané, třeba při koupání se podaří nehoda 😅 😎 poblinkané stačí na 40st 😉 když budeš sušit venku, tak všechno pak žehlit 😉

mari111
17. srp 2010

Tak jsem málinko nakoupila a vařím znojemskou, teda manža ja jen tak jako občas nakouknu jak to dělá, poradím a zamícham, jen nevím jestli mne šetří abych mněla dost síl na porod nebo abych ještě nerodila 😅 😀 😀 😀

nikissek28
17. srp 2010

@mari111 abys měla dost sil na porod 😉

mari111
17. srp 2010

no tojo Niki, on je z toho tak vyprdlej že to není ani možné 😀

kopa
autor
17. srp 2010

@mari111 Maríku mám 😀 asi těhu demence 😀
@sarlotta Děkuji za rady 😉 Vždycky mi dobře poradíš mamko 😎

farmarska
17. srp 2010

ahoj holky, no já to říkala, jak tu nebudu, tak to tu pojede 😠 no a pět stránek jen to fiklo 😠 😝
Jinak já mám dnes pěknej den 🙂 v práci teda nic moc, byla děsná honička..ani nasváču jsme jít nestihli 😝 hned potom jsem frčela na gyndu, omluvit se a dohodnout na jiným termínu a oni, že si můžu hnedka počkat a já že se musím jet domůalspon osprchnout 😅 že jsem zašpiněná a upocená 😅 a tak jsem jela rychle domů, osprchovat, převlíc a zpátky na gyndu a když jsem přijela tak tam čekárna k prasknutí narvaná, ale sestřička mne vzala přednostně hnedka 😵 a když ženský prskaly, tak jim řekla, že paní je těhotná a byla celej den v práci 😝 😵 tak to bylo fajn 😎 No a u doktora taky dobrý, na pondělek mám vypsanej ultrazvuk, tak mne jen prohlídnul a že prej všechno dobrý a pak jsem mu řekla o tom streptokokoj a ten prej miminku taky nevadí a antb. nemusím (prý by se to pohlídalo a ž pak před porodem) a toho 31. do hradce na ultrazvuk, to prej taky stačí 😵 no a když už jsem odcházela, tak jsem se ho jen ztísněně ptala, jestli si teda myslí, že to malé jako žije 😅 😅 aby mne zase nečekal šok, příští návštěvu při ultrazvuku 😅 a on na mne, at vůbec takhle nepřemejšlím, že proč by nemělo bejt v pořádku, ale aby mne uklidnil, at si ještě rychle lehnu...a i když měl plnou čekárnu, tak mi rychle ukázal mimi 😵 😵 nic neměřil a tak, jen abych ho viděla, že žije a daří se mu 😵 😵 a dařilo 😵 😵 😵 hezky se tam prcek mlel, říkal, že vypadá nádherně a že prospívá 😵 😵 a prej ted můžu bejt klidná a nebudu alspon do příštího týdne nervovat 😀
joo a taky ty výsledky z krve ten screning co mi dělali..mám prej negativní- v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
17. srp 2010

tak jsem vám holky od toho doktora jela ták spokojená 😵 😵 😵
a i ted se pořád usmívám jak blbeček 😵

aronek
17. srp 2010

@farmarska supr doktor a ochotný 😀 😀 😀 😀 jen se usmívej, já vždy před doktoremn nervy a tam jako bych si šlehla a jela jsem vysmátá domů 😉

tercie
17. srp 2010

@farmarska Farmíčku mám z tebe radost bobku 😉

ivomal
17. srp 2010

@farmarska hodnej pan doktor farmi, mě ten můj dneska slíbil, že příště to už vyjde🙂

mari111
17. srp 2010

Farmíku tak to je super, vše už bude v pořádku, prostě musí, jen se usmívej 😵 Mne se holky ta moje malinká tak mrvila že jsem se už začala těšánkovat že pudem a zas nic, ale ta jela teda fakt a dlouho a až to fakt bolelo, sem ji říkala jestli chceš ven tak se do toho pořádně zapři, no tak nevím 😒

sarlotta
17. srp 2010

@farmarska gratulka 😎

markee
17. srp 2010

ahojky,
@farmarska , moc a moc gratuluju 😉

farmarska
17. srp 2010

ahoj holky, tak jsem zase zpět 😉 musela jsem odběhnout pokrmit a odoojit si kozy a pak se postarat o manžu, přijel z práce zničenej a hladovej. Ted jsem si ukrojila kusanec dortu, co mi zbul ještě z oslavy a ležím už v pelechu 😵 ráno musím zase vstávat 😝 jůů já už se těším až budu doma 😅 žádný vstávání, žádný honičky, žádný makání bez sváči 😵 😀
jo a všem děkuju za gratulkyyyy!!!!! 😵 😵 😵 😵
holky já se už ták těším za tejden na ten ultrazvuk, až zase uvidím mimi 😵 😵 😵 a pak do hradce... 😵 si to vychutnám, mi ho doufám, pěkně ukážou, když si to platím a já se budu moct dosytosti vynadívat 😵 😵 😵 😵

farmarska
17. srp 2010

markee díky 😉 a co u vás doma? co Míša nezlobí? 😉

sarlotko a co že jste to dneska byli kupovat? a co malá jak spinká?

mari, slonisko, už rodíš? 😉 😀 😀 😀

hadm, elí, držte se plánu a žádné předbíhání 😉 😎

farmarska
17. srp 2010

ivomal, no vidíš to! to kdž to slíbil doktor, tak to ani jinak bejt nemůže! 😉 😵 😵 Kdy začnete snažílkovat? 😕

farmarska
17. srp 2010

aronku a co Honzík, jak jste na tom se spaním? pořád raní ptáče? 😅

tercí a co ty a tvůj bobíšek? jak se pořád máte? co nového u vás? manža už mluví? 😕

mari111
17. srp 2010

slonisko ještě nerodí 😠

farmarska
17. srp 2010

ajuš, hezky mu naplánuj dovolenou na plodný dny a vrhněte se do páření jako zvířata a to prostě i s katynkou tenhle měsíc už musíte dát!!!! 😵 😵 😵 😵 mimochodem, katuš doufám, že se zrovna páříš 😉 😀 🤐 😀
kopi ty máš ale krásnej břuch 😵 a ten dětskej koutek..moc hezké 😵 😵

farmarska
17. srp 2010

a jéjé mari 😅 😅 😅 no ale zase jsi mne pobavila, jak jsi psala, jak dáváš Laurince instrukce 😀 😀 😀 Hele, tak jí zkus něco slíbit..třeba se nachytá 😉 🙂

farmarska
17. srp 2010

tý jo a dneska jsi mi nadělala pěkný chutě s tou znojemskou 😝 bych si hned taky dala 🙂
já ted sežrala toho dorta , ale mám pořád na něco chut, na něco, ale nevím na co, to je peklo 😝 mi jde jazyk do vrtule 😅 😅 nevím co si dát 😒

farmarska
17. srp 2010

holky a pro zasmátí, jo..nová příhoda se tchánovcema 😀 Tak nejdřív měli vzít toho Robču do Chorvatska, pak vymysleli Bulharsko, pak zas zrušili a vymysleli Turecko, pak zas zrušili a že pojedou do toho chorvatska, ale vlastním autem a dnes chtěli opět rodný číslo a že poletěj do Tunisu 😀 😀 tentokráde v pátek 😀 no mladej už se nevzrušuje, říkal, že už tomu stejně nevěří, že to zase změněj -zrušej 😝 takže zatím žádná cestovní horečka se nekoná, žádný balení, nákupy a přípravy.. tak doufám, že pak v pátek ráno nebudeme překvapený 😅 😅 😅 🤐

farmarska
17. srp 2010

jako a tady nikdo jo 😠 já zapoměla, vy se tu zase slezete , až budu v práci 😝 😀
no tak pěkně jsem si pokecala 😀 😎 tak já jdu prohledat dům, zásoby a zjistit na co že to mám tak velkou chuť 😀 a pak to zblajznu a jdu chrupat 😎
mějte se tu pěkně, nezlobte a zítra večer zas e čuuuuusííííík 🙂

markee
17. srp 2010

Farmy, Míša ani neprotestoval,když jsem mu vykecávala díru do hlavy o tom,že se chová jak blb. No jsem zvědavá,jak dlouho to bude zkousávat. Vyčetla jsem mu chování,že prostě je jak pubertální debil a né táta od rodiny. A tak prostě no. Uvidíme co bude dál.
Já dnes byla na brigádě i zítra jdu. Tak jsem stahaná.

ivomal
17. srp 2010

@farmarska snažilkovat naplno asi až po mrše, až dorazí, prosím když tak Kopu, aby mě opravila tabulce, že čekám na mrchu první porevizní...., ale šestinedělí už můžu ukončit (2,5 týdne), jsem jinak OK, akorát hormonálně na dovolené....sliznice 0. Moc to držím všechny údy, aby si měla pohodové těhu a brzy měla i po zkušebce🙂

nikissek28
18. srp 2010

ach jo, tak já valím do práce a vy ještě dneska neroďte 🙂 a nebo roďte ale bezproblémově 😉

mari111
18. srp 2010

Dobré ránko, ja zas nemúžu spát, jsem vstávala s manžou ve 4:20 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru