Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. črc 2009

farmíku vítej nazpět 😵 😀
Já tu jsem,zrovna obědvám 😅 ale nemám co napsat u mě nic nového není 🤐

kopa
autor
21. črc 2009

😵 😵 Martinkal gratuluji k srdíčku 😵

aronek
21. črc 2009

Ahoj, Martikal děkuji za zprávy a moc gratuluji 😀 . Protože jsem srab srabáckej, tak já půjdu až začátkem srpna, mám dovču, tak si nebudu muset brát volno 😎

aronek
21. črc 2009

Na konci srpna mám být týden pracovně v Německu, tak abych věděla co a jak. Budeme představováni ministrini spravedlnosti a máme být ve společenském, dobrý fór, to už se do ničeho nevlezu 😀 , tedy doufejme 😠

tercie
21. črc 2009

Čus ženy, tady to dneska žije 🙂
Marti gratulace ke kontrole, tak aronku se nemáš čeho bát, Marti přinesla pozitivní zprávy, tak jsi na řadě 😉

Kopi taknějak, u mě taky nic novýho, taky nemám co psát.
Akorát to, že teda jako budu měnit to wc prkýnko, protože je hnusný 😀

Farmíku nazdárek, co cholera, už je pryč? A houby? Rostou? My máme na zahradě velikou píchavku, tak budou co nevidět řízky, už se těším 😀

farmarska
21. črc 2009

ahoj sestro! 🙂 píchavka! to se taky jí?! 😕 to víš, já jsem houbař jen z doslechu 😀 😀
jinak houby NEROSTOU a asi ani růst nebudou, co jsem se dozvěděla, od patoložky !! 😠
Mirax to víš že mne štveš a né že né! 😀 Bo ty jsi ta, co mi přinesla tuhle informaci první 😠
😀 😀 😀 😀

farmarska
21. črc 2009

terci, jak to že budeš měnit prkýnko?! 😕 dyt si se na ně tááák těšila 😨
nebudeš ty nakonec prkýnkový ouchyla? 😉 😀 😀

farmarska
21. črc 2009

kopi tak dobrou chuť 🙂 teda jestli už není pozdě 😀

kupina
21. črc 2009

Martinkal, super zprávička, gratuluji k srdíčku 😵 😵 😵.

Kopi, také teďka obědvám, tak dobrou chuť.

Venus, tak co výsledky?

Zdravím Farmarsku a Tercii 🙂

tercie
21. črc 2009

Kupi ahojky 🙂

No píchavka, taková ta bílá koule, já houbař taky nejsem, ale tuhle vím, že je jedlá 😀
Já si dělala srandu páč jsem četla, od mirax že houbičky budou až za 4 roky...no což, ale víš co se vleče neuteče, a taky kdo počká, ten se dočká 😀 Třeba pak budeš sklízet hřiby kosou a my budem jenomn závidět 😀
Prkýnko vyměním, protože fakt stojí za starou belu, ty jsi neviděla fotky?

kupina
21. črc 2009

A zdravím také samozřejmě Aronka 🙂. Aronku sice se již koncem srpna do lecčeho nevlezeš, ale stojí to za to, ne 😵?

sarlotta
21. črc 2009

Ahojky holčinky... nestíhám dočítat. kecalky🙂))

Martince blahopřeju k srdíčku🙂)) to je nááádhera 😎

Farmi co to čtu nemoci huuuuuš......

Já jdu 23.7.09 na operaci s tou mojí kýlou... doc říkal, že to ani nemůže najít jak je to malé... ale já to tam nechci 😀 a taky říkal, že mi nezaručí, že by se to nerozjelo když to nechám tak... takže 1steh to zpraví a 3týdny nesmím do posilovny🙂)) že by se o mělo zahojit dobře a rychle... no uvidíme jaká bude jizva.

kupina
21. črc 2009

Terci, já jsem prkýnko také neviděla 😔.

kupina
21. črc 2009

Sarlottko, ahojky. Tak to je dobře, že si tu kýlu necháš nakonec odstranit. A jak dlouho bude trvat operace?

sarlotta
21. črc 2009

15-30min říkal doc, prý podle toho jak rychle tu dírku najde🙂

aronek
21. črc 2009

kupinko, konečně to, že se do ničeho nevlezu mám na co svádět 😀 , ne vážně se moc těším na bříško 😎

tercie
21. črc 2009

Holky tak tady je to naše slavný prkno, kdo neviděl. Ještě jsem hodila nějaký další fotky:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

tercie
21. črc 2009

Šarlotko to je dobře že sis to domluvila, budeš to mít za sebou a pak už se budete jenom snažit o prcka 😉

sarlotta
21. črc 2009

Jo, přesně tak Terciii🙂))

nááádhernééé prkno🙂))))))))))))))))))))))))))))

sarlotta
21. črc 2009

krásná kuchyň. mám podobné úchytky🙂) a možná i barvu 😎

tercie
21. črc 2009

Prej nádherný 😀 Mě už se nelíbí a jak jsem chtěla oranžovou tak chci zas radši klasika, bílou 😀 Manža řek že na takovej hnus by si v životě nesed 😀

tercie
21. črc 2009

Děkuju za pochvalu, kuchyni dělal můj taťka. Je to třešeň na dvířkách a korpus třešeň balaton, či co.

kupina
21. črc 2009

Sarllot, tak to je celkem rychlá operace - to jsem myslela, že to bude trvat déle. A pustí tě domů po zákroku nebo si tě tam na nějaký ten den nechají? Hlavní je, že to už bude vyřešené a vy se budete moci snažit o miminečko 😵.

Aronku, přesně tak, alespoň teď máme výmluvu, proč nám to oblečení zase není 😀. Před tím to na nic svést nešlo 😀.

Tercie, tak konečně jsem skoukla to Vaše slavné prkýnko 😀. Ale zaujala mě kuchyně - máte ji moc hezkou. Můžeš mi prozradit od koho ta kuchyň je? My totiž v tuhle chvíli zařizujeme kuchyň také. Sice už máme něco vybráno, ale můžeme se mrknout i na něco jiného. Díky 😉

kupina
21. črc 2009

Tak už si mě předběhla s odpovědí 🙂. Vyřiď tatínkovi, že je moc šikovný 😉

kupina
21. črc 2009

Holky, musím se na chvíli rozloučit. Dělníci teďka budou stavět lešení, budou zateplovat a dělat novou omítku na baráku, tak musím jít poklidit pár věcí. A to budou dělat teď, když se zhruba za 2 měsíce budeme stěhovat 😠. Taky s tím mohli ještě chvíli počkat 😠

tercie
21. črc 2009

No jo, já jsem dneska superrychlá 😀 Děkuju Kupi a taťkovi to určitě vyřídím, bude mít radost. Pomáhal mi ji i navrhovat, protože jsem si nevěděla rady 😀

sarlotta
21. črc 2009

Kupi, jednu noc tam musím zůstat, snad mě pustí druhý den domů, to se uvidí jak to bude vypadat a jak velká bude jizva.

tercie
21. črc 2009

šarlotko tak ti budem držet place ať to máš rychle odbytý a potom aby se to obešlo bez komplikací a rychle se to hojilo 🙂
Můj manža byl začátkem roku na tříselný kýle, jenže ten jí měl hodně let, a navíc jak jsou chlapi bebíčka, tak byl schopnej něco dělat asi až po sedmi týdnech od operace 😀

sarlotta
21. črc 2009

no joooo, to by nám spadlo bydlení na hlavu 7týdnů🙂)) tříselná je víc namáhaná... tohle bude snad lepší🙂 a díky🙂))

tercie
21. črc 2009

No holky, kde jste všechny? Já načuhuju kdy se kdo objeví, a nic. To zas budete mít nejvíc elánu na psaní, když já to tu budu muset sbalit, co? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru