• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
farmíku vítej nazpět :dizzy_face: :grinning:
Já tu jsem,zrovna obědvám :sweat_smile: ale nemám co napsat u mě nic nového není :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: Martinkal gratuluji k srdíčku :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj, Martikal děkuji za zprávy a moc gratuluji :grinning: . Protože jsem srab srabáckej, tak já půjdu až začátkem srpna, mám dovču, tak si nebudu muset brát volno :sunglasses:
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Na konci srpna mám být týden pracovně v Německu, tak abych věděla co a jak. Budeme představováni ministrini spravedlnosti a máme být ve společenském, dobrý fór, to už se do ničeho nevlezu :grinning: , tedy doufejme :angry:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Čus ženy, tady to dneska žije :slight_smile:
Marti gratulace ke kontrole, tak aronku se nemáš čeho bát, Marti přinesla pozitivní zprávy, tak jsi na řadě :wink:

Kopi taknějak, u mě taky nic novýho, taky nemám co psát.
Akorát to, že teda jako budu měnit to wc prkýnko, protože je hnusný :grinning:

Farmíku nazdárek, co cholera, už je pryč? A houby? Rostou? My máme na zahradě velikou píchavku, tak budou co nevidět řízky, už se těším :grinning:
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj sestro! :slight_smile: píchavka! to se taky jí?! :confused: to víš, já jsem houbař jen z doslechu :grinning: :grinning:
jinak houby NEROSTOU a asi ani růst nebudou, co jsem se dozvěděla, od patoložky !! :angry:
Mirax to víš že mne štveš a né že né! :grinning: Bo ty jsi ta, co mi přinesla tuhle informaci první :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
terci, jak to že budeš měnit prkýnko?! :confused: dyt si se na ně tááák těšila :fearful:
nebudeš ty nakonec prkýnkový ouchyla? :wink: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
kopi tak dobrou chuť :slight_smile: teda jestli už není pozdě :grinning:
21. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Martinkal, super zprávička, gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Kopi, také teďka obědvám, tak dobrou chuť.

Venus, tak co výsledky?

Zdravím Farmarsku a Tercii :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kupi ahojky :slight_smile:

No píchavka, taková ta bílá koule, já houbař taky nejsem, ale tuhle vím, že je jedlá :grinning:
Já si dělala srandu páč jsem četla, od mirax že houbičky budou až za 4 roky...no což, ale víš co se vleče neuteče, a taky kdo počká, ten se dočká :grinning: Třeba pak budeš sklízet hřiby kosou a my budem jenomn závidět :grinning:
Prkýnko vyměním, protože fakt stojí za starou belu, ty jsi neviděla fotky?
21. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
A zdravím také samozřejmě Aronka :slight_smile:. Aronku sice se již koncem srpna do lecčeho nevlezeš, ale stojí to za to, ne :dizzy_face:?
21. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky holčinky... nestíhám dočítat. kecalky:slight_smile:))

Martince blahopřeju k srdíčku:slight_smile:)) to je nááádhera :sunglasses:

Farmi co to čtu nemoci huuuuuš......

Já jdu 23.7.09 na operaci s tou mojí kýlou... doc říkal, že to ani nemůže najít jak je to malé... ale já to tam nechci :grinning: a taky říkal, že mi nezaručí, že by se to nerozjelo když to nechám tak... takže 1steh to zpraví a 3týdny nesmím do posilovny:slight_smile:)) že by se o mělo zahojit dobře a rychle... no uvidíme jaká bude jizva.
21. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Terci, já jsem prkýnko také neviděla :pensive:.
21. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sarlottko, ahojky. Tak to je dobře, že si tu kýlu necháš nakonec odstranit. A jak dlouho bude trvat operace?
21. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
15-30min říkal doc, prý podle toho jak rychle tu dírku najde:slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
kupinko, konečně to, že se do ničeho nevlezu mám na co svádět :grinning: , ne vážně se moc těším na bříško :sunglasses:
21. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky tak tady je to naše slavný prkno, kdo neviděl. Ještě jsem hodila nějaký další fotky:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=161239
21. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Šarlotko to je dobře že sis to domluvila, budeš to mít za sebou a pak už se budete jenom snažit o prcka :wink:
21. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, přesně tak Terciii:slight_smile:))

nááádhernééé prkno:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))
21. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
krásná kuchyň. mám podobné úchytky:slight_smile:) a možná i barvu :sunglasses:
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Prej nádherný :grinning: Mě už se nelíbí a jak jsem chtěla oranžovou tak chci zas radši klasika, bílou :grinning: Manža řek že na takovej hnus by si v životě nesed :grinning:
21. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Děkuju za pochvalu, kuchyni dělal můj taťka. Je to třešeň na dvířkách a korpus třešeň balaton, či co.
21. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Sarllot, tak to je celkem rychlá operace - to jsem myslela, že to bude trvat déle. A pustí tě domů po zákroku nebo si tě tam na nějaký ten den nechají? Hlavní je, že to už bude vyřešené a vy se budete moci snažit o miminečko :dizzy_face:.

Aronku, přesně tak, alespoň teď máme výmluvu, proč nám to oblečení zase není :grinning:. Před tím to na nic svést nešlo :grinning:.

Tercie, tak konečně jsem skoukla to Vaše slavné prkýnko :grinning:. Ale zaujala mě kuchyně - máte ji moc hezkou. Můžeš mi prozradit od koho ta kuchyň je? My totiž v tuhle chvíli zařizujeme kuchyň také. Sice už máme něco vybráno, ale můžeme se mrknout i na něco jiného. Díky :wink:
21. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak už si mě předběhla s odpovědí :slight_smile:. Vyřiď tatínkovi, že je moc šikovný :wink:
21. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky, musím se na chvíli rozloučit. Dělníci teďka budou stavět lešení, budou zateplovat a dělat novou omítku na baráku, tak musím jít poklidit pár věcí. A to budou dělat teď, když se zhruba za 2 měsíce budeme stěhovat :angry:. Taky s tím mohli ještě chvíli počkat :angry:
21. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
No jo, já jsem dneska superrychlá :grinning: Děkuju Kupi a taťkovi to určitě vyřídím, bude mít radost. Pomáhal mi ji i navrhovat, protože jsem si nevěděla rady :grinning:
21. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Kupi, jednu noc tam musím zůstat, snad mě pustí druhý den domů, to se uvidí jak to bude vypadat a jak velká bude jizva.
21. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
šarlotko tak ti budem držet place ať to máš rychle odbytý a potom aby se to obešlo bez komplikací a rychle se to hojilo :slight_smile:
Můj manža byl začátkem roku na tříselný kýle, jenže ten jí měl hodně let, a navíc jak jsou chlapi bebíčka, tak byl schopnej něco dělat asi až po sedmi týdnech od operace :grinning:
21. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
no joooo, to by nám spadlo bydlení na hlavu 7týdnů:slight_smile:)) tříselná je víc namáhaná... tohle bude snad lepší:slight_smile: a díky:slight_smile:))
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
No holky, kde jste všechny? Já načuhuju kdy se kdo objeví, a nic. To zas budete mít nejvíc elánu na psaní, když já to tu budu muset sbalit, co? :grinning:
21. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.