Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
mari111
24. srp 2010
@aja.83 jak po másle, tak šup, už tě čekám 😃 😃 😃
madormi
24. srp 2010
@aja.83 děkuji moc. věřím tomu že to tentokráte dopadne. však co mi zbývá jiného že 😃
madormi
24. srp 2010
hollky mě tak bolí záda ( dole ) to je hrozný, at sedím, stojím nebo ležím.
mari111
24. srp 2010
@madormi téda co to máš s těma zádama kakra :-|
kopaautor
24. srp 2010
Holky,tak jsem si byla koupit ty poporodní kalhotky v lékárně,vzala jsem si xl.Musím je do té porodnice mít? :-N V tomhle já nevydržím,to je materiál a navíc mi jsou menší v bocích,tak ty nohavičky celkem škrtí.Nemohu mít sebou raději bavlněné?? :-N :-N
sarlotta
24. srp 2010
@kopa můžeš mít jaké chceš, jen si jich vem hooodně.. tyhle jsou fajn, že je přepereš a za chvilinku jsou suché a taky rána větrá. 😉
sarlotta
24. srp 2010
tak sem malou dala spát do košíku... uáááá- řev,,, pak zkouška postýlky...uááá řev... tak sem ji lupla vedle sebe na sedačku a začla žehlit.. princezna chvilku čučela co dělám, pak zkoušela pobrekávat a pak usnula 😃 😃 , tak mám vyžehleno 😎 ... včíl se zas napila a šupla sem ju nabalkon v kočáře... venku prší.. tak tam má vzdoušek 😉
sarlotta
24. srp 2010
@madormi čárečky zesílí... já taky trpím na kříže a v těhu to byly jasné známky 😎 😃
mari111
24. srp 2010
@sarlotta uááááááá no teda, ona ti chtěla pomáhat žehlit né asi 😉 😃 😃 😃
mari111
24. srp 2010
@sarlotta no a ty si to nepochopila :-N
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta Díky za radu 😉 tak já si je sebou vemu jen preventivně a nabalím si hodně bavlněných :-N stejně tam manža bude za mnou chodit každý den,tak to vypere 😉 Ještě jsem koukala,že se dělají náké ty kalhotky od Teny,tyhle mi zrovna nejsou moc pohodlné :-N

Jinak jsem si koupila zdrav.pantofle a hroznový cukr a už mám asi vše,krom kojící podprdy.
ivomal
24. srp 2010
@madormi budesílit a bude a bude🙂
sarlotta
24. srp 2010
@kopa ty koj podprdy určo 2.. nebo nějakou bez kostic na spaní a vložky do ní.. nejlíp od chicca 😉 jestli budeš kojit tak nevylezeš z podprdy :-p ani v noci.
sarlotta
24. srp 2010
@mari111 jo tááák 😃 😃 😃

odpočinek v kočárku
s maminkou jako balíček .... já tam čumím kdesi vedle.. toho si nevšímejte 😉
tělocvik
tak sem se najedla a co budem dělat dál mami ? 😃
madormi
24. srp 2010
@sarlotta
@ivomal budu tomu věřit holky 🙂
madormi
24. srp 2010
@sarlotta teda ta roste jak z vody šarlotka
mari111
24. srp 2010
no capak si vymyslela za zábavu Šarlotko 🙂
sarlotta
24. srp 2010
@mari111 zatím chrupe na balkoně 😎
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta sarlott to mám radost, že nevylezu z podprdy 😃 😃 Hele a už si je mám koupit?Nevyrostou mi ještě ty prsa? =-)
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta Jinak moc vám to s Šarlotkou sluší x-)
sarlotta
24. srp 2010
@kopa tak můžeš počkat... ale ten materiál by měl být o to číslo natahovací 😉 já kupovala na mimibazárku za 280,- jednu a je super- bavlněná celá 😉
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta no to jsme zvědavá jestli na ty svoje balony seženu ještě natahovací 😃 😃 to bude ještě prča :-o
Oni stačí asi obyč né? :-N Já chtěla bud koupit od Anity a nebo Triumphu.
kopaautor
24. srp 2010
Jdu udělat tabulku 😉
kopaautor
24. srp 2010
A Sarlott pomůže mi něco na ty vazy? =-) Hořčík??To tak bolí, že sotva chodím :-|
sarlotta
24. srp 2010
no anita stojí 1000,- jedna... a je to zbytečné... jednu mám... ale stejně to furt peru, jak se potím.

kukni sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=361364 😉
sarlotta
24. srp 2010
@kopa no hořčíkem nic nepokazíš, ale spíš to nenamáhat a odpočívat... nevšímat si toho, nemačkat si to 😉
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta Sarlott díky za odkaz,ale já to musím vyzkoušet :-N Já mám vel.E a možná ted už F :-N Tak to musím mít pohodlné :-N
sarlotta
24. srp 2010
to mám taky🙂 a mám tu naturanu... a ok... jak chceš... šak se to dá vrátit poštou zas 😉 v obchodě je to dost bída na nás větší holky 😃
kopaautor
24. srp 2010
@sarlotta No já tu naštěstí mám dva obchody,kde zaručeně koupím 😉 Jen to furt odkládám,nechci se do toho soukat :-N
kopaautor
24. srp 2010
Kolik máš spotřebu bodýček a nebo overálků na spaní?? =-) Já nemám vůbec overálky č.62 :-N :-x

Začni psát odpověď...

Odešli