• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@handm dnes jsem netesila budu zítra :slight_smile: a jestli tam nebuou dálnice tak mě trefí :d :D
25. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
jinak holky prosím co na zácppu? nemůžu si dojít a z toho mě asi bolí taky břicho. včera jsem večer měla hroznou chut na míchaný vajíčka, k tomu jsem si dala párek, okurku, chleba s máslem zapila to 33% šlahačkou a ani to se mnou nehlo :slight_smile:

taak já vás jdu dočíst jestli náhodu ty naše tři krasavice nerodí :slight_smile: už by mohly teda :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
dobré ránečko holky :sunglasses:

@kopa no jak kdy, někdy i 3 za noc, slečna si ráda blinká na svoje rameno :sweat_smile: nebo se pročurá durch až na břuch... vím, že malý byl na tohle ještě větší expert :grinning: no jo chlapečci :wink:
25. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@madormi na zácpu vařenou mrkvičku a nebo švestkový kompot
25. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@madormi ahaaa, ja si nejak myslela, ze dneska, ale je fakt, zes rikala nejspis ve ctvrtek.. no jo, jsem sklerotik :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na zítra držíme s bobistou palce!!:slight_smile:
na zácpu taky na lačno sklenici teplé vody... anebo na mě zabírají zaručeně sušené meruňky.. to mám mnohdy co dělat, abych doběhla :grinning::grinning::grinning:

@katyna, kačko, tak jak u tebe?! krom počítače?! všechno ok?! musím mrknout do tabuličky, jak jsi na tom..

25. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@tercie krásný román:slight_smile: jsem si početla jak se máte parádně :sunglasses: Lukýnek je šikovníček, Šarlot taky nepotřebuje postýlku- mrška :astonished: :sweat_smile: ale už sem si ji přišupla úplně k posteli a budu ji zkoušet odkládat do postýlky a simulovat blízkost. jakože leží vedle mě :grinning: :grinning: není to moc sranda, pže Kryštof se nám někdy vprdelkuje do postele taky, tak to jsme tam pak jak sardinky :angry:

hele plné kojčo až do ukončeného 6měs- to máš čásek a klidně i do 7měs :wink: když bude přibírat a spinkat :sunglasses: a jinak já kojila cekova 2,5 roku... takže buď v klidu... potom jak už je jen večer před usnutím na mazlení.. to je teprve krása :wink:
25. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@handm plodovka se dodělává nic se neboj a já myslím, že to nebude plodovka... jak půjdeš na ko tak si vyptej tn testík na plodovku, abys ho měla doma :wink:
25. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@handm -u mně kromě počítače nic dobrýho :angry: :grinning: ,s přítelem v pohodě,ale z těch pitomých peněz se asi jednou zblááááázním a skončím v práci :grinning: :grinning: .

@madormi -jéé,tak to budu zítra držet palce vší silou,ať tam jsou a jsou krásný!!! :wink: :wink:

sarlotky ahoj :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz
@tercie -dlouho jsem se na Lukáška nekoukala,roste jako z vody a nádherně se směje! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2010 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz
@sarlotta jeee, dekuju za uklidneni...:slight_smile: ze se dodelava.. to jsem se nikde nedocetla....
na ten test už jsem se ptala asi v osmi lekárnách a nikde ho neměli... tak příště se optám v poradně v porodce, dkyž tedy se nic nepohne a zas vyrazím v pondělí...:slight_smile:

hihihi, představuju si vás jako sardinky v pelechu...:slight_smile: z jedné strany šarlotka, uprostřed kryštofek a vy dva tam..:slight_smile: jak širokou máte postel?!:slight_smile: my si ted nechali udělat 170 šířku, a chtěli jsme kvuli dětem - dítěti matraci v celku, aby je netlačilo dřevo, kdyby byly dvě matrace vedle sebe..:slight_smile: si pamatuju, kolik jsem toho naspala u našich v pelechu jako malá a jak to tlačilo :grinning::grinning::grinning::grinning:
a kojčo do 2,5 roku.. tyjo, to jsem zvedava na sebe, hlavně aby něco bylo...:slight_smile: kamaradka ted nekoji vubec a mala je na nutrilonu a je to obříček :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

@katyna6 jejda, to neříkej, že nic dobrýho!!! jsi 22DC jak jsem koukala, tak za chvilku proběhne testík... a s penězma chápu.. pozemek zlobivej, co?!:frowning2: my ted snad uz pronajmeme bytecek, tak se trochu zahojíme, ale nechci to zakriknout, dnes si budu s pánem ejště volat....
25. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
holky děkuji, jdu zkusit ty švestky. mě pomáhá kafe ale to si dávat nechci noo :-/
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@handm -no pozemek už mně maximálně s...,ale co je tak všechno ,co můžu dělat.Dnes jdu podepsat smlouvu do realitky a snad se budou trochu snažit.Jinak,pokud se nic nezmění,bude muset přítel asi na nějakou dobu za hranice,ať něco vydělá a poplatíme dluhy a můžeme trochu normálně žít.S takovou bysme nemohli jít ani nikam do centra :angry:
25. srp 2010 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz
@madormi -mně nejlép asi zabírá sklenička vody hned po ránu na lačno,ale vyzkoušej,co půjde.Kdyby nezabralo nic,je dobrá ještě Lactulosa-takový sladký sirup,dá se koupit v lékárně a mám pocit,že ho můžou i těhulky
25. srp 2010 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky kecalky! :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@katyna6 dovedu si predstavit... já už byla taky rozhodnutá jít do RK, i když jsem nechtěla ani za nic... dávala jsem na všechny možný servery, odpovídala na inzeráty poptávek, ale lidi se podivalo mraky a nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc spousta nevychovaných, ze nedají vědět, nebo neprijdou nakonec.. a zacinalo to byt narocne na dojizdeni na prohlidky atd...
no jak rikam, nechci to ted zakriknout....

tak se drzte, snad RK bude mit uspech!!!!!!!
prace v cizině by taky nebyla pro tvoje těhulkování uplně super :frowning2:
25. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@katyna6 Čau Katynko,spolubojovnice! My toho máme nějak moc společného! :wink: Taky se s manžou utápíme ve finančních problémech, jsme věčně v mínusu a do toho stále nemůžeme prodat barák po tchýni a straší nás ještě dluhy po ní, které, pokud se barák rychle neprodá, budeme muset nějak uhradit my :angry: ...Ale to teda nevím z čeho :unamused: ..Zrovna včera jsme se s manžou bavili, jestli bychom vůbec zvládli prcka, manžovi mají snižovat plat a u mě nic extra a mateřskou a porodný furt spíš snižujou... :frowning2:
25. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@katyna6 My už teda máme ten barák od dubna v realitce a stejně se zatím nikdo nenašel! Je blbá doba! :confounded:
25. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@handm -no právě,to je pořád telefonování,domlouvání a pak nic z toho.Taky jsem do realitky nechtěla,ale už to trvá 8 měsíců a nic,tak na to kašlu.S tou cizinou bych nebyla nadšená,ale nic jiného by nám asi nezbylo,protože takhle by jsme na to mimičo asi ani neměli :confounded: .Budu ti držet,ať vám to s nájemníkama vyjde,to taky není jednoduchý,sehnat v dnešní době někoho slušnýho.
25. srp 2010 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz
ahoj ajíííí-no ty seš celá já!!!U nás úplně stejný,jedny dluhy plácáme jinejma a tak pořád dokola,snad i čímdál hůř a když si představím,že bych třeba otěhu a šla na neschopenku,tak to si ani radši nepředstavuju,pač potom by jsme byli v totální ......,když by mi nějaká almužna došla až za 2-3měsíce.Jako my máme ještě takovou pojistku,jít k mamce,má krásnej velikej dům a za pár měsíců tam bude sama,až ségra dostaví,ale bydlet sami je přece jen mnohem lepší
25. srp 2010 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz
@handm máme 180 šířka x 2 metry délka :wink:
@katyna6 to máš dobrý, tak si v práci sem tam polež, nějakou tu terapku si dej :grinning: :grinning:
@aja.83 ahojky, to je pech ten barák :angry:
25. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@katyna6 To jo Katy, rozumím ti. Rodiče jsou sice fajn a moc hodní, když nějak pomůžou, ale bydlet bych s nimi nechtěla... :wink: Čoveče já při včerejší debatě manžovi říkám - nemám si snad radši znovu nasadit antikoncepci? :grinning: Ten na mě koukal jak zjara :grinning: ! Pak říkám, to byl vtip :wink: , ale prostě jsme se shodli, že to dítě zatím nebudeme hrotit až do nějakých umělých oplodňování, třeba u nás vážně není ještě vhodná doba a mimi čeká, až budou rodiče v klidu a mít trochu peněz, aby mu poskytli to nejlepší,co můžou! :wink:
25. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@katyna6 to je Tvoje maminka s tím domečkem ? já bych šla na chvilu, když by přítel jel vydělávat prašule, tak bych se přestěhovala k ní :wink: nejlíp už s pupíškem :wink:
25. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@katyna6 @aja.83 vy jste jak dvojčata koukam...:frowning2: ach jo
25. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@katyna6 Já vím, u vás to je s mimčem trošku jinačí než u nás, protože jsi starší...Ale neboj, určitě se brzy povede, já mám stejně takový tušení, že otěhu zase spolu! :wink: Tak na kdy to vidíš? :grinning:
25. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@sarlotta jojo, to je rozumny, 180 šířka.. :slight_smile: my původně taky chtěli, ale nakonec mame kompromisních 170, bo máme malinkou ložničku a aby se vešla postýlka a byl komfortní průchod, dali jsme to :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahojda holky, tak co nového, ste toho zas nakecali.
Aju -Katynko to je sakra trápení :angry: peníze prokletý,co :pensive:
Terculík dík za odkaz, ta je krásna :slight_smile: Lukášek už takle vyrostl,jo, že se nevejde do kočárku, no jo, ona už aj ségra má malou ve sporťáčku, máte stejnej kočárek a ségrinej malej je 5a 1/2 měsícu
A kdepak máme Elišku :fearful:
25. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@mari111 ahojky, tak co kontrolka?!:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@aja.83 -jojo,tohle přesně jsem si mockrát říkala taky,že mimi čeká na nejvhodnější dobu.Ale jak jsi psala,nějaký orky už mám,tak se bojím tím víc,čím dýl to snažení trvá. :frowning2: .A to těhulení-myslím tento měsíc třeba,bereš? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@sarlotta -jojo,to je moje mamka,bydlí asi 2 km.od nás.Já bych brala i to,být bez skoro peněz a bydlet s ní,ale s mimiškem.mamča je v pohodě,ale jak si člověk jednou zvykne a ovšem si rozhodovat sám,tak je pak těžkýse vrátit do něčeho,co bylo před 6ti lety :sunglasses:
@handm -to jsme,ale v těch problémech.Kéž by jsme byly co nejdřív stejně i s těma radostma :wink: :dizzy_face:
25. srp 2010 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz
@handm jedu až odpoledne, jako vždy, tam pak tolik nečekám :wink: .No ještě čekám kdy mi přivezou tu pračku, doufam že ne ve tři,až budu chtít na gyndu. "počkám do 12:00 a pak jim tam zavolam jestli mi řeknou v kolik asi to přivezou ", to bych tam pak musela zítra, stejně tam zítra musím na natáčky ale dr bych chtěla sfouknout dneska.
25. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
holky já budu konečně prát :slight_smile: juchúúúúúú kdyby ste vyděli kolik toho mám, pak se z toho žehlení pototo :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.