Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
25. srp 2010

@handm dnes jsem netesila budu zítra 🙂 a jestli tam nebuou dálnice tak mě trefí :d :D

madormi
25. srp 2010

jinak holky prosím co na zácppu? nemůžu si dojít a z toho mě asi bolí taky břicho. včera jsem večer měla hroznou chut na míchaný vajíčka, k tomu jsem si dala párek, okurku, chleba s máslem zapila to 33% šlahačkou a ani to se mnou nehlo 🙂

taak já vás jdu dočíst jestli náhodu ty naše tři krasavice nerodí 🙂 už by mohly teda 🙂

sarlotta
25. srp 2010

dobré ránečko holky 😎

@kopa no jak kdy, někdy i 3 za noc, slečna si ráda blinká na svoje rameno 😅 nebo se pročurá durch až na břuch... vím, že malý byl na tohle ještě větší expert 😀 no jo chlapečci 😉

sarlotta
25. srp 2010

@madormi na zácpu vařenou mrkvičku a nebo švestkový kompot

handm
25. srp 2010

@madormi ahaaa, ja si nejak myslela, ze dneska, ale je fakt, zes rikala nejspis ve ctvrtek.. no jo, jsem sklerotik 😝 tak na zítra držíme s bobistou palce!!🙂
na zácpu taky na lačno sklenici teplé vody... anebo na mě zabírají zaručeně sušené meruňky.. to mám mnohdy co dělat, abych doběhla 😀😀😀

@katyna, kačko, tak jak u tebe?! krom počítače?! všechno ok?! musím mrknout do tabuličky, jak jsi na tom..

sarlotta
25. srp 2010

@tercie krásný román🙂 jsem si početla jak se máte parádně 😎 Lukýnek je šikovníček, Šarlot taky nepotřebuje postýlku- mrška 😲 😅 ale už sem si ji přišupla úplně k posteli a budu ji zkoušet odkládat do postýlky a simulovat blízkost. jakože leží vedle mě 😀 😀 není to moc sranda, pže Kryštof se nám někdy vprdelkuje do postele taky, tak to jsme tam pak jak sardinky 😠

hele plné kojčo až do ukončeného 6měs- to máš čásek a klidně i do 7měs 😉 když bude přibírat a spinkat 😎 a jinak já kojila cekova 2,5 roku... takže buď v klidu... potom jak už je jen večer před usnutím na mazlení.. to je teprve krása 😉

sarlotta
25. srp 2010

@handm plodovka se dodělává nic se neboj a já myslím, že to nebude plodovka... jak půjdeš na ko tak si vyptej tn testík na plodovku, abys ho měla doma 😉

katyna6
25. srp 2010

@handm -u mně kromě počítače nic dobrýho 😠 😀 ,s přítelem v pohodě,ale z těch pitomých peněz se asi jednou zblááááázním a skončím v práci 😀 😀 .

@madormi -jéé,tak to budu zítra držet palce vší silou,ať tam jsou a jsou krásný!!! 😉 😉

sarlotky ahoj 🙂

katyna6
25. srp 2010

@tercie -dlouho jsem se na Lukáška nekoukala,roste jako z vody a nádherně se směje! 😵 😵

handm
25. srp 2010

@sarlotta jeee, dekuju za uklidneni...🙂 ze se dodelava.. to jsem se nikde nedocetla....
na ten test už jsem se ptala asi v osmi lekárnách a nikde ho neměli... tak příště se optám v poradně v porodce, dkyž tedy se nic nepohne a zas vyrazím v pondělí...🙂

hihihi, představuju si vás jako sardinky v pelechu...🙂 z jedné strany šarlotka, uprostřed kryštofek a vy dva tam..🙂 jak širokou máte postel?!🙂 my si ted nechali udělat 170 šířku, a chtěli jsme kvuli dětem - dítěti matraci v celku, aby je netlačilo dřevo, kdyby byly dvě matrace vedle sebe..🙂 si pamatuju, kolik jsem toho naspala u našich v pelechu jako malá a jak to tlačilo 😀😀😀😀
a kojčo do 2,5 roku.. tyjo, to jsem zvedava na sebe, hlavně aby něco bylo...🙂 kamaradka ted nekoji vubec a mala je na nutrilonu a je to obříček 🙂🙂🙂

@katyna6 jejda, to neříkej, že nic dobrýho!!! jsi 22DC jak jsem koukala, tak za chvilku proběhne testík... a s penězma chápu.. pozemek zlobivej, co?!☹ my ted snad uz pronajmeme bytecek, tak se trochu zahojíme, ale nechci to zakriknout, dnes si budu s pánem ejště volat....

madormi
25. srp 2010

holky děkuji, jdu zkusit ty švestky. mě pomáhá kafe ale to si dávat nechci noo :-/

katyna6
25. srp 2010

@handm -no pozemek už mně maximálně s...,ale co je tak všechno ,co můžu dělat.Dnes jdu podepsat smlouvu do realitky a snad se budou trochu snažit.Jinak,pokud se nic nezmění,bude muset přítel asi na nějakou dobu za hranice,ať něco vydělá a poplatíme dluhy a můžeme trochu normálně žít.S takovou bysme nemohli jít ani nikam do centra 😠

katyna6
25. srp 2010

@madormi -mně nejlép asi zabírá sklenička vody hned po ránu na lačno,ale vyzkoušej,co půjde.Kdyby nezabralo nic,je dobrá ještě Lactulosa-takový sladký sirup,dá se koupit v lékárně a mám pocit,že ho můžou i těhulky

aja.83
25. srp 2010

Ahoj holky kecalky! 🙂

handm
25. srp 2010

@katyna6 dovedu si predstavit... já už byla taky rozhodnutá jít do RK, i když jsem nechtěla ani za nic... dávala jsem na všechny možný servery, odpovídala na inzeráty poptávek, ale lidi se podivalo mraky a nic... 😝 navíc spousta nevychovaných, ze nedají vědět, nebo neprijdou nakonec.. a zacinalo to byt narocne na dojizdeni na prohlidky atd...
no jak rikam, nechci to ted zakriknout....

tak se drzte, snad RK bude mit uspech!!!!!!!
prace v cizině by taky nebyla pro tvoje těhulkování uplně super ☹

aja.83
25. srp 2010

@katyna6 Čau Katynko,spolubojovnice! My toho máme nějak moc společného! 😉 Taky se s manžou utápíme ve finančních problémech, jsme věčně v mínusu a do toho stále nemůžeme prodat barák po tchýni a straší nás ještě dluhy po ní, které, pokud se barák rychle neprodá, budeme muset nějak uhradit my 😠 ...Ale to teda nevím z čeho 😒 ..Zrovna včera jsme se s manžou bavili, jestli bychom vůbec zvládli prcka, manžovi mají snižovat plat a u mě nic extra a mateřskou a porodný furt spíš snižujou... ☹

aja.83
25. srp 2010

@katyna6 My už teda máme ten barák od dubna v realitce a stejně se zatím nikdo nenašel! Je blbá doba! 😖

katyna6
25. srp 2010

@handm -no právě,to je pořád telefonování,domlouvání a pak nic z toho.Taky jsem do realitky nechtěla,ale už to trvá 8 měsíců a nic,tak na to kašlu.S tou cizinou bych nebyla nadšená,ale nic jiného by nám asi nezbylo,protože takhle by jsme na to mimičo asi ani neměli 😖 .Budu ti držet,ať vám to s nájemníkama vyjde,to taky není jednoduchý,sehnat v dnešní době někoho slušnýho.

katyna6
25. srp 2010

ahoj ajíííí-no ty seš celá já!!!U nás úplně stejný,jedny dluhy plácáme jinejma a tak pořád dokola,snad i čímdál hůř a když si představím,že bych třeba otěhu a šla na neschopenku,tak to si ani radši nepředstavuju,pač potom by jsme byli v totální ......,když by mi nějaká almužna došla až za 2-3měsíce.Jako my máme ještě takovou pojistku,jít k mamce,má krásnej velikej dům a za pár měsíců tam bude sama,až ségra dostaví,ale bydlet sami je přece jen mnohem lepší

sarlotta
25. srp 2010

@handm máme 180 šířka x 2 metry délka 😉
@katyna6 to máš dobrý, tak si v práci sem tam polež, nějakou tu terapku si dej 😀 😀
@aja.83 ahojky, to je pech ten barák 😠

aja.83
25. srp 2010

@katyna6 To jo Katy, rozumím ti. Rodiče jsou sice fajn a moc hodní, když nějak pomůžou, ale bydlet bych s nimi nechtěla... 😉 Čoveče já při včerejší debatě manžovi říkám - nemám si snad radši znovu nasadit antikoncepci? 😀 Ten na mě koukal jak zjara 😀 ! Pak říkám, to byl vtip 😉 , ale prostě jsme se shodli, že to dítě zatím nebudeme hrotit až do nějakých umělých oplodňování, třeba u nás vážně není ještě vhodná doba a mimi čeká, až budou rodiče v klidu a mít trochu peněz, aby mu poskytli to nejlepší,co můžou! 😉

sarlotta
25. srp 2010

@katyna6 to je Tvoje maminka s tím domečkem ? já bych šla na chvilu, když by přítel jel vydělávat prašule, tak bych se přestěhovala k ní 😉 nejlíp už s pupíškem 😉

handm
25. srp 2010

@katyna6 @aja.83 vy jste jak dvojčata koukam...☹ ach jo

aja.83
25. srp 2010

@katyna6 Já vím, u vás to je s mimčem trošku jinačí než u nás, protože jsi starší...Ale neboj, určitě se brzy povede, já mám stejně takový tušení, že otěhu zase spolu! 😉 Tak na kdy to vidíš? 😀

handm
25. srp 2010

@sarlotta jojo, to je rozumny, 180 šířka.. 🙂 my původně taky chtěli, ale nakonec mame kompromisních 170, bo máme malinkou ložničku a aby se vešla postýlka a byl komfortní průchod, dali jsme to 🙂

mari111
25. srp 2010

Ahojda holky, tak co nového, ste toho zas nakecali.
Aju -Katynko to je sakra trápení 😠 peníze prokletý,co 😔
Terculík dík za odkaz, ta je krásna 🙂 Lukášek už takle vyrostl,jo, že se nevejde do kočárku, no jo, ona už aj ségra má malou ve sporťáčku, máte stejnej kočárek a ségrinej malej je 5a 1/2 měsícu
A kdepak máme Elišku 😨

handm
25. srp 2010

@mari111 ahojky, tak co kontrolka?!🙂

katyna6
25. srp 2010

@aja.83 -jojo,tohle přesně jsem si mockrát říkala taky,že mimi čeká na nejvhodnější dobu.Ale jak jsi psala,nějaký orky už mám,tak se bojím tím víc,čím dýl to snažení trvá. ☹ .A to těhulení-myslím tento měsíc třeba,bereš? 😉 😀 😀 😀
@sarlotta -jojo,to je moje mamka,bydlí asi 2 km.od nás.Já bych brala i to,být bez skoro peněz a bydlet s ní,ale s mimiškem.mamča je v pohodě,ale jak si člověk jednou zvykne a ovšem si rozhodovat sám,tak je pak těžkýse vrátit do něčeho,co bylo před 6ti lety 😎
@handm -to jsme,ale v těch problémech.Kéž by jsme byly co nejdřív stejně i s těma radostma 😉 😵

mari111
25. srp 2010

@handm jedu až odpoledne, jako vždy, tam pak tolik nečekám 😉 .No ještě čekám kdy mi přivezou tu pračku, doufam že ne ve tři,až budu chtít na gyndu. "počkám do 12:00 a pak jim tam zavolam jestli mi řeknou v kolik asi to přivezou ", to bych tam pak musela zítra, stejně tam zítra musím na natáčky ale dr bych chtěla sfouknout dneska.

mari111
25. srp 2010

holky já budu konečně prát 🙂 juchúúúúúú kdyby ste vyděli kolik toho mám, pak se z toho žehlení pototo 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru