• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@madormi gratuluju :slight_smile:
3. zář 2010 v 06:51  • Odpověz
hezký ráno :slight_smile: jo hadm, ne že se tu ukažeš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Natál myslím na tebe a držím palečky at jsi ok. :slight_smile: Dobře že stres ze školky odpadl, ted musí dobře dopadnout ještě ta mudra at můžeš bejt konečně už zase chvíli v klídku :slight_smile:
ahoj niki :slight_smile:
kopi ňam párečky, ty já ted můžu skoro denně :sweat_smile: ale i jen tak samotný bez pečiva, nebo s okurkou :sweat_smile:
jinak mě se Banášová líbí :slight_smile: teda jako ne vzhledem, ale jako jaký má hlášky a tak.. :slight_smile:
3. zář 2010 v 07:03  • Odpověz
hezký ráno :slight_smile: jo hadm, ne že se tu ukažeš :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Natál myslím na tebe a držím palečky at jsi ok. :slight_smile: Dobře že stres ze školky odpadl, ted musí dobře dopadnout ještě ta mudra at můžeš bejt konečně už zase chvíli v klídku :slight_smile:
ahoj niki :slight_smile:
kopi ňam párečky, ty já ted můžu skoro denně :sweat_smile: ale i jen tak samotný bez pečiva, nebo s okurkou :sweat_smile:
jinak mě se Banášová líbí :slight_smile: teda jako ne vzhledem, ale jako jaký má hlášky a tak.. :slight_smile:
tak a máte to dokonce dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
tak a japak to, že tu večer nepřišla povykládat tercí..co novýho :angry:
3. zář 2010 v 07:04  • Odpověz
Krásné ráno
tak v Praze jsem dopadli dobře. Ledviny i vše ostatní na co nám koukali je v normě. Jen nám ještě nabízeli konzultaci s genetikem, ale myslím, že by nás to zbytečně stresovalo. Nevím proč, ale paní doktorka začla mluvit o Downu, ale mi měli všechny testy negativní. Taky tam padla možnost odběru plodovky, ale to pro mě vůbec nepřipradá v úvahu. Fakt bych do toho nešla, když je maolej v pořádku a měl jen ty ledviny. Říkala, že chlapečkům dozrává močové ústrojí později. Myslím, že už to bude v pořádku. Ve 30tt nás tam ještě chtějí vidět. Jo a už máme 558g.
3. zář 2010 v 07:05  • Odpověz
pájíííí suprrr!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je uleva vid :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ranko!!!
všem se moc omlouvám :grinning:, ale jsem tu...:stuck_out_tongue_closed_eyes: Kontra nula, voda nula, bobista se v klidu vlní...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem o tom ráno přemýšlela a až půjdu v pondělí na KO a monitor, musím Dr říct, jestli mi řeknou aspon odhad a případně aby mi porod vyvolali, protože aby nebyl bobista moooc velkej.. aby to ty moje kyčle zvládly... občas mě bolí v noci, že se probudím...
Taky jsem studovala poslední zprávu z UTZ a tam je psáno, že podle MS 32+4 a podle UTZ 31+1 tak se nějak asi zpomalil, tak jen doufám, že je všechno ok.. z obou prvních UTZ byl naopak napřed. Na UTZ jsem od té doby nebyla, tak si ho musím vyžádat ted v pondělí, když nevyleze do té doby...snad je všechno ok, pohyby cítím

@kopa tak to se holky v práci měly moc dobře!!:slight_smile: a mimikovi párečky asi taky chutnaj, když jedou tobě :grinning::grinning::grinning:

@paajaa super!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste s Oliverkem šikulkové!!! MOc gratuluju k výsledkům!!!!!!!!!!!!!!!!! a na plodovku bych taky nešla, když jsi měla ok NT i triply, jen by ses zbytečně stresovala!!!!!!

@farmarska tak večeři si přežila bezva...!!! řešili jste ještě nějak to tchánovců "pojedeme na dovolenou a vezmeme Robiho?!" bych jim to ještě asi o hlavu omlátila :grinning::grinning::grinning: jak jsou na hlavu....

@natalie77 snad si v pořádku!!! určitě ano!! ted už bude jen líp, všechno z tebe spadlo (škola, doma, malýho školka), tak už se to bude všechno ubírat jen správným směrem!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

@nikisek a ty už jsi zdravá?!:slight_smile:
3. zář 2010 v 07:28  • Odpověz
hadm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co tu děláš? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No dobře teda,. ale do večera at už jsi v porodnici :sweat_smile: , ju :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
tý hele, ted mne napadá, jakou jsi požila tu šlehačku? :fearful: doufám, že ne čokolásouvou? :confused: ona je sice lepší, ale to by musel bejt malej barvoslepej, aby si myslel, že může naskočit a jet! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele jinak u tchánovců jsme nic neřešili.., páč jako to měla bejt oslava tchyniných narozenin, tak proč tam dělat dusno že :rolling_eyes: Navíc jsme jim konečně oznámili tu šťastnou novinu..tak čučeli jak puk, už dost z toho :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 07:37  • Odpověz
@farmarska: obří úleva. :wink:
@handm: no co riskovat, že přijdeme o úplně zdravé miminko. Prostě jsme v pořádku a basta.
3. zář 2010 v 07:40  • Odpověz
pájí přesně tak! tripli ti vyšl dobře, ted i ty ledviny, tak už není důvod se stresovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 v 07:44  • Odpověz
@paajaa jo, přesně tak!!!:slight_smile:
3. zář 2010 v 07:46  • Odpověz
@farmarska šlehačka byla jak padlý sníh farmi :grinning::grinning::grinning::grinning: ale buh ví, na co bobista čučel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je pravda, že čokoládovou mám radši, na jídlo... po tý bych se utloukla :grinning::grinning:
a super, že jste tchánovcům vyrazili dech aspon tímhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: mohli se chytnout za nos, že aspon vlastně mohli Robiho vzít, když už to slibovali, aby sis bývala odpočala trochu atd... ale jak říkáš, už je to passé :slight_smile::slight_smile:
hlavně, že je všechno ok!!!!:slight_smile:
3. zář 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Handm kuš :grinning: :grinning: :grinning: jsem si říkala,jak tu ráno nebudeš :grinning:

@paajaa tak to je fajn,že jste dopadli dobře :dizzy_face: V Gennetu jsou profíci,tam vědí co dělají.Určitě bych se ani nebála té genetické konzultaci.Ale chápu,že byste se stresovali. :wink:
3. zář 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
@farmarska No párečky mnam :grinning: Jo tak hlášky má třeba fajn,ale mě se nelíbí vzhledem :sweat_smile: příjde mi jak chlap :grinning:
3. zář 2010 v 07:51  • Odpověz
@kopa jáí ti dám kuš!!:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::slight_smile::slight_smile:
3. zář 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
@handm Tak bobisto kušuj na svět :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 07:54  • Odpověz
@kopa :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
no prostě mamánek od narození, no :grinning::grinning::grinning:
3. zář 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
@handm No ten můj bude asi rošťák :grinning: Večer když jsem ležela,tak řádil jak ďábel :grinning: Normálně skoro dvě hodky :sweat_smile: Manža mi dal ruku na břicho a litoval mně jak mohu spát :sweat_smile:
3. zář 2010 v 08:01  • Odpověz
@kopa jo, řádit to oni umí bezvadně!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: vždycky mě to hrozně baví a manžel je z toho taky u vytržení!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a je super, že řádí, pořád lepší, než kdybys měla strach, že se tam nic neděje :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
3. zář 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno. Jdu Vás pozdravit a ejhle!!!

Eeli gratuluji k Matyáškovi !! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak teď už jen ten bobista. Ten asi ztratil boby a nemá jak přifrčet. :grinning:
3. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
3. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
@madormi , krásná zprávička od mudra ! Gratuluji k potvrzenému těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@paajaa gratuluji ke krásným výsledkům. Jste šikulky! :dizzy_face:
3. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
Náš Šimonek se mne už dva dny nechce pustit :grinning: :grinning: :grinning: Nějak nemůže spinkat. Vždycky je nejdýl za 15 minut vzhůru, tak ho musím mít stále na ruce. Dokonce mi i dost zvracel, ale špatně nevypadá. Možná mu nesedlo něco, co jsem snědla. Tak musím zase víc hlídat co jím. Jinak super. Koukáme spolu na telku, čteme si, nebo jdeme ven. V kočíku bez mojí náruče vydrží aspoň dvě hoďky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jdu snídat. Pak se přijdu mrknout na zprávu o tom, že je bobista na cestě. Tak se mamko a bobisto snažte!
3. zář 2010 v 08:30  • Odpověz
@wlladka děkujeme wladi za prání, my bychom s manželem rádi, ale bobistovi je tam asi dobře :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: nic tomu nenasvědčuje..
a jinak snad šimonkovi nic není, jen fakt nějaké špatné jídlo!! a snad to bude brzy pryč!!!
jste šikulky, tak to zvládnete!:slight_smile:
3. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
no Hani,co ty tu ještě děláš? :grinning: Prckovi se nechce do té zimy,žejo? :grinning:
paji-moc blahopřeju ke kontrole,myslím,že teď už si můžeš těhulkování a těšení na miminko konečně v klidu užívat! :dizzy_face:
wladi-šimonek je asi mazlík,nechce být bez mamky.Hlavně,ať už mu je dobře,broučkovi malinkýmu :slight_smile:
farmi-to jsem ráda,že jste zase jednou tchánovce něčím zaskočili vy a ne oni vás.Tak snad se začnou konečně chovat trochu normálně :wink:
jinak u mně žádný dobrý zprávy,mrcha už číhá za rohem,vidím to na zítra,nejp.pozítří. :confounded:
3. zář 2010 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 :slight_smile: uzivam si pupiku :slight_smile:
a ty nebuj, treba te cervena zklame!!!!!
3. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
@handm -právě,že nezklame,je to jasný,zase nic :frowning2: .Jen nálada na bodu mrazu.Radši jdu,ať tu nekazím morálku :wink: ,mám nějaký pochůzky po městě.Pa
3. zář 2010 v 09:57  •  snaží se  • Odpověz
kuk holčinky, nějaká nová maminka tady ? nebo zas nif ?
3. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
@handm hele jestli kvůli Vám napadne v září sníh :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: to počasí bude asi Tvoje práce cooooooo, taková kosa :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@madormi jupííííí:slight_smile:)) krásné číselko... papaej prášečky a na 8.9. držím palušky.... kakra mě už se tady ty dvě čárečky zase vzbudily :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a ječíííííí..........
3. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.