• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jééé chudák kontrolor byl z tvýho manži tak vyplašenej, že by vám i předem prozradil, kdy přijde :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 08:17  • Odpověz
To víš, já dokážu potěšit :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
Teď koukám kolik je tu už prokrafanejch stran a to je jak letopočet :slight_smile: třebas i někoho rok narození :grinning:
7. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
No přesně! on je to od mala ukázkovej sportovec a nebude přeci hrát nefér :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ted když už to víme..., tak to půjde jako po másle :sunglasses: :grinning:

hele a s tím cvíčem, to je dobrý vědět :wink: Tak to já když tak asi taky budu zrovna na nějakým těhukurzu, nebo cvíču :grinning:
7. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
no jo a to je zrovinka moc hezkej rok narození :grinning: :sunglasses: :grinning: tendle 79 :wink:
7. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
jako krafe se tu dost slušně :slight_smile: by mě zajímalo, kdyby to bylo mužský téma, jako chlapská diskuze, jestli by toho taky tolik prokecali :grinning:
7. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
no záleželo by asi na tématu, možná by to taky zvládli, třeba o pivu, autech a tak :slight_smile:

Farmí jdu si připravit zoubky a mažu :sweat_smile: tak zatím páááá
7. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
7. zář 2010 v 08:26  • Odpověz
veve ahoooj a at nic nebolí! :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj kopi, díky :slight_smile:
a jaká byla noc, na novém roštu? :wink:
7. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí já spala na starým a na manžovi straně :sweat_smile: Mě zase začali šíleně bolet ty vazy a myslím,že už mi to jde i do dělohy.Takže s té jeho strany se mi lépe vstávalo :grinning: Tak dneska snad už budu spát na své.
7. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
@veve.b Teda to jsi měla štěstí s tou kontrolou :grinning: nechápu proč chodí na těhule :angry: :angry: Mě teda žádná kontrola za celé těhu nepřišla a vycházky jsem měla taky 4 hodiny denně a ty jsem dodržovala prvních 14dní :grinning: Od té doby jsem courala jak jsem chtěla :grinning:
7. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
aha. tak hlavně že jsi už nespala na zemi a že jsi se vyspala :wink:
holky co budete dnes vařit? mě dochází inspirace :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc teda i lednička..teda potraviny v ní, ale na nákup se mi nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
kopi tak možná kontrola byla, jen ty jsi to nezaregistrovala :grinning: :grinning: :grinning: no to asi ne :zipper_mouth:
7. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí tak já nevím jak by mě kontrola našla :grinning: Páč nám dělali nové zvonky a jsme obrovský barák a na zvonek se vešlo jen jedno jméno a to bylo manži.jedině,že by mě šli hledat podle schránky :sweat_smile: težko říct.
7. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
Farmí já taky nevím co budu vařit :unamused: Už mi nic nechutná,jsem už všeho přejedená.
7. zář 2010 v 08:43  • Odpověz
taky si říkám, že by se jim snad nechtělo mě hledat..tady na polosamotě :wink: :sunglasses:
jéé kopi to ti závidím, mě teda poslední dobou nechutenství rozhodně netrápí :sweat_smile: Co já ted dokářu v kterou koli denní i noční hodinu zplácat :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
7. zář 2010 v 08:49  • Odpověz
hele dotaz pro všechny.. co jíte, nebo jste jedli v druhém trim. za vitamíny? :confused:
7. zář 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí tak nechutenství na teplá jídla,jinak bych taky jedla furt cokoliv :sweat_smile: Ale už se omezuji,jsem za 14 dní ztloustla 3kg :rolling_eyes: takže už mám 10kg nahoře :zipper_mouth: Tak jsem omezila sladké a už mám skoro půl kila dole :grinning: Už nechci přibírat.
7. zář 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
@farmarska Můžeš papat femibion,já ho baštila a pak přešla na gravital a od 20tt jsem nejedla žádné vitamíny.
7. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
já doted taky měla femibion, ten pro první trim. a střídala ho s gravitalem, kterej mi dal gyndař. Tak si asi koupím zase ten femáč pro druhej trim., jestli budou mít.. ten se mi zdá dobrej a já se svým chatrným zdravím, ho budu baštit raději až dokonce, at se mi vyhejbají nemoce..třeba to pomůže :wink:
7. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
taky si se svojí váhou nemůžu dovolit moc přibrat, takže asi omezím zase sladké a příjem večer. Páč to by byl mazec, tímdle tempem dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted co nechodím do práce a už se tolik nehejbu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí no já už se taky moc nehejbu,já už se jen pohupuji jako kulička :grinning: :grinning: Sestra mi včera psala,že přibrala 17kg a je silnější jak já.Já bych chtěla zůstat na těch 10kg,jinak s toho začnu mít depku :sweat_smile:
7. zář 2010 v 09:04  • Odpověz
Tak přeji pěkné ráno holky.... tak včera jsem na veču udělala rybu.... jak jsem dojídala tak se mi tak obrátil žaludek.... brrr,pak už jsem jen ležela a už nic nepozřela.... dnes ráno první hlt čaje... na malem jsem to neustala.... ale ted se mi podařilo do sebe nacpat banán... :slight_smile: A to mě ve 4 ráno vzbudili moje prsa.... měla jsem pocit že prasknou jak byla naplá.... :grinning:

@madormi Jsem šilena zvědavostí,jestli zitra už bude něco vidět.....přítulík to chce říct rodině... a ja mu bránit nebudu.... stejne se to dlouho neda tajit.... a loni jsme to řekli v tom 9 tt a pak jsem musela na ukončení a stejně to věděli...... stejně pak musí člověk říct proč pořád bulí a je smutnej......
7. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
mendy těhunevolnosti tfůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale alspon jsi hned klidnější ne :wink: :grinning:
7. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@farmarska no jsem ......a jeste vic me uklidní zítrejsi UZV.... proste to musí být OK.......
Tak jako u tebe.... :wink:
7. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky krásný den, tak já včera byla navštívit porodnici, kde budu rodit. No na klidu mi to moc nepřidala, ale vypadalo to tam hezky a i ta porodní asistentka byla dobrá. Tak snad to nějak zvládnu.
Jinak u nás je děsná zima, jdeme k sestře na oběd a pak jedu s ní vybírat nové záclony. :wink:
7. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@maendy no u mě to musí jít vidět jinak to bude v pr..... já teda doufám že jo, ale strach mám hrozný, Jinak žádný těhu příznaky nemám, měla jsem kolem očekávané ms ale posledný týden vůbec nic
7. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
jediný co tak mě bolí prsa aell to ne furt
7. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
holky nebojte, s příznakama nebo bez, na obě ve středu zamává mimís :wink: :slight_smile: :slight_smile:

7. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.