Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
13. zář 2010

@petroska objednej. Je to fakt moc pěkné zbožíčko a jinde jsem nic takového nesehnala. U nás v obchodech už vůbec ne. Navíc bych to nikde ani za takovou cenu nekoupila.

katyna6
13. zář 2010

@sarlotta -kolotoč je fakt super,to jste dobře nakoupili.Moc chválím!! 😉

wlladka
13. zář 2010

Ták jsem Šímu uspala tady u PC a můžu jít vařit.
Koukala jsem, že o víkendu byl všude špenát. U nás taky 😀 😀 😀 😀 😀
Teď vařím kuřecí polévku a kuřecí bábovku s brkaší a zeleninovým salátem. Mňam

Tak zatím PA PA
Budu nakukovat. Jsem zvědavá na Bobistu 😲

sarlotta
13. zář 2010

@wlladka no malá mi nevezme ani dudlík natož flašku 😅 a u malého sem odstříkávala kdyb náhodou bylo potřeba a nebylo 😀 odkojila sem si to do 2,5roku🙂))

jo včera malá hůkala jak siréna a zabralo na ni když jí malý zpíval halí belí...poskakoval kolem ní a hulákat na plné pecky a ona na něho čučela a mlčela 😀 😀 😀 a já šla večeřet 😉

@petroska znamínko má malý vzadu na zátylku... zbledlo ale nezmizelo úplně..malá ho má taky a ještě trochu na čele červenou skvrnku a na jednom víčku, tak taky čekám kdy zmizí 😅 😉


@lucierob no to je mi jasné, kolotoč bude viset v dostatečn vzdálenosti 🙂)))) od ručiček a pozdějc jí ho dám do pokojíčku na ozdobu 😎

sarlotta
13. zář 2010

@wlladka no je zlatečkový🙂 já mám bílou soupravu pro malou, ale ještě u nás enní taková Zima 😉

petroska
13. zář 2010

@sarlotta on to má na hlavičce uplně nahoře.takové rudé vystouplé.to asi nebude jak máte všichni po porodu když mi měli císaře ne 😒

sarlotta
13. zář 2010

@farmarska chuďato.. a co krční páteř ? zkus si zajít na masážku...jen krční, ramena a do půl zad... bederku ne 😉

sarlotta
13. zář 2010

@petroska Kryštof byl taky císařem 😉

sarlotta
13. zář 2010

@katyna6 děkujíí🙂 snad vydrží útoky obou dětiček 😀 😀

mari111
13. zář 2010

Ahoj holky, Šarlotko kolotoč je krááásny 🙂 Wladi malinkej je rozkošnej, medvídek a tá pusinka 😅 😵 😵 😵 Jinak já holky brala tak silné prášky na záda že mi nějaké plavčo atd jen tak nepomúže, to už mám všechno zasebou, takové léčení. Já Šarlotko kojím v leže, je to supr, no jen jak ji pak dát do postýlky a nespadnou s ní,že. No uvidíme, jak dlouho ještě vydržím 😖

mari111
13. zář 2010

Handm na dneska moc držím palečky, aby si tam už zústala a bylo to rychlé 😉

sarlotta
13. zář 2010

@mari111 já mám postýlku přiraženou hned vedle postele 😉 sice lezu do postele zepředu, ale mám ji blízko abych ji mohkla očumovat, když spí 😀

wlladka
13. zář 2010

@sarlotta já malému flašku ani dudlík nedávám. To jsem u dětí nepoužívala nikdy 😒 Šimonkovi dávám přes prstík stříkačkou, aby neztratil chuť sát z prsu. Přidávám do mateřáku toto: http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-proble...
tak odsaju mlíčko, přidám BMF, kapičky a Šimonek si to pěkně přes malíček ze stříkačky vysaje 🙂
A s dudlíkem a flaškou s tebou sympatizuji. Já nějak nemusim tu hmotu, tak jsem to nikdy ani nekoupila 😉

Je fajn, že Kryštůfek maličké zpívá. Matyáš Šímovi zpívá taky. Chodí do pěveckého souboru, tak má široký repertoár 😀 😀 a Šimonkovi se to líbí. Je fajn, když se dá na ty starší dětičky spolehnout, viď!? 🙂 🙂

katyna6
13. zář 2010

@wlladka -jé,kuřecí bábovku neznám,hodíš sem recepis? 😉
@sarlotta -jestli přežije a jestli budu někdy mít holčičku,tak si ho od tebe pak koupím,ju?Protože je fakt krásnej,lepší,než všechny ty extrasuper moderní hračky.Taky mám dřevěné radši.

sarlotta
13. zář 2010

@mari111 netrap se tím, tohle je jasný důvod pro UM, šikulka, že jsi zatím vydržela🙂) co v poradně ? 😉

petroska
13. zář 2010

@sarlotta ted čtu články jak mi tu dala wladka.je to hemangion jak mi do karty napsala i doktorka.takže bud se ztratí nebo to pujde operativně.to není porodem 😠 😠

sarlotta
13. zář 2010

holyk jdu se chysta, jdem s malým do hudebky🙂) zatím páááááááá

sarlotta
13. zář 2010

@petroska aha... tak to zatím neřeš, když to má na hlavičce🙂 my máme spíš znamínko takové 😉

wlladka
13. zář 2010

@katyna6
Do formy na bábovku vlož pečící papír
- naskládej osolené a opepřené maso
Vraž tam vejce, sýr, salám, pažitku.....nezapomeň na slaninku 😉
Uzavři masíčkem a zalej zbytky.
Peč cca 1,5 hodiny při 250ti stupních

Tady ještě v obrazech.....

wlladka
13. zář 2010

Tak jdu na to
PA

katyna6
13. zář 2010

@wlladka -šmánkote to vypadá kráááásně!§Díky za typ,tenhle týden to bude jasný!Mňáááám!

katyna6
13. zář 2010

-jdu si taky dodělat oběd a pak do práce.Tak zatím pa a jsem moc zvědavá na handm,jak pořídí. 😉 😉 😵

mari111
13. zář 2010

Šarlotko Ještě sme v poradně nebyli až odpoledne, přijede si pro nás tatínek. Já mám postýlku asi metr od postele, no ale ložnici v patre,že. No a po ránu po těch schodech to je teda záhul, než se rozhejbu.Pak už to jak tak de. Jen musím bejt furt v pohybu ale tak akorát, nesmím to přehnat.V sobotu jsem jenom vysála a vytřela a v noci se musel o malinkou starat tatínek, musel mi jí podat, pak jí nechat krknout a přebalovat. No a to jsem fakt nic víc nedělala. Ach jo, jsem hold kryplík, co se dá dělat ☹

mari111
13. zář 2010

Jééé Wladi tak a teď mám na tu bábovku hlad, no jen kdo by mi jí udělal 😅 asi se o výkendu do ní pustím

maendy
13. zář 2010

ahoj holký.... 🙂
Tak jak jste užili víkend? My byli vcera na navsteve u přitulovych rodiču.... jeho máma vyzvídala co je u nás nového a jestli se neco nedeje? A pak to nevydrzela a vybafla s usmevem ze ji to jedna drbna povídala že slyšela že bude babičkou.... ach jo...... chápete jak jsem se citila.... když je vše s velkým otazníkem..... 😒
Jeste ze je skoro tchyne strasne fajn ženská...... ale te drbne bych nejradeji zakroutila krkem...... bydlí kousek od nás a vsimla si ze nechodím do práce protoze ona je taky setra v nem..... ach jo drby

Tak a ted to ve stredu nedopadne a ja zase musim rict ze nic..... a ona bude smutná...... 😖

madormi
13. zář 2010

maandy dopdne to sakra 🙂 já musím počkat do čtvrtka. těhu příznaky nidky ale naděje furt je, doufám a snažím se věřit 🙂

mari111
13. zář 2010

@maendy
@madormi holky bude to dobrý 😉

kopa
autor
13. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak mě dneska navštívila kamarádka s mimčem.Představte si,že já žila v domnění,že mají holčičku.Dneska přišla s chlapečkem 😀 😀 A samozřejmě celou výbavu má do růžova 😅 Tak mi jí bylo líto ☹
Nechala mi tu dvoje kalhoty,náké trička 🙂Tak jí to zkusím tady prodat,tak kdyby jste někdo chtěl,budu to dávat na bazárek,je to úplně nové 😉

Ted jdu umýt ledničku a pak vás dočtu 😉

maendy
13. zář 2010

@madormi mě teda prsa po té pauze už zase 2 dny bolí,a bricho taky...ale už nešpiním a jinak OK.... tak jsem zvědavá
@mari111 děkuju.... vidím že zápasíte..... já myslím že i já budu jednou jako ty... a ložnice v patře nezavidím....
@kopa to se stalo i mojim bývalým sousedum..... řekli jim holčičku a pak se narodil kluk jako buk..... a ja vzdycky kdyz je potkala jsem mela na jazyku ta je krásná a pořád jsem se omlovala,že to pletu..... ale jim to bylo fuk...meli plnou rodinu bab tak byli stastní.... 🙂

maendy
13. zář 2010

@madormi taky ta tvoje malá chlupatá potvurka štěká.... ta moje je užasný andílek ale kdyz neco zaslechne je z ní obr obranář a děsně řve....... ona ví že nemá.... ale neovladne se 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru