• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahaaa...už to čtu, jéé to jsem ráda, že jsi jim nezakroutila krky! :slight_smile:

belatka: z kultivace zjistí, jaké baktérie máš...normální je Lactobacillus , ten je prospěšný..zbytek jako různé krátké tyčky, houby, koky vadí. Přeléčí se to antibiotiky nebo antimykotiky...
Hleník do zelena..no, možná ještě v tobě něco přežívá, z té kultivace by to měli poznat.
23. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
jinak z kultivace určitě nepoznají, jestli šlo o plodku .., ale to určitě nešlo..neboj.

V těhotenství tělo produkuje různé sekrety:slight_smile:))...bude to v pořádku.
23. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj,
farmi, já jsem v práci pořád. Volno mám až v srpnu, tak ten týden to ještě vydržím.

Martikal, na doktora jsem byla nalomená :slight_smile: , pak jsem zjistila, že příští úterý jedu na služebku a náš doktor dělá těhotné v úterý, takže to stejně bude v tom srpnu :confounded: . A jak se cítíš? Co příznaky? Kdy máš další kontrolu?
Fuj, to jsem ale baba zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
miírax já je zachraňovalááá :grinning: alspon ten zbytek :sweat_smile: :sweat_smile:

mirax to je supr, jak jsi chytrá :slight_smile: a jsem ráda, že tě tu máme, když už pro nic jinýho vid..
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ne je to boží, že nám takhle vždycky všechno povíš a my pak nemusíme tápat :wink:

a jak se cejtíš mamino?
jinak to s tím Tobíčkem, to je fakt normální...
naš Robča to tak taky dělal, tuším někdy v tomdle věku. Prostě ho nech být a ono ho to samo omrzí ( doufám :grinning: ) , páč, kdyby jsi ho na to nějak zbytečně upozornovala, tak by to mohl začít dělat schválně, jen aby upoutal pozornost. Takže nasaď brýle a dělej že nic nevidíš :sunglasses: :wink:
23. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
miraxko moc děkuju za odpověď... :slight_smile: hned se cejtím líp opravdu...jedna moudrá osoba mě totiž vyděsila,že by mohlo jít o tu hlenovou zátku,ale já už to mám zhruba dva měsíce..hrdlo je prej ok,čípek taky...pořád s tím bojuju..na tu infekci mi dali tehda dalacin a teď i když mi kultivace vyšla na výbornou tak mi dali čípky macmiror..no a zase..jednou za pár dní prostě vytřu zelenej hleník,fakt jak nudle při rýmě... :confounded: doktor mi řekl přesně to co ty,abych to neřešila,že v těhu je prej hooodně hlenů,různých barev a konzistencí které nemusí znamenat ani mykozu ani infekci nic..že prej plodovku by následovali i jiné příznaky jako něco s tím hrdlem,čípkem otevíráním,bolestma apod ale tohle má můj dr po kontrolou a říkal že to vypadá výborně tak snad to nic nebude....achjo,hold dvojčata,asi mám snad i víc hlenu :grinning:
23. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
aron chuďátko bachařinko a je tam alspon snesitelně? neteplo?? :confused: broučku šetři se!!! :wink:

holky u nás je děsnej hyc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beru ty antb., ale to se nedá, já snad skočím do bazénu..nebo do postele, v ložnici máme krásnej chládek :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
farmi, tady je vedro na padnutí :frowning2: , chtělo by to aspoň ledovou sprchu. Žaludek mám jak navodě, tak nevím, jestli jíst, nebo zvracet :frowning2: . Nebo oboje naraz :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
farmí...jak, že?.. jsem ráda, že tě tu máme, když už pro nic jinýho vid.. co, co ,cože?

Máte mě tu na spoustu dalších věcí přece !!!! :grinning: :grinning:

Jsem hodná, je se mnou legrace, a a a vůůůbec.... :grinning: :grinning: :grinning:

To vedro je mazec..už bečí Tobajs, jdem krmit a ven, snad tam nescípneme.... :astonished: :confounded:
23. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
mirax no jasně! já to vím vid..jakej jsi poklad! :grinning: :grinning: ale tak co kdyby jiný nevěděly... :fearful:
sem to takhle radši posichrovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
venku asi cípnete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aron no to jsou teda podmínky pro naše státní občany :sweat_smile: takže žádná klimoška říkáš.. :cry:
no namoč si alspon nějakej ručník a šup s ním za krk :wink: a hooodně pij :wink: a kdyby to šlo, namoč nožky do lavoru :wink: :wink:
a poradím ti, neblinkej, jez :wink: :grinning:
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
holkýýýý kde jste všechny???? :confused:
máte bejt zalezlý doma v tom vedru né :rolling_eyes: tak šup hezky do chládku k počítači :wink: :wink:
já tu jsem takýý!! :slight_smile: tak hooonem at o mne nepřijdete :grinning:
to víte, o mne je mela! :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
farmi, zatím neblinkám, ale najím se a hodinu to cítím jak krkám co jsem snědla :frowning2:. Pokoušela jsem se lákat kolegu do sprchy a nešel srab jeden :grinning:
23. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
bachařko a co tam děláš takhle pořád?? :confused:
povídaš si s darebákama? :confused:
23. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
povídám z derebákama, ubytovávám je, zaměstnávám, píšu jim aktivity, trestám a odměňuju a hlavně papíruju :confounded:
23. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
cožééé??!!! ty a kolega?! :confused:
sodomakgomora co se to v těch našich státních službách děje!! :fearful: těhotná s kolegou ve sprše, na pracovišti :sweat_smile:
:grinning:
však nešel srab jeden :grinning:
a v kolik ti to tam odbije?
jé a jak je trestáš?? :confused: jako že jim naplácáš? sado maso? :wink: :wink:
a co dnes povídali? co novýho v lapáku?
mají tam u vás vězňové taky telefony? :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jooo kdyby to věděl manžel co se to tam u vás v práci děje za orgie :grinning:
23. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
aron a je alspon fešák?? co by stál za to :wink:
hele a to máte uniformu??
23. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
že vy jste nakonec šli do tý sprchy :grinning: hele bacha ať mu neupadne mejdlo :wink: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
končím ve tři a pak jdu na novou hlavu :slight_smile:
já je neplácám, ale vezmu jim balík, nebo je dám na díru
Dnes pohoda, jen jedna se rozčilovala a bude si stěžovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jestli narážíš na zprávy, tak ty jsem hrdě prospala, takže nevím co tam bylo, u nás můžou telefonovat každý den, tak si myslím, že u nás snad nejou :grinning: , to jsem ale optimista :sunglasses:
23. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
do sprchy nešly, normálně utek. Já uniformu nemám, jsem civilní zaměstnanec, ale jinak uniformy pěkný :grinning:
23. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
jo a jinak přítel si stejně myslí kdoví coo tu dělám a tady by šlo jen o schlazení :wink:
23. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
na díru a bez balíku? :sweat_smile: no to tě tam musej mít rádi :grinning:
a co jsi jí udělala, že si chce stěžovat?
23. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
bez uniformy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele a kolega uniformu má??

tak víš jak s tím přítelem,...asi ví co jsi zač :grinning: :grinning: :grinning: ty naše duo chlazení :grinning: bez mejdla :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Aronek z toho si nic nedělej já první 3,ř měsíce prozvracela a bylo mi tak,že jsem ani chodit nemohla,ale přejde to
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Nici uží si dovču :slight_smile: Odpočineš si a nabereš nové síly na naženíčko

Sarlott dneska máš tu operaci?Tak at t to moc nebolí :pensive: a brzy se zotavíš :slight_smile:

Farmíku teda ´je super že už jsi zdravá :grinning: předtím jak jsi tu nebyla tak jsem se neměla čemu smát :grinning: :grinning: :grinning:

Mirax je holka šikovná :slight_smile: Vždycky tu super poradí :dizzy_face:

Aronku teda a co musím udělat abych se dostala k vám do věznice,vypadá to že tam máte srandu :sunglasses: :grinning:
Vychovatelka jí nedala balík, tak si na ní stěžovala u mně a já jsem ji podržela, tohle je rozhodnutí vychovatele, tak si nebude pískat :angry: . Víš, že většině asi nevadím, i se na mně usmívají :grinning:, otázka je co se děje za zády :zipper_mouth:
vidíš mirax! já to říkala! ostatní tě oceňují jen za tvoje vědomosti!! :grinning:

ještě že jsem je navedla tím správným směrem!!! :grinning: :grinning: děkovat nemusíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj kopi :sweat_smile:
23. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
farmi kolega uniformu má a stál by za hřích i bez ní :grinning: , ale já jsem hodná :sunglasses:
kopi, záleží na jakou stranu katru chceš :wink:
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
kopi kde jsi se toulala celý dopolko? :rolling_eyes:
tak já ti sem k smíchu! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

no copak že se zasměješ, ale taky si pěkně počteš :grinning: to víš, já a ty moje samomluvy :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.