• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@farmarska na začátku těhu je unavený každý, ty jsi chodila do práce, tak musíš odpočívat zpětně :grinning:
16. zář 2010 v 08:09  • Odpověz
Holky, nemáne některá zkušenosti s HA Lunafem?
16. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
Krásné poledne, tak jsme doma z KO a vše je vpořádku. Adélka váží 1900g. :dizzy_face:
16. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
ahojík holky.
Aronku malinkému gratulka k pul roku, téééda to ale letí.
Sirel držím palečky, určitě to bude dobré a vše zvládnete s malinkou.
Maarrtina gratulka ke kontrole, to je ale Adélka už veliká holka :grinning:
A už nevím co jsem ještě chtěla psát, mám vygumováno.
16. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@lucierob tak to ani neznám, to sliším poprvé :confused:
16. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak já dovařila gulášek kolem druhé vyrážím na KO,moc se mi dneska nechce :sweat_smile:
Aronku gratulace Honzíčkovi k půl roku :dizzy_face:
@maarrtina Gratulka ke kontrole a ke krásné váze :slight_smile: by mě zajímalo,kolik váží to moje škvrně,ale to se už asi nedovím :sweat_smile:
@lucierob Tuhle Ha teda vůbec neznám :confused:
16. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Holky, můžu se přidat??? V ponděli jsme bohužel přišli o chlapečka byla jsem v 17 tt a malý umřel ve 14 tt. :cry: :cry: :cry:
Bolí to, jak jste to zvládly?? A brali jste nějaké určité vytamínky?? A je něco cy rozhodně NE v šestinedělí ???Že sex je v té době tabu, to vím. Z těch nervů jsem se zapoměla nějak zeptat mého Dr. :frowning2: :frowning2:
16. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj frajerky moje :dizzy_face:
já dneska byla pylná včelka a stihla jsem si uvařit k obídku koprovku, manželoj kterej jí nejí, už funí v papíňáku ovárek a ještě jsem si nadělala plnej kastról leča..který si za chvíli naporcuju do mrazáku :slight_smile:
tady se koukám moc nekecalo :confused:
Luci to já taky vůbec neznám :confused: :fearful: :sweat_smile:
martinko moc gratuluju ke kontrole, jste kráásně velicíí (těžký) :grinning: :dizzy_face:
kopi držím palce na KO :wink: a jsem zvědavá s čím přijdeš :wink:
mari beruško, japak je? jaká byla noc? co malá, spinká?
16. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj Majka, je mi to moc líto :pensive: .Ach jo, proč se to děje, sakra :angry: . Múžeš pít kontryhelový čajík a prášky - kyselinu lystovú. No a hlavně se dát co nejdřív psychicky dokopy. Je to těžké, vyrovnat se s tím. Mne hodně pomohli tady holky.Tak ti přeju hodně síl a aby si se brzo dala dohromady a aby se to brzo povedlo a dobře to dopadlo
16. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@farmarska no malinká spinká, v noci sem musela dokrmovat nutrilonem, odemne už ji nestačilo, tak pak už nebrečela a usla. Ty se koukej šetřit, jinak kolínko bych si taky dala, mňááám, lečo bych taky nezahodila :sweat_smile:
16. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
@majjka24 to je mi líto, co se Ti stalo.
16. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@mari111 ten Nutrilon Ti dala doktorka v poradně nebo jí ho dáváš sama od sebe. Je jen abych věděla.
A chci se zeptat jaký plenky jste měli do porodky? Jsou to ty newborn a bají tu dírku na pupík nebo jsou to nějaké spešl. :unamused:
16. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
majko to mne upřimě moc moc mrzí :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: všechny do jedný co jsme tu, známe tu bolest o které ty píšeš :pensive: je to strašně krutý a člověk se ptá proč?!! :confounded: Sluníčko žádná má slova ti nepomůžou, bolet to bude stejně a člověk se s tím dlouho vyrovnává..a už nikdy těhotenství nebude prožívat (v klidu) tak jako dřív :frowning2: ale budiž ti utěchou, když mrkneš k nám do tabulky, že všechny si prošly potratem a dobře polovina už maminkama a mají mimineška u sebe :dizzy_face:
Ted máš před sebou těžký období, ale věřím, že to zvládneš a že brzy budeš mít zase novej poklad v bříšku :dizzy_face:
Ohledně vitamínů, klíďo můžeš brát mulťáky, ale postačí hlavně listovka :wink: a po potratech a tak celkově mooooc dobře pusobí na ženskej organismus kontryhelovej čajík :slight_smile:
bud statečná, drž se! a rády tě tu mezi náma uvítáme :slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
no tak já se s tím tady vypisuju a mari mne už předběhla :grinning:
16. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@maarrtina Já jsem o tom nutrilonu mluvila s doktorem.Říkal ať jí ho už klidně dávam, ale já ještě skoušim kojit a když má málo tak dokrmuju. Do porodky jsem měla pampersky, žluté, sou to dvojky a byli akorát, trošku větší ale aspoň jej to nikudy neutíkalo :wink: Měla jsem aj ty vyřízli na pupík ale nemyslím si že je to potřeba.V porodce měla pupík zalepenej a pak se hezky hojil tak jí plýna ani nějak nepřekážela :slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
@farmarska ale ty si to stejně napsala hezčej než já :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
že hezčej, co jsem to vymyslela za slovo, to asi v češtině nemáte, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mari vid :wink: však já si dám ted sama tu koprajdu a odpoledne až přijede manža, tak s ním ještě ten ovárek..s křenem :dizzy_face: s Lauruškou to je prima, že spinká a nechá tě vyspat :slight_smile: je vidět, že ten nutrilon, byla asi dobrá volba :slight_smile:
No asi jí zasíti ten nutrilon, jo je to žrout, tak dokavaď nemá plné bříško tak se nedá a brečí a brečí. No prostě po maminkce, když něco chce tak to prostě musí mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
slovo hezčej asi máme :sweat_smile: nebo alspon já ho mám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
16. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz
mari tak to je moc šikovná holčička, že se už umí od malinka takhle hezky prosadit :dizzy_face:
a co pračka Farmi, už fachčí ?
@mari111 děkuji za rady. Já se musím ptát, abych pak byla připravená. :wink:
16. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@maarrtina nemáš za co, od toho sme tu :wink:
16. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
no jo už zase běhá :dizzy_face: byl jenom ucpanej takovej ten odtok vody, nějakým starým klíčkem :sweat_smile: a to se tam šprajclo a nešlo to otevřít a vyndat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@maarrtina my měli pampersky 1 a teď máme 2:slight_smile:

@majjka24 to je mi mooooc líto :frowning2: sluníčko drž se, foukám na dušičku :unamused: ty první 3měsíce jsou prostě 50/50 a příroda rozhodne za nás. je to šílený šok, nikdy nezapomenu na doktora, jak říkal nevidím srdíčko :confounded: :pensive: :pensive: . Počti si u mě v albíčku snad Ti to pomůže. určitě si dojdi pokecat, pro radu i vypsat bolístku. Bude to zase dobré, jen to chvilku potrvá. netrap se, musíš to zvládnout :wink:
16. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
holky já se ták přežrala tý omajdy, asi si ted půjdu na chvíli pobucat :wink:
16. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
@cajori17 krásné fotky, krásná baba si :sunglasses: :wink: taky bych šla na takový koncert samé fajn skupiny:slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@farmarska no bež bež:slight_smile:)) těhulíno :wink: máš dovoleno :grinning:
16. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.