• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@natalie77 Natálko jejej to je mi líto,že Mareček je nemocný :frowning2: Tak at je mu brzy lépe,taky to nemáš jednoduché :pensive: Nat já rodit ještě nechci :grinning: Teda dneska mě chytla taky náká depka,že jsem půl dne probrečela :sweat_smile: No a večer jsem z těch nervů chytla i průjem.Pak jsem si lehla a omlouvala se Vítovi,že se tak stresuji :pensive: Pak jsem měla strach aby mi neprdla voda :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno :grinning: U nás sluníčko :sunglasses:
18. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@farmarska měla bys tam zajít a říct jim, že požaduješ detailní výpis položek, které chybí, aby jsi věděla za co jim máš platit..taky by si to mohli vycucat z prstu, že.................a pak taky požaduješ rozpočítat dlužnou částku poměrově k době kterou tam zaměstnanci za dané sledované období pracovali. Jelikož je-li to myšleno, tak, že to tam zaměstnanci kradou, nebo že mají dávat pozor aby nekradli zákazníci :astonished:.....tak jsi měla méně možností si něco ,,vzít"

Vzhledem k výplatě kterou jsi tam dostala je tato částka naprosto neúměrná :wink: takže si nejspíš půjdeš stěžovat do místních novin :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

jééé, to by bylo něco na mě:slight_smile:)))))))))))

18. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
Krásné ránko
Hlásím na Moravě taky sluníčko,i když občas zaleze.... :wink: :slight_smile: Mě ser nějak dovně spalo, nemohla jsem usnout, pak když jsem konečně usla tak zas hafan chtěl jít na wecko..., vstávala jsem 3x k nim, jak k děcku :slight_smile: Když jsme si brali krysaříka, tak měl 3 týdny, takže budíček co 2 hodky nakrmit stříkačkou (něchtěl jíst ani pít), tak už to mám nacvičené :dizzy_face: Ty čajíky už mám objednáne, sice je jěště čas, ale kdo m á furt platit skoro 100 kč za poštovné, že?? :wink: Dneska jdeme s manžou na veeeču, tak už se těším. Mám dotaz, když mi tu revizi dělali v pondělí, můžu si dát pivo??? Mám strach aby se něco nestalo, jsem ted vyklepaná snad ze všeho....
18. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
@natalie77 to je naprd, že je marečk nemocný, chuďátko...zrovna teď co ? :frowning2: :frowning2: ach joo. tak ať se brzo kašel zlepší a ouška ať Vám nemusí pichat, držím palušky.
18. zář 2010 v 09:30  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno. Jelikož je u nás hezky tak jsem se rozhodla, že si už vyperu nějaké věci pro mimčo. Holky můžu to prát v Persil Sensitiv. A dáváte tam aviváž?
18. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@majjka24 určo můžeš pivko, nebereš léky ne ? :wink: akorát se šetři, žádné dlouhé vycházky a bacha na prochladnutí :wink:
18. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@maarrtina aviváž neee, mimčo by mohlo mít alergii... persil voní krásně a hlavně miminko samo voní :wink:
18. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
@maarrtina Ona by se aviváž neměla používat u miminka :sweat_smile: jsem to četla a myslím,že jsme se tady o tom s holkami bavily. I když ty aviváže dělají pro mimča...
Já všechno taky peru v tom persilu :wink:
18. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
taky by to mohlo přebíjet vůni maminky...takže i kojopodprdy a košilky kojící si perte jen v dětském :wink: ať nebojujete s kojčem :wink:
18. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Co dneska děláte k obědu?
Já zatím nic,přemýšlím,že si udělám nočky se špenátem.Nivu asi nemohu že? :sweat_smile:
18. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
holky u nás je náááádherně :sunglasses: musím vzít kočík ke tchyňce :grinning: jsem zvědavá kdo půjde na prochajdu :sweat_smile:
kluci jeli nakoupit, jsem si poprala, vysála, uklidila,nachystala věci sebou a nachystala oběd-vařila jsem včera večer :grinning: ... a teď kojčíme a odpočíváme...taková pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: jj...jedno dítě-žádné dítě :sunglasses: :grinning:
18. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@kopa když to tepelně upravíš tak jo :wink: navíc ve 37tt buď v klidu ohledně jídla :wink:

my máme rajskou polévku, jasmínovou rýži a kuřecí kousky na přírodno...rajčátka, okurek nebo broskve kompot.
18. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@sarlotta ne nic neberu,akorát listovku a vitamínky :slight_smile:jsem na nemocenské, a vycházky mám od 16 hod, takže to pak půjdem hned na veču, restauraci máme 2 min :dizzy_face: Jinak na sebe dávám bacha, piju teplé čistící čajíky , kontryhel a sedím u PC a manža uklízí :wink: U nás se krásně vyjasnilo, takže si pak hačnu na zahradu (radši navlečená )ať jěště pochytám trošku vitamínu D a dočtu konečně knížku. A hafani se pořádně proběhnou :slight_smile:

18. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
@sarlotta teda to se máte se Šarlotkou :dizzy_face:
Sarlott já si k tomu chci udělat sýrovou omáčku a je to jen 10deka ty Nivy :sweat_smile: není to moc,ale bojim :grinning:
U nás je taky krásně,akorát máme tichou domácnost :unamused:

18. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@majjka24 tak si to užij, taky bych šla na véču :dizzy_face: hlavně kdyby to někdo nachystal pro mě :sunglasses:
18. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@kopa já bych si dala :wink: akorát je to teda slané-kvůli tlaku. no tak tu tichou domácnost pro dnešek zruš a vyrazte na výlet...možete pokračovat až bude hnusně :grinning: uvidíš co Ti na to manža řekne :grinning:
18. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@kopa díky za rady. :wink: Já vařím šunkofleky.
@sarlotta díky za radu :wink: a jdu se vrhnout an to prádlo, Persil jsem si koupila takže jdu do toho. Jinak mě děsně bolí záda a pálí žáha celé dny. Už mě na to nic nepomáhá, musím vyzkoumat jaké jídlo mě to dělá. :angry:
18. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky.Dnes je u nás nádherně a babča si zrovna včera řekla že vyrazí s kočárkem,tak já to volno asi strávím umýváním oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: když to tak dlouho odkládám.
@majjka24 jé ty jsi z moravy?zkama?
@maarrtina taky doporučuju jen ten persil..krásně voní a u nás jen spokojenost u všech :wink:
@kopa kopiku já to jedla celé těhu,nivu,sýry a ty zakázanéruzné věci.samozdřejme sem to nejedla každý den jen 2x za měsíc :wink: a v pohodě. Holky Filda mi po tech kapičkách proti prdíkum děsně prdí :grinning: to se má?střílí i v noce že skrz to užchytáme záchvaty smíchu jaké má v zadečku asi torpedo :grinning: ,ale už ho to bříško asi moc netrápí.a navíc nám začíná pěkně zlobit!v postýlce a kolébce neusnu a umaminky v posteli chrním klidně i 4 hodiny a nevím že mám hlad :slight_smile: !potvurka malá :astonished:
18. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj holký... krásný sluníčkový den... :slight_smile:

U nás dnes na oběd bude křenová omajda s domácím knedlíkem a uzená kotleta.... a somo že uzená polévka.... :slight_smile:
18. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
@petroska Já pocházím z Ostravy a teď bydlím v Bohumíně :slight_smile: Ty jsi taky z Moravy ???Teď jsem si všimla - Zlín , a mohlo mě napadnout - zkama :grinning: :grinning:
Tak my máme koprovou omajdu, vajušo a opekáné brambůrky v troubě. A dostali jsem krásný květák a okurky,tak zítra musím něco z toho zpachtit ať se to nezkazí :confused:
18. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojky malá spinká tak nakukuju :slight_smile:

u nás je to ted složité malá chodí kde může :grinning: :grinning: takže fakt nestíhám :frowning2: moc mě to mrzí..ale nenadělám nic :sweat_smile: když spí tak něco dělám ted mám hotovo tak jsme se na vás šla podívat :sunglasses:
@kopa já jedla sýry celé těhu ne na kg ale v pohodě :wink: páni už 37tt :dizzy_face: :dizzy_face: to je neuvěřitelný jak se těšíš na porod?na Vojtíka už máš vše nachystané? :slight_smile: kdy se uvidíme malé bude rok a ještě jsme u tebe nebyli :frowning2:
@petroska bud ráda že prdí :wink: a že kapičky zabírají hlavně že už ho netrápí bříško my prdíme strašně od narození až někdy nařknu manžu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona naše Sofinka ale mi nikdy nedávali kapičky..netrápilo jí bříško právě proto že tak prděla :grinning: :grinning: už je vám přes měsíc vid? :slight_smile:
@sarlotta co ty dvoj maminko?jak zvládáš? :slight_smile: dětičky máš moc sladké a kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face: sluší vám to :wink:
18. zář 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
@maendy nevím zda jsem ti psala je mi líto co ti provedl bývalý :angry: :frowning2: ale je super že jsi našla zase lásku ve svém kamarádovi :dizzy_face: :dizzy_face: a at se miminko povede co nejdříve!!!moc ti to přeji!!!!!
@maarrtina já aviváž nepoužívám prala jsme v lovele a jsme spíše pro přirozenou vůni maminky než aviváže :wink:
@aronek ty brdo vám už je půl roku :astonished: no ale čemu se divím :sweat_smile: :sweat_smile: hrozně to letí...
18. zář 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
@majjka24 moc mě mrzí co tě potkalo a že až v 17tt :frowning2: :frowning2: drž se!!!!!miminka se určitě dočkáš jako už některé z nás..
@madorni moc mě mrzí že miminko to vzdalo posílám pohlazení a sílu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. zář 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
@murynka ahoj jj v uterý nám bude přesně 6 týdnu co máme miláčka na světě :dizzy_face: .toto letíííí šíleně :angry: ,už to není malušké miminečko :grinning: .taky vám sofi roste jak koukám.nádherné fotečky z dovolené.krásně ste si to užili :wink: .my máme v plánu chorvatsko příští rok,tak snad mrnous už bude cupkat :slight_smile: .
18. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
@petroska není malušké miminečko :grinning: :grinning: co mám říkat já :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: bude nám za chvilinečku rok :confounded: to uvidíš jestli bude cupkat ale lepší by bylo kdyby necupkal a vy si to ještě docela v poklidu užili :wink:
18. zář 2010 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky, Šarlotko tvému princátkovi přejí všechno nej k svátku :slight_smile:
18. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
Tak mám volno :grinning: brácha se nábíd, že půjde k Želivce s kočárem, tak vyrazili :wink:
18. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky konikovky..................
natalie77-je mi moc lito,ze Marecek je nemocny,chudatko-preji brzke uzdraveni a tobe hodne sil......... :pensive: chjo,taky to nemas lehky.........

Kopi,37 tt teda jeste si pamatuju jak jsi nasla // a ted jsi krucek od porodu..........

@petroska Filipek uz ma 6 tydnu ?teda to utika :slight_smile:
jinak u nas v MIkulove je nadherne ,sviti slunicko a na teplomeru mame 21 stupnu,ale ja lezim doma,pac mam kasel a do pondelka musim byt fit,uz jsem se nechala totiz vypsat do prace......
pritelak je venku a foti a ja si pustim nejaky film............jo a popisu vam jak probiha nase dieta ; :grinning:
pekne jsme se drzeli ty 2 dny,dnes jsme meli na obed pangasiuse s celozrnou ryzi a dusenou zeleninkou,moc mi nejelo-pac to bylo suche,no a pritel z obchodu donesl bonbosku tak jsme ju celou sezrali,to je dietka,co?
18. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? u nás supr počasíčko, tak jsme hned ráno po snídani vyrazili do zoo, bylo tam fajn, dali jsme si tam s Robčou kousek prasátka z grilu :slight_smile: a ted manža dělá něco na autu venku a já půjdu nachystat ohniště, budeme opejkat klobásky :slight_smile:
18. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
Natálko to s malým M´árou je mi líto :frowning2: hergot to je pech :pensive: ale je jasné, že dítko má vždycky přednost a je na prvním místě! Já budu moc držet palce, aby se z toho přes víkend dostal!!!
U nás má Robča taky zase opět rýmu, huhňá frká a sem tam pokašlává :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já doufám, že to zase snad samo přejde a nic z toho nebude :sweat_smile: no jo, ale nedívím se, že je zase marod, páč u něj ve třídě spousta jeho kamarádků taky marodí. Jinak mě je už dobře, jen jsem skoro pořád děsně unavená :sweat_smile:
18. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.