Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

vroninka
19. zář 2010

Murynko, jsi talent🙂..Fakt!! Škoda, že nebydlíš blíž, nechala bych se zaškolit🙂 Tohle by mě asi také bavilo.
Jo, jo už je nám přes rok. 29.8. jsme ho oslavili. Petřík už udělá pár samostatných krůčků, pořád mele nějaké slabiky🙂
Teď momentálně jsme nemocní, dcerka nám přinesla nějaké bacílky ze školky, ale je to naštěstí "jen" rýma, ale i tak nás to trápí.

murynka
19. zář 2010

@vroninka tak to dodatečně moc moc gratulujeme 😵 😵 😵 šikulka to je!!!!!my už také za chvilku budeme chodit..at jste brzo fit!!!!ted to hodně řádí ☹

murynka
19. zář 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jitulik24/al...

pamatujete?jitulik našla dvě 😵 😵 😵

mari111
19. zář 2010

ahojík holky.
Šarlotko jéjé až tak, jo. No téda to sem nemyslela že se nesmí tak dlouho.Ségra se s tím nepárala, ta jela už když malej bylo 6 týdnu. No skusím se zeptat doktora, jsem zvědavá, co mi na to řekne. My chceme malinkou pokřtít na slovensku, tak sem myslela že by sme jeli k ségře, to jsou 4 hoďky autem tam přespat aby měla malinká přestávku a pak na slovensko to už je 2 hoďky a jeli by me tak až jej budou dva měsíce ??? 😨 co myslíš, je to brzo????

madormi
19. zář 2010

ahojte holky, tak trochu vás dočítám a nidke nevidím páju není to už divné? začínám mít docela strach co se děje :-/

murynka
19. zář 2010

@mari111 podle mě brzo není 😉 v CHorvatsku byli s mimčem kterýmu bylo ani ne tak měsíc 😖 což bylo přehnané ale byli to slováci...ale normálně se 3.,4 měs.se jezdí k moři to jsem tam viděla mockrát a pohoda pokud to máte takto rozvržené nebála bych se 😉 jen je malá očkovaná?????

mari111
19. zář 2010

Mury proti čemu očkovaná??? 😕

mari111
19. zář 2010

prej ale byli to slováci, no já jsem taky slovenka, takže múžu 😉 😀 😀 😀

murynka
19. zář 2010

@mari111 klasicky očkovaná tu Hexu aspon první dávku 😉

murynka
19. zář 2010

@mari111 to jsem trak nemyslela 😀 😀 jako že to byli slováci takže to měli do Chorvatska dálku 😉 😎

petroska
19. zář 2010

ajuj holky.Handm vítám vás doma 🙂 krásný porod teda 😉 .těšíme se na fotečky.i Mari by mohla pár hodit jak bojují 😉 .já jsem začla chodit s malým až mi přibral na ty 2,5kg a doted chodím rači jen tak max na hodku ven když je počasí nic moc ale jak je nádherně tak chrníme i hodku a pul na zahradě 😉 .šarlot od kdy mimča nechtějí moc spávat a chtějí i třeba nějakou tu minutku pozornosti?malý mi začal po jídle protestovat ze spaním a hned neusne jako dřív a chce si i hodinu vykládat než konečně usne.a ráno klasika do 5 spíme a od 5prostě nespíme až vytuhne treba po 8 hodině 😒 .posílám nějaký fotečky Filíka jak rosteme krásně 😀 máme už přes 3kg a už vytřizujeme oblečení které nám je malé 😀 .i 50tky už pomali přestáváme nosit jaký je to buclík 😀

kopa
autor
19. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my se byli dneska projít potkali jsme tchány se synovečkem,tak jsme se s nimi prošli.Navštívily jsme asi 5 hřišt 😀 a pak šli společně na obídek do mekáče 😵 Tak jsme se všichni nadlábli a bylo to príma dopoledne.Ted se mi kyne těsto na vánočku 😀
@murynka Markétko vůbec nevím zda manža se mnou půjde 😅 nejdřív,že jo ted se mu zas nechce 😅 nebudu ho nutit,musí si to rozhodnout sám.Navíc když člověk neví kdy to příjde 😅 je taky naprd,třeba v tu dobu nebude doma 😲
@aronek Aronku díky za uklidnění s tím kojením 😉 mě trošku prsa povyrostla,jako vejdu se do podprdy č.F,ale musím koupit novou a to už asi bude G až výš 😅 Se bojím abych mímo tím prsem nezalehla 😅 😀
@farmarska farmíku já mám taky kozy jak vozy 😀 😀
Hele já koukala do Ip jak jste mi tenkrát posílali ty telefonní čísla na sebe,ale bohužel na Paaju nemám ☹ Je to aspon už 14 dní co tu nebyla,to je fakt divný 😒 Snad se co nejdřív ukáže s dobrými zprávami 😔
@vroninka Ahoj Vroninko 🙂Koukám,že vy taky rostete z vody 😀 Si vzpomínám jak jste byli s Bobinkou první v tabulce,že jste měli // 😵 A jak se máte?děkuji za držení palečků 🙂
@sarlotta tak ti jsme ráda,že na velikosti nezáleží 😀 Jsem včera měla z toho takový pocit,že už jsem si chtěla objednávat lahvičky 😅

@mari111 Tak já jsem sice laik 😅 ale kdyby jsi s Laurinkou chtěla do Zoo do Děčína,tak to máte kousek né?? 😕 Navíc tam nechodí moc lídí a zoo je krásně v přírodě,tam bych klidně s malou jela na procházku.No a na to Slovensko,to mi přijde ještě brzo na takové cestování 😅

kopa
autor
19. zář 2010

@petroska Petrosko teda Filípek roste jak z vody 😀 😀 Je moc krásnej a krásně vše dohání 😵

mari111
19. zář 2010

No jo holky , uvidím co mi na to řekne doktor, zeptám se ho, jastli múžu až jí budou dva měsíce, jestli né tak prostě nepojedeme a hotovo.
Petroš téda ten ti už fakt krásně vyrostl 😵 klučina jeden, takovej drobek to byl 🙂

mari111
19. zář 2010

Mury to očkováni se dáva až v šesti týdnech ,né ???

kopa
autor
19. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
kytiii 41tt.............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 40tt ........................................................................................čeká holčičku
miru.j 40tt........................................17.9.monitor...........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 37tt .........................23.9.KO+monitor..................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 32tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 32tt ...................KO 14.10..............................................čeká holčičku Adélku
veve.b 28tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO..............čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 17tt................29.9.KO
Ikopretinka 7tt
Nicollka 47DC
Nikissek 42DC
Martasek 32DC
Aja 17DC
Katyna 16DC
M.aa.b 14DC
Natalie 11DC
Cajori 6DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy
majjka24
Madormi pauza 3-6 měsíců

aronek
19. zář 2010

@kopa já se taky bála, že ho zalehnu ☹ takže nekojím s ním na klíně, ale mám ho jakoby vedle sebe, myslím, že se ta poloha jmenuje něco jako na fotbalistu 😉

mari111
19. zář 2010

jo Aronku a to je prej nejlepší poloha pro miminko. 😉

maendy
19. zář 2010

ahoj holký... 🙂
Mám dotaz za jak dlouho po samovolném p jste dostali pak norm.menzes?

ivomal
19. zář 2010

@maendy Já už jsem 51 dní po revizi a menzes stále nic...ale mě neber jako průměr, u mě je normální čekat po revizi i půl roku....

tercie
19. zář 2010

Ahoj holky, přišla jsem se zahlásit po víkendu, měli jsme na návštěvě babišku s dědou z Domažlic, tak jsme se měli fajn,hlavně já jsem si odpočinula, babička venčila Lukáška a já jsem si užila chvilku samoty...i když uklízením a vařením, ale byla to práce úplně o něčem jiným, pěkně to odsejpalo a nemusela jsem odbíhat otáčet Lukáška z bříška na záda 😀
No jinak se musím pochlubit,byli jsme v pátek na převážení, protože jsem si nebyla jistá s těma kašičkama, a jak jsem teda na tom s mlíkem,a měla jsem strach aby prcek nestrádal, tak má 6970g 🙂 a všechno to co se dělo souviselo se zoubkem. Už líp spinká, akorát pořád strašně slintá, asi půjde i druhej zoubek na řadu. No ale dr mi říkala, ať kašenedávám, a začnu pomalu se zeleninkou, takže v pátek dostal Lukýnek první mrkvičku...jak to dopadlo znázorní přiložené fotky 😀 No chutnala mu moc 🙂

@handm krásnej popis porodu, tak to nebylo tak strašný, žene 🙂 No výsledek za to stojí každopádně 😉

@kopa taky mám kozy že pomalu budu muset začít nosit baťoh s kamením na zádech, abych se nepřevážila 😀 a mlíko je v pohodě už pátej měsíc, a to mě taky strašili, že s velkýma prsama moc kojit nebudu... kecy!!!! 🙂

@sarlotta tak co húkadlo,už prý přestává, jsem četla? Bude jen líp, ale co tobě budu vykládat, naše zasloužilá mamino 🙂

@murynka fajn jak jste si užili dovču, fotky ani nekomentuju, protože jsou prostě dokonalý,taky bych se nechala proškolit...aspoň pár fíglů, kdybys poradila 🙂😀 a Sofinka je frajerka jak řádí s chodítkem, bobinka,a to jí nebyl ještě rok, je hrozně šikovná!!!!

@majjka24 ahoj, vítám tě, i když bych radši v jiným tématu...no co se dá dělat, osudu nelze zabránit, i já mám podobnou zkušenost za sebou, kdybys chtěla, mrkni do mýho prvního alba, přišla jsem o holčičku ve 20tt... Zní to jako klišé ale čas opracdu pomůže,přebolí to, i když teď se to zdá jakkoliv nemožný. Neuděláš rozhodně špatně, kdyby sis promluvila s psychologem nebo tak, já chodila na kineziologii a moc mi to pomohlo se s tím vyrovnat, sama bych se v tom asi dost plácala. Jinak rady ti už všechny holky napsaly, k tomu nemám co dodat. Buď silná a kdyby cokoliv, tady ti pomůžem 😉

No a tady slíbený fotky našeho mrkvožrouta 🙂 Pěkně se mi zřídil, ale druhej a třetí den už to bylo lepší 😀

tercie
19. zář 2010

@mari111 @aronek fotbalistu jsem ještě nezkoušela, my kojíme klasicky a vleže, to jen v noci. Na fotbalistu je třeba kojopolštář,nebo ne? Ten já totiž nemám 😨

tercie
19. zář 2010

@maendy já myslím, že ti dojde jako v normálním cyklu, nebyl žádnej invazivní zásah do sliznice, tak bych to bralajako normoš cyklus, jak jsi zvyklá 😉

tercie
19. zář 2010

Holky pojďte někdo povídat, mě se už po vás stejskalo 😉

aronek
19. zář 2010

@tercie stačí normální polštář přeložit na půl, aby byl víc nahoře 😉

tercie
19. zář 2010

@aronek Jo, tak to vyzkouším...a musím ho ale přidržovat,žejo 😀 a to se dá normálně třeba v obýv. na gauči,nebo i v posteli?

aronek
19. zář 2010

@tercie já tak kojím všude, jinak mi to nejde 😉 Já už ho ani nepřidržuji 😎

tercie
19. zář 2010

@aronek ty jo tak to je Jením frajer, čapne se sám, a nepustí dokud není nafutrovanej co? 🙂 Mě Luky začíná pomalu ale jistě docela kousat...a to mu zoubku čouhá teprv špička. Až bude venku celej,a nebo až jich bude víc, tak teda nevím...asi si bude muset chodit pro mlíko s bandaskou 😀

tercie
19. zář 2010

@aronek jé a koukám, že máte už půl roku... to to uteklo.... moc gratulujem!!! 🙂 😵

aronek
19. zář 2010

@tercie děkujem 😉 u nás naštěstí zoubek žádný není 😎 Jdu do hajan, ráno vstávám do práce 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru