• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@kopa No teda vím jaké budou proporce-.šílené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 00:20  • Odpověz
autor
těhudemence útočí :grinning: :grinning: :grinning: už píšu sobě vzkazy.
23. zář 2010 v 00:21  • Odpověz
autor
Tak já jdu pomalu spát. Dobrou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 v 00:25  • Odpověz
V zimě už budeš bez pupíku ne, neřeš :slight_smile: Navíc kojčo asi fakt funguje na hubnutí, oblíkla jsem gatě u kterých mi před těhu chybělo asi 10cm k zapnutí :wink: Sice mi břicho teče přes :grinning: ale to prej má na stažení čas i rok...a to žeru jako kyselina :wink:
23. zář 2010 v 00:26  • Odpověz
@kopa jen si popovídej :grinning:
Já nespím, páč se mi ještě nechce, ale už asi půjdu něco dělat, protože malej kňourá a manža jde ráno do práce tak aby se vyspal. A to ještě nejsem vyspršená....

.............................fůůůůůůůůůůůůůj mám pavouka pod nohama :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
23. zář 2010 v 00:28  • Odpověz
no debil se tu zastavil tak to se do rána nehnu
23. zář 2010 v 00:29  • Odpověz
autor
Jakýho pavouka :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:29  • Odpověz
autor
Jsi mi připomněla Ivánku kamaráde :grinning: :grinning: Jí šáhnu ve sprše na švába :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:30  • Odpověz
kopi hnusnýho velkýho černýho hajzla!!!!!!
23. zář 2010 v 00:30  • Odpověz
no fuj :grinning: šváby nebrat :grinning:
23. zář 2010 v 00:31  • Odpověz
to je havěť, bych se poblila!!! Proč sakra nejdou bydlet jinam ?
autor
@tercie Tak my tu máme ted taky obří pavouky :sweat_smile: Minule ho manža honil po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak nám dělali to zateplení tak se nám tu dva dny drželi po baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se zastavil pod Lukáškovo křesílkem...akorát pod tou lyžinou jak se to na tom houpe...no já nevim jak se to jmenuje :grinning: bych to zhoupla ale to bych ho tamodsud pak musela seškrabovat fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj blíííííííííjuuuuuuuuuuuuu áááááááááááááááááááááááá proč jsou na světě takový hnusy jako jsou pavouci fakt....
23. zář 2010 v 00:33  • Odpověz
ty vole no a zase neusnu!!!
23. zář 2010 v 00:33  • Odpověz
Kopi a co ty nespíš, zas máš bolení?
23. zář 2010 v 00:34  • Odpověz
autor
@tercie Tak ho dej na papír a vyhod s okna,to vydržíš :wink: Hele já v bývalé práci když jsem dělala vedoucí chytala po terárku tak 20cm x 20cm takovéhle pavouky :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:35  • Odpověz
autor
@tercie Jojo bolení jsem měla.Ale jakmile zalehnu musím hnedka spát a manža na mně furt mluvil a pak usnul a já vzhůru :angry: do toho mi začal šíleně chrápat :angry: :angry: tak jsem se vzteky přemístila k pc.
23. zář 2010 v 00:37  • Odpověz
autor
@tercie Nevylekala jsem tě?? :sweat_smile:
23. zář 2010 v 00:37  • Odpověz
jsi blázen, co kdyby mi vlez na ruku? Depa ani omylem, k pavoukovi já se přiblížím maximálně na dýlku plácačky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ježiš fuj, na to bych nehrábla ani desetimetrovou tyčí nech toho mám husí kůži jak vošpence!!!!! Blééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:39  • Odpověz
autor
Do toho mě pálí,ta žáha no hnus.Nic nepomáhá :angry:
23. zář 2010 v 00:39  • Odpověz
Kopi tos mi připoměla když jsme u těch hlášek...účastníci zájezdu, Jana Štěpánková jak prohlásila,proč z nás dvou musí chrápat zrovna ta hluchá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:40  • Odpověz
no o žáze mi ani nemluv, mě brala asi od 25tt až do porodu...ale pak jak když utne :wink: Mě už pak nepomáhalo ani mlíko, jen soda rozpuštěná ve vodě, preventivně sklenička před spaním a druhá u postele kdyby mě to vzbudilo v noci. Jinak jsem se nevyspala...
23. zář 2010 v 00:41  • Odpověz
autor
@tercie Nevleze na ruku neboj :wink: Tak to zkus :grinning: To já bych neusnula,kdybych věděla,že tam je :sweat_smile:
Mě nedávno něco lítalo po pokoji,nevím co to bylo :sweat_smile: viděla jsem to poprvé v životě :sweat_smile:Něco jako motýl,ale divný barevný křídla a hustě limetkové oči.Jsem to zabila a ono mi to hodilo smradlavý puch na postel :sweat_smile: naštěstí na manžově straně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

23. zář 2010 v 00:41  • Odpověz
Jo, a pavouka vyhodim voknem a von se mě vrátí dveřma ještě s partou kámošů co? :grinning:
23. zář 2010 v 00:42  • Odpověz
autor
@tercie Hláška dobrá :grinning: :grinning: účastníci byli fajn.
Já jsem si brala rennie a mlíko mi taky nepomáhá,je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 00:43  • Odpověz
autor
@tercie Kámoši už určo spí :grinning: :grinning: nebo už se to rozlejzají po celém baráku :grinning: :grinning: :grinning: Neviděla jsi takový ten film,jak měli půdu plnou hadů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 00:44  • Odpověz
No to ne to teda nezkusím :grinning: Bych se s prominutím posrala poblila a jánevimcoještě :grinning: Ježíš a co tobě to tam lítalo za divnou breberku? Ještě že se vysmradila teda k manžovi :grinning: tos měla dobře vyměřenou tu ránu :grinning: Hele nebyl to kolibřík nějakej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 00:44  • Odpověz
na tu žáhu...máš doma kys. okurky? Zkus jednu zchroupat, nebo se napít láku, to taky pomáhá :wink:
23. zář 2010 v 00:45  • Odpověz
zchroupat...schroupat...se mě to nějak nezdá...ale ono to je stejně asi jedno takhle po ránu co? :grinning:
23. zář 2010 v 00:46  • Odpověz
autor
@tercie kolibřík je velkej :grinning: :grinning: tohle bylo takové exotické :sweat_smile: Manža říkal,že mu to nesmrdí :sweat_smile: já se pak štítila na té jeho straně mít jen kousek peřinky :grinning:
23. zář 2010 v 00:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.