• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Ahoj holky :slight_smile:
jsem tu jen na skok,odpolko jdu na kontrolu,tak na mně myslete.papa :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
jsem tu jen na skok,odpolko jdu na kontrolu,tak na mně myslete.papa :slight_smile:
holký já jsem celý den doma a stejně vás nemám šanci dočíst co vy tu nakrafáte to je děs :slight_smile:
@kopa myslíme :wink:
23. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj, tak jsem byla u Dr.
Máme jen gestační váček , ale mimi není vidět. Nabrali mi Hcg, zítra znova, v pondělí kontrolní UTZ a pokud nic tak ve středu revize.
23. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
nééé já dočítala tvou příručku arachnofobiků :grinning: Mluvíš mi z duše :grinning: Katy a manža se jich taky bojí, neřádů :grinning: My dva když máme likvidovat pavouka, to je vždycky komedie :grinning:

Farmi ten kolotoč je dokonalej, krásně barevnej...to je nějakej novej výrobek? Vědět to tenkrát taky koupím takovej...ten co mám, je takovej tlumenej,žádný výrazný barvy a moc mladýho netankuje...

no a díťo je vzhůru...jdu pro něj a až ho převlíknu, přebalím tak zas přijdem :wink:
23. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
holky co se to děje...kopretinko moc držím palce ať je všechno v pořádku!!!!! :frowning2:
23. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
@ikopretinka to snad není možný holky to přeci není možný, strašně mě to mrzí. To přeci není možné aby se nám to tu pos...o 3 během 14 dnu, to tak nemôže být to ne :cry: :cry: :cry:
23. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
jo možné je asi všechno. Mě to taky s... Je to divné, jenže s tím nejde nic dělat :pensive: Musíme jít dál.
23. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
holky já jsem fakt čuně :rolling_eyes: sotva jsem dožrala rybí salát v jogurtu, tak jsem si musela letět do kuchyně pro palačinky ze včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a nějak mi blbne net..jedna stránka se mi načítá půl dne :rolling_eyes: to je fakt supr! zrovna když jste tu :angry:
23. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
jůůů vás tu najednou je :confused:
23. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@ikopretinka to snad není možne dop.... tohle fakt už je moc......tohle se nemělo stát....... snad ještě to to malé nic nevzdá....budu držet palce i na nohách.... mě to tak mrzí........drž se.... jsem s tebou...
23. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
kopi držím palce :slight_smile:
kopretinko, to snad né! :fearful: holky to je snad epidemie :pensive: helet ale je možný že ovu byla později a že se miminko ještě vokáže né? :wink: :confused:
23. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
jelikož mam od včerejška depku a dokonce jsem byla včera i nechutna na pritelu ktery za nic vubec nemuže...dneska jdu na velký uklid.... vyčistím si hlavu
23. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
holky i můj manža nesnáší pavouky :sweat_smile: ale likviduje je :wink: páč pro něj je asi lepší zabít pavouka, než poslouchat hodiny moje hysterické výlevy :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
mandy každej den nemůže bejt svátek..máš nervy na pochodu..po tom všem...a přítel to jistě chápe :wink:
hele ale kdyby jsi náhodou měla takových dnů víc a potřebovala si čistit hlavu častěji a neměla už co uklízet, tak klidně přijeď :wink: :dizzy_face:
23. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
si ze mne děláte prdel! :confused: jen co se mi to zase trošku rozchodilo, tak jste jako zase všechny už pryč jo :confused: :confused: :fearful:
23. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
@farmarska uvidíme, ale podle mě později nebyla.
A díky holky za držení palečků :wink:
holky já snad jdu taky něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máte mne na svědomí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 10:53  • Odpověz
promiň farmi,jsem se nějak zasekla na farmě :grinning: Si tu občas hraju takovou blbinu,víš.
vrátí se brzo,už za dva dny.A trochu jsme pojišťovali,ale jak máme ještě pořád potíže s těma penězma,tak jsme oba dva nervní a štěkáme po sobě častěji,než normálně,takže jako u kopísků to určitě neprobíhalo.Si někdy říkám,že nás ty podělaný peníze nesemelou dřív,než se z toho vyhrabem. :confounded: To je fakt na budku.
23. zář 2010 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz
@ikopretinka -byla jsi u mudra,tak jak?Honem povídej!
23. zář 2010 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz
@ikopretinka drž se, naděje umírá poslední no to jsem si říkala já a do poslední chvíle jsem věřila. Uvidíš zítra dle hcg
23. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
tak jsem zas tu ale asi ne nadlouho, prcek si hraje sice na dece ale moc dlouho to sám nevydrží
23. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@maendy môžeš zajet i ke mě já má okna jak dobytek potřebovala bych je umýt, včera jsem dala dvě tak ještě 10 a dnes mi přijdou zase špinvá to je hrôza střešní okna.
23. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@katyna6 já hraju na facebooku farmu... :slight_smile: Taky dobrá hra :grinning:
@madormi no přemyšlela jsem i nad oknem a zaclonama,ale to necham až na jindy...už jsem přestala špinit tak nechci riskovat :wink:
23. zář 2010 v 11:07  • Odpověz
kopreti-jooj,už jsem si to přečetla.ale palečky budeme držet dál,to je přece jasný!
23. zář 2010 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz
@maendy no já po mytí zase malinko začla takže to nechám asi na príští týden :D
23. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@maendy -tam jsem to hrála taky,ale pak už mě to nějak nebavilo,teď hraju tohle http://farmerama.cz/?action=internalGame
23. zář 2010 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz
jak to čtu,tak si holky taky říkám,že je to tu nějaký začarovaný.Co se to sakra děje?To se mi vůbec nelíbí! :frowning2:
23. zář 2010 v 11:13  •  snaží se  • Odpověz
@madormi No mě právě všichni varovali at se hlavne nevrhnu na mytí oken,že budu krvácet :sweat_smile:
Tak to necham na jindy.... uvidím podle služeb....jak budu met den volnečka.... :wink:
@katyna6 to jako chceš abych to hrala taky,,,to už bych doma fakt nic neudelala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale kouknu na to... :grinning:
23. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.