Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
27. zář 2010

@murynka moc děkuju 🙂

lucierob
27. zář 2010

@mari111 jastě, dej si ho. Nestojí to za to riziko, že náhodou spadneš s malou

mari111
27. zář 2010

@lucierob dík za přáničko, to nejduležitější co jsem chtěla už mám 😉 jo jo dám si ho, abych nehapala s malinkou 😨

lucierob
27. zář 2010

Však Laurinka nebude první ani poslední mimčo na UM. 😉

ikopretinka
27. zář 2010

díky holky, no snad to bude dobré.
@lenik_25 jj jsme na tom přibližně stejně , já bych měla být 7+4, ten výtok je většinou nažloutlý, ale dnes i mírně dohněda.
Kopi nedal mi nic na špinění, byl tam doktor, k mé dr. jdu ve středu pro neschopenku

ikopretinka
27. zář 2010

@murynka prosím tě , myslím že jsi to byla ty kdo o tom psal, nevíš o něčem na nevolnosti???

murynka
27. zář 2010

@ikopretinka ty brdo vím 🙂 emesin tabletky 😉 ty jsou nej a mě zabraly hned 😎

kopa
autor
27. zář 2010

@murynka Já o Kytii nic nevím 😅 No jo 38tt už jsem taky v rozkladu 😀 děsím se děsím pátku ☹Budu mít první poradnu v nemocnici a už vidím jak mi vyskočí tlak zase z nervů a tam to asi neokecám a nechají si mě tam 😅 😅 jsem prdlá vid?
Minulý týden jsem byla v metropoli a viděla jsem tvojí mamku 🙂 A jakto,že pracuješ?fotíš a nebo chodíš do práce?

kopa
autor
27. zář 2010

@mari111 ted jsem se pobavila,jak jsi psala že si jdeš dát prášek tak zaútočila moje těhudemence a já četla jdu si sednout na hrášek 😀 😀 😀 😝

kopa
autor
27. zář 2010

@ikopretinka Já měla taky trošku žlutý výtok a ted ho mám bílý 😉 Tak třeba ti doktor dá něco ve středu.

madormi
27. zář 2010

@maendy o tom mi vyprávěj :-/

madormi
27. zář 2010

@ikopretinka tak to je super zpráva!!

murynka
27. zář 2010

@kopa jj fotím 🙂 do práce fakt ne 😝 😀 😀 to jsi prdlá at je tlak v pořádku nenervuj se 😉 !!!

kopa
autor
27. zář 2010

@murynka Markétko tak hlavně,že děláš to co tě baví 😉 a penízky se hodí 😉 nenervuj se 😀 ono to nejde 😀 Dneska koukám do časáku a téma porod 😅 koukám na telku a zase porod 😅 začínám být na to nák alergická 😀 Do toho je dneska Vítek akční až mě to bolí 😅 Asi mi dost tlačí hlavičkou páč když chodím tak to bolí dole v podbříšku.

mari111
27. zář 2010

@kopa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak na hrášku bych fakt sedět nechtěla , a nenervuj se. 😉

ikopretinka
27. zář 2010

@murynka díky 😉

maendy
27. zář 2010

Tak dneska mi ty přešlapy vehnaly slzy do očí... ☹
No dneska to na mě fakt dolehlo...asi to pujdu zaspat..... začínají se honit myšlenky...ale to vy znáte.... bede někdy nebo nebude....
Tak dobrou holky a díky moc za podporu.....

kopa
autor
27. zář 2010

@maendy Maendy nebud smutná ☹
Ty přešlapy...mě už to přijde trošku přehnané 😅 dřív to bylo lepší,víc srandy 😅

farmarska
27. zář 2010

ahoj holky, ..nějak němůžu spát 😅 😅 to už je druhej den po sobě 😝 večer usnu jako špalek, pak se v noci vzbudím na záchod a pak nemůžu zabrat a čumím do tmy jak vejr. Dnes ale nečumím, sem to už nevydžela a zapla si net 😉

farmarska
27. zář 2010

kopi ty a ty se neboj! 😉 😀

farmarska
27. zář 2010

kopretinko, mooooooc gratuluju!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 bolení břicha je ok a ten výtok taky není nic nenormálního 😉

a se mnou si tady v tuto hodinu asi nikdo povídat nebude, což vám samo nemám za zlé 😉 tak já jdu proklapat telku 😉

farmarska
27. zář 2010

mějte se tu hezky... 🙂 a koukejte už něco udělat s tím deštěm 😀 tady lije bez přestávky už třetí den 😝

farmarska
28. zář 2010

jo ,murinko, malá je vážně šikulinka šikovná, když ted čtu co už všechno zvládne 😉 😵 😵

majjka24
28. zář 2010

@ikopretinka zrovnam včera jsem na tebe vzpomínala, jak to s tebou vypadá a držení palečků pomohlo, to je moc dobře, gratuluju 🙂
@maendy už sice nebrečím, ale furt na to musím myslet, pořád, myšlenky typu - "a co když zase sklamu, co když ani neotěhotním, co když jsem to zavinila nějak já...." a to počasí k tomu taky moc nepřidá.....Fakt mi teď připadá, že jsou kolem samé těhule 😅 Připadám si tak nějak prázdná, manža jse super, úžasný a vím, že ho to taky bolí, ale u té ženské je to přece jen jiné .....

madormi
28. zář 2010

@majjka24 ,maendy holky jsme na tom všechny stejne je to na prd no, ale musíme zvednou hlavu a bojovat dál. me je teda vzorem farminka 😉

majjka24
28. zář 2010

Tak na té žádance to nikde není 😒 . Ono by to bylo v poho, ale ten můj Dr. má právě dovču a praktická neví kde to přesně je - to je to, ať nelítam po celé Ostravě 😨

madormi
28. zář 2010

a co hledáš? na netu to nenajdeš?

farmarska
28. zář 2010

tak u nás konečně neprší!!!! 😵 😵
a máme dilema..manža chce na houby..já konečně aby se dodělala žumpa.. 😅 Už to vidím, nakonec se zhádáme a nebude ani jedno 🙄
Holky, co vaříte? Já svojí oblíbenou květákouvou polívku, na který ted ulítávám (ale boužel jen já) a pak musíme dojídat zbytky z předchozích dnů..takže nevařím 😎

majjka24
28. zář 2010

@madormi asik jo, ono jeden den je to lepší, a další dva je to to stejné ☹ Se snažím si říkat, někteří jsou na tom mnohém hůř než my. Jsme zdraví (tedy myslíme, nikdy jsme neměli víc než anginu, ale jak jde člověk k Mudr. ... 🤐 ), máme oba práci, sice peněz na vyhazováni nemáme (platíme dluhy tchána a něco dáváme tchýni, má exekuci kvůli němu na důchodě), ale to už jsme zkousli, nějak.Máme kde bydlet,..... Ale stejně, někdy mi nepomůže ani to, jsou na tom hůř, ale .......

farmarska
28. zář 2010

mad ty lichotnice 😀 jsem už dlouho nebyla něčím vzorem 😎 dík 😀

holky já přesně vím jak se cejtíte 😔 to prázdno v člověku... 😔 a at se manža snaží jakkoliv, nikdy nás nepochopí..asi ani nemůže 😅 to znájí jen ty co si to prožily, ten smutek a prázdnotu a strach z příště ☹
holky ale nebojte, já věřím, že časem se to prostě povede všem! Někdy nás prostě osud pokouší.. 😖 někoho míň, někoho dýl... ale jednou to vyjde!! Nepřestávejte věřit!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru