• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@cajori17 tak ať se znásilnění povede :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
@cajori17 caj tak držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@madormi Já viděla kousek ulice,když jsem to přepínala a tu korbičku jak měla tak to je od x landera co mám taky já :grinning:
@murynka Markét to je jasný :wink: Já nechci mít profi fotky,jen prostě aby hezky vypadali :slight_smile: A výbavička slušná :grinning:
28. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
@cajori17 držíme moc moc pěsti :slight_smile:
@kopa to chápu a souhlasím :wink: fotí to opravdu jinak :wink:
28. zář 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky.Trápí nás děsně prdíky tak mám co dělat :frowning2: .navíc máme menší pupeční kýlu takmá chudáček vystouplej pupík.snad se to spraví a nebude muset na operaci.nevíte někdo jestli operace dělaj malým mimčum?gratuluju k dalšímu mimišku :slight_smile: !
@madormi já mám hnědej Xlander :slight_smile:
28. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz
@cajori17 pořádně ho znásilni :grinning:
28. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@mari111 krásná houpajda pro Laurinku :dizzy_face: .do kolika je to kg?
28. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ježíši zase jednou nakouknu a tolik nových miminek Holky moooc gratulujuuuu!!!! :grinning:
28. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@kopa Užívej si bříška a pohody, koukám že už jsi na řadě. No to je mazec jak ten čas letí když jsou mimča už na světě a ostatním ty TT ubíhají tak rychle a mě se to těhotenství tak vleklo. :wink:
28. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahojky holky,
téda Kytii moc a moc gratuluju k Elišce :wink: A super,že byl porod rychlý a bez nástřihu. Na foto se těším.
Tak holky asi půjdu na měsíc na brigádku do lesa s tchýní. No moc se netěšim,že to je dřina a v tomhle počasí je to masakr,ale ona mi nabídne po odpočtu nákladů na dopravu o 3 stovky víc než mám teď. A penízky se hodí a budu to mít vše bokem. Jen nevim jak to říct v práci,pže tu potřebuju(tu brigádku kam chodím do teď). To mazání stromečků je tak na nejvýš na měsíc a pak už bych zas chodila tam. No fakt nevim. Zda se přiznat,či ne.
Jinak se máme snad fajn. Teda doufám.
28. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@murynka Sofinka je nádhérná a mooc šikovná princezna. :wink: No jo předběhli jste nás porodem a koukám že i žvatláním. :grinning: Mikuláš je rarach čekám že začne každou chvilku sám chodit, ale slova ještě neříká žádná. :wink: Pořád říkám máma, táta, Tom a on akorát be,be,be :grinning: Ale nespěchám na něj a užívám si to a rozmazluju, je to přeci vytoužený miminko. :grinning:
28. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@martina76 jéé děkuji a kde ty máš fota toho raráška :slight_smile: :grinning: to je moc šikovný na klučíka že už bude chodit... :slight_smile: my nevím jestli utečeme roku ale spíše neee,...
28. zář 2010 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
@farmarska No 18 tt, supeer, jsem ráda že jsi doma a šetříš se a co tvůj pubiš. Ten můj je na zabití a nechce mi dát pusu ani na dobrou noc. :wink: Ještě že se mám teď s kým mazlit. :wink:
28. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@murynka Nějak není čas. Mám přeci jenom děti dvě a vlastně tři když započítám manžu. :grinning: Ale teď jsem něco stáhla do PC tak přidávám. :wink:
28. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@martina76 jéé kouzelný bobíšek :dizzy_face: :dizzy_face: máš moc krásné děti :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
28. zář 2010 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
@murynka Mooc dík. Tak já se zase loučím jdu dělat těm svým žroutům na zítra svačiny. :wink:
28. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
Kyti, moooc gratuluju k Elišce, ať Vám dělá samou radost :slight_smile:
Cajori - hezky znásilňuj a ať se brzo pochlubíš s // :wink: , já už se na to teda těším,na to znásilňování, ale jěště si musím nějaký ten pátek počkat :wink: :slight_smile:
U nás přestalo pršet, jupííí, doufám, že nebude ani zítra, musím ty svoje kosti a hafany pořádně provětrat. Pak člověk nemá přibírat na tom gauči :wink: :slight_smile: Už se fakt těším na nějaký pořádný pohyb, už mi to chybí...
Martina76 máš moc krásné smišky :grinning: Mikulášek má nádherné modré oči.
28. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se zahlásit že už jsme dobma, Lukášek spinká a manža je na noční, a já jdu dočíst :slight_smile:
28. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kytiii moc a moc gratuluji k holčičce :grinning: :grinning: :grinning: porodnice supr, že? :wink:
28. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz
Teda vy mi dáváte, takhle krafat:grinning: Dočítat takhle najednou je pěkná fuška :wink:
Akorát jsem toho zas půlku zapomněla... jsem chtěla odepisovat průběžně, jenže jak jsem si to dolů psala, tak jsem pak přehodila stránky a dole mi neuloženej text zmizel, kojodebilita no :grinning:

@farmarska sééééééééégro moc gratuluju k pohybům, užívej!! A hošan ať je klidně Augustýn, hlavně když bude a když bude zdravej ne? :grinning:

28. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
@kytiii Veliká gratulace k narození Elišky, má krásný míry princezna, tak ať krásně roste a přeju jí na tom světě hodně štěstí :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lenik_25 gratuluju k miminku a srdíčku, je dobře že zlobil jen žlučník,už víš, že ho nesmíš provokovat, a bude to OK :_) Super, paráda :slight_smile:
@ikopretinka taky mám velikou radost že je mrňousek v pořádku,šetři se :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz
@cajori folíčky krásný tak do toho koukejte pořádně bušit :grinning:
28. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
@martina76 Ahoj Marti :slight_smile: No už jsme na řadě :sweat_smile: Taky mi přijde,že to strašně rychle uteklo :sweat_smile: Však jsem se taky pěkně načekala :grinning: Moc hezké fotky kluků,jsou to pěkný smíškové :dizzy_face:
28. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
@martina76 kluci jsou fešáci oba :slight_smile: a s těma třema dětma máš recht, někdy spíš teda většinou mám pocit, že mám doma taky děti dvě :grinning:
28. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
@kopa Ahojky, zase nespíš? Budem likvidovat spolu pavoučiska? :grinning:
28. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
@markee Markee tak super,budeš mít dobře placenou brigádku :wink:
@tercie tak už jsi dorazila ju?Jak jste se měli?
28. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahój holky po delší době, vím, že mám neomluveno, ale užívám si doma :grinning: jednak s Marečkem a jednak s manželem. Má druhý týden dovolenou a jsem moc ráda, že jsme spolu doma a můžeme všechno zažívat spolu, takže net jsme po strašně dlouhý době!:slight_smile: Ale až tu budu sama, zas budu na koníkoj, určitě!:slight_smile:
Tak se omlouvám!!!:slight_smile: polepším se!:slight_smile:
JInak Mareček je naše zlatíčko!!:slight_smile: Sice ho trápí sem tam prdíky, tak to bojujeme pomocí kapiček, protože jsme vyzkoušeli nahřívání pytlíčku na bříško, cvičení s nožkama, masáž bříška a nic moc nepomáhalo, tak jsme sáhli po kapkách... a je to mnohem lepší.
Taky jdeme zítra na převážení k paní DR (vybrali jsme moc dobře!!, jsme spokojeni zatím moc u ní), posledně Mareček moc nepřibral, tak si nás pozvala znovu radši. Tak doufám, že baštil ted líp, museli jsme budit častěji na jídlo, abychom to dohnali, v noci on by chrněl, ale teď už se sám vzbudí i dříve, než předtím.... zato nám přijde, že s ehrozně protáhnul.. dneska jsem vedle něj dávala metr a podoma jsme naměřili 56 :grinning: což by bylo o tři cm víc než v porodce!:slight_smile: Jo a dneska máme dvoutýdenní narozeniny, což je neuvěřitelný... že je to teprve dva týdny!!!:slight_smile: nám přijde, že je tu odjakživa!!:slight_smile:
Můj podvozek už je lepší, díky bohu... výšivka pomalu odpadá a už je to celkově o x procent méně bolavé atd...
Jooo, a nejhorší zážitek jsou zatím plenky Huggies s organickou bavlnou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty nám Mareček dokázal pohodlně pročůrat a "proonranžovět" :grinning::grinning::grinning::grinning:

Kytii a Sirelce mooooc gratuluju k dětičkám!!!!!!!! :slight_smile::slight_smile::_):slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: at vám dělají samou radost a jsou zdravé jak řípy!!!!
Holkám smutným dušičkám posílám pohlazení, snad bude brzy líp!!!!!!!!!!!!!!! Musí!!!!! My tomu taky nevěřili a povedlo se a ted to štěstí spinká vedle v ložnici jak andílek!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
A všem ostatním přeju at hezky těhulkujou a snažilkujou!!!!!!!!!
já zas přijdu!!:slight_smile:
paaa

Moc
28. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@petroska na prdíky doporučuju fakt ty probiotický kapky... sab a podobný už jen likvidujou bublinky ve střívkách, ale probiotika pomáhají líp trávit aby bublinky ani nevznikaly :wink:
autor
@tercie Nene za chvilku jdu spát :grinning: Jsem včera četla,že mám hodně spát a nabírat sílu na první dny po porodu :grinning: Tak tento týden spím v pohodě.
@handm to je krásný číst že se máte dobře, užívejte si to, už teď vím, o čem všechny mamky přede mnou mluvily, jak to strašně utíká!!!
Hele a Huggiesky Luky prosral taky:grinning: pokaždý :grinning: Takže já je dala pryč a nic kromě pampersek už riskovat nebudu :grinning: Dala jsem pryč i plíny co jsme dostali aniž bych je načla...ale nemaj s nima všichni jen špatný zkušenosti...zas abych nehaněla něco co druhým vyhovuje :wink:
Moc gratuluju Marečkovi k dvoutýdninám :wink: Bobista jeden, pěkně roste :slight_smile:
A podvozek NO comment, mě bolel pět neděl :grinning: tak ať tě to brzo přejde úplně :wink:
28. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.