Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. říj 2010

no utíka to rychle ☹

tercie
2. říj 2010

@mari111 ty závislačko😀 No jo, co se dá dělat, lepší než aby měla bolavou maminku 🙂 Takhle budete spokojený obě 😉 A nutroš ti doporučili nebo ses pro něj rozhodla sama? Vím totiž jak si maminy poslední dobou hrozně chválí klasickej sunar, je prej sladší, dětem víc šmakuje a taky cena je malinko jinde...ale to tě nechci nijak tentononc 🙂 jenom že jsem o tom spoustu četla.

cajori17
2. říj 2010

@mari111
@tercie

tak pozde a vy jeste kecate? 😀

mari111
2. říj 2010

sama jsem se rozhodla pro nutrilon, asi jí chutná, papá hezky. Že závisláčka 😀 no já jsem se hlavně bála abych kuli těm zádum blbejm nespadla s malinkou, už jsem dvakrát spadla, naštěstí bez ní, jednou to bylo namále, to jsem ji zrovna dávala do houpajdy a jak jsem ji položila, šup a už jsem byla na prdeli, takže naraženej zadek a aj bok o lenošku jsem si narazila. No takže raděj budu do sebe cpát ty prášky. 🙄

mari111
2. říj 2010

@cajori17 ještě naní tak pozdě. No to ja říkam vždy že pudu hají s malo abych byla vyspalá a stejně nikdy nejdu 😅

tercie
2. říj 2010

@cajori17 ahojky, jojo, to víš,musíme si užít chvilku, když zrovna nám nikdo nebéká v náručí nebo poblíž 🙂

cajori17
2. říj 2010

mari ahoj 😀 clovece, to abys nosila doma nejaky chranice 😀 ne fakt,ty tvoje pady jsou nebezpecny.......ale znam to z vlastni zkusenosti,ja mam zas stesti na hlavu,pokazde se nekde bouchnu do hlavy,potrebovala bych nejakou helmu 😀

Terci a co LUkasek?ctu ,ze se mu klube dalsi zoubek 😉

tercie
2. říj 2010

@mari111 a ty záda, s tím nejde nic jinýho dělat, než jen ty léky? Já nemyslím teď kvůli kojení, ale jako vůbec.
Hlavně,že Laurince šmakuje, to je důležitý 😉

cajori17
2. říj 2010

terci,jasne chapu 🙂 holky,ted je zas to blby obdobi cekani na testovani,za 10 dni budu testit

tercie
2. říj 2010

@cajori17 už nás vidim jak doma chodíme s chráničema 😀 Já bych potřebovala taky na kebuli, pravidelně se obouchávám o roh digestoře a nadávám, kterej že debil to tam tak blbě narafičil 😀

Já mám taky problém, když vstávám, tak se mi zatmí před očima, kolikrát bych sebou taky sekla...zvlášť když zvedám malýho, musím dávat bacha, a pořádně prodejchat než se zvednu.

tercie
2. říj 2010

@cajori17 jo to čekání je krutý, mám to ještě v živý paměti.. Když jsem začínala měřit BT tak jsem měřila až takhle na konci cyklu, jen abych věděla jestli klesne a přijde mrcha, nebo ne, byla to taková napínačka. Stejně jsem do poslední chvíle nevěděla. Ale aspoň jsem ušetřila za testy 😀

cajori17
2. říj 2010

no,je to des to cekani......jinak na gynde jsem domluvena,ze jestli se to ted nepodari,tak pritelak jde na spermio, a ja pujdu na zakrok-zjisteni pruchodnosti vejcovodu.......tak alespon se zacne neco dit

tercie
2. říj 2010

@cajori17 je to takový jiný, když víš, že se nebude jen dál čekat na plano viď? Ale pevně věřím, že spermio bude dobrý a laparka taky nebude muset bejt 😉 Kéž by, viď 🙂

tercie
2. říj 2010

Teď jsem se upřímně zasmála 😀
http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=602&re... jak trefnéééééééééééé 😎

cajori17
2. říj 2010

@tercie kez by 🙂 myslim zatim pozitivne..........
tak se divam do tabulky a KOpa uz bude brzy rodit ,co?

mari111
2. říj 2010

Terculík bohužel né, už jen prášky na boles a cvičit aby se svalstvo spevnilo a ty záda víc vydrželi. Jinak na bolest už jen do nemocky na kapačky ale to ja necíííí, ja nemocnice nerad ☹ já až se mi zahojí bříško tak začnu pořádně cvičit a ono to nebude tak hrozné 😉 teda doufam, to teď nedokážu posoudit, takovou dobu jsem byla bez cvičení a prášku, si kolikrát říkam jek jsem to vydržela, ale představa že budu mít mimíska mne asi držela a vydržela jsem to kuli mojí Laurince milovaný 😵 😵 😵

cajori17
2. říj 2010

@mari111 Mari, a chodis k fyzioterapii?

mari111
2. říj 2010

dobrý článek Tercí 😀 😀 😀

tercie
2. říj 2010

@mari111 tak to je jasný, já jsem si zrovinka nedávno říkala, jak už je to dlouho, co jsem si dovolila vzít prášek třeba jen na bolest hlavy...no, skoro od začátku snažení, v roce 2007... a to byly mrchy...au. Zlatej porod, po něm mrchu teď skoro nevím, že mám. Křeče zmizely jak mávnutím.
Kdyby to tak šlo i se zádama Mari viď...

@cajori17 Jo, Kopi to má za páááááááááááár 🙂
Pozitivní mysl schvaluju,víš jak to je, věř a víra tvá tě uzdraví...teda ne zrovna v tomhle případě, ale zrovinka mě v rámci kojodebility nenapadlo, jakým vhodným přívlastkem uzdravení nahradit 😀

cajori17
2. říj 2010

@tercie 😀 😀 😀 😀

cajori17
2. říj 2010

ja uz chci byt taky kojodebilni 😀

mari111
2. říj 2010

čajdo ja už byla všude po všech čertech, se mnou už nejde nic dělat. Já už mám ty nejsilnější prášky prj, pak už je jen to samý ve spreji pod jazyk my bylo řečeno. mne pomáha teplíčko a když to nepřehánim z nejakou namáhavější prací, no ale poslední dobou to bolí po všem 😠 no to je jedno, jsem stracenej případ. To mi připomnelo, že si musím zajít k doktorce pro prášky 🙂 už mi dochází

tercie
2. říj 2010

Holky přečtěte si i tu diskusi to nemá chybu...viz:

majucha - 1.10.2010 9:00
Když měla kámoška mimino, tak ve slabých chvilkách pořád přeměřovala, jestli se ještě vejde do pekáče. Když pekáč přerostl, tak jen tiše povzdechla "co se dá dělat, tak ho teda budu muset vychovat..."
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
2. říj 2010

jo holky ale ta debilita zústava aj když se už nekojí, teda aspoň u mne, ja někdy předvádím kousky 😅 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
2. říj 2010

@mari111 a jakouže to máš vlastně diagnozu? Hele ještě mě napadlo to řešení,co tu navthla už kdysi Farmi naše zlatá...záda prostě uříznout a je to 😀

mari111
2. říj 2010

@tercie 😀 😀 😀 😀

cajori17
2. říj 2010

a je to vyreseny 😀

mari111
2. říj 2010

jo uříznou a to by byla paráda, mám je křívé Terculík, přesně se chci taky zeptat dr pod jakýma slovama to mám hledat, chci kouknou na net jestli tam už nebude něco nového, třeba nějaké rady a ták

mari111
2. říj 2010

mne nějak pálej očičká, asi du do pelechu za tou mojí princeznou dneska teda dost ubrečenou 😔

mari111
2. říj 2010

tak dobrou holčičky moje

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru