• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@murynka a jde to v picasse nebo photoscape? Jiný programy nemám...
6. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz
p
@tercie picasa to umí sama ale neohraničí ti to dokonale :sweat_smile: photoscape mám ale tam to asi nejde nevím o tom
6. říj 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
@markee týjo dětský držkopády jsou děsný, nechápu jak se tomu může někdo smát v pořadech s domácím videem třeba ... Tak ať Johance pusinka brzo splaskne, a hezky se vysi dopráce, paa :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
6. říj 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
@murynka jééé a poraď mi prosím jak se to přesně dělá, jak se ta funkce jmenuje? tO JEŠTĚ NEMÁM TAK zmáklý :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
otevři picasu dej fotku klikni na ní 2krát EFEKTY-ohnisková čb :wink: KLIKÁŠ MÍŠI CO KDE CHCEŠ na levo je velikost a ostrost :wink:
6. říj 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
@murynka děkuju moc, jsi zlatá, já to hned zkoušela, ale někam se mi to uložilo a já nevím kam :grinning:
V tý picasse když upravím fotku tak se uloží a ta ze který to je nezůstane, je to tahle změněná, viď?
6. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
Zkouška

????????????
6. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
@murynka Sofinka je krásná princeznička a fotečky jsou famozní, mě se strašně líbí ty čenobílé a jeden prvek (věc) je barevný.
a prd, se to uloží jenom v albu v picasse, to je ňákej bordel...
@tercie kráááásnééé, sluší mi to a mamka je šikula :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
@tercie dáš uložit jako a třeba na plochu :wink: měla by ti zlstat složka picasa originál kde by měla být i origoš :wink:
@majjka24 děkuju :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak asi už :grinning:
Mury nemám tam volbu uložit jako, jen uložit, a pak se mě ptá jestli udělat zálohu na disku, tak jsem dala ano...
6. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz
@tercie aha tak to nepomůžu mám to jinak :unamused: hezká fotečka jen to zasahuje i do obličeje a to je právě u té picasy na nic :confounded:
6. říj 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
@murynka Já jsem ráda že se mi to vůbec povedlo :grinning: Na tuhle se to stejně moc nehodí ale nevěděla jsem honem jakou vzít :grinning:
6. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@tercie jj chápu :slight_smile: chce to zkoušet a zkoušet picasa toho umí dost :slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
@murynka to jo, jen vědět co ta funkce znamená a k čemu je dobrá :grinning:
6. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
@madormi jsem tu nechtěla rozvinout diskuzi :unamused: Jen jsem napsala svůj názor a nemuseli jste na to reagovat.To po vás nikdo nechtěl :sweat_smile: No a pokud narazíš na mně s tou výbavičkou(což asi ano).Psala jsem,že je to každého věc.Já rozhodně nebudu svoje dítě nakrucovat a cpát do něčeho jen abych měla hezký fotky,jako to dělají ostatní.
6. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz
@tercie to právě musíš zkoušet :grinning: :grinning:
@kopa diskuze je od toho aby se reagovalo ne :sunglasses: no bohužel já nakrucuju a cpu jí do toho prosotže jedině fotka jako okamžik ti zlstane :wink:
6. říj 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
@murynka No to asi jo,ale já to psalo Lenikovi :grinning:
Končím tuhle debatu :grinning: nebo zase budu ta špatná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
Holky nehádejte se, nebo nám Kopi pak Vítečka ani neukáže :grinning:
6. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
@tercie :grinning: :grinning: :grinning: tady se nikdo nehádá.
6. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz
@kopa jenom skoro:grinning:
6. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
Jsem nemohla tušit, že si to bude brát někdo osobně...Ale tak je to vždycky,když něco napíšu :grinning:
6. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kopa No jo, se div, když každá máme album a něco si tam dáváme, žejo :slight_smile: Někomu holt se líbí to, někomu ono, každá máme jinej vkus, myslet si můžu co chci ale nekomentuju to :grinning:
6. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
@tercie Však jsme v úvodu hnedka psala,že se to netýká vás :wink: A to já to zas ráda okomentuji :grinning: aspoň je sranda.Si tady ještě zpříjemním pár dní před porodem :astonished: :grinning:
6. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
@kopa teď jsem tě odhalila, tebe baví se dohadovat :grinning::grinning:.-D
6. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
@tercie :grinning: :grinning: nebaví,však by zase mohla napsat Farminka zda jsem si něco nešlehla jako naposled :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
holky tak výsledky zoonozu zatím nesou ale aspon vím konečně v 25 jakou mám krevní skupinu :D :D jinak mudra je stručno psálek tak z toho nejsem až tak moudrá ale mám Aplus že dle tohoto? :D
SK+Rh: A +
Rh - protilátky.negativní
6. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
@kopa třeba napíše:grinning: Ale dneska už ne :grinning:
6. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.