• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
terculáku, že on tě ten malej pan Machač zase zaměstnal :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 08:04  • Odpověz
a jako všechny ostatní jste kde?? :angry: to se to tady v noci ponocuje a ted ráno, abych si tu zase povídala sama :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jestli mne naštvete, jdu taky ještě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
7. říj 2010 v 08:07  • Odpověz
tak a už si naklepávám polštář!!! :confused: :confused: .. takže pořádn nikdo tady?? :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 08:08  • Odpověz
@farmarska néé jsem tu!!!
7. říj 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak klíště nevydrželo v lehátku už ho mám zas na sobě,prevíta mrňavýho:grinning:
7. říj 2010 v 08:23  • Odpověz
Krásné ráno všem :slight_smile:
Už jsem zas vyklepaná jak ratlík, na 10 hod jsem objednaná k Dr. tak sem zvědav, jestli tam už jsou ty výsledky z histolky a hlavně jak dopadly !!! Tak mi držte pěsti,pak To tady dočtu, tak zatím :slight_smile:
7. říj 2010 v 08:29  • Odpověz
ségra, já takýý :wink: jsem byla jen nakrmit čokli. Spát se mi ještě nece :wink:

májí neboj!!! :slight_smile: palce držím!! :slight_smile: :slight_smile: má zkušenost boužel je, že z histolky tu nikdy nikomu nic nezjistili :pensive:
7. říj 2010 v 08:38  • Odpověz
holky mám chut na rybí salát, jdu na něj :wink:
7. říj 2010 v 08:38  • Odpověz
tercí doporučuju ti si pořídit nějakou hooodně velkou pinzetu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
zdravím Farminku :grinning: :grinning: :grinning:
@majjka24 Držím palce aby vše bylo o.k.,ale jak píše Farmi mě taky nic nezjistily.
7. říj 2010 v 09:19  • Odpověz
@majjka24 taky držím palce, a jak píše Farmi... spíš nic nenajdou.

Holky já pádím, máme dneska domluvenou návštěvu u Vanesky,co se narodila o dvě hodiny po Lukáškovi, ta co jsem její mamině fandila, aby už porodila aby se doktoři mohli věnovat zas mě :grinning: Tak páá, nezlobte tu a až přijedem tak se ohlásím:wink:
7. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
@farmarska pinzetu jo? Hodím si na net poptávku :grinning:
7. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
@farmarska ty už spinkáš :slight_smile:
farmíku to nebyla žádná hádka :wink: :grinning: Jen jsem napsala svůj názor :slight_smile: Hádka by vypadala jinak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 v 09:51  • Odpověz
Helou evrybády :slight_smile:

@murynka A kdepak seženu lightroom? Dá se někde stáhnout nebo to něco stojí. A na to aukro určo brzy mrknem... mno brzy, budu si to moct dovolit až po vánocích. Fotak mam Canon Power Shot SX1IS
7. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
7. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
@murynka Super, přesně tyhle barevné detaily jsem měla na mysli. Chci se to naučit.
7. říj 2010 v 10:01  • Odpověz
@kopa Takže to byla reakce na moje fotky, že navlíkám dítě do různých věcí a nakrucuju ho? Jestli myslíš to převlíkání za policajta a boxera apod., tak to Danečka hrozně bavilo. Nejde o to, že si ho jako maminka do něčeho navlíkám, ale taky mu hledám zábavu a tohle ho faaakt bavilo a smál se u toho. A to je hlavní.
7. říj 2010 v 10:05  • Odpověz
@farmarska Vítej zase v našem světě! Už jsi zase online jo? Super :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@lenik_25 To nebyla reakce na tebe!!!!!!!!!!!!Co blbneš!Já ti naopak chválila fotečky :slight_smile: Já psala,že se mi nelíbí když někdo nakracuje malé miminka,jako pár fotek pochopim :slight_smile: ale né třeba 200 fotek o ničem :sweat_smile: Mě se líbí prostě normální fotky,prostě přirozený dětský fotky.
7. říj 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Končím tuhle debatu o fotkách,páč opět jako vždy jsem byla nepochopena :sweat_smile:!!!Dál to rozebírat fakt nebudu.Chápu,že se to nelíbí těm lidem co takové fotky mají.Ale tak nemusí reagovat na moje příspěvky. :wink:
7. říj 2010 v 10:12  • Odpověz
7. říj 2010 v 10:16  • Odpověz
@tercie co bys nemohla s kytkama..zkus slunečnici.. ta vypadá krásně:slight_smile:) :sunglasses: nebo si kup kopačák malý a tatínek bude spokojen:slight_smile:))

hoooolky co se to tu strhlo za debatku o fotkách :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

já teda fotím malou ráda, ale třeba to včerejší focení mno 15minut to trvalo maximálně, žádné týrání mimina :grinning: .... jinak já si právě dělám teď fotky na kalendář a snažím se vyfotit něco fakt pěkného na zeď, pže obrazy doma nemáme..jen fotky dětiček:slight_smile: a jednu svatební v pracovně :wink:

ad albumy s hadérkama.. no ty sem dělala když sem byla těhu...pže sem se bavila nákupkama. teď to nestíhám, že :grinning:

mě to přijde normální , a hlavně děti rostou šíííleně rychle, je škoda si je nefotit.. do roku se změní a vyrostou jim ty jejich pacinky a nožišky :wink: a taky se ležící mrně fotí líp než ,,běžec" :slight_smile:))))))))))))))
7. říj 2010 v 10:30  • Odpověz
@kopa Kopinko nečíl se:slight_smile:)) těhule.... jako já to chápu, hormony... porod za dveřma :grinning: :grinning: :grinning: furt na Tebe myslím, jak Ti je, co prďolka v bříšku.... a jako jestli tu nebude po porodu aspoň 20fotek VÍTEČKA :grinning: :grinning: tak máš neomluveno :wink:
7. říj 2010 v 10:32  • Odpověz
@majjka24 držííííím:slight_smile: nejspíš se nic nedozvíš...ale kdyby jo, tak ať je to léčitelné a miminko bude brzo s Váma :wink:
7. říj 2010 v 10:33  • Odpověz
tož kde stééé kecalky:slight_smile: dítko spí od půl 9 už sme prolezla fcb, mimibazar, uklidila, nachystala malému svačinu a flétničku, pověsila 2 pračky :grinning:
7. říj 2010 v 11:36  • Odpověz
tak už jsem se vyspinkala :dizzy_face: ted slupla pár tvarohovošvestkovejch knedlíků ze včerajšího oběda a musím jít chystat obět na dnešek. Dnes to vemu zrychla.. budou francouzký brambory :slight_smile: Holky nemáte nějakej tip na fakt dobrý? Ono je těch receptů na ně hodně, ale jak jen vybrat ten nejlepší :wink:
7. říj 2010 v 11:54  • Odpověz
@petroska tu plenku u pusinky jsem myslela takto
7. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz
holky tak už máme termín v Prenatalu jdeme tam 20.10. odpoledne, tak když už nic tak se to aspoň hne kupředu. Tak do konce listopadu bychom mohli mít ve všem jasno
7. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@madormi to je dobře :slight_smile: a dali Vám termín brzo, tak to je fajn:slight_smile: držím palušky...

já už mizím, slečna vstala po 4hodinách:slight_smile: tak se jdem hrát a pak pro malého a na flétnu a asi do parku, pže je kráááásně:slight_smile:)
7. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky.nestíhám.malý si cosi vyžaduje fuuurt pozornost a když spí barák se musí lesknou :grinning: ,jsou u nás totiž hody,tak co jsou poblíž zvu :wink: .
@sarlotta ja tak ta plínečka.a já mu ji motala kolem hlavičky :grinning: .a musím se pochlubit,že malý mi dnes bucal v noci 8hod a 15 min :grinning: hééč.snad to neva tak dlouho spát.ale když já se tááák kráásně vyspala :dizzy_face: .a chci se zeptat,sztačí ted jak je venku kosa mít ho oblečenýho v bodynku s dlouhým a na to semiškovou soupravičku ,čepička,rukavičky a zabalený je v podzimním fusaku od emitex a na tom deka emitex-stačíí :unamused: .v obličeji je teplučký i ričky tak snad tak stačí :unamused:
7. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.