Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. říj 2010

terculáku, že on tě ten malej pan Machač zase zaměstnal 😀 😀 😀

farmarska
7. říj 2010

a jako všechny ostatní jste kde?? 😠 to se to tady v noci ponocuje a ted ráno, abych si tu zase povídala sama 😠 😝
ale jestli mne naštvete, jdu taky ještě spát 😝 😎

farmarska
7. říj 2010

tak a už si naklepávám polštář!!! 😕 😕 .. takže pořádn nikdo tady?? 😀 😀 😀

tercie
7. říj 2010

@farmarska néé jsem tu!!!

tercie
7. říj 2010

Tak klíště nevydrželo v lehátku už ho mám zas na sobě,prevíta mrňavýho😀

majjka24
7. říj 2010

Krásné ráno všem 🙂
Už jsem zas vyklepaná jak ratlík, na 10 hod jsem objednaná k Dr. tak sem zvědav, jestli tam už jsou ty výsledky z histolky a hlavně jak dopadly !!! Tak mi držte pěsti,pak To tady dočtu, tak zatím 🙂

farmarska
7. říj 2010

ségra, já takýý 😉 jsem byla jen nakrmit čokli. Spát se mi ještě nece 😉

májí neboj!!! 🙂 palce držím!! 🙂 🙂 má zkušenost boužel je, že z histolky tu nikdy nikomu nic nezjistili 😔

farmarska
7. říj 2010

holky mám chut na rybí salát, jdu na něj 😉

farmarska
7. říj 2010

tercí doporučuju ti si pořídit nějakou hooodně velkou pinzetu 😉 😀 😀 😀

kopa
autor
7. říj 2010

Dobré ránko 🙂
zdravím Farminku 😀 😀 😀
@majjka24 Držím palce aby vše bylo o.k.,ale jak píše Farmi mě taky nic nezjistily.

tercie
7. říj 2010

@majjka24 taky držím palce, a jak píše Farmi... spíš nic nenajdou.

Holky já pádím, máme dneska domluvenou návštěvu u Vanesky,co se narodila o dvě hodiny po Lukáškovi, ta co jsem její mamině fandila, aby už porodila aby se doktoři mohli věnovat zas mě 😀 Tak páá, nezlobte tu a až přijedem tak se ohlásím😉

tercie
7. říj 2010

@farmarska pinzetu jo? Hodím si na net poptávku 😀

kopa
autor
7. říj 2010

@farmarska ty už spinkáš 🙂
farmíku to nebyla žádná hádka 😉 😀 Jen jsem napsala svůj názor 🙂 Hádka by vypadala jinak 😀 😝

lenik_25
7. říj 2010

Helou evrybády 🙂

@murynka A kdepak seženu lightroom? Dá se někde stáhnout nebo to něco stojí. A na to aukro určo brzy mrknem... mno brzy, budu si to moct dovolit až po vánocích. Fotak mam Canon Power Shot SX1IS

lenik_25
7. říj 2010
lenik_25
7. říj 2010

@murynka Super, přesně tyhle barevné detaily jsem měla na mysli. Chci se to naučit.

lenik_25
7. říj 2010

@kopa Takže to byla reakce na moje fotky, že navlíkám dítě do různých věcí a nakrucuju ho? Jestli myslíš to převlíkání za policajta a boxera apod., tak to Danečka hrozně bavilo. Nejde o to, že si ho jako maminka do něčeho navlíkám, ale taky mu hledám zábavu a tohle ho faaakt bavilo a smál se u toho. A to je hlavní.

lenik_25
7. říj 2010

@farmarska Vítej zase v našem světě! Už jsi zase online jo? Super 🙂

kopa
autor
7. říj 2010

@lenik_25 To nebyla reakce na tebe!!!!!!!!!!!!Co blbneš!Já ti naopak chválila fotečky 🙂 Já psala,že se mi nelíbí když někdo nakracuje malé miminka,jako pár fotek pochopim 🙂 ale né třeba 200 fotek o ničem 😅 Mě se líbí prostě normální fotky,prostě přirozený dětský fotky.

kopa
autor
7. říj 2010

Končím tuhle debatu o fotkách,páč opět jako vždy jsem byla nepochopena 😅!!!Dál to rozebírat fakt nebudu.Chápu,že se to nelíbí těm lidem co takové fotky mají.Ale tak nemusí reagovat na moje příspěvky. 😉

lenik_25
7. říj 2010

@kopa ok

sarlotta
7. říj 2010

@tercie co bys nemohla s kytkama..zkus slunečnici.. ta vypadá krásně🙂) 😎 nebo si kup kopačák malý a tatínek bude spokojen🙂))

hoooolky co se to tu strhlo za debatku o fotkách 😅 😅 😅 😀

já teda fotím malou ráda, ale třeba to včerejší focení mno 15minut to trvalo maximálně, žádné týrání mimina 😀 .... jinak já si právě dělám teď fotky na kalendář a snažím se vyfotit něco fakt pěkného na zeď, pže obrazy doma nemáme..jen fotky dětiček🙂 a jednu svatební v pracovně 😉

ad albumy s hadérkama.. no ty sem dělala když sem byla těhu...pže sem se bavila nákupkama. teď to nestíhám, že 😀

mě to přijde normální , a hlavně děti rostou šíííleně rychle, je škoda si je nefotit.. do roku se změní a vyrostou jim ty jejich pacinky a nožišky 😉 a taky se ležící mrně fotí líp než ,,běžec" 🙂))))))))))))))

sarlotta
7. říj 2010

@kopa Kopinko nečíl se🙂)) těhule.... jako já to chápu, hormony... porod za dveřma 😀 😀 😀 furt na Tebe myslím, jak Ti je, co prďolka v bříšku.... a jako jestli tu nebude po porodu aspoň 20fotek VÍTEČKA 😀 😀 tak máš neomluveno 😉

sarlotta
7. říj 2010

@majjka24 držííííím🙂 nejspíš se nic nedozvíš...ale kdyby jo, tak ať je to léčitelné a miminko bude brzo s Váma 😉

sarlotta
7. říj 2010

tož kde stééé kecalky🙂 dítko spí od půl 9 už sme prolezla fcb, mimibazar, uklidila, nachystala malému svačinu a flétničku, pověsila 2 pračky 😀

farmarska
7. říj 2010

tak už jsem se vyspinkala 😵 ted slupla pár tvarohovošvestkovejch knedlíků ze včerajšího oběda a musím jít chystat obět na dnešek. Dnes to vemu zrychla.. budou francouzký brambory 🙂 Holky nemáte nějakej tip na fakt dobrý? Ono je těch receptů na ně hodně, ale jak jen vybrat ten nejlepší 😉

sarlotta
7. říj 2010

@petroska tu plenku u pusinky jsem myslela takto

madormi
7. říj 2010

holky tak už máme termín v Prenatalu jdeme tam 20.10. odpoledne, tak když už nic tak se to aspoň hne kupředu. Tak do konce listopadu bychom mohli mít ve všem jasno

sarlotta
7. říj 2010

@madormi to je dobře 🙂 a dali Vám termín brzo, tak to je fajn🙂 držím palušky...

já už mizím, slečna vstala po 4hodinách🙂 tak se jdem hrát a pak pro malého a na flétnu a asi do parku, pže je kráááásně🙂)

petroska
7. říj 2010

ahoj holky.nestíhám.malý si cosi vyžaduje fuuurt pozornost a když spí barák se musí lesknou 😀 ,jsou u nás totiž hody,tak co jsou poblíž zvu 😉 .
@sarlotta ja tak ta plínečka.a já mu ji motala kolem hlavičky 😀 .a musím se pochlubit,že malý mi dnes bucal v noci 8hod a 15 min 😀 hééč.snad to neva tak dlouho spát.ale když já se tááák kráásně vyspala 😵 .a chci se zeptat,sztačí ted jak je venku kosa mít ho oblečenýho v bodynku s dlouhým a na to semiškovou soupravičku ,čepička,rukavičky a zabalený je v podzimním fusaku od emitex a na tom deka emitex-stačíí 😒 .v obličeji je teplučký i ričky tak snad tak stačí 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru