• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@tercie Tercí ono se to má tak.Bud do toho 22.10.porodím,s tím že 18 náctého jdu na Utz a kdyby se jim něco nelíbilo(kvůli tlaku) tak bych ještě stihla porodit.Pak mají týden uzávěrku a já nechci rodit v jiné nemocnici víš :sweat_smile: Takže já si klidně počkám na to vyvolání,to mi nák neva.Ale věřím tomu,že to bude dřív :wink:
8. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz
@mari111 a já jsem si říkala, žes tu nějak málo byla :slight_smile:

@m.aa.b super že práce funguje a tělíčko taky, tak se opatruj a ať jsi tu zas co nejdřív s námi :slight_smile:

@kopa tak třeba to vydrží ještě přes tu uzávěrku a porodíš v klidu pak :wink:
8. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
Konečně jsem dočetla a tady nikdo. Mám nové připojení a blbne stejně jak to staré :frowning2:
8. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ko, unavená...
Dneska Mareček poprvé strašně plakal, když jsem šla do práce, dvacet minut se mě držel , jako klíště a říkal.."nechci kolunky ani mozíčko, ani holy......já chci mít maminku doma se mnou, u sebe celý den... " (nechci korunky, ani moříčko, ani jet na hory...) no a k tomu slzy, jako hrachy, krabici a nešťastný výraz, holky, mě bylo úplně ouvej.. bylo to poprvé, nikdy nebyl tak smutný, ani když jsem jezdila do školy...no fakt jsem byla celý den v takovém divném rozpoložení....

No snad se jinak máte dobře, nestíhám nic....natož Vás dočíst, jen jsem okoukla tabulku.....
A hlásím 2DC :pensive: .

Jdu spát, tento týden byl hrozný....zítra se ukážu a budu mít určo lepší náladu :wink: .
Opatrujte se.
8. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz
@natalie77 :frowning2: chudáček malý, a jak to trhá mateřské srdíčko :cry: taky se mi v práci stýská po těch mých klucích :confounded:
8. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz
ahoj holký, dnes zase nemůžu nějak spát :sweat_smile: teda v noci, přes den by mi to šlo dobře :grinning: :zipper_mouth:
je tu někdo? :wink:
8. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz
kopi gratulka ke kontrole a přeju at si malej vybere nějaké vhodné datum k porodu :wink: s ohledem na dočasnou uzavírku porodnice :wink: :grinning:
tercuš supr, že malej zase pěkně papká :dizzy_face:
natálko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani nevíš jak mi je vás obou líto :frowning2: tebe i malého :pensive: Hergot tak snad už příště ta zatracená hnusácká mrcha nepřijde!!! :angry: a ty budeš mít po starostech a malej po smutku :pensive:
aron no toto, takovéhle zlobivé připojení jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
8. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz
Jako mi neříkejte, že tu nikdo není :fearful: zrovna když já ponocuju :fearful: :confused:
8. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz
@farmarska jakto, že nejde spát v noci?
8. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
hele jestli mne nase..te , tak já zase od zejtřka začnu chodit spát od zas od osmi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
8. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz
@farmarska to ti nestačím? :wink:
8. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz
ahoj májí :slight_smile: no konešně někdo :wink:
já ti ani nevím, už to mám druhou noc :sweat_smile: nějaká nespavost :stuck_out_tongue_closed_eyes: noční :sweat_smile:
včera jsem si říkala, že je to tím nasráním, od manži, ale dneska teda mne nikdo nevytočil, manža už vedle spokojeně zařezává a já nif
8. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz
no jasně že stačíš :wink: a třeba kdyby jsi mi ještě zaspívala nějakou ukolébavku, :grinning: by mi to usínání hned šlo líp :sunglasses: :grinning:
8. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz
je zvláštní že přes den s tím problém nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: to stačí že si někde sednu a už klimbám a ani nikdo kokrhat nemusí :grinning:
8. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz
@farmarska kdyby to šlo farmi tak ti klidně zabééékam :wink:
8. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz
a co ta koško že nespíš? :confused:
8. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz
@farmarska já už jsem tež tak blbě naučila, že jsem v noci absolutně fit a nechce se mi spát a ráno spím kolikrát do 11 hod. To zas bude teror jak budu vstávat do práce :confounded:
8. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz
a jak jinak? :wink: hele a ty jsi ještě na neschopnosti?
8. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz
no jo, to musí bejt pak peklo..to vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já když ted musela vstávat před pátou tak jsem vždycky trpěla jak zvíře a to jsem chodila spát celkem brzy..nikdy jsem nebyla moc na ponocování.
8. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz
@farmarska jsem byli s manžou na pijo a teď je nasratý , že jsem zase tu připojená a nebavím se sním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spíííí Hanička spíííííí že, mamka varí slíííííííže, syrovééééé, makovééé , perky lekvaróóóóve . Nic lepčího neumím :frowning2:
@farmarska on tu spíš není moc signál :cry:
a co děláš za práci? odkolikati? a od kdy budeš muset nastoupit už víš?
@farmarska třebaže vyjimečně mi to nevadí, když jsem měli nějakou dobrou akci, ale fakt raz za čas každý víkend bych to nedala, chcu mít už svůj klid jak babička :wink:
8. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz
jéé mari ráda se tu s tebou zase potkávám :wink: :slight_smile: a děkuju za píšničku :dizzy_face: neuraž se, ale spíš mne to rozesmálo než uspalo :grinning: ale to neva, alspon s váma ještě chvilku pokecám :wink: :sunglasses:
aronek musíte se přestěhovat! :wink: :grinning:
8. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz
no aspoň jsem tě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz
mari a co malá Lauruška, už spinká? :wink: :slight_smile: a jak vám to jde doma? je moc ubékaná? :confused: :wink:

májí a co teda děláš?
8. říj 2010 ve 22:56  • Odpověz
@farmarska dělám pečovatelku (senioři) a mám to od 7:00 - 15:30. sem tam jeden den o víkendu. A nastupuju 1.11. na jednu stranu se už těším, aspoň nebudu přemýšlet nad hovadinami a na jednu stranu mě ta práce ani nebaví.......
marianko nezklamala jsi :wink: :sunglasses:
@farmarska jak kdy, někdy mi lezou příšerně na nervy aněkdy je mi jich líto......
8. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.