Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
10. říj 2010

@wlladka Ahojky, my se tu asi vidíme poprvé, že? Já jsem sem přišla teprve nedávno, před týdnem jsem byla na revizi po zamlklém těhotenství... ale o tom psát nechci. Přečetla jsem si celý tvůj a Šimonkův příběh. Hrozně mě to dojalo a opravdu si říkám, že lékaři dnes dokáží zázraky a jsem ráda, že to s mrňouskem dopadlo dobře. Kamarádce se narodila holčička, která měla myslím 1020g, takže taky bojovali. A malá je v pořádku, už jí jsou tři roky. Posílám malému pohlazení a tobě velký obdiv za to, co jsi ustála a co jsi zvládla na jedničku. Šimonek je nááádherný!

mari111
10. říj 2010

Ahojík holky, téda vy ste toho zas napsali, já to snad ani nedočtu ☹
my jsme tu měli dědu tak jsem na net vúbec nešla, včéra jsme kecali do noci a jsem ko, dnaska asi moc dobře usnu. Byli se projít s Laurinkou a ja tak nervovala že jí tady nemám a kde jsou tak dlouho a že mi ji ukradli, no manža měl ze mne srandu, prej buď ráda aspoň si odpočineš, no ale mne bylo za ní smutno 😒
teď už jí mám tady v postýlce, chodím na ní koukat jak na zázrak, no byli pryč hoďku a púl a já měla dost. No taže tak. A co tady nového?

sarlotta
10. říj 2010

Ahojík holčinky, jen se rychle hlásím, malý má angínu od pátka večer má horečky 😝 😔 ... včera s ním byl manža na pohotovosti, tak dostal antibiotika... držte palečky aby to malá slečna nechytla 😅 😒 ... já jsem fááákt unavená... do půlnoci hlídkuju u televize a pak odbíhám z ložnice na kontrolu do pokojíčku, do toho kojčo malé 😝
Malý má aji ucpaný nosík, tak buď dýchá pusou a žgryndá u toho a nebo hrozně chrápe... chjoo... celý den je protivka a v noci hysterčí, když se do něj snažíme nacpat léky 😠 no už aby mu to zabralo... musím říct, že manža moooc pomáhá a stará se.. já se snažím malou držet od malého dál... buď spí na balkoně nebo s ní jezdím na procházky... ale včera doletěl malý za nama v noci , tak sme spali všichni, strašně skřípal zubama a chrápal, malá se budila co hodinu 😅

Jsem úplně zelená jak to bude zítra... celý den s malou a marodem 😝 který nechce ležet v posteli ani za nic. A když mu nakážu tak začne lítostivě bulet ☹
No hlavně ať to malá nechytne... už vidím, jak mi nechce jíst, kdyby ju tak bolelo v krku jak malého....
držte palušky 😉

kopa
autor
10. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já jsem stále v celku 😀 A aby toho nebylo málo,sousedi mají od zítřka rekonstrukci bytu(komplet,nové jádro...) a budou to dělat do 22.10. ☹ 😠Tak mám zkaženou náladu,aspon těch pár dní jsme mohla prožít ještě v klidu 😖
Tak se od zítřka stěhuji ke tchánovcům a na večer budu chodit domu.Se tam užeru nudou,ale budu zas na Pc 😀Tak by se mohl Vítek narodit,až za týden 😀 Nedovedu si představit,být tady s ním v tom hluku ☹ ☹
Včera ze mě něco vyteklo. 😅 Jsem se byla osprchovat a pak jsem si sedla na gauč,že si nandám trencle a najednou jsem cítila,že jsem mokrá 😅 No pokřtila jsem naší novou sedačku 😀 Tak jsem hnedka zkoumala čím to můžu vyčistit a jak jsem tam došla za 15minut tak v tom mokrým fleku byla jakoby zaschlá dlouhá silná bíložlutá čára(cca 10cm dlouhá a tak 2 cm široká)no fakt nevím co to bylo 😅 ale dalo mi to dost velkou práci vyčistit 😝 😝

kopa
autor
10. říj 2010

@tercie Já včera šla koukat ještě na film,tak jsem odešla nečekaně.No Vítek má ted nový režim,přes den skoro o něm nevím a jakmile zalehnu,že jdu spát tak řádí jak divej 😀 😀
@wlladka Děkuji za držení palečků 😵 jsi moc hodná 🙂 No dnes by bylo príma datum,ale toho neukecám 😀

kopa
autor
10. říj 2010

@mari111 Jéjej Maríku,to si dovedu,představit jak ti bylo smutno bez Laurinky ☹ ale musíš si pomalu zvykat 😅
@sarlotta Jejda tady to jsou samé nemoce 😅 Tak at se Kryštůfek brzy uzdraví a malinká to nechytí a tobě přeji pevné nervíky 😅

tercie
10. říj 2010

Holky tak Pepča Váňů zas potvrdil, jakej je borec, mě i slza ukápla, já taaak fandila, malej jenom koukal...ale taky normálně sledoval dostih, a volal je je je (překlad jeď jeď jeď 😀) a pobízel přitom chrastítkem😀 Tak místo obvyklýho pláče jsem se tu chlámala 🙂

@kopa to skoro vypadá jako zátka...😉 Nooo holka, abys nejela😀 Nééé, může to bejt klidně ještě cca 10 dní. 🙂 Mě malej řádil taky hlavně když jsem chtěla spát 😀 Tu rekonstrukci nezávidím, ale zas možná lepší aby dělali bugr teď, než pak a budili ti malýho 😉

@sarlotta holka cítím s tebou, mladej má jenom rýmu a trošku bufe, a stačí to, v noci blbě spí, kroutí se jak žížala a mít dva tak mě vodvezou... Pevný nervy přeju ať to zejtra zvládneš a snad už dnešní noc bude klidnější, a taky ať to princezna nechytne. Ale i kdyby bude mít lehčí průběh díky kojču, ne?

@mari111 já malýho nikomu nepůjčuju, zešílela bych 😀 Jenom moje mamka ho měla, tý jediný věřím. Ještě manžovi bych ho nechala, ale ten zas nemá na drndání s kočárkem čas.

@lenik_25 ahojky, co jsi dělala o víkendu? 🙂

tercie
10. říj 2010

Teda vy se dneska ulejváte, už aby bylo po víkendu 😀

cajori17
10. říj 2010

ahoj Tercinko,ja tu jsem na chvilku 🙂

cajori17
10. říj 2010

Sarlotko,moc me mrzi,ze maly je tak nemocny,snad to Sarlotka taky nechytne.............
Wladenko,Simonek je kus chlapa 🙂
Mari, uplne te chapu .............

tercie
10. říj 2010

@cajori17 ahojky já už chtěla jít pryč 🙂 Jak je, co děláš?
Já koukala na ČSMT ale bylo to nějaký nudný dneska, asi taky tím,že jsem to až tak nesledovala, čučím při tom do netu 😀

cajori17
10. říj 2010

ahojky,my se s pritelem divali na talentmanii,no a chystame se pomalu na kute ,ale pred tim jsem se chtela mrknout sem..........

cajori17
10. říj 2010

jinak mam strasny pms priznaky,hrozna bolest prsou ............no ale na tehu to nevypada........jsem dnes 10 dpo a testovat budu az po vynechane ms,takze az v utery,ale jsem si jista,ze nejsem tehu...................takze nas ceka spermiogram a pak ta laparoskopie 😒

cajori17
10. říj 2010

Tercinko,ty uz jsi asi musela jit,tak ja jdu spinka,dobrou noc 🙂

tercie
10. říj 2010

@cajori17 ¨třeba to ještě vyjde a laparka ani spermio nebude potřeba 😉Uvidíš,budu moc držet palce 🙂
Odběhal jsem jenom přiložit do krbu 😉

wlladka
11. říj 2010

@lenik_25 Ahojky. Je mi líto, že tě to taky potkalo. ☹ Máš ale Danečka a v těchto chvílích jsme my, co už doma nějakého broučka máme, na tom o moc lépe než ty, co zatím stále čekají. Zvládneš to a budeš mít vrnící houstičku v náručí co nevidět. Důkazů je tady požehnaně 😉 😉
Lékaři jsou vážně moc šikovní a se Šimonkem jsme měli štěstí. Hlavně si to ten maličký vybojoval. Je to můj šikulínek. 🙂 🙂

@kopa tak už se to chystá, co? Už se na Vítečka těším 😵

@sarlotta Kryštůfkovi moc moc držím palečky ať je hnusná nemoc brzy pryč a Šarlotce držím pěsti ať to na ní nevleze. ☹ ☹ Jsou to nervy. Chápu tě plně, věř mi 😒

@tercie taky jsme fandili - proto taky Váňa vyhrál, ne? 😕 😅

@cajori17 děkuji za pochvalu Šimonka 😵 Kdybys byla těhu !!! Myslíš, že to není možné? Dějí se různé věci...Znám paní, které dr řekl, že otěhotnět absolutně nemůže, nebo max. z 1% a teď vozí kočárek s holčičkou 😨

wlladka
11. říj 2010

My dnes jedeme zase do Plzně. Tentokráte na oční. Snad bude vše OK 😒

Máme taky výsledky minulých odběrů.......
-silná sideropenická anémie 😔 😔 😔 😔
-prokázaná rachitida 😔 😔 😔 😔
Dostane injekčně vitamíny a dlouhodobě bude dostávat ještě orálně. Budeme jak chodící lékárna. Chjo....ať už ty hrůzy skončí a Šimonek je v pořádku ☹ ☹ ☹ ☹ Zase se mi vrací ty pocity co jsem měla v nemocnici.. ☹ ☹ Moc se o něj bojím

wlladka
11. říj 2010

....kojili jsme u mě v posteli a on mi tam teď spinká. Musím si k němu ještě lehnout a pořádně ho pomazlit

farmarska
11. říj 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
je Wladi ja se těším až tu svojí houstičku taky pomuchlám!! 😵 Ty se bobku neboj, malej i ty jste ohromní bojovníčci šikovný a když jste to zvládli předtím, tak ted to bude už jen brnkačka a zvládnete všechno ostatní taky!! 🙂 🙂 Jen to máte holt trošku komplikovanější 😝 ale když se koukneš, jak malej krásně roste! a jaké pokroky jste udělali! no to je neuvěřitelné 😵 😵
čajdo, taky držím paluše, at to není PMS, ale PTS 😉 😉 😉
mari tak ty takhle nervuješ matko jo 😀 🤐 hele ale neboj, to je normální a neboj, ono tě to jednou přejde 😀
jinak já teda taky důvěřuju nejívíc jen svojí mamce, protože ta je prostě zodpovědná a znám jí a vím, že se na ní můžu spolehnout a pak ještě manžoj, i když ten je někdy dost lehkovážnej a ne mne moc málo předvídavej 😅 já jsem spíš taková uzkostlivá, říkám si, co by se mohlo stát a vždycky si už všechno představuju... 😅 manža mne často musí krotit, at nejsem hysterická a at nebojím ( a to at už se to týká , dítěte, zvířete , mě nebo čehokoliv) a já na něj ječím, že nejsem hysterická, jen opatrná a on že je nezodpovědnej a nedomejšlí různé situace, co by se mohlo stát..atd.. 😅

farmarska
11. říj 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
je Wladi ja se těším až tu svojí houstičku taky pomuchlám!! 😵 Ty se bobku neboj, malej i ty jste ohromní bojovníčci šikovný a když jste to zvládli předtím, tak ted to bude už jen brnkačka a zvládnete všechno ostatní taky!! 🙂 🙂 Jen to máte holt trošku komplikovanější 😝 ale když se koukneš, jak malej krásně roste! a jaké pokroky jste udělali! no to je neuvěřitelné 😵 😵
čajdo, taky držím paluše, at to není PMS, ale PTS 😉 😉 😉
mari tak ty takhle nervuješ matko jo 😀 🤐 hele ale neboj, to je normální a neboj, ono tě to jednou přejde 😀
jinak já teda taky důvěřuju nejívíc jen svojí mamce, protože ta je prostě zodpovědná a znám jí a vím, že se na ní můžu spolehnout a pak ještě manžoj, i když ten je někdy dost lehkovážnej a ne mne moc málo předvídavej 😅 já jsem spíš taková uzkostlivá, říkám si, co by se mohlo stát a vždycky si už všechno představuju... 😅 manža mne často musí krotit, at nejsem hysterická a at nebojím ( a to at už se to týká , dítěte, zvířete , mě nebo čehokoliv) a já na něj ječím, že nejsem hysterická, jen opatrná a on že je nezodpovědnej a nedomejšlí různé situace, co by se mohlo stát..atd.. 😅

farmarska
11. říj 2010

jé ted koukám abych dohnala tu svojí víkendovou absenci, tak to ted tady rovnou hážu dvakrát 😀 holky platí to? 😀 😀 😀 😀

farmarska
11. říj 2010

šalotko na tebe moc myslím bobku 😕 snad bude Kryštůfkovi brzy líp a moc přeju, aby to malá od něj nechytla!! 😔 A snad ten dnešek jakš takš zvládneš a snad jsi se alspon trošku v noci vyspala 😔 ach jo 😖

farmarska
11. říj 2010

petrosko vám s malým přeju, aby vám ty drahý kapičky dobře a brzy zabraly!!

farmarska
11. říj 2010

kopi ti sousedi no fůj, to je teda vopruz 😝 tak snad malej bude mít rozum a ještě chvilku počká než se dostaví 😅 kopčo hezky špunt a špuntuj 😉 😎 😀

farmarska
11. říj 2010

Holky a co jinak nového? co u Natálky? Katušky? Pájušky? Miraxky? 😕 😕
holky chybíte mi tuuu!! 😉

farmarska
11. říj 2010

Tak já jsem po snídani, Robča odjel směr škola, tady prázdnej barák, jé to se to bude ještě hezky přispávat 😀

lenik_25
11. říj 2010

Všem přeji hezký den, u nás zatím mlha, ale to bylo i včera a pak bylo kráásně 🙂

@sarlotta Jejda, je mi tě líto a malýho taky. Vím, jak je to vyčerpávající, když dítě marodí, tak se holka drž a hlavně ať to nechytne mimi.

lenik_25
11. říj 2010

@kopa Mně hlenová zátka odcházela 3 týdny, takže to neznamená, že se jede hned ten den rodit. Ale kdyby byla s příměsí krve, tak to už je k porodu.

lenik_25
11. říj 2010

@tercie Ále, k počítači jsem se nedostala spíš proto, že tady trůnil manžel. Ale jinak v sobotu jsme byli u rodičů na zahradě, protože bylo fakt nádherně a teplíčko. V neděli jsme lenošili doma, ostatně to na mě něco padlo, byla jsem celý den smutná a pořádně jsem neznala důvod. Že by ještě něco skrytého ve mně?

lenik_25
11. říj 2010

@cajori17 Jéjda, já znám tolik holek, co jim gynekolog řekl, že nebudou mít děti, že není šance a teď je mají. Jedna dokonce dvojčata!

lenik_25
11. říj 2010

@wlladka Jo, máš pravdu, jsem moc ráda, že mám Danečka a jsem si vědoma toho, že potrat je o dost horší pro holky, co chtějí první dítko. Dokonce po tom, co se mi to stalo, Danečka ještě víc rozmazluju, mazlínkuju 🙂 Prostě dítě je dar.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru