Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
12. říj 2010

Dneska je to přesně měsíc co jsem se dozvěděla tu smutnou zprávu 😢 Už ji mám zase - depka, škaredá, hnusná....dneska bych končila 5 měsic 😢

kopa
autor
12. říj 2010

Ahoj holky 🙂

@farmarska Gratulka ke kontrole.To Cs bude v pořádku,neboj 🙂 Já měla ještě před dvěma týdny CS 1 😅 😅 Pomalu se začínám smiřovat s tím,že mi ten porod budou muset vyvolat...
ale taky znám případy kdy má holčina CS 6 již po 20tt a furt mimíka drží 😉

wlladka
12. říj 2010

Ahojky, nějak nezvládám.....
@petroska očkování nemáme žádné a zatím ani mít nebudeme. jen v Plzni dostaneme to drahé na imunitu a to bude až v listopadu. na běžné očkování si my musíme ještě počkat.
@handm zatím ještě moc dobře není. Výsledky krevních testů na ho... Musí dostat pár injekcí a léky na podporu. se.. mě to. Příchodem z nemocky to ze mne trochu spadlo, ale je to zpět. Prostě je to neustálý boj. jednou nejsme normální miminko, tak je vše jinak. ☹ Jsem ráda za každou dobrou zprávu jako, že se předpokládá zdravý sluch a očička. 😵

Ještě jsem zaregistrovala, že se @farmarska vrátila s úspěšné kontrolky miminečka. Tak moc gratuluji.

A já letím. Máme dalšího doktora. živíme snad všechny v celém západočeském kraji. Zítra zas a ve čtvrtek taky..... V pátek snad budeme mít volno 😕

majjka24
12. říj 2010

@wlladka držím mooooc palečky aby to bylo všechno ok, jste oba bojovníci, tak to určitě zvládnete pak bude zase dobře. Moc Vám to přeju, zasloužíte si to po tom všem 🙂

bobinka22
12. říj 2010

AHoj holky.
jestli tady mate nejaka miminko.Napiste nebo poslete mi odkaz.Dam vam hlasy.
Ja tu mam vojtiska.Tak kdyby jste nekdo chtely dejte hlasky.oplatim.Muzete dat 15 hlasu na jednu fotografii kazdou hodinku..Dekujeme..

http://prozeny.blesk.cz/zlaticka2010/profil/135...

majjka24
12. říj 2010

@bobinka22 poctivě klikám 😀

bobinka22
12. říj 2010

MOCC DĚKUJU

lenik_25
12. říj 2010

@wlladka Jakto, že výsledky krevních testů jsou špatné? Co se v nich ukázalo? Drž se!

markee
12. říj 2010

ahojky,
tak jsem doma z brigádky. Míša od rána maká na kuchyni a chodbě-zadělával praskliny,sádruje a pak brousí. Teď dobrušuje,pak vybílý a půjdu uklízet 😨 No,ale bude to tam jinak krásný zářivý,tak co no.
Jinak jsem dnes brečela v práci. Prostě mě tak všechno "sere". Pardon,ale je to tak. Né,že bych měla depku,ale prostě zjišťuju,že mám vše co nechci. Nechtěla jsem nikdy žít u rodičů a bydlím u tchýně, chtěla jsem klidný rodinný život a pořád mě prudí manžovo rodina, chtěla jsem minimálně dvě děti a mám jedno a na další prostě vyhlídka není. Proč? protože nemám práci a nemůžu si na něj ušetřit(na IVF s PGD) ☹ Prostě už v nich nevěřím. Práci hledám rok(rok jsem na pracáku) a vyhlídky žádné dobré ☹
Hlavně,že je ta naše princeznička zdravá a doufám,že to tak bude pořád.

gabi83
12. říj 2010

Ahoj, kočky, můžu k vám? Dnes je to měsíc, co jsem ve 12 tt zjistila, že zamlklý potrat. Bylo to děsný, tak sháním spřízněnkyně🙂 Chci být znovu a rychle, ale názory na to se rozcházejí. Prosím o radu, kdy je podle vás vhodná doba, respektive jak dlouho čekat.... Šestinedělí končím 28.10. a zítra si jdu pro výsledky histologie.....Moc díky

markee
12. říj 2010

Vítám tě @gabi83, je mi líto co se ti stalo.
Každý se v názoru na to,kdy začít, liší. My po prvním MA začli po druhé MS. Po ukončování těhu ve 22tt,jsme znovu zkoušeli za 3 měsíce, po dalším MA jsme to už nezkoušeli. Nemám na to nervy.
Jak ti holky písnou,tak určo jez i teď kyselinu listovou,pij kontryhelový čaj-od MS do ovulky a až se na to budeš cítit,tak to zkuste znova 😉

majjka24
12. říj 2010

@gabi83 ahojki, já mám taky dneska měsíční "výročí"(zamlklý potrat v 14 tt). 😢 mě bylo řečeno v nemocnici, že klidně můžem hned , i můj Dr. mi to řekl,ale doporučil mi počkat 2 - 3 MS. Záleží i na psychice a jak se žena cítí.mi bylo řečeno 😉

gabi83
12. říj 2010

@markee Díky 🙂 je pravda, že takhle jsem se na MS ještě netěšila 😎 ale nechci to lámat přes kolena.Čekali jsme dvojčata a pak šok,ehm. Já vím, že se to prostě stává, akorát mám strach, aby to tak nebylo i příště....

gabi83
12. říj 2010

@majjka24 Děkuju! Je to na ..., ale neuděláš nic, chjooo. Ale nelitovat a jdem dál!

markee
12. říj 2010

Gabi83, prostě opravdu až budeš chtít,tak to zkuste znovu. Není proč otálet 😉

gabi83
12. říj 2010

@majjka24 Můžu se ještě zeptat, co se jako zjistí z histologie? Nejsem zdravotník, ale myslím, že pouze konstatují, že se stalo...

majjka24
12. říj 2010

@gabi83 my se tež těšíme až zas budem moct do toho praštit,(bez ochrany) 😉 Já už výsledky z histolky mám, ale čeká nás litáni po Mudr.Malý byl zdravý , ale na placentě mu našliy infarkty.takže v pondělí genetika, pak hematologie, imunologie ☹ ach jo.Alespoň víme příčinu, jako jedni z mála po porvním potratu. A můžem /teda doufám, že jo)předejít dalšímu.

majjka24
12. říj 2010

@gabi83 měli by zjistit přičinu, ale ne vždycky ☹

lenik_25
12. říj 2010

@gabi83 Ahojky, já byla na revizi teď 1. října v 9tt a doktorka mi říkala, že po šestinedělí se můžeme začít snažit. Je mi líto, že tě to taky potkalo ☹

madormi
12. říj 2010

@markee to je mi líto, že depkuješ? a toto ivf nehradí pojišťovna?

gabi83
12. říj 2010

@majjka24 Jééééééééééé, to je pech. Ale víš co? Jdem do toho, až budeme moct a ti naši malí bouráci budou zdraví za dva - jako i za ty první 🙂))) držím pěsti! Mě utěšuje fakt, že je lepší být v hajzlu pár měsíců než celej život, kdyby mimi nemocný...Drž se!!!

kopa
autor
12. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 40tt ..............15.10.KO nemocnice+ monitor,18.10.Utz......čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 35tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 31tt..................................20.10.KO..........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 29tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 20tt................
Ikopretinka 10tt................
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 39DC
Martasek 26DC
Cajori 29DC
Aja 11DC
M.aa.b 8DC
Natalie 6DC
Ivomal..................
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

madormi
12. říj 2010

@gabi83 je mi to líto. Uvidíš co ti řeknu mudra na kontrole po 6 nedělí kdy začít... já bych klidně začla hned, ale radši počkám co nám řeknou v Prenatalu a co nám najdou či nenajdou 😒

markee
12. říj 2010

@madormi, oni říkaj,že to hradí pojišťovna-prý třikrát. Mám hooodně kamarádek a ani jedna to neměla zdarma-prostě platí kolem 20tisíc.
Nás to bude stát 40 tisíc plus pět tisíc zamražení,kdyby se povedlo víc zdravích. Ale tomu nevěřím. Johanka je fakt náš zázrak-přirozeně a ještě nic po Míšovi z těch genet.vad nemá.

majjka24
12. říj 2010

@gabi83 přesně tak, taky jsme si s manžou říkali, když už se to stalo, tak aspoň dřív, než později, nedokážu si představit, že by se narodil normálně a mrtvý,já bych byla zralá na psychinu. Nebo že by byl nějak nemocný, to by bylo trápení jak pro nás, tak pro něho.

madormi
12. říj 2010

@markee a rodiče nepomôžou? jakože třeba místo darkô k vánocum nějakou hotovost a pak pujčit?

majjka24
12. říj 2010

@madormi mě teda Dr, říkal že první inseminace platí pojošťovna (byla na tom sousedka - necelý půl rok - je u revirní)a pak 3 IVF, pak už sama.tak nevím 😒

markee
12. říj 2010

@madormi, nepomůžou, oni nemají z čeho. Naši jsou rozvedení-taťka je nemocný,má rakovinu a svou firmu není schopen vést a moje mamka je nezaměstnaná. Krom toho,on aspoň Míša bude mít čas se s tím nějak zžít. On totiž nechce mimi za tolik peněz a je teda fakt,že se mu nedivím. Ono nemusí být zdravé ani jedno a na další pokusy už stejně peníze nebudou. Já bych chtěla zkoušet ješě jednou přirozeně, ne teď, třeba rok či dva. A Míša chce dárce spermatu, ale to odmítám já. Myslím,že časem by mu to začlo vadit. Nikdy nevíš co bude.

madormi
12. říj 2010

@majjka24 já si taky myslím že min první pokus platí pojištovna tak se mi nezdá těch 40 litru

madormi
12. říj 2010

@markee to je zase od nej hezké že by bral dárce, to ne každý chlap je ochotný, tak uvidíš bude líp, zkuste korunu ke korune, ale já fakt myslela, že to hradí pojištovna min 1 pokus, spíš jsem myslela 3. Ptali jste se na víc klinikách?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru