• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi vydrž,už se ti to krátííí.za chvíli bude vítek s tebou.držím palečky :dizzy_face:
19. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahojda, tak jdu zase mrknout co Kopča.
Handm, děkujeme za zprávičku :slight_smile:
Kopi je teda na příjmu :slight_smile: :slight_smile: Třeba se ten porůdek už dnes rozjede. Docela to tak vypadá, že? Tak držím paluše!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
ahojky,
Kopi, držím moc a moc palce. To je super,že se to rozjíždí samo :wink:
JInak já včera šla na Zumbu,prvně, a dobrý. Sice jsem od toho čekala víc,ale i tak dobrý. Prostě mě to bavilo.
Ještě jsem včera stihla koupit Johance k narozkám Barbie H2O. No jsem ráda,že jí měli,protože si jí opravdu přeje. Sice k Vánocům,ale k těm dostane jiné hračky.
19. říj 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
koukám, že načumuju v pravej čas, zrovna zprávičky od kopi! :confused:
kopi supr, že to takhle postupuje! bude to dobrý uvidíš :slight_smile: je fajn že jsi jen na dvoulůžáku a když tam jsi sama, tak tam budeš moct mít určo i manžu :wink: týý jo já jsem nervozní i za tebe :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 15:45  • Odpověz
Jinak holky, naše lékárny tady jsou děsný :angry: Nic z toho co jste psaly a radily mi neměli :angry: Dala mi nějaký Linix forte, ještě jsem jí říkala, že jsem těhu v druhém trimestru a ona, že to těhotný můžou..no ale moc mne nepřesvětčila :confused: na těch prášcích taky nic o těhotenství nepíšou :unamused: a na netu jsem o tom taky nif nenašla :unamused: tak jsem z toho opět nervní, abych tím něco nepoto.. :sweat_smile: Mají se brát tři denně, ale tak jsem zatím vzala jen jeden, páč bojím, ale zase břuch mě bolel, tak jsem alspon ten jeden vzala.
19. říj 2010 v 15:48  • Odpověz
tak a já musím končit, páč si jdu ještě dodělat lečo a pak mají přijít známí, tak at pak nemusím lítat a můžu si jich všímat :sunglasses:
19. říj 2010 v 15:50  • Odpověz
ahojte holky tak jsem zpět od mudry, takže z krve mi byla prokázána přítomnost mutace C677T genu MTHFR. takže musím na transfuzní oddělení kde mě testnou, jak závažné to je a jak se to bude řešit
19. říj 2010 v 18:02  • Odpověz
jo a je to homozygot takže horší varianta :-/
19. říj 2010 v 18:48  • Odpověz
mad vůbec netuším co to znamená, ty udaje o té tvé mutaci, :sweat_smile: ale hlavně jestli to jde lečit ! :wink: pak už člověk zvládne cokoliv :wink: i kdyby to znamenalo třeba si denně píchat nějaké injekce, nebo nějaká jiná svinstva :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:10  • Odpověz
Jinak návštěva je pryč :slight_smile: bylo to moc fajn, přjeli zase se svým ročním synkem a náš Robča miluje malé děti, takže z něj nespustil oči a zabavoval ho, nosil, hrál si s ním, ..no klučina byl spokojenej :slight_smile: mamina taky :slight_smile: a já taky :wink:
Jen doufám, že mu to takhle hezky vydrží i na vlastní :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
no nif holky, já se jdu koukat na telku :sunglasses: manža vaří gulášek.. to se to bude pak krásně chrupkat :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
holky ještě zpráva od kopíse :wink: :

Manza tu byl semnou hodiny,tak mi to uteklo.jsem v klidu,jediny co tak maji dohromady monitor s vysetrovnou a vsechny zensky tam pri vysetreni rvou-tak jsem odpolko trosku brecela,pac se fakt bojim,ze to bude bolet!!dela se pri te indukci hamilton?a asi tu umru hlady jeste,ze mam cokoladku na nervy.

19. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
no to já teda sama nevím, jak s tím hemiltnem :sweat_smile:
19. říj 2010 v 19:28  • Odpověz
Kopi, moc na tebe myslím a mám takovou tu příjemnou husinu z toho, že prožíváš jedno z nejdůležitějších období v tvém životě. A uvidíš, že i když třeba budeš po narození mrňouska unavená, pořád pak budeš vzpomínat na okamžik, kdy jsi ho poprvé spatřila. Je to nádherné! A neboj, jestliže máš kontrakce a otevíráš se a skoro to necítíš, budeš mít pohodový porod. Nemáš asi tak vysoký práh bolestivosti. Když jsem na tom byla jako ty, tak už jsem funěla a hekala jak blázen. Neděs se těch ostatních těhulí, co tam roděj, každá to má úúúúplně jinak, víš. A hamilton je náhodou dobrej, pomáhá k urychlení porodu. Moooc ti držím palečky.
19. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
na kopinku myslím celý den :dizzy_face: :dizzy_face: chtěla jsme jí psát ale nechci otravovat :sweat_smile:
19. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
na kopinku myslím celý den :dizzy_face: :dizzy_face: chtěla jsme jí psát ale nechci otravovat :sweat_smile:
19. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
@madormi tohle mám taky . ale heterozygot.. což má 40% populace ve střední Evropě... hele pozitivní na tom je, že o tom víš konečně a tohle se léčí jen zvýšeným přísunem kyseliny listové :wink: doporučuju Femibion.. s metalfolinem, aby tu kyselinu Tvoje tělo umělo taky vstřebat a bude se těhulinkovat jedna radost :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@madormi jo a ještě si kup vit B, ten mi taky genetička doporučila:slight_smile:

@kopa no Ty jsi šikulka:slight_smile:)) tak oni Tě trápí hlady, jooo, darebáci... tak nevíš, kdyby náhodou císař... ale já si to nemyslím... bude to normálka a bude to super :wink: :sunglasses:
19. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
@kopa indukce - prasknutí plodovky vůbec nebolí, toho se neboj:slight_smile:)) ale po prasknutí vody to jede... u mě pak necelá hodinka a malá byla venku :wink:
19. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@sarlotta :grinning: :grinning: :grinning: a bude to super :grinning: :grinning: ale joo určitě pro mě porod byl super no ale mě odcházela plodovka celý den :sweat_smile:
19. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@murynka no o lezení po zdi si můžem psát pak.... já bych Kopči fakt přála fajn porod, pomalé bezbolestné otvírání a pak šup šup, žádné dlouhé tlačení na sále :wink:
a Tobě ji praskli nebo Ti prdla sama ?
19. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@sarlotta já také to je jasný ale jak jsi napsala bude to super to mě pobavilo :wink: já měla porod krásnej :dizzy_face: mě odcházela sama od rána :wink:
19. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
@sarlotta no ten homozygot je ta horší varianta takže monžá budou hrozit injekce do břuchu a tak ale udelám pro mimi vše :D
19. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz
no mě u malého praskla sama a taky to teklo dlouho a pomalu... ale u malé při indukci to byl frkot pak... hned kontrakce a říkám po prasknutí 16:20 sem rodila 17:16 byla malá s náma :sunglasses:
19. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
kopy myslím na teba a Vítečka! :wink:
19. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
@madormi tohle ale není problém s ředěním krve ne ? tohle je o štěpení homocysteinu... to ještě prober s doktorkou pořádně a nejlíp s tou která Ti dělala ty testy. já myslím, že budeš jen sledovaná :wink:
19. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahojky,
jéje chudák Kopinka, se jí nedivím,že se bojí. Já bych taky byla vyjukaná a přesně jak Lenik už bych funěla a hekala :grinning:
@Madormi, to máš leidenskou mutaci nebo copak?
Já si čtu manžovo dokumenty a má tam,že : "Nebyla prokázána F.II a MTHFR 677. Nalezena mutace F.V-Leiden a MTHFR 1298 heterozygot." No a v dalším odstavci má: "homocystein v normě."
Tak uvidíš co a jak bude dál :wink:
19. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jé,já než to dopsala a dohledala tak je tu toho napsáno :sweat_smile:
Nojo,jsem fakt brzda :grinning:
19. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz
@sarlotta no totok mi říkal gynekolog, ale ješte jdu na transfuzní oddelení a zítra do Prenatalu tak se optám tam a pak na transfuzním dle výsledku testú. každopádne budu víc sledovaná ( to je ve zprávě) kvuli zvýšené hrozbě rozštěpu páteře atd
19. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@markee já mám tu MTHFR C677T
19. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@madormi, je mi to jasný,že máš něco jinšího. Jen jsem si nebyla jistá,zda je to ta leidenská mutace :sweat_smile:
Chjo,je toho fakt hodně. Ale určo si tě pohlídaj, neboj se.
Tak já civím na FB a manži sestřenice si přidala fotky z aťasu do alba. No to je tak hezké, nojo hubená holka a jen to břííííško. Vypadá to moc krásně. TP má už 29.10.2010,takže se všichni moc těšíme na prcka. Nevíme jména a ani co čekaj-to je překvápko.
19. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.