Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
20. říj 2010

@kopa vydrž. Jsme všechny s tebou a držíme palce. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
20. říj 2010

leničko bude to trvat než se malý narodí 😅 u mě začli stahy v půl 7 večer hned po 3 min a ve 21.45 byla malá na světě takže 3 hod.. 😅 ale vydrž víš proč to děláš!!!za ten poklad ti to stojí vydrž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

murynka
20. říj 2010

@wlladka jejda to je jako kdybych rodila já 😵 😵 znovu to prožívám

wlladka
20. říj 2010

Kopi, ta tableta "dolů" porod urychluje. Proto ti ty stahy přišly tak rychle. Pěkně dýchej a mysli jen na to, že se maličký klube ven. Taky to má těžký, tak jste v tom společně. Jeden druhého krásně podporujete. Mysli jen na něj a na sebe. Brzy už ho budeš mít mlaskajícího u prsu a tohle všechno, co teď cítíš, bude to nejkrásnější, cos v životě zažila 🙂

wlladka
20. říj 2010

@murynka chystala jsem se ven, ale nevím nevím.... 😲 Asi to vzdám 😅

wlladka
20. říj 2010

.....navíc....
My dnes máme výročí svatby 🙂 🙂 Takže super datum 😀

petroska
20. říj 2010

ahoj holky taky nakukuju jestli už se kluke Vítek a ono jo 😀 .kopi vydržžž,za chvíli je poklad venku 😵 . ooo ja když si vzpomenu jak sem jela na pohotovost s kontrakcemi tak 😝 ,a pak z toho byl stejně císař 😠 a jak sem si chtěla klasický porod užít ☹

murynka
20. říj 2010

@wlladka přesně tak!!!pro miminko to je také krutá cesta přijde z bříška ven úplně do jiného světa!!má tam manžela???

petroska
20. říj 2010

@wlladka juu si výročí užijte,pro kopi je to dobré znamení 😀

murynka
20. říj 2010

@wlladka gratulujeme 🙂 😵 😵 😵 hele písnete mi někdo sms až s enarodí já jedu pryč budu tu až večer ☹

wlladka
20. říj 2010

@murynka manža tam určitě je. Mají to do nemocky prý 15 minut

murynka
20. říj 2010

@wlladka tak to je super já myslela že tam nechce jít..proto se ptám

wlladka
20. říj 2010

děkuji za gratulku Bude večeře při svíčkách a připiju si i na malého Vítečka Kopískových 😵 😵

wlladka
20. říj 2010

@murynka já jsem nezaregistrovala, že by nechtěl, tak si myslím, že snad je. Alespoň jako podpora Kopince určitě. Pokud nechce být přímo u toho, až malý vyleze, tak těch 15 minut počká vedle, ne? 😉

murynka
20. říj 2010

@wlladka tak už má regulérní kontakce ted mi psala markét děkuji,strašně to bolí váhám zda zavolat sestru ta bolest trvá tak minutku pak odejde a za 2 min znovu fakt nevim tak jsme jí napsala že už s evítek dere na svět!!!a že na ní myslíme 😵 😵

wlladka
20. říj 2010

@murynka to je tu za chvíli. Myslím, že do hoďky je na světě 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
20. říj 2010

porod v přímém přenosu a já musím pryč sakra 😀 😠

wlladka
20. říj 2010

Tak Kopi... 20.10.2010 v 10:10 - to by šlo, ne? Doufám, že je ti dobře a vše zvládáš na jedničku. 😵

aja.83
20. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem vás dočítala a teď jsem napnutá jak kšandy - Kopinčin porod v přímém přenosu! 😲 Držím všechny palce co mám! 😉 Kopi, vydrž!!!

wlladka
20. říj 2010

@aja.83 ahoj. Já tu taky číhám 😀 😀 😀 😀 Chystala jsem se s malým na prochajdu, ale nějak se nemůžu odlepit 😀 Kopinka jede!!!

aja.83
20. říj 2010

@wlladka Ahoj Wlladi, jasný, teď se přeci nebudeš někde procházet, když nám tu Kopinka rodí! 😀 Snad to bude mít holka brzy za sebou!

wlladka
20. říj 2010

@aja.83 no, ráno se ozývala, ale teď už nic, tak si myslím, že už je v tom nejlepším 😵

aja.83
20. říj 2010

@wlladka Tyyy jo, tak to asi fakt bude v nejlepším! Těším se na brzké zprávičky! 😵

madormi
20. říj 2010

@wlladka 😀 😀

wlladka
20. říj 2010

@madormi copak je ti k smíchu?? Že ti skočím nasekat? nemysli si, já v tom mám praxi. Mám přece doma 3 kluky 😉 😀

wlladka
20. říj 2010

Teď tu zrovna koukám na video na Youtube, co mi přišlo mailem. Je to výzva k hledání Aničky Janatkové. je mi z toho špatně. ☹ 😔 😢

madormi
20. říj 2010

@wlladka no to je pravda, tak já už mlčím a koukám pozitivně mamko 😉 😀

madormi
20. říj 2010

Jeee porod online, tak kopí do toho, Víťo do toho !

ivomal
20. říj 2010

@wlladka my máme dneska taky výročí svatby🙂 Kopi drž se!!!!

wlladka
20. říj 2010

@ivomal tak gratuluji 😵 😵 😵 😵 uměli jste si vybrat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru