Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
24. říj 2010

ahoj holky,
já vím, že máte tady máte opačné problémy. Ale já bych potřebovala poradit něco na vyvolání ms. 😅 Nějaký babský recept.

lucierob
24. říj 2010

@kopa já souhlasím s lenikem. Akorát bych teda Víťu před krmení z flašky zkusila přiložit k prsu, aspoň na minutku. Á pak ho dokrmit flaškou.
ad spaní na zádech. Pokud ti neublinkává, tak není problém. Já svoje dítka dávala tak jakoby na bok, ale podložila jsem je potštářem. No prostě aby neleželi úplně na boku, ale ani na zádech. Aby se jim při blinkání to mlíčko dostalo dobře ven. ale to bylo spíše v noci. Přes den spávali na zádičkách. Jsem je chodila kontrolovat.
ad přebalování před krmením.- tak s tím moje zkušenosti nejsou zrovna kladné. Moje dítka u toho vždycky tak vyváděli, že pak byli úplně unavené, takže jsem je musela u kojení budit. Takže jsem přebalovala až po jídle. A byli jak průtokový ohřívač. Když šlo dovnitř, šlo zároveň i ven.(spodem)
😀
jo a lahvičkou se ti nezadáví. kup dudlík s malou dírkou.
a příprava mlíka tak jak psaly holky. Naliju vodu převařenou studenou vodu do flašky, ohřeju v mikrovlnce, dám mlíko, protřepu a podávám. Nezabere mi to ani minutu.
A 😉 víc už si nepamatuju. 😀 😀

Farmi, tajná babička. Já měla podobnou tchýni. Ta malému na první narozeniny nekoupila nic. Řekla, že nevěděla, co by potřeboval 😕 😕 😕 😕 A na další narozky už se raději neukázala

lucierob
24. říj 2010

jo a Aninka už začla sama chodit. Ale bobek má samou modřinu jak věčně do něčeho naráží a já nestíhám dobíhat 😅

lucierob
24. říj 2010

tak koukám, že dneska tady monology vedu já.
tak se jdu zatím podívat, jestli už Robča konečně usnul

lenik_25
24. říj 2010

@lucierob Jů, to je Anička strašně šikovná, že chodí takhle brzy. Daneček se tedy v té době plazil kolem nábytku, možná spíš později. Ale sám chodil až ve 14 měsících.

mari111
25. říj 2010

bre ránko, všechny ještě chrníte 😨 Mne princezna vzbudila v sedm a kecala a smála se, až teď pomalu usína. Tak jsem si říkala kolik tady toho bude na čtení a ono nic 😒

mari111
25. říj 2010

@lucierob malá Aninka je šikulka 🙂

maarrtina
25. říj 2010

Krásné pondělí. My se vrátili před chvilkou se psem z procházky. A odpoledne jedu do města podívat na se na nějaký dárky. Protože nevím jak to pak budu nakupovat. Opět jsme doma sami, přítel na montáži, ale teď jezdí alespoň každý týden dom. 😵

tercie
25. říj 2010

Ahoj holky, my taky vstáváme čím dál dřív, včera v půl šestý😀 dneska teda naštěstí až v osm, a teď usnul bobeček 🙂 a to je dobře, protože na poledne jdeme na půlroční prohlídku,tak jsem zvědavá, jak nám zase vyrostl🙂 a pak jedeme za Vaneskou, co se narodili s Lukáškem stejnej den.

Holky to je krásný jaký ty broučci dělají pokroky, Lucko, Murynko, Šarlotko, Petrosko 🙂

Farmi tchánovci to je škoda mluvit...Luky dostal od tchánovců k svátku talířek a mističku za 40Kč z tesca a od našich plnou tašku nových oblečků z C&A a tisícovku na plenky.

murynka
25. říj 2010

@tercie my ted vstáváme v půl 7 ale měla období že vstávala i v5 😅 🙄 🙄 také spinkáme 😵 😵 jéé půroční to už 😕 😅 hezký den s vaneskou přejeme 🙂 neboj se také bude dělat pokroky 😉 😎 ty tchánovci to je tedy věc ☹

tercie
25. říj 2010

Ty jo v pět😀 A v kolik chodíš spát ty? Já se před půlnocí do postele nedostanu...takže ppak ráno podle toho vypadám 😀 No pokroky dělá taky,zřejmě první pokusy o lezení, akorát s hlavou na zemi.-D Takže leží a vystrkuje zadek do luftu, je to sranda😀

kopa
autor
25. říj 2010

Ahoj holky 🙂
nestíhám 😅 😅 😅
Ale mám dotaz mám zvýšenou teplotu 37,6 je to normální?Nic mi není 😅 Na netu jsem se dočetla,že je to normální v šestinedělí 😅 nepotím se,nic mě nebolí.Jen jsem unavená,nestíhám skoro vůbec jíst a pít a v nemicnici jsem teplotu neměla.

laada
25. říj 2010

Ahooooj Kopi,

gratuluju k Vítečkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Zrovna nakukuju jestli máte nějaký fotky a ono nic.

Už seš doma?
Jestli kojíte tak hodně pij ...neperlivou vodu já lemtala i 3-4 litry denně je to důležitý. Teď už nebudeš stíhat vůbec nic 🤐 😵 ale stojí to za to vid?
S tou teplotou ti neporadím... nemusí to být nic, může to být unavou měla jsem to taky i zimnici a druhý den to přešlo.

murynka
25. říj 2010

@tercie já chodím tak v 10 v 11 chodila jsem i v 9 někdy jdu i sní 😀 😀 😀 to už jsem mega unavená 😝 🙄 🙄 také hezké pokroky 😵 😵
@kopa jj je to normální 😉

laada
25. říj 2010

mury ahoooj taky vás čeká už rok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak to letííííí 🤐

laada
25. říj 2010

mury už chodíte??? 😵 😕 😕 😕 😕 😲 😉

laada
25. říj 2010

@murynka si hned utekla 😝 😉

murynka
25. říj 2010

@laada ne ne jsem tu 🙂 pár krlčku stojí chvilku bez opory,co vby??

laada
25. říj 2010

@murynka Víteček se krásně postaví, stojí a ručkuje u nábytku takže jak sem se těšila, až se bude víc hýbat tak teď od něj nemůžu na krok, protože se během chvilky sesype jak hromádka 🙂 chvilinku vydržel stát sám bez opory, ale jen co to zjistil tak se polekal a šel k zemi 😀 😵 a to mi pediatrička říkala, že odhaduje, že začne chodit okolo 15tého měsíce 😅 😉

laada
25. říj 2010

@kopa úplně se dovedu vžít do tvé situace já lítala celý dny jen v pyžamu a měla sem i depky 🤐
Vše si zaběhnete 😉

murynka
25. říj 2010

@laada takéšikulka 🙂 !!!

laada
25. říj 2010

@murynka máte krásný fotečky, malá má teda kukadla k sežrání 😵 a co druhé mimi? 😎

murynka
25. říj 2010

@laada díky druhé ne ne zatím neeee chci si jí užívat 😵 😵 a pak jít pracovat nebo fotit 🙂 co vy??

laada
25. říj 2010

tak u nás už je to jasné dávno ...druhé ani neplánujeme do budoucna...stačili nám ty nervy tři roky než přišel Víteček 😔 už z domu něco málo vypomáhám v práci a až budou Vítečkovi tři vracím se do práce, zatím si to taky užíváme a nikam nespěchám 😉
Budeš fotit na živnost? 😉

murynka
25. říj 2010

@laada já také moc druhé neplánuji 😅 ani ne kvůli nervům atd ale kvůli téhle zemi 😠 peníze atd..to je dobře užívej si zasloužíš si to!!!! 🙂 to uvidíme co bude nebude ale ráda bych 😉

mari111
25. říj 2010

holky pjosím napište mi jak oblíknout malinkou když je venku 3-5 stupnů, včéra jsme byli s kámoškou venku a mne přišlo že ona má holku málo nabalenou a jí že já moc 😅 tak teď fakt nevím

laada
25. říj 2010

@mari111 podle toho kolik máte stupňů... u nás 4,6 tak kdybych měla Vítečka 2 měsíčního tak určitě body s dlouhým rukávem punčošky teplou čepičku a do kombinézy + fusak 🙂

murynka
25. říj 2010

@mari111 nedej na ostatní každé mimi je jiné obleč ho jak uznáš za vhodn bodýčko,punčošky..kombinézka..deka 😉 a pak mu šáhni vzadu na krček a uvidíš..naš enesnesla nabalení 😉

laada
25. říj 2010

aha tak píšeš kolik máte stupnů sem pako... pokud je takhle malinký tak obléknout jako by byla zima 😉 přeci jen se nehýbají a většinou to prospí 🙂

mari111
25. říj 2010

no právě a u nás fouka, ja jsem jí dala jak píšete, je ve fusaku a deka, tak to asi není moc, co?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru