Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
31. říj 2010

@lenik_25 kuji, ale to poštovné 110 kč, masakr 😖

murynka
31. říj 2010

@majjka24 ne ne narodila se 2.11 😉

majjka24
31. říj 2010

@lenik_25 a je tam jen 360 ks 😒
http://www.webareal.cz/distribuce_pragon/eshop/...
poštovné 100 kč, ale je jich tam 500 ks 😉

majjka24
31. říj 2010

@murynka Takže to bylo dopředu, aháááá 😀 Nevadí 🙂 jsem se mohla podívat do tabulky, ještě když jí mám na starost, že? 😅

majjka24
31. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 38tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 38tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 23tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 13tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................18DC
Ivomal.......................14 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................15 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

majjka24
31. říj 2010

Sakrýš zas je celá na křivo 😒 😠 😠

majjka24
31. říj 2010

Kdyby měl někdo zájem o Tibetskou houbu, dejte vědět 🙂 🙂 🙂
http://zivotni-energie.cz/tibetska-houba-vyroba...
http://jaklj.sweb.cz/Houba/Houba.htm

mari111
31. říj 2010

ahojda holky, Maab přeji do života jen to nej s "manželem" 😝 ať jste šťastný a vše se vám splní 😉
😵 Sofince předem taky všechno nejlepší k narozeninkám 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
31. říj 2010

@mari111 děkujeme 🙂

kde se touláte holky 😅 😕

majjka24
31. říj 2010

nikde nikdo ☹
Holky neznáte nějakou webovku - něco jak je ta porodnice. cz. kde radí ti doktoři? Ne té porodnici je pořád plno 😖

murynka
31. říj 2010

@majjka24 co to znamená infarkty placenty ☹

majjka24
31. říj 2010

@murynka znamená to, že placenta neplní svou vyživovací funkci - jsou na ni krevní sraženiny, způsobuje to špatná srážlivost krve.(trombofilie)

markee
31. říj 2010

ahojky holky,jen v rychlosti zdravím. Mám toho fakt hodně, pořád někdo chodí Johance přát a já jsem už tak unavená. Ale aspoň jsem si s malou došla na procházku,včera jsme to nestihli,takže dnes jsme vyrazili. Ale jsme docela omrzlé-v obličeji. Ono se to nezdá,ale je venku zima 😀 Za chvíli má přijet brácha s přítelkyní, né že bych je nechtěla vidět,ale fakt toho je už moc 😨
Od zítra budu chodit na odpolední, teda kromě středy, to mám volno,pže jedu na genetiku. Mě naberou krev a o malé mi řeknou co má za tu srážlivost krve. Chci se kouknout po hračkárnách a jestli pojede mamka,tak jí přispět na botky k narozkám.
Maab už jsem přála soukromě,ale ještě jednou gratulace ke sňatku. Určo vám to vydrží 😉 a hlavně pomůže k adopci.

m.aa.b
31. říj 2010

@markee @farmarska @mari111 moc děkuju 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
31. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Mám chviličku 😀
@murynka Markétko moc gratuluji Sofince k narozeninám a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵 😵
@m.aa.b Díky za gratulku a tobě gratuluji ke sňatku,ty tajnůstkářko 😀 😀
@sarlotta Tu plínku tam mám,dneska už malej krásně spinkal.Akorát jsem vypozorovala,že vždycky večer po jídle když ho ukládám(dnes kolem 18hod.)leží v postýlce a kouká 😅 tak se s ním pomazlím a odejdu a on tam vydrží kldně takhle hodku ležet a koukat,tak nevím co dělám špatně 😕 😅 😒
@lenik_25 Na ten excipial se raději zeptám dr.já ho taky měla,trpím celkem na ekzémy,ale vyrážka je už lepší.

tercie
31. říj 2010

@m.aa.b taky moc moc gratuluju k svatbě, to je krásný, tak ať vám to klape a to miminko ať už vás nenapíná a přijde k vám co nejdřív 😉 A hodíš nám sem fotečku? A způsob super, kdybych se někdy měla vdávat znovu, tak taky jedině takhle 🙂

tercie
31. říj 2010

@kopa neboj nic neděláš špatně, akorát takovýhle prtě ještě neví, že je noc a že má spát, ještě nerozeznává denní a noční režim, to teprve přijde. Akorát já bych ho asi takhle samotnýho nenechávala, když nespí, bylo by mi to líto😀

tercie
31. říj 2010

@murynka krásný fotky, bylo vidět jak si to malá užívá,tu slávu 😉 A dorty moc pěkný,hned bych si taky kousla😀

tercie
31. říj 2010

@sarlotta gratuluju ke zdravým kyčličkám Šarlotce 🙂 to je dobře že už tam nemusíte, já z toho byla na nervy když jsme museli teď znovu.

@farmarska no něco na ten binec budem muset vymyslet...třeba služku, že by nám ti naši ignoranti platili, co? 😀 A my měli taky dneska k obědu brambory a kuřecí řízek 😀

tercie
31. říj 2010

A nikdo nikde, to mě neba ☹
Lukášek šel dneska spát už v šest, já stihla poklidit,poskládat pytel fuseklí😀 moje nejvíc neoblíbená činnost, vyžehlit a uvařit véču, to by bylo fajn kdyby takhle hezky spinkal pořád...ale zase bych si ho tolik neužila, tak ať spí jako normálně radši😀. Zatím se vzbudil jen jednou, chtěl otočit zpátky na záda😀 a jsem zvědavá, v kolik bude ráno vstávat teda. ČSMT skončilo tak já půjdu asi do hajan ať nejsem ráno jak praštěná.
Dobrou noc, a ať mám večer aspoň co dočítat, jo? 🙂

farmarska
1. lis 2010

ahoj holky, 🙂
tak manža jel do práce a mě se nějak už nece spinkat. Ted budu čarovat a v poledne mi určo budou padat oči.
Májí myslím na tvůj dnešní první pracvoní den 😝 nějak to tam přežij 😉
kopi, no kouká..šak si to tam u vás musí taky pořádně prohlídnout ne 😉 😀 A co jináč, jak se vyspíš v noci..co manža, co kojení-odsávání, atd? 😕
tercí ty vopice, takhle mne telepaticky odhalit a dělat podle mne nedělní obědy! 😝 😀 😀 😀 😀
Hele toý navrhnout jim t o můžeme, ale nějak tuším, že nepochodíme 😀 že nás jako doma mít jen na okrasu nebudou chtít 😀 😀

farmarska
1. lis 2010

Jéé a tady pořád nikdo 😕
holky to mi nedělejte, za chvíli budu muset do města a nevím, kdy se vrátím..a si před tím ani nepokecám jo? 🙄

tercie
1. lis 2010

@farmarska ségra jsem tu 😉
Ale nevim na jak dlouho, jak se vyhrabe pán tvorstva z kanafasu tak asi psát nebudu, protože se budem hádat totiž 😉 Už to mám naplánovaný 😀

tercie
1. lis 2010

No a zas nikdo... to zas budu mít večer prd co dočítat 😀

farmarska
1. lis 2010

jejda já už taky tu! 🙂 už zpátky z města 😎 ještě ale musím zajet k doktorce později k doktorce pro razítko do průkajdy a kozám pro tvrdej chleba do pekárny.

farmarska
1. lis 2010

se tu koukám, ale hezky naháníme 😀

farmarska
1. lis 2010

tý jo, a copak, že doma bude veselo? 😨 😕 😅 😀

madormi
1. lis 2010

dobré dopoledne ženy, jsem tu dlouho nebyla tak jdu pozdravit. Doufám, že je tu vše v pohodě a pokud novinky tak jen dobré 😉

mari111
1. lis 2010

ajojda cholky moje.
☹ Du si pro radu. Já už nevím jak na tu holku naší. Ona si otáči hlavičku pořád na jednu stranu a už má chudáček múj šišatou hlavičku, normálně si vyležela placku, a to jsem ji otočila postýlky jak radil dr aby se otáčela za náma a nepomohlo, už jsem jí aj balila do zavinovačky a dávala na bok a aj plínu jsem ji tam rvala no ale ona se stejně skrouti a zas leží na tej svojej straně, aj jsem jí vždy ,několikrát otáčela aj v noci vždy když jsem byla vzhúru no ale ona šikovnice jedna se stejně po chvilce otočí. Já už jsem zoufalá, já nechci aby měla křivou hlavičku ☹ 😔 😔 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru