Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
1. lis 2010

ahoj holky hlásím se po supr víkendu.měli jsme křtiny 😵 .byla to nádhera 😵 Filípek je prospinkal takže byl zlatíčko a hostina byla teda plná dobrot takže sem tak o 10 kg těšší 😀 .no užili sme si to.Musím se pochlubit-Filík už umí držet kroužky v ručičce a ví že to patří do pusinky tak je to švanda ho pozorovat 😵 .křčí už po nás naplno -je to šikulím malý náš 😵 .
@mari111 stím ti neporadim ale taky sem slyšela že bud otočit postýlku a nebo otočit v postýlce miminko opačně než ležívá

kopa
autor
1. lis 2010

Ahoj holky 🙂
manža vyrazil na procházku s Vítou a tak jdu na vás mrknout a pak spinkat 😀
@tercie No jenže on furt kouká v postýlce 😅 včera jsem zkoušela ho dávat i na druhý bok a pořád koukal.Tak s ním manža chodí po bytě 😀 Já tam na něj chodím každou chvíli mrkat 😉
@farmarska No kouká jak puk 😀 😀 V noci spíme všichni v pohodě.Mlíčko dávám kolem 23hod. poslední a pak čekám v noci jak se probudí,dneska to bylo po 3hod.nakrmím ho,tatka ho uloží a já si v mezičase zase odstříkám mlíčko a pak zalehnu a pak se zase probudí kolem 8 hod.Nejdříve jsme krmily po 3 hodkách,ale většinou si sám tak řekne 😉 Hlavně po mém mléčku krásně spinká 😲 No to odstřikování mi jde,ale spíš ručně 😅 to jde rychlejš.Asi moc mlíčka nemám 😒 ale dám mu za den tak 400ml a zbytek dáme nutrilon.Ve středu jdeme k doktorce,tak jsem zvědavá.Manža se krásně o nás stará 😵 😵 Až mě to překvapuje 😅 😅 Všechno obstará,poklidí,přidrží...Fakt jsem z toho hotová jaký to je otec a vzorný manžel na 100% 😵 😵 😵
No a já upřímně nemám na sebe ani čas 😅 Já se furt točím kolem Víti a nebo odstříkávám a nebo spim.
Jinak jsem začala hustě hubnout 😅 ale jsem ráda 😀 😀 už nemám břicho,ani jednu pneumošku,už mi zbyl jen malý nadpičník 😀 😀 Všechno oblečení co jsem nosila před těhu je mi velké 😅 a manža si chválí jak mi to sluší 😀 nonono 😀 😀 😀

kopa
autor
1. lis 2010

Akorát za jak dlouho mi vypadnou ty stehy?? 😕 😕 😕 Jako sezení,už celkem jde.Ale včera jsem trošku poklidila a přehnala jsem to,že mě bolela celá pipinka 😅 😅,až jsem z toho brečela 😅 😠 tak občas mě bolí.Upřímně nedovedu si představit ještě SEX 😅 🤐 🤐

mari111
1. lis 2010

kopísku no ste ale šikulíny, a manžu chválim, ať mu to co nejdíl vydrží 😉 a na sex máš ještě čas 😅 až se pipina zahpjí 😀 a že krásně hubneš, to je jen dobře aj nadpičník 😀 😀 😀 zmizí. Si šikulka 🙂

mari111
1. lis 2010

@petroska tak super že křtiny dopbře dopadli, my měli taky spoustu dobrot jen jsem nestíhala papat bo jsem se chtěla co nejvíc věnovat rodině bo jsem je skoro dva roky neviděla 😒

markee
1. lis 2010

ahojky holky,
tak jsme se dočkali a dnes v noci Míšova sestřenice porodila. Takže 1.11. v 1 hodinu a 11minut se narodil klučík Jindřich, má 3540g a 52cm. No oddychli jsme si všichni. Ještě teda nevím zda to bylo přirozeně či císařem,ale hlavní je,že jsou oba v pořádku.
Já za chvilinku jedu pro Johanku a od dvou mám brigádku až do desíti. No snad to vydržim 😅

mari111
1. lis 2010

@markee no teda to je datum a čas 😅 pozdravuj Johanku a ať ti to v rachotě uteče 😉

markee
1. lis 2010

Kopísku, no vidiš jak jde hubnutí,to je dobře 😉 A na sex je ještě opravdu moc brzo,takže si ho zatím představovat fakt nemusíš 😀 Ono to fakt je bolavé déle. I když každá to má jinak.
Manžu závidím jak se stará, to by brala každá novopečená maminka.

aja.83
1. lis 2010

Ahoj holky! Zdravím Vás a všem přeji hezký první listopadový den!
Chci nahlásit dnes 1DC 😝 , ať máte přehled, že u mě se opět zázraky nekonají ☹ ...Tak až budete někdo dělat tabulku. Děkuju 😔 .
Jinak chválím Kopíska a jejího manžílka, jak jim to všechno pěkně jde! Jen tak dál! 😵

mari111
1. lis 2010

@aja.83 sakra Ajuško co ta mrcha k tobě furt leze 😠

mirax
1. lis 2010

ahooj děvčata 🙂

nakukuju dnes zcela zjištně🙂

prosíííím moc pošlete mi hlas na kravičku, jen tak 🙂 ..batoh vyhrát nemusím 😀

kopíííí ty už máš miminko! 🙂 🙂 🙂 🙂 moc moc gratuluju, musím trochu něco načíst..nic nevím, jsem totál mimo obraz...

mari111
1. lis 2010

@mirax odhlasováno 😉

lucierob
1. lis 2010

ahooooooj.
Tak jsem dneska konečně skákla na gyndu. Po 2 měsíční absenci MS mi to nedalo. A mudra mě celkem potěšila. 😉

mari111
1. lis 2010

@lucierob takže všechno v pořádku?

lucierob
1. lis 2010

@murynka nevím, jestli se tu zítra dostanu. Máme hodně ježdění po hřbitovech. Tak trochu předčasně přejeme Sofince všechno nejlepší k narozenkám. Hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiče a hromadu krásných dárečků 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

handm
1. lis 2010

ahoj holky!
tak se hlásím po dlouhém víkendu volna! byli jsme poprvé venku mimo domov u našich, malej to źvladal bezva, jen ho zas zacaly vic trapit prdiky☹ ale jinak dobry!! bylo tam moře lidi, ale vsechno zvladal, az na ten prechod casu!!! to se mu nelibilo ☹

@mari111 clovece, tak t nevim, kdyz uz si vsechno vyzkousela s tou hĺavickou.. snad se to brzy srovna a malinka se nebude prelezovat...

@lucierob, gratuluju, snad je tedy vsechno v poradku

@kopa, to je parada jak vam to jde a maly je krasnounky!!!!!!!!!!!!!🙂🙂 🙂
a tise zavidim ze takhle hezky hubnes!!!!!!!!!!!!!!!! o tom se mi ani nezda...... ja nechala v porodce pet kilo a zbytek zatim mam, shodila jsem zatim jen kilco a moc to nejde...☹ 😠 😠 😠 😠 😠

@m.aa.b moc gratuluju tajnustkarko!!!!!!!!!!🙂 mlada pani..

lucierob
1. lis 2010

za hodku jdu ještě pro výsledky krve na HCG.Ale začím to vypadá v pořádku. Říkala, že některá HA může způsobovat ztrátu MS tím, že tak nenarůstá ta sliznice. Ale že prý pokud mi vadí, že jí nemám, můžeme jí klidně vyvolat. Že jsou baby, kterým prostě vadí, že nemají MS. NO, tak to já teda nejsem. Probůh, komu normálnímu (když teda nechce dítě)by vadilo, že nemá MS?Takže pokud jí teda nebudu dostávat, budou mi pro jistotu každé 3 měsíce brát krev na HCG.

sarlotta
1. lis 2010

@mari111 tu hlavičku určo polohuj, i kdybys musela vstávat furt v noci.. to se samo nezpraví 😝 klidně ji zapři kilovkou soli, cukru a srolovanou osuškou třeba - hlavně ať se neotáčí. existují i podložky speciální polohovací, kukni na mimibazar- pak to zas prodáš 😉

sarlotta
1. lis 2010

@aja.83 to je mi líto, ach jooo ☹ ☹

sarlotta
1. lis 2010

@markee blahopřeju, kouzelné datum 😀

sarlotta
1. lis 2010

@kopa stehy asi 3týdny.. a sex po 6týdnech jako jooooo 😀 😀 😀 nejdřív...nezapomeň na antiko.. nebudete Vítečkovi pořizovat hned brášku ne 😝 😀 😀

sarlotta
1. lis 2010

@petroska blahopřeju ke křtěňátku🙂)) to musela být krásná oslava 😎

sarlotta
1. lis 2010

a jako já su nasr. sem hodinu čekala s malou v kočárku na doktorku.. byla na zástup u dětského, abysme už měli 3měsíční prohlídku a očkování za sebou... a ona jako že nás nenaočkuje, že to nedělá, jen akutní věci... kua-- bude tam týden na zástup... to mě nas..... 😠 😠 😠 🤐 🤐 takže až příští týden noooo. Vážíme oblečení 5800g... no aspoň že rostem 😎 😀

handm
1. lis 2010

u nás se chrní už od 11,15 🙂
sice v 12,00 ho ze spani budily prdy jako blazen, ze plakal jako divej a pritom spal, ale ted je uplne tuhej 🙂

@sarlotta ahoj

mari111
1. lis 2010

@sarlotta no ja otáčím furt ale ona si to za pár vteřin zas vrátí. Na mmb jsem už koukala a našla jsem jen takovou co drží hlavičku rovně, já bych něco aby zas chvíli ležela na tý druhý straně aby se jí to zrovnalo ☹

handm
1. lis 2010

@sarlotta ty jo, to my vás za chvilku dozeneme... my uz máme po 6nedeli 5,15 kg...

sarlotta
1. lis 2010

@lucierob já teda taky nemám MS... a su ráda 😀 😀 😀 akorát jsem si pro jistotu dělala testík těhu, kdyby nááhodou.. to by byl jako mazeeec 😲 😀 😀 pilule zobkám pravidelně, ale víš jak.....
hele nechala by sis třetí dítko ? kdyby to bylo neplánovaně takhle brzy ? to jsou blbé otázky že holky 😝 😝 😅 😔

sarlotta
1. lis 2010

@handm no ale ste kluk néééé🙂)) a my teda jen kojčíme... 150g týdně to dělá, tak snad ok.. doufám, teda že ju netýrám 😝 😀 uvidím co řekne doc 😉

sarlotta
1. lis 2010

musím valit, pro malého do flétničky ,ale kuknu na Vás ještě pak🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru