• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@kopa hysterka jo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, alespoň víš, že ho máš :dizzy_face: :grinning: A mazlení schvaluju, my neděláme nic jinýho :grinning: :grinning: Jen tak dál :wink:
@tercie za to očkování jsem ráda, jen se bojím aby neměl nějaké špatné reakce. Snad ne

Jinak fakt Pampers nejlepší matroš. Ubrousky já používám taky pampers sensitiv a Niveu. Oboje dobrý. Hlavně to je jako látkový ubrousek a ne jako nějaký, co jsou jak novinový papír :confounded: Jinak je to samozřejmě individuální - každýmu dítku na kůžičku vyhovuje něco jiného. Chce to vyzkoušet. Ale je nejlepší, přehodit si dítko přes ruku a pěkně pod tekoucí vodu. :slight_smile:
Já teď žehlím a malého mám v houpačce před sebou. Povídáme si a celkem to s ním jde. Teď už chce ale nějakou změnu, tak se musíme trochu projít po bytě a pokoukat kde co je, abychom se trošku unavili a zas nějakou dobu v tý houpajdě seděli :wink: :slight_smile: Žehleního tu mám hromady a to mi pořád jede pračka. Uf. Chlapi jedni špinaví :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
@wlladka jojo hysterka bude po manžovi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to poznávám :grinning:
žehlení :grinning: :grinning: mám tu pěknou haldu již týden :grinning: :grinning: raději si jdu vždycky zdřímnout :grinning:
5. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
holky a od jaké značky máte ty lehátka? :confused: já chci malému taky koupit.Včera mi došla mateřská a porodné :grinning: tak chci utrácet.
5. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz
@kopa já mám fisher price :slight_smile:
5. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj kecalky!:slight_smile:

Tak mě malý spí od 10,30, co se nabaštil, měli jsem na návštěvě babičku, tak jsme si to užili, oběd uvařily, buchtu upekly a ted cekam, az se vzbudi, ze se najime a pujdeme na prochajdu, kdyz je tam tak krasne :slight_smile:

jinac my pouzívame doma (asi jsem uz psala) jen vodu a perlan na prdelku a pindika, meli jsme na cestu ted pampers vlhceny a huggies a oprudil se z toho.. ted uz zas dobry
jinak plinky taky nedam dopustit na pampersky, ted tedy mame huggies, co jsem kupovala pred porodem v akci nejaky, tak to dobirame, ale zas nam to procural, takze nic moc...a jeste se nam ted osvedcily z DM Babylove a cenove vychazi dobre

ted vubec nevim, na co jsem chtela reagovat...
jen na ten dortik si vzpominammmmmmmm............paraaaaaaaaaaaaadaaaaaa
5. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@kopa též fischer price :wink:
5. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@kopa díky za optání, už snad je v pohodě, i kydz se mi zda, ze jeste v noci hodně chrčí a funí, tak už jsme skoro nic neodsály... jedeme to tou vysavačovou odsavačkou, nejdřív jsme měli ruční, ale přišlo mi to tou ruční větší týrání než tím vysavačem...
5. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz
@mari111 Moc děkuju, co ty víš, třeba ti jednou taky něco upeču. Nejsi tak daleko.

@tercie náhodou dort z kysané smetany a piškotů mám nejradši

@madormi Se máš, mně ještě nedorazila ani první porevizní mrcha a to už to před 14 dny vypadalo, že to dostanu. Je to pět týdnů od revize a nic.

@wlladka čoko transfer se dá koupit na internetu, v několika internetových obchodech. Stačí si do vyhledávače zadat "choco transfer" nebo "čoko transfer" a vyjede ti to tam :slight_smile:

5. lis 2010 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu, jdu si postěžvat, dneska je den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Začly jsme dělat tu jídelnu. Na jedný straně byla původní barva trochu slouplá, tak jsem zajela špachtličkou a zjistila jsem, že se mi odlepilo kus zdi i s omítkou :angry: když jsem zajela podruhý, odpadnul mi další kus zdiva-až na cihlu skoro :angry: ve finále to dopadlo tak, že na té jedné straně zbyla mapa zdiva bez omítky veliká asi metr na metr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě to nějak opadalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nám ty zdi dělali meloucháři zedníci lautrprd nové-asi před dvěma roky :angry:
takže bylo po malování. Teda vymalovaly jsme alspon zbylé tři stěny, s tím, že tuto doděláme později. Když přijel manža z práce, tak oklepal ještě asi další metr a pak tam něco i brousil bruskou,penetroval, pak vzal maltu a zed si začal sám nahazovat. No ted jsme to dodělali..ale asi si umíte představit, jak ta moje kuchyň teď vypadá :rolling_eyes: a to se ted musí čekat do zítra, než to zaschne a bude se na tom moct pokračovat... a to jsem chtěla mít už dneska hezkou jídelnu a místo toho mám zaprášenej půl baráku :pensive:
5. lis 2010 v 18:09  • Odpověz
a aby toho dnes nebylo málo..tak mi manža řekl, že zítra musí jít ještě do práce a že se pro něj budou ráno stavovat ti jeho povedení kolegové a opět se sami vecpali na raní kafíčko -k nám :angry: :angry: Normálně je nikdo nezve a oni mu sami řeknou, že by se na ně ráno ještě před prací zastavili :angry: no chápete to?! v sobotu mi tu zase budou stračit někdy v půl 7 ráno! lemsat moje kafe a požírat mé sušenky! navíc v té rozbořené kuchyni :angry: určitě před tím zase vyzvoněj a probuděj celej barák :angry: Já mám na ně normálně už alergii!!! :angry: :angry:
A manža zase nic :rolling_eyes: jako nadšenej z nich prej není, ale prej jim teda to kafe udělá..a prej si s tím nemám dělat hlavu :angry: No ale mě todle prostě vytáčí :angry: asi se ráno pochlapím, vylezu z pelechu a zeptám se jich, (dostatečně odměřeně) jestli jim doma došlo kafe :angry:
5. lis 2010 v 18:19  • Odpověz
@farmarska Ejej, to mi připomíná zdžovačky předtím, než jsme se stěhovali do tohodle bytu. A já navíc byla v 8. měsíci těhotenství :frowning2: Nejsi ty netrpělivej beran jako já? :slight_smile:
Hele a manža to teda docela přehání s těma kolegama z práce ne? To by mě přinejmenším sralo, aby se mi cpali domů v 7 ráno!
5. lis 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojki holky :slight_smile:
Nevíte náhodou jeslti na na štítku a na dovyšetření na hematologii může napsat doporučení praktický mudra???
5. lis 2010 v 18:50  • Odpověz
no Farmísku takle jste vy malovali až jste to sedřeli až na cihlu :grinning: :grinning: :grinning: no ale manža šikula to spravil tak to je dobře, jen se to trochen protáhla ale aspoň bude hotovo a nespadne ti zeď už vymalovaná, to by si teprve byla nasraná :sweat_smile: a koukej se šetřit ty vopice jedna zlobivá, žádna namáhavá práce jasné !!! :angry:
5. lis 2010 v 19:53  • Odpověz
@majjka24 na štítku určitě, to dělala aj mne a na hematologi nevím moja, musíš se jí zeptat :wink:
5. lis 2010 v 19:54  • Odpověz
@mari111 super, díky, jak bude chvílu volněji v práci, tak tam skáknu......takže tak za měsíc :confounded:
Já jsem na to vůl, zase už jsem v práci, tak pracuju a "já" jdu stranou, zas je mi blbé, když vím, že toho je hodně a nás je málo jít ještě k mudrovi..... A už jsme se s kolegyní domluvily , že půjdem mýt okna místo zkoušení....prý bude zkoušet jen toho kdo tam bude a my to samozřejmě nestihnem :wink: Ta babča má ještě staré okna a má jich dost a nebudem se přeci honit.... :grinning: Ale stejně si myslím, že nás to nemine, tak se radši na to o víkendu kouknu, s mojím štětím....
5. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lenik_25 teda kde se ti potvora fláka :-/ já teda jsem ráda mám to jak hodiny jako předtím 25 dní a je tu bez keců a mnohem " hezčí" tak snad je vše v pořádku a od prosince začínáme :D
5. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz
@majjka24 na štítku určitě může a myslím že i na hemku,
5. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz
@farmarska ty zvíře co lezeš po zdi? ty koukej odpočívat a ne dýchat výpary z barev :D
5. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz
@majjka24 tak to jsou bobácky hafíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
@mari111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , co jiného dělat v pátek večer :wink: :wink:
5. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojky promiňte že ruším dočtu ale potřebuji názor :sweat_smile:

http://murynka.rajce.idnes.cz/Nika_Pepa_Pupicek/

jméno maxicek
heslo 9885

fotila jsem prvně těhu kámošku příští neděli čekám cizí už za peníze nevím zda to víte už mám ŽL a podnikám :grinning: :grinning:
ale bojím se že to není dobré co myslíte?mám si vzít tu cizí .. :frowning2:
5. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz
@wlladka souhlasím pampers jsou nej :sunglasses:
@petroska s očkem musíš vydržet nás také očkovali později dříve narozené takto musí čekat no :unamused:
@kopa jakou depku ale to je 6ti nedělí to přejde at pipnka brzo nebolí :frowning2: musí to bolet au au :unamused:
@petroska super dárek jééé :dizzy_face: :dizzy_face: to budou vánoce už ve 3 co :dizzy_face: :dizzy_face:
@tercie hezká žirafka :slight_smile: :wink:
5. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lenik_25 ty dorty máš úžasnéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: jsi mega šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz
@farmarska :frowning2: :frowning2: ajaj to známto jsou nervy co :pensive: já to vím v těhu jsme si užila svoje s rekonstrukcí vydrž!!!
5. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
@majjka24 :grinning: :grinning: :grinning: ty videa :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
@madormi Já právě měla vždy MS pravidelnou po 28 dnech, těsně před otěhotněním zas tak moc pravidelná nebyla, ale nic vážnýho. No a teď se jí mrše prostě nechce. Jak jsi to dostala po revizi? Po těch 25 dnech? Já ještě neplaším, doktorka říkala po 4-6 týdnech a teď je to 5 týdnů. Ale pak už bych jí jako chtěla. Na MS jsem se nikdy v životě tak netěšila :grinning:

@murynka Děkuju za pochvalu, to potěší :slight_smile: Fotky v tom albu se mi líbí. Kdo fotil? Ty?
5. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz
@murynka fotky v albíku jsou bomba !!! Osobně se mi líbí černobílé fotky a jeden prvek je barevný :wink:
Přeju hodně štěstí v podníkání, ať viděláš kupu peněz za málo práce :grinning:
5. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz
Uááááá holky nestíhám, celej večer jsem balila věci pro mě a Lukáška na tejden k babičce, teď jsem stihla akorát stáhnout fotky, upravit trošku a nějaký jsem vám sem hodila, kdo chce mrkněte do alba :slight_smile:

@murynka fotky jsou moc pěkný, já bych se toho nebála:wink: Nafoť toho víc, ať je z čeho vybírat a já myslím, že si nebudou mít na co stěžovat a rádi za ně zaplatí :slight_smile:

@lenik_25 mě po potratech ms vždycky přišla těsně po šestinedělí. Dej tomu čas, ta sliznice musí teprve dorůst, aby bylo co vyloučit :wink: Někdo dokonce to má 6-8 týdnů po. Ona přijde, neboj, a pak se na to vrhnete a bude miminkooooo :slight_smile:

Jdu chrápat berušky, ráno v devět je tu děda pro nás. Dobrou noc!!!
A malej pozdrav od Lukáška :wink:
6. lis 2010 v 01:21  • Odpověz
Uááááá holky nestíhám, celej večer jsem balila věci pro mě a Lukáška na tejden k babičce, teď jsem stihla akorát stáhnout fotky, upravit trošku a nějaký jsem vám sem hodila, kdo chce mrkněte do alba :slight_smile:

@murynka fotky jsou moc pěkný, já bych se toho nebála:wink: Nafoť toho víc, ať je z čeho vybírat a já myslím, že si nebudou mít na co stěžovat a rádi za ně zaplatí :slight_smile:

@lenik_25 mě po potratech ms vždycky přišla těsně po šestinedělí. Dej tomu čas, ta sliznice musí teprve dorůst, aby bylo co vyloučit :wink: Někdo dokonce to má 6-8 týdnů po. Ona přijde, neboj, a pak se na to vrhnete a bude miminkooooo :slight_smile:

Jdu chrápat berušky, ráno v devět je tu děda pro nás. Dobrou noc!!!
A malej pozdrav od Lukáška :wink:
6. lis 2010 v 01:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.