• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@farmarska Můj leží na gauči a čučí do knížky o investicích... si nevybereš :grinning:
10. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz
mad téda to byl fofr! :fearful: hmm já si myslela, že nás šulí :pensive: no nif no, musíme vymyslet co dál..
ale tobě mooooc děkuju za bleskovou odpověď!! jsi hodňulín!! :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz
@farmarska prý to je blbost,že ne.alternátor prý dobíjí baterku akorád
10. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz
lení no to ber tak, že tvůj se alspn vzdělává! nechtěla bych vědět na co čučí ten můj na tom netu :grinning: :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
i když ted už nečučí, ted si jdeme pustit nějakej filmeček u kterýho jako vždy asi vytuhneme :wink: :sunglasses:
10. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz
petros taky ti taky díky! hmm tak to mám potvrzené z obou stran :cry: on s náma normálně vydupá :confounded:
10. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
@sarlotta, @petroska, @murynka,díky za odpověď.Já chci právě zkusit ten čajík.Malý vážil minulý týden 4180g a papáme 90ml a myslela jsem,že třeba nemusí mít někdy hladíka,ale jen žízen.Bojím se,že až půjdeme na ko za 3 týdny že bude mít 10 kilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz
@farmarska jojoo, už jsem se dohrabala:grinning: Mělas pravdu, jako obvykle:grinning:
Hele zlatíčko, se nemusím radit s mechanikem na to, abych dokázala říct, že alternátor nezohýbá ventily, to je totiž kapitální béééékovina, jak píše petroska, altík s tím vůbec nesouvisí, spíš bych to viděla na spadlej nebo prasklej rozvodovej řemen, ale to by snad v tom servisu kde jste to měli na konzultaci poznali. A milej pan opravář vás pěkně tahá za kapsu. Takovejch peněz. Hele na to bacha, my měli jednou auto taky u nějakýho kutila, a pak jsme zjistili, že nám tam vyměnil součástky za nějaký starý a jetý a ty naše prodal!!!!! a auto nám akorát s prominutím rozesral... Radši dejte tu šestku za odbornou opravu, fakt. Jako auto aby bylo v pohodě je základ, radši připlatit než si pak někde rozbít hubu :wink:
10. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
A plavčo bylo super, malej nejdřív koukal, pak skoro začal natahovat, ale jek se otrkal, tak řádil jak černá ruka, ječel na celej bazén, cákal, řehtal se:grinning: Je to prča, tak budem chodit i u nás, v Jáchymově je otevřenej novej bazík, tak zjistím co a jak, a neměli bysme to ani tak daleko jako do Varů, navíc na zimu. A cestou v autě mi usnul, a vzbudil se až doma při svlíkání, tak dostal kaši a myslela jsem, že půjde pokračovat, ale prd, utahal nás tu všechny a ještě v půl devátý jsem ho musela přemlouvat, aby šel spát:grinning:
Teď co se staví na čtyři, tak je uspávání fuška, při kojení se mi točí na břicho, pak si stoupá, a lezl by snad dokud by nepadnul únavou nebo já nevím:grinning: Tak ho vždycky musím položit a přilehnout mu peřinu aby sebou přestal šít, a stihnul vůbec usnout:grinning:
10. lis 2010 ve 23:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
@kopa to je divné, že Vítek serdí z toho mlíčka. Já ho taky tak skladním. Ráno odstříkám, abych měla do večera a nemusela 3x denně sterilizovat. Mlíčko se skladuje tak, že po odstříkání se nechá 1 hodinu v pokojové teplotě a pak se dá do lednice. Pokud se odstříkává třeba po třech hodinách, tak vždy hodinu v pokojové teplotě, pak do lednice a po hodině v lednici se může slít s tím předešlým. Musí mít prostě vždy stejnou teplotu. Pak ho ohřívám tak, že do hrnečku naliju uvařenou vodu (asi do 1/4) lahvičku do něj strčím.
Hlavně bych to mlíčko mimo lednici nenechávala moc dlouho.
Já vitamíny beru a to Femibion 400 +DHA a ještě GS Laktobacily Forte
Čaje nedávám. Plně kojenému dítku stačí pouze mlíčko až do 6ti měsíců. Je v něm obsaženo vše, co potřebuje. Takto jsem "vykrmila" oba starší kluky a se Šímou je to stejné :wink:
@sarlotta ať jsou zoubky brzy venku, maličká se moc netrápí a vy máte klidné noci :wink: Je to pěkně brzy :astonished: ale když jsem byla v porodce s Matyášem, tak tam se heden chlapeček narodil s jedním zubem a druhý se klubal. To matka zírala :slight_smile:
@farmarska k nas..ní, takové problémy s autem. Ať se vám to podaří brzy vyřešit a máte pokoj. Je to děs, cpát lidem do chřtánu takové peníze a bát se, že tě klamou. To znám.
11. lis 2010 v 07:09  • Odpověz
@farmarska tak přeji hodně štěstí, ať dostanete zpátky z toho podvodníka alespoň nějaké peníze zpět. To je teda filuta! Přes pusu by potřeboval :angry:
@tercie plavčo muselo být super. Dovedu si představit, jak Lukýnek řádil :grinning: To je krásný
11. lis 2010 v 07:13  • Odpověz
ahoj koníkovky :slight_smile:
no dyť jsem to včera říkala! večer se tu vykecává a ráno, abych si povídala sama ze sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Terculíne, sestro, to jsem nečekala, že i ty jsi takovej expert přes auta :fearful: já ani nevím jak by ten roz. řemen vypadá :sweat_smile: to jsem ale břídil :stuck_out_tongue_closed_eyes: auto umím jen řídit, ale co je pod kapotou netuším :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak auto už k tamtomu zlodějoj dávat určitě nebudeme :angry: na 23. jsme objednaný do toho servisu :sunglasses:
11. lis 2010 v 08:12  • Odpověz
ségra to plavání je supr věc! a je skvělý, že se tam malému líbí! :dizzy_face: Je to zdravé a dítko se tam ještě vyblbne a unaví :wink: i když u vás o nějaké unavě, jak jsi psala, nemohla bejt ani řeč :grinning:
Já jsem se s Robčou taky jezdila koupat :slight_smile: on to taky miloval :slight_smile: vřískal a cákal :slight_smile: malej vodníček :slight_smile: a je z něj doteď :sunglasses: Jezdila jsem tam zezačátku i s kamarádkou, co měla stejně staré dítko, ale ta to po asi třech návštěvách, kdy jí tam prořval celou tu hodinu, jen se na vodu podíval, vzdala :sweat_smile:
Už se těším, až budeme jezdit s malým Míšou taky :dizzy_face: jen teda nevím, ta představa mne v plavkách..mne trochu děsí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se nejdřív musím porozhlédnout, jestli vůbec někde takovou velikost plavek prodávají :sunglasses:
11. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
wladí díky za přání, ale sama nejlíp víš (ted jste měli peripetie s tou kuchyní :pensive: ) jak to dneska chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: obyč. člověk nezmůže nic a hajzlové jsou na tom vždycky líp :angry:
11. lis 2010 v 08:20  • Odpověz
No nif holký, já si jdu ulovit něco ke snídani :wink: mějte se tu zatím hezky :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:22  • Odpověz
Holky dobrý ránko :slight_smile: LUKÁŠEK MĚ VYTÁH V PŮL OSMÝ Z POSTELE A TED SI SPOKOJENĚ USNUL A JÁ TU ČUMÍM :-d a JELIKOŽ NEJSME DOMA TAK KROM BĚŽNÝHO pardon caps uklízení poklízení nemám co na práci, tak jsem tu :slight_smile:

@farmarska jsem dělala na servisu, pamatuješ? Sice jsme opravovali kamiony, ale člověk sem tam něco pochytí od chlapů, když se baví, a mimoto jsem též úspěšnou majitelkou věčně porouchanýho auta :grinning: Rozvodovej řemen je vlastně obdoba klíňáku ve starý škodovce, a ten určitě znáš ne? :wink: Je vlastně uchycenej na klice, a na druhý straně na vačkovou hřídel která pohání ventily v motoru a vodní pumpu a taky je na to napojenej alternátor, kterej vlastně vyrábí elekt. energii, napájí veškerou elektroniku v autě a nabíjí baterii. :slight_smile:

Jo Lukýnek je vodníček:grinning: už jsem koukala na stránky toho našeho bazénu v Jáchymově a je taky krásnej, taky jsou tam zařízený na děti, tak tam taky určo vvyrazíme, s tou kámoškou z porodnice. Akorát ta její cácora je taky věčně okníkaná, nelíbí se jí třeba vůbec v kočárku a tak, tak jsem na ní zvědavá. Jako samotný se mě asi chodit chtít nebude...
Farmi a plavky neřeš, já prostě dělala že tam nejsem:grinning: a rochnila jsem se s malým jak velryba v brouzdališti:grinning: Prostě malýmu se to líbí a ať se jdou ostatní bodnout. Plavky veliký zrovna prodávám, kdybys chtěla:grinning:
11. lis 2010 v 10:00  • Odpověz
A Lukášek pořád spíííí a tu nikdo, Farmi mi asi usnula u snídaně:grinning: Já už mám pověšený prádlo a zase tu sedím sama :grinning:
11. lis 2010 v 10:54  • Odpověz
tý brďo terculáčku, že ty u vás doma opravuješ manželoj auto! :fearful: :grinning: :grinning: Jako holka nad tebou a tvejma vědomostma, klobouk dolů :sunglasses: Já tě asi zklamu, ale ani klíňák netuším jak vypadá :sweat_smile: a asi to tak i zůstane, páč já na tyhle technický věci fakt nejsem..se mi udělalo špatně, jen jsi mi to tu líčila :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 10:58  • Odpověz
houbeles usnula u snídaně.. :grinning: šla jsem po jídle dát kozám seno a jelikož bylo venku po dlouhý době zase sluníčko a celkem hezky (nepršelo) tak jsem neodolala a trochu jsem tu pohrabala listí, jabka a ostříhala kleštěma větve jednoho stromu, který mne už dlouho točily, páč zasahovaly do cesty.
A ted mi přivezla pošťačka tu houpajdu pro Míšu, tak už nemůžu dočkat až jí vybalím a očíhnu :dizzy_face:
11. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak už nespí, tak já jdu, občas nakouknu :wink:
11. lis 2010 v 11:02  • Odpověz
Jinak hele uvidíš, když plavky prodáš, tak je prodej..já mám stejně ještě spoustu času..a kdyby jsi je náhodou třeba ještě za nějakej ten půlrok-rok měla, tak já se ozvu :wink: ale do ničeho menšího než do velikosti slona nevlezu :grinning:
11. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
@farmarska prostě něco jako řetěz na kole, na takovým principu to maká :wink:
A Luky už je vzhůru, to jsme zase pokecaly, ale přinesu ho a chvíli si tu bude hrát na koberci tak mi neuteč já přiběhnu.
Jééé houpačka, tak nafoť pak:slight_smile:
11. lis 2010 v 11:04  • Odpověz
tercíňáku dyt píšu..ani nespala..sem byla dnes pilná :slight_smile: :wink: :sunglasses:
11. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
tercí já se ani v kolech nevyznám :grinning: :grinning: mě když náhodou spadne ten hnusnej špinavej řetěz..tak i ten mi musí zpátky nasadit manžel :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
tak jo, já si jdu robalovat houpačku.. a taky budu průběžně načumovat :wink:
11. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
@farmarska ty plavky mám vel. 50 :wink:
Jééé já chci taky houpačku...ale pro sebe :grinning: Já jsem zvědavá na tu žirafu, ještě jsem jí ale nezaplatila, čekám na rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 11:33  • Odpověz
tak já slíbeně načumuju :wink:
houpačku sem zatím nesložila..rozdělala jsem to a uviděla moc tyček, dílů a šroubů, tak jsem se zalekla a počkám si na večer, až se mi vrátí manža z práce domů :slight_smile: to co já bych študovala dvě hodiny, on bude mít složené za 20minut :sweat_smile: Ale za to jsem uvařila rejžovou polívku z uzených kostí a teď se mi v troubě pečou šunkafleky :slight_smile:
za chvilku musím jet pro Robču do školy, tak se tu zatím mějte a nezlobte :wink:
11. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky,

je mi hodně smutno, ale fakt HODNĚ. Dneska jsem byla s Danečkem v herně a tam samé těhotné. Ze sedmi mamin jich snad šest mělo velké těhotné bříško. Mezi nimi i dvě, co rodily před dvěma lety se mnou. Jedna kamarádka mi řekla před pár dny, že našla // na testu. A do toho mi další kamarádka dneska oznámila, že jí na utz našli mimčo. Tak nějak jsem si myslela, že jsem v pohodě, ale tohle zabolelo :frowning2: Nevím, co to se mnou je.
11. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz
Je tu někdo? Potřebuju trošku podpořit...
11. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz
No mám dost, právě mi přišla mms od další kamarádky, vyfotila mi test, kde jí dneska vyšly dvě čárky. Já umřu!!!
11. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz
@lenik_25 jsem tu kočko jdu číst co tě trápí
11. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.