Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2010

@kopa neboj se zaběhneš a budeš zvládat aj sama 😉

tercie
12. lis 2010

@mari111 já deku nekupovala, stojí to šílený prachy, já koupila jen hrazdičku s hračkama, a posloužila taky, teď se na ní malej věší😀

@kopa za čas si zvykneš, já jsem takhle sama s malým úplně od začátku, a taky jsem si často pořvala... na chvíli se uleví a jedeš zas dál... ono se to zlepší, jen vydržet, hodně trpělivosti to chce, ale to dáš 😉

mari111
12. lis 2010

nám to jako dala babička tak jsem musela ale aj chtěla, je s zvedacíma bokama, tak mi zatím z toho neuteče 😉

mari111
12. lis 2010

jo holky a jako jak často vyvářite ty lahvičky. To aj několikkrát za den?

tercie
12. lis 2010

@mari111 od babičky to je jasný 🙂 to bych koupila taky. No, myslím, že ti ještě neuteče pár měsíců, ale pak, počkej😀 Já za Lukym budu za chvíli běhat, ale jako fakt. Už se na čtyřech pokouší o krůčky, ale zatím si není jistej, nemá stabilitu, ale den ode dne se to zlepšuje 🙂
Já falšky nevyvařuju😀 Máme jenom jednu a tu jen občas přeleju vařící vodou, ale jinak meju jen normálka jarem a pořádně opláchnu horkou vodou.

madormi
12. lis 2010

teda sjem se holky vytočila narazila jsem tu nechtěně na jedno téma. jsem alkoholička a snažíme se o druhé dítě. no jsem vytočená, jako když vím že mám nějaký problém co může ohrozit miminko tak ho přeci nejdřív vyřeším ne? no to je něco pro mě, já když otěhotněla tak jsem se ani kafe nedotkla ( to asi zase přehánim ale co už 🙂 a člověk který ví, že má problém s alkoholem by s klidným svědomím těhotněl

tercie
12. lis 2010

@madormi a taková s prominutím svině nemá problém ani otěhotnět ani dítě donosit co? To by se jeden pos... s prominutím, jak je tohle nespravedlivý ☹
Kde je ta diskuse?

mari111
12. lis 2010

no tak to nejsem prase, že nevyvářím po každém jídle 😅 @tercie
@madormi no nerozčiluj se zbytečně, jsou aj horší, to kdybych ti vyorávěla, tak by tě asi šlehlo, tady u nás co jsou za ženský, no teda ženský ne ale ču.... , , to bych urážela 😠

tercie
12. lis 2010

@mari111 to určitě jsou, mnohem horší, feťačky a co já vím, ale aspoň to neventilujou na netu, že...
To víš že nejsi prase, jako hnít tam to mlíko nenecháš a když se to hned po použití umeje a před použitím taky, tak to myslím stačí a vyvaříš třeba jednou za den... nevím, třeba to někdo dělá jinak, ale já myslím, že nic se nemá přehánět...prostě každej jak to cítí...

lenik_25
12. lis 2010

@sarlotta Díky, před hodinou jsem jí psala sms "Tak co?" a neodepsala. Buď honem šla naspávat poslední volné chvilky nebo už rodí. Přikláním se k tomu druhému. Je to její druhé dítě a to jde prý na svět rychleji. A vzhledem k tomu, že první porod byl jenom 5 hodin dlouhý...

@kopa Tercie má pravdu, když často odsáváš, nudličky se tvoří víc a víc. Takže když má Daneček rýmu, tak mu odsávám jen před spaním, jinak radši ne. On už umí smrkat, ale trubička smrká jen když nemá rýmu. Když ji má, tak je na to línej 😀 😀 😀

lenik_25
12. lis 2010

@madormi Jsem taky ten typ, co s těhotenstvím kašle totálně na všechno, co by mohlo ohrozit mimčo. Nevypiju ani decku alkoholu, ani k němu nečuchnu. Kafe nepiju vůbec, takže o nic nepřicházím. Kuřačka taky nejsem. Ale třeba si odpustím i hermelín, skořici, zkrátka věci, co mám ráda, ale nejsou zrovna ideální... máš pravdu, nejdřív se má řešit všechno pro zdraví a pak teprve do toho jít.

tercie
12. lis 2010

tak zatím čtu jen že v těhu nepila a i teď se snaží přestat když chtějí druhý a hledá podporu, tak to asi není zas až tak sobecká blbka... no jdu číst dál, nebudu dělat závěry

mari111
12. lis 2010

no tak jsem proběhla to téma a raděj se k některým nevyjadřuju, to bych se pak rozepsala a .... no je to děs, je síce pěkné že to chce řešit ale co tam jedná dotičná píše to je děs, ta s tím strýcem, tak tý bych dala korunu 😕

mari111
12. lis 2010

jo takové potřebujou oporu a ne odsoudit ale odtamtaď potamtaď 😖 no, snad s tím přestane a jednou bude šťastná aj bez vínečka

tercie
12. lis 2010

@mari111 ty už to máš pročtený, Já jsem teprv na první stránce 😀

mari111
12. lis 2010

@tercie ja čtu děsně rychle 😝 ale ja jsem si to našla hned, ty až sem dala Madormi odkaz,ne 😀 😀 😀 😀

tercie
12. lis 2010

@mari111 no a ještě má náskok a machruje😀

mari111
12. lis 2010

@tercie 😀 😀 😀

mari111
12. lis 2010

@tercie sis to měla taky hned najít 😝

tercie
12. lis 2010

@mari111 sem měla prácu🙂 píše mi ještě do toho kámojda na FB😀

mari111
12. lis 2010

Madormi kde si ? Poď sem k nám, tam napíšeš svuj nazor a ještě si za zlou, prď na ně, ty to nevyřešíš, akorát se rozčíliš 😉

mari111
12. lis 2010

@tercie tak laskavě nepodváděk koníka s nějakým FB 😀 😀 😀 jo 😠

mari111
12. lis 2010

@tercie je Mad na FB ?

mari111
12. lis 2010

du zkontrolovat princeznu, hned se vrátim

tercie
12. lis 2010

@mari111 ne--eee není tam...
Tak se asi na to čtení vyprdnu, má cenu se nasírat před spaním?😀
Já byla teď taky na kontrole, a Luky kňoural, na čtyřech.-D Tak jsem mu dala dudlík a jak byl tak sebou plácnul na bříško a chrní dál😀

mari111
12. lis 2010

@tercie ten je dobrej, asi mu fakt chyběl jen dudíšek. Princezna hají, jen u nás fouka čím dál víc a leje jak z konve. No nenasírej se před spaním

mari111
12. lis 2010

tak jsem ještě přiložla do kotle, ať nás ten vítr neschladí, sme na kopečku a je v baráku hned zima jak fouka. Manža usnul na gauči, skroucenej jak paragraf, už jsem ho tři krát budila ať de spát nebo ať si aspoň lehne normálně, zas ho bude bolet krk, to je děs 😠 , ja to tak nesnáším 😠 jak on věčně kdekoliv, jakkoliv a asi aj s kýmkoliv 😅 usne, pak kńoura že ho všechno bolí, prdím na něj, ať si zítra skusí stěžovat že ho něco bolí, ještě ho sprdnu 😠

mari111
12. lis 2010

@mari111 co skákací žirafka, už máš doma?

madormi
12. lis 2010

@mari111 jsem tu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru