Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. lis 2010

ahoj koníkovky, taky všem děkuju za podporu 😉 Marjánko, určitě se to časem zahojí!!! Halavně si pořád opakujte a manželoj to řekni, že když nic horšího, tak zaplaťpánbůch za to! Páč to mohlo dopadnout ještě hůř 😔 Já si ted vždycky říkám, že když nejde o něčí život, tak nejde o nic, všechno ostatní se časem nějak vyřeší. Nejdůležitější je, že jste všichni živí 😉 ostatní se spraví 🙂

m_artasek
26. lis 2010

Ahoj holky, po dlouhé době se hlásím. Neměla jsem vůbec náladu sem za Váma přijít, když jsem tu jen četla, jak už máte miminka. Asi až teď na mě došla depka, co se vlastně letos stalo a vůbec nemám náladu být znovu těhotná. Snad se to časem spraví. A aby toho nebylo málo, tak když jsem se vrátila z lázní, tak jsem začala mít problémy a musela jsem k doktorovi a brala 12 dnů antibiotika. Teď čekám na MS a uvidím, zda je vše v pořádku. Všem přeji hodně zdravíčka a hodně síly.

farmarska
26. lis 2010

marťásku ahoj po delší době 😉 I tady nepanuje nic moc dobrá nálada 😝 marodí se tu, nehody tu jsou, .. 😝 No snad se to brzy překulí a bude zase líp 😅 Tak ti přeju tu mrchu a rychlé překonání depky!

madormi
26. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 38tt..................................KO+ monitor 1. 12.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt ?...............................KO ????...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 26tt.........................KO ???................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 16tt
Aja.............................25 DC
M.aa.b .....................25DC
Natalie .................... 25DC
Madormi..................23 DC
Katyna ....................23 DC
lenik_25....................19 DC
majjka24 .................13DC
Ivomal.......................11DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie

farmarska
26. lis 2010

mad děkujeme za tabulku 🙂

kopa
autor
26. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Potřebuji poradit.Dneska jsme byli na kyčlích,no děs 😠 Lidí jak nasráno a v malé chodbičce.Vše v hrozným fofru,sotva jsem malého svlékla už na mě čekal doktor.No strašně pospíchal páč měl přednášku,tak jsem se nic moc nedozvěděla 🙄 Jen že podle sona jso kyčle v pořádku,máme normální nález,ale kvůli větší porodní váze máme previntivně dávat široké balení.No ani mi neukázal jak,tak jsem ho prosila at mi to ukáže.To chápu jak to balit,ale jakými těmi svorky to mám připevnit???Mám ty na ty obinadla a jak mám dát ty dvě pleny???? 😕 😅 Jako dám papírovku,přes to tu jednu plínu zadělám svorkami a na to další???A za druhé nevím a ani ve zprávě nemám napsáno jak je má mít.Jestli celý den a nebo jak jsem se dočetla,že se dávají jen na noc 😕 😕 Ve středu jdu praktický je super,tak jí poprosím at mi to ještě ukáže a do té doby asi balit nebudu.Abych ti neděla nák špatně. 😒

tercie
26. lis 2010

Ahoj holky, mám chvíli tak jukám, malej spí, a tady jedna jobovka za druhou, no toto ☹

@mari111 šel mi mráz po zádech jak jsem to četla, chudák manža, musí mu bejt příšerně, ale zas si musí říct, co je pár jizev oproti životu 😉 Mamka mu to zazlý určitě mít nebude, navíc kdyby opravdu chtěla, tak plastika dneska dokáže divy. Nebo laser. Drž se, manžu podpoř, to ti ale určitě nemusím radit žejo, na všechno jste dva, vlastně teda s Lauruškou tři, a zvládnete to, toho se nebojím!!!

@farmarska Farmíčku ségra moje, u vás se to teda taky pěkně mele, to ti povím ☹ Ale víš jak, kdo chce,si práci vždycky nějakou sežene,bt by to mělo bejt něco jen přechodně do toho jara. Já nějak nemám ráda když někdo furt mele jak práce není, ale ona nemá nožičky a k nikomu sama nepřiběhne žejo, a ten, kdo o ní opravdu stojí, tak si ji vždycky najde, a tvůj manža určitě dlouho bez práce nebude. Však tobě to taky nikdy dlouho netrvalo a nakonec jsi sehnala, a někdy i víc nabídek, že jsi pak nevěděla, kam radši nastoupit 🙂 Takže já se u vás nebojím, to zvládnete 🙂 A jak píšou holky, hlavně žádnej stres, ať je Míšánkovi dobře 🙂 že mu posílám pusinku jo? 🙂

tercie
26. lis 2010

Lukáškovi už je dneska líp, včera a předvčírem mi jenom celej den pospával na rameni, byl jak hadrová panenka,děsný, bobešek můj. Tak jsem ho vzala ještě včera k doktoru, protože měl teploty od pondělí večer, nahoru to nelezlo, furt kolem 38 s odečtem, ale dolů taky nic moc, a to jsme brali nurofen sirup po 6 hodinách. Tak se mi to nelíbilo a jeli jsme, manža byl s námi. Dělala mu ten test CRP tak bakteriální to prej zatím není, zánět v těle nemá, takže ATB nám nedala, ale má zátku v jednom oušku, jak nechce odsávat rýmu. Místo stoptusinu mám dávat radši sinecod na tlumení kašle a teprv až začne vykašlávat tak jitrocelovej sirup nebo ten stoptusin. To je, když každá doktorka říká něco jinýho. A při odsávání ho teda musím bafnout, a znehybnit jak to jde, nedbat že řve, prostě odsát, no jo, holt se to jinak nedá, tak už jsem to dneska zvládla i sama. Od včera večer je veselejší, začal trochu víc jíst, trochu si hraje, jen to lezení mu nejde, jak je slabounkej, tak se neudrží, tak ho mám na sobě, nebo v křesílku, ale je to obrovská úleva, když už se na mě směje a je vidět, že se mu ulevilo. Teď už hodinku spinká, to bude mít pak náladičku 🙂

madormi
26. lis 2010

ahojte holky, farmí děkuji za pochvalu, doufám, že v tabulce nic nechybí! a neboj terci to píše správně kdo fakt chce něco najde a vy to zvládnete na 1000 procent. Co míšánek? kope kope? terci to je dobře že je malému líp, je to hrozné když ti maličtí trpí, já vím jak trpím já při nachlazení nebo chřipce a ti malincí nechápou co se děje, tak je to horší ☹ ale hlavně že mu je lépe, mari co manžel? už je líp? už je tchynka doma?, kopy bratránek měl problémy s kyčličkama hodně velký a měl takovou ty peřinku celý den i noc a jeho bráška měl jen nepatrné tak měl jen plenku a jen na noc tak asi fakt počkej na doktora co ti řekne, když ho začneš balit o dva dny později tak už se to nezblázní 🙂
Jinak u nás nic nového, našla jsem si hematologa v Brně, tak tam jedu chce mě vidět než otěhu, abychom se domluvili co dál až otěhu jo a trable máme taky to se nebojte že ne, manžovi dluží tři výplatya naše měsíční výdaje bez jídla a benzinu jsou 25 000, tak to taky dost pytlíkujem 😀 😀 ale co když nejde o život jde o hovno 😀

madormi
27. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 38tt..................................KO+ monitor 1. 12.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 36tt ?...............................KO ????...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO ???................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 17tt ?
Aja.............................26 DC
M.aa.b .....................26DC
Natalie .................... 26DC
Madormi..................24 DC
Katyna ....................24 DC
lenik_25...................20 DC
majjka24 .................14DC
Ivomal.......................12DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie

draga
27. lis 2010

čus ženy už jsem tu strááášně dlouho nebyla...my se teda už o další mimi nepokoušeli, nechali jsme to tak jak to dopadlo a holt budeme mít jedináčka...ale musím pogratulovat všem co se zadařilo a vidím je vás tu spousta ...no a těm čekajícím jdu popřát hodně sil a štěstí a nepropadejte tomu...však není konec světa...i když to některým tak připadá... 😵

sarlotta
27. lis 2010

@maarrtina saabky můžeš i dřív, nakapej na dudlík a nech chvilku oteplat, aby to nebylo rovnou z lednice 😉 neboj, v tom není nic, jen to ruší bublinky.
ale na prdíky jsou důležitá ta probiotika- kup si i sobě-kojčo a malému biffiform nebo biogaia- na netu jsou levnější 😉

sarlotta
27. lis 2010

@m_artasek taky čekám na změnu počasí, pže se cítím mizerně v tom dloooouhém podzimu, otravném.... ale bude líp, musíííííííííííííííííííííííííí. držím paleček, aby tělíčko fungovalo 😉

aronek
28. lis 2010

Ahojky, taky vám blbne kůň???

majjka24
28. lis 2010

@aronek ahojki, neblbne, fičíme úplně normálně 🙂

aronek
28. lis 2010

@majjka24 mně ráno vůbec nešel a hlásilo mi to nějakou chybu 😖

maarrtina
28. lis 2010

@sarlotta uvažuji o těch bio gaia, ale dávají se až od 1 měsíce.

Jinak naše slečna, začne řvát v 20h a končí kolem půlnoci. je to hrůza, jsem unavená děsně. Naštěstí přítel pomáhá. ale od zítra jsme sami doma, jede už na montáž, ale jen do středy.

madormi
28. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 38tt..................................KO+ monitor 1. 12.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 36tt ?...............................KO ????...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO ???................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 17tt ?
Aja.............................27 DC
M.aa.b .....................27DC
Natalie .................... 27DC
Madormi..................25 DC
Katyna ....................25 DC
lenik_25...................21 DC
majjka24 .................15DC
Ivomal.......................13DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie

mari111
28. lis 2010

Ahojda holky, Terculík dík za krásne slova. Už je to lepší, manži maminka už je hlavně doma a aj to jí pomáha aby bylo líp

paajaa
28. lis 2010

Ahoj holky,
tak hlásím do tabulky první kontrolu v nemocnici v pondělí 29.11. Jinak dle poslední utz jsme o 2-3 týdny menší a máme cca 2100g, takže porodní váha tam do 3 kil.

sarlotta
28. lis 2010

@maarrtina to se upraví, neboj, doporučuju nosit ve vaku, tam krásně usne 😉 co kojčo ? dávej často odříhnout i během kojení, aby pak neblinkala a netlačilo ji bříško. zeptej se své dětské doc na ty biogaia- co si myslí o podávání dřív než v 1měs. já myslím, že by to nemuselo tolik vadit.

@paajaa držím palušek, abyste dorostli do těch 3kileček a přeju pohodový porod, moc nestíhám, tak se drž těhulko🙂 poslední měsíc🙂))

farmarska
28. lis 2010

hezký nedělní večer přeju 🙂
u nás byl pracovní víkend, manža dlaždil chodbu. Už je krásná 😵 teda když si odmyslím ten bordel prach atd.. 😀 a až jí v tejdnu i vyspáruje, to bude teprve nádhera 😵 pak jí já s mamkou vymalujeme a nastěhujeme zpátky věci a zase bude další místnost hotová a činňaná 😵 😎
mad myslím, že tabuličku máš na jedničku 🙂 alspon co mě se týče 😉 Jinak Míša do mne denně kope a boxuje a uplně nejraději, když já si lehnu a chci odpočívat nebo chrupat 😀 asi to bude pěknej raubíř 😉 😎 Jo a poradnu mám ted v uterý a to budu mít i ultrazvuk, tak se už moooc těším! 🙂

farmarska
28. lis 2010

mad a to s tvým manžou je mi líto 😢 to je hrozná doba..člověk maká a pak nedostane peníze 😠
martinko, snad se malá brzy srovná a bude líp 🙂
terculko, japak se má Lukášek? Je mu líp?snad jo!!! 😕 😕 😕 snad vám oběma! 🙂
mari dobře, že je tchýňulce líp! 🙂 Brzy bude ještě líp..i manžoj, uvidíte 😉 🙂

farmarska
28. lis 2010

pájuško to už máte krásnou váhu! 😵 😵

tercie
28. lis 2010

@maarrtina Nám biogaia doporučila dr právě už od narození, není to chemie,jen čistý probiotika, tak to prckovi nevadí 😉

@paajaa na ty odhady nedej,malej těsně před porodem podle odhadu měl 2800 a pak se narodil s 3450😉 Tak hezky pokračujte, už to je za pár, viď? 😉

Luky už je druhej den bez teplot, tak mám radost, už zase začíná řádit, rarášek. Jen ten kašel a rýmu pořád má,tak ho trápím odsáváním, už má z odsávačky fobii, musím ho držet jak v kleštích abych mu ten nosík odsála, a stejně se mu vždycky podaří se mi vykroutit. Holky taky některý z vašich mrňat takhle odsávání nesnášelo? ☹

@mari111 to je dobře že je mamce líp, holt doma je doma, co si budem povídat, kdo z nás by byl rád v nemocnici. Tak ať se jí dobře hojí jizvy. Už jsi našla něco na ně?

maarrtina
28. lis 2010

@sarlotta kojení je děs, myslím si, že se asi nerozjede. malá sice tahá, ale nic jí podle mě neteče protože nepolyká. A když si na prsa zmáčknu tak nic neteče, ani když si je nahřeji třeba ve sprše. Takže asi mléko nebude. Malá vypije i 90ml UM.

maarrtina
28. lis 2010

@tercie dík, zeptám se, v úterý k nám Dr. přijede. Ale zatím se to zlepšilo kaká každý den trochu a i prdí. akorát nás trápí to spaní, protože já bych spala a malá řve. Dnes odpoledne spala 4 hodiny vkuse. A teď je od půl 8 vzhůra, najezená, přebalená a spánek nic. 😒
A mamka by spala.

farmarska
29. lis 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
martinko, tak doufám, že malá nakonec brzy usla a ty jsi se alspon trošku vyspala 😕 A snad se to brzy srovná 🙂
tercíí dobře, že je malej bez teploty!! 🙂 a snad i rýma s kašlem brzy zmizí! A to máš tu odsávačku na vysavač? 😕
A japak je tobě? 😕

farmarska
29. lis 2010

A taky by mne zajímalo, jak se daří těhulincekopretince 😕 doufám, že je vše ok. 🙂

madormi
29. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 38tt..................................KO+ monitor 1. 12.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 36tt ?...............................KO v nemocnici 29.11................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 30.11...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 17tt ?
Aja.............................28 DC
M.aa.b .....................28DC
Natalie .................... 28DC
Katyna ....................26 DC
lenik_25...................22 DC
majjka24 .................16DC
Ivomal.......................14DC
Madormi.................. 1 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
Martasek ................DC ?
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru