• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@ikopretinka Krásné mini bříško. Moc děkuji za palečky a doufám, že pomůžou.
@farmarska ahoj kočko, tobě ty týdny tak krásně přiskakují. Hlavně, že se máte všichni dobře - celá rodinka.
4. pro 2010 v 15:52  • Odpověz
tak jsem před tím dočíst nestihla, přišla mi do toho mamka s barva na na vlasy, tak jsme si šly nabarvit kebule a pak jsme ještě porcovali nějaké masíško. Ted mám už uklizeno, předvařeno na zítřek, nekrmeno a jsem vykoupaná v posteli :sunglasses: Manžu mám dneska v práci, musel po obědě a vrátí se asi až po desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, už to na moc dlouho není, jen do vánoc a pak je nezaměstnaný :sweat_smile: Ale už si našel brigádu, šikula :sunglasses: Dohodl se u jiné firmy, že tam od ledna nastoupí-zatím brigádně a pak se uvidí co a jak, jestli se mu tam bude líbit, tak tam zůstane, dokud nesežene něco lepšího :wink: (Tam kde dělal do ted je to lepší, pracovně i fynančně) ale tak lepší něco než nic :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:11  • Odpověz
Terculíku koukala jsem jaké máš trampoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele na bolení ucha jsem měla nějaký kapičky..stačily dvě kapky a bylo po bolesti..já totiž na tydle zaražený dutiny taky dost dřív trpěla a vždycky mi při tom totálně zalehly uši a pak i bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak mě se docela osvědčilo vařící vodou přelejt heřmánek (v nouzi i heř.čaj) dát do misky, na stůl, nad to hlavu, přikrejt ručníkem a vdechovat tu páru, co jen jsem vydržela..pak se vydýchat a opakovat znova :wink: Jinak paralen si myslím, že můžeš normálně :confused: Jo a taky nakup žvejkačky a hodně žvejkej..to taky trochu pomáhá na ty zalehlý dutiny :confused:
Jinak už nevím, ted mě víc nenapadá :zipper_mouth:
Chuďátko moje, tak at ti je brzy líp!! a hlavně, že je malému už ok. ! :slight_smile: A zapřáhni pěkně manžu, kor když jsi ted marod, tak at se chvíli stará on! :angry: o vás o oba :wink: nech se obskakovat :wink: :sunglasses:
A nikam do krámu v týhle zimě nelez!!! :angry: :angry:
4. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
@farmarska tak to máš šikovného manžu, ať se mu daří na brigošce. A jakou barvičku na kebuli máš?
4. pro 2010 v 18:18  • Odpověz
Natál beruško, koukám 3dc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Ale nezoufej holka, hlavně že se něco děje, uvidíš doktoři vám už brzy pomůžou :wink: ať už inseminací, nebo tím druhým,jedno jak, hlavně, že bude už brzy mimoušek u tebe v bříšku :wink: :dizzy_face:
A co Mareček je zdravej? A co manža nezlobí? A práci, jak zvládáš? :confused:
4. pro 2010 v 18:20  • Odpověz
ahoj májuš :wink: já už několik let blond :wink: :sunglasses: vždycky si to s mamkou jedna druhé naplácáme na kebule a máme zase min. na měsíc vystaráno, jsme za frajerky :sunglasses: :grinning:
co u tebe kočko nového?
4. pro 2010 v 18:22  • Odpověz
@farmarska tak to máte fajn, že se sami sobě plácáte na hlavy :slight_smile: Já si to dělám sama, zítra jedem k našim, tak mi ségra udělá blond melírek (mám te´d tm.hnědé vlasy), chce to změnu. :wink: Jsem si ten melír jednou nechala dělat u kadeřnice, a nechala jsem tam 800 kč, jsem myslela, že to se mnou šlehne.Co nového? Ani celkem nic,nevím zda napsat bohužel nebo spíš bohudík :grinning: Snažilkujem, chřipajzna a tomu věci podobné se nám vyhýbají, takže poklídek v předvánočním shonu.Ten začne až příjde výplatka, a půjdem nakupovat dárky, za boha nevím co koupit taťkovi a mamce. Zbytku příbuzenstva vím, ale jim..... :frowning2:
4. pro 2010 v 18:50  • Odpověz
no jo manža je šikulák :sunglasses: a hlavně je zodpovědnej, umí si spočítat dvě a dvě a ví, že kdyby byl bez práce, tak by byl průser..s naší hypoškou a ostatníma pohledávkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ač by byl doma moc rád, prý by se mu to líbilo :sweat_smile: tak pofrčí do nějaké práce, až se mu za zadkem bude kouřit :grinning:
šak mne hned uklidňoval, že se nemám bát, že doma bez prostředků nezůstane, že něco najde, i kdyby měl jít třeba někde do fabriky, nebo kopat příkopy (na nějakej čas). No naštěstí ale sehnal už něco o drobek lepšího, dokoncše v oboru :wink:
4. pro 2010 v 18:54  • Odpověz
hergot mi nějak blbne připojení :angry: mi to nefachčilo :angry: a to zrovna když si chci povídat :grinning:
4. pro 2010 v 18:54  • Odpověz
Pájuško ještě tobě chci popřát pevné nervy v nemocnici a žravej břuch, aby bylo mimi brzy obřík!! :slight_smile: chudineško naše, je to tam vopruz vid? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad budeš moct už brzy domů :confused:
A jsi na pokoji sama? Jak se tam k tobě chovají? Moc se tam toho dělat asi nedá vid :sweat_smile: a co manža může tam bejt s tebou?
4. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
@farmarska super :grinning: chválím manžu :slight_smile: jak se to říká, něco špatné je pro něco dobré :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
kopretinko téééda, ty se nám ale krááásně zakulacuješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
todle hubenejm holkám závidím..jaký maj v těhu krásný bříška :dizzy_face:
To takový buřtíci jako jsem já, na těch není hoodně dlouho ani pořádně poznat jestli jsou vlastně těhu a nebo jen tak vyžraný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
@kopretinka moc krásné bruško, jen tak dál, jsem moc ráda, že je ti o něco líp :slight_smile:
@paajaa držím palečky jak můžu aby to všechno bylo OK :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:59  • Odpověz
tý jo, dát 800 za hlavu, to by mne asi taky položilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem děsnej škrblil :grinning: ale jako vím, že někde někteří dávají za hlavu klidně i dvojnásobek!! :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2010 v 19:00  • Odpověz
A s dárkama to je u nás stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky nevím co nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentokráde už mi dochází inspirace i u Robči, páč on snad už fakt všechno má :sweat_smile: Navíc když byl malej, tak jsem šla do hračkárny a nakoupila tydle bojovníky a tamty auta..ale ted už je ve věku, že si už moc nehraje..mastí tak hry na pc, ale ty mu manža stahuje a jinak fakt nevím co koupit, aby se mu člověk trefil do vkusu, páč on je ted už pěkně v pubertě a jen tak něčím se mu nezavděčíme :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2010 v 19:03  • Odpověz
a jinak teda aj mi čekáme na vejplatu :grinning:
jooo není nad to, schánět dárky na poslední chvíli :grinning: :grinning: a jako každej rok se stresovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 19:04  • Odpověz
@farmarska dvojnásebek za hlavu? Blázni, bych věděla 100x líp jak peníze vyhodit :grinning: jsme měli v úterý školení a tam nám ukazovala ta školící super, hru - 3D piškorky, fakt bomba
Tak já už něco málo mám,a le vždycky tak jen část dárku pro někoho
4. pro 2010 v 19:06  • Odpověz
jo a s manžou jsme si řekli, že si letos nebudeme nic dávat, páč už ted mámespoustu výdajů s dlažbou a malováním a celkově s rekonstrukcí.. do toho se pořizujou nějaké ty věcičky pro mímuše, takže prostě letos si dáme asi pod stromeček jen teplé fusekle a velkou pusu a budeme odbytí :sunglasses:
4. pro 2010 v 19:06  • Odpověz
no vidíš, jak jsi na tom narozdíl odemne dobře :grinning: my zatím fakt nikomu nif :sweat_smile: a napečíno zatím taky né :sweat_smile: o nějaké výzdobě ani nemluvím :sweat_smile: :sweat_smile:
příští tejden chceme zatím vymalovat tu konečně dodělanou chodbu a schodiště a když bůch dá, tak péct a zdobit budeme až ten další tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to se asi pak zesereme :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 v 19:09  • Odpověz
ted ještě dočítám, že to ani mari nemá pořád jednoduchý :confused: holka moje, drž se :pensive: mysli na to, že nejdůležitější je zdraví a na ničem jiném tolik nezáleží.. všechno se nakonec nějak vyřeší a přežene.. můžu poradit jen zatnout zuby a vydržet, přečkat tu hnusnou dobu a neboj, ono zase bude líp!!!
4. pro 2010 v 19:13  • Odpověz
to platí i pro všechny ostatní holky -nespavejch dětiček! holky nebojte bude líp!! vydržte! :slight_smile: hlavně že jsou ty vaše zlatíčka zdraví!! :dizzy_face:
4. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
@farmarska ty jsi teda akční mamina, máš odpočívat !!! :dizzy_face: My si sami sobě taky žádné mega dárky nebudem dávat, koupili jsme si novou TV, takže jen asik jako vy fusekle a pusu :slight_smile: možná se třeba objeví // a to by byl dáreček :slight_smile: Jiank malovat se chystáme na jaro, te´d nesjou penízky, jeden pokoj nás výjde na 1000 , chcem to izolační barvou a ta je drahá :confounded: Máme problémy s plísní - je to vinou těch bývylách co bydleli místo nás, prý vůbec nevětrali a prali koberce vyloženě v zimě a na topení, a prý skoro vůbec netipili, :angry: Někde jsme se toho zbavili, ale na některých místech se toho ne a neé zbavit, o nervy
4. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
jo a jak jste tu některá psala o těch saních, tak já jsem Robču tahala na saních dost brzy..ani nemusel ještě sedět. Pořídila jsem na sáně takovou tu ohrádku (doobloučku-dozadu) a tam jsem ho vždycky šoupla ve fusaku a podepřela polštářem a jelo se :wink: :sunglasses:
4. pro 2010 v 19:16  • Odpověz
izolační barva, co to je? :confused: No my právě už na jaře chceme mít vymalováno :wink: kuli mimču :dizzy_face:
tý jo takovej hezkej dáreček, jako jsou dvě // bych ti mooooooooc přála!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2010 v 19:18  • Odpověz
aha ted jsem to dočetla, tak to je jako barva na plísně? Tu jsem tehdy ještě v paneláku taky koupili, nějakou proti plísni..bílou. My jí tehdy měly ve špajzu, ale po téhle barvě ťuk tuk jsme se jí zbavily :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:20  • Odpověz
No a jinak to jste si taky dali už moc hezkej dáreček- předem :wink:
4. pro 2010 v 19:21  • Odpověz
@farmarska děkujem :slight_smile: Uvidíme, když to nevýjde teď, výjde to třeba příště :slight_smile: Izoluje - z venku nepropustí chlad a teplo nemůže ven přes zeď , něco jako zateplení domu, jen to bude levnější :slight_smile: :wink: Kdy se Míša má narodit?
4. pro 2010 v 19:22  • Odpověz
@farmarska no není to přesně ono, alle tu bílou budem taky kupovat - termo izolační barva bílá ,a je taky pěkně mastná, ale jak se mimi podaří, tak to nemůže být, to je jasné. už mám i krásné barvičky vybrané, pak fotnu jak to bude hotovo
4. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
já bych chtěla ted na chodbu a schodiště takovou nějakou meruňkovou a po vánocích se chceme vrhnout na ložnici a tam bych chtěla takovou jemně fialovou :dizzy_face: ..a pak ještě vyprat koberec, natapetovat skříně, přestříkat dveře a malinko to tu přestěhovat..no uvidíme, jestli to do toho mého termínu vůbec všchno stihnem :sweat_smile:
Nejhorší je, že si vždycky něco naplánujeme, že budeme něco dělat a pak do toho vždycky něco vleze :rolling_eyes: viz dneska, že musí manža do práce, místo aby dodělával věci doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo posledně když mi začli dlaždit, tak se nám rozhodla zlobit žumpa :rolling_eyes: a tak jsme to museli nechat rozdělaný a jet kupovat kalový čerpadlo a dávat dokupy žumpu :rolling_eyes: a takhle je to vždycky..si říkám, že to za pár dní musíme mít a pak se to tahne minimálně tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to není už na mé nervy :grinning:
4. pro 2010 v 19:26  • Odpověz
tý jo to je zajímavá barva :fearful: by se nám možná takováhle izolace taky aj někde hodila :confused:
Míša má bejt podle mudra a ultrazvuku 1.3. a podle pasu a výpočtů tady 5.3. :wink:
4. pro 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.