Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
18. pro 2010

@cajori17 ach jo,,tak to uplně chapu. Je to hruza ,to mě mrzi.

cajori17
18. pro 2010

nezbyva mi nez cekat......cekat a cekat

lucadav
18. pro 2010

@cajori17 tak ti držim palečky a at je to vpoho...to by byl moc hezkej darek=) ja jdu něco poklidit,akorat už nevim roupama co. Tak přeju krasny den

cajori17
18. pro 2010

@lucadav dekuju moc,mej se ahoj 🙂

wlladka
18. pro 2010

Ahojky 🙂

@cajori17 testík je čím dál krásnější. Věřím, že to je tentokrát to pravé 😵 🤐 , ale potichoučku a po špičkách 😨 🤐
@natalie77 držím palečky, ať se povede a s tím Novým rokem máš jen skvělé zprávy 😵 😵 😵 😵

...to samozřejmě přeji všem snažilkám 🙂 Těhule už rapidně mizí, tak přijde nějaký velký boom 🙂 🙂 🙂

wlladka
18. pro 2010

@veve.b vítáme tě s uzlíčkem doma 🙂 Hormony koukám pracují, tak je vše OK 😀
To je úžasný, tak brzy z porodky doma. To neznám 😕 😅
Tak já zas běžím. Hádejte co asi dělám? 😀 😀

cajori17
18. pro 2010

@wlladka ahoj 🙂Simonek je krasavec,co delate?

wlladka
18. pro 2010

@cajori17 taky pro změnu pečeme cukroví 😀 😀 😀
Teď karamelové rohlíčky a pak je budu plnit spolu s ořechama a máčet v čokoládě.

wlladka
18. pro 2010

...musím využít toho, že jsou kluci doma a zabaví Šímu.

farmarska
18. pro 2010

ahoj holky 🙂 tak u nás asi konečně dopečeno 😎 dnes jsem dodělala poslední druhy a od zítřka mne už "jen" čeká slepování, náplně a polevy 😎 Dopoledne sme taky s manžou byli ve městě a nakoupili už i všechny dárky 🙂 takže už jen zabalit a pohodička 😎 tak mám radost, že to máme z krku 🙂 eště teda musím do města jednou sama, bez manži, abych dokoupila ještě pár kravinek pro něj, ale jinak máme skoro splníno 🙂

farmarska
18. pro 2010

jen si musím teda eště postěžovat, že mne poslední dobou pěkně tvrdne břicho 😝 ..tak snad to malýmu nic nedělá 😕 až půjdu do příští poradny, tak se raději poptám. Jo a taky nějak trochu cejtím spodek 😅 jako když si třeba zpříma sednu na tvrdou židli... 😝 o zádech ani nemluvím 😝 ale jinak se máme fajn 🙂 a po novém roce bych chtěla začít prát a třídit a ukládat si věci na mimísko 😵 už sem si aj pořídila ten Persil senzitiv -gel. 🙂

farmarska
18. pro 2010

ta k a já jdu dočíst a doufám, že u toho nevytuhnu 😉 😔 🙂

lenik_25
18. pro 2010

Ahojky, jdu vám ukázat svojí včerejší tvorbu na dnešní oslavičku. Dělala jsem 4 dorty, z toho dva aspikové a dva pařížské

aronek
18. pro 2010

Ahoj, musím se svěřit. Normálně mám MS po 28 -30 dnech a dnes dorazila po 42. 😠 Přítel už vymýšlel jména
😀

lucadav
19. pro 2010

@lenik_25 Leni to je nadhara ,,,,,,jsi šikulka .Ale ja bych padla ..to neni nic pro mě.Už mam 2krabičky cukrovi ale od maminek=) Letos mě to prostě nebere

kopa
autor
19. pro 2010

Ahojky 🙂

@lenik_25 Jsi šikulka,vypadá to nádherně,mnam 😵 😵
@aronek To je hustý 😀 😀 ale proč ne,klidně by jsi mohla mít už druhé mimčo 🙂

madormi
19. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 20tt ...........KO 20.12.
cajori17......................
majjka24 .................36 DC
Ivomal.......................34 DC
Katyna ......................23 DC
Madormi.................. 21 DC
Aja............................. 21 DC
M.aa.b ...................... 21 DC
Martasek ................ . 21DC
Natalie77 ..................18 DC
lenik_25................... ..12 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

cajori17
19. pro 2010

ahojky,Leni,jsi moc sikovna-nadhera 🙂

jinak dnes jsem testila,carka je stejna jako vcera,tak nevim no.......

cajori17
19. pro 2010

vrchni je vcerejsi,spodni dnesni,nejde mi to vyfotit.....ale vypada stejne jako ten vcerejsi,tak nevim,bojim se

madormi
19. pro 2010

@cajori17 ale čárka je tam krásně vidět, kolik jsi dc?

cajori17
19. pro 2010

no prave,ze uz jsem 38 DC ale nevim kdy byla ovulace,cykly mivam kolem 36-38 dni...nevim co si mam myslet.......doma mam utrogestan,tak si ho na noc zavadim,ale k doktorovi nejdu,je jeste brzo,pockam jestli do vanoc carecka zesili a po vanocich bych sla na gyndu......

madormi
19. pro 2010

@cajori17 tak to máš dlouhé cykly, to si klidně mohla otěhu nedávno, to je v pohodě, to máš vlastně testy téměř v den vynechání menstruace a to je má každý slabounké, to bude dobré!!

cajori17
19. pro 2010

@madormi ,snad jo,ale po predchozich zkusenostech uz nicemu neverim,naposledy v srpnu to bylo chem.tehu ☹

madormi
19. pro 2010

@cajori17 já to chápu, ten strach a pesimismus, ale musíš věřit a ono to půjde, moc budu držet palce

cajori17
19. pro 2010

jinak vcera jsem byla nakupovat darecky,uz mam i zabalene,chybi mi jeste darecek pro tchana a pro pritelaka.......a dnes jsme pozvani k nasim, braska slavi dnes 14 let,tak jdem na dortik a rizky...a vecer budu pect,protoze jeste nemam ani jeden druh,udelam si vosi uly a testo na pernicky 🙂 Marokanky si udelam az ve stredu...po a ut jdu jeste na odpoledni do prace a pak mam volno az do 3,1,to je parada 🙂

cajori17
19. pro 2010

@madormi diky 🙂

cajori17
19. pro 2010

dokud to nedostanu,tak tam porad je nejaka nadeje,necham se prekvapit,jestli to vyjde-bude to nejhezci darecek na svete 🙂

sarlotta
19. pro 2010

@paajaa blahopřejuuuuuuu. Olík je šikulka🙂 pořádně ho opusinkuj i za tetky na koníkovi🙂 maminoooooo 😵 😵 😵 😵

sarlotta
19. pro 2010

@cajori17 držím palušek... ať čárečka sílíííííí 😎

sarlotta
19. pro 2010

@veve.b úplně normální jsi🙂)) užívej si malinkého co můžeš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru