• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jinak co se týče cukroví, já se letos nechala dost inspirovat tady :wink: : http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyrobku2.htm
19. pro 2010 v 19:34  • Odpověz
@cajori17 držím palce, aby čárečky sílily. :slight_smile: :slight_smile:

Já v pátek dodělala 7mý druh cukroví a už to letos kašlu. Už se mi nic dělat nechce.
Včera jsme se byli podívat na vánoční trhy. Jeli jsme vlakem, a´t si může manža taky něco vypít a malá byla z vlaku úplně nadšená.
19. pro 2010 v 19:35  • Odpověz
leni ale ty tvoje dorty..to je teda vážně bezkonkurenční!!nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2010 v 19:36  • Odpověz
@lucierob jak málo stačí dětem ke štěstí:slight_smile:))

@farmarska dalas tam vaječný bílek ? to by mělo ztuhnout..uvidíš do rána:slight_smile:
19. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
jéé já už dloooouho nejela vlakem! :fearful: to budeme muset taky někdy zase napravit :slight_smile: a luci teda klobrc dolů..vůbec každé matce od malých dětí, klobrc dolů, že zvládá i něco jinčího než jen péči o škvrně :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
@farmarska prosím tě, už tě vidím, hodíš mišáka do šátku na záda a půjdeš poklízet nebo sekat trávu jak Tě znám:slight_smile:))))))))))))

a ne bílek..ale citron se dává do polevy... na perníky jen citron a cukr a drží to... s bílkem by se to muselo zapéct. :wink:
19. pro 2010 v 19:40  • Odpověz
@farmarska popravdě, já toho přes den moc nestíhám. Opravdu jen tu péči o děti. Pekla jsem po večerech. :wink:
My taky jeli vlakem asi po 6 letech. Jeli City Elefantem, je úplně parádní. Vůbec večer nepoznáš jestli jede nebo stojí.
19. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
@lucierob hrají si spolu děti ? nebo je to spíš boj ?
19. pro 2010 v 19:42  • Odpověz
@sarlotta jak kdy. Ale většinou je to boj. RObinek si hodně hraje s legem a Aninka mu to samozřejmě ničí. :sweat_smile: Takže věčně slyším z pokoje: Maminko, vem si Aninku!!! :rolling_eyes: Ale jak se jedná o dělání blbostí(skákání po posteli, házením balonků po pokoji atd) tak to jsou jedna ruka, nejlepší kamarádi :angry:
19. pro 2010 v 19:46  • Odpověz
Aninka si před pár dny našla novou zábavu. Skok po hlavě ze sedačky. Vždycky má hroznou legraci, jak dobíhám abych jí chytla. :angry:
19. pro 2010 v 19:48  • Odpověz
@lucierob to by chtělo nasadit helmu:slight_smile:))

malý si zatím s malou válí sudy :astonished: :grinning: .. ale stačí ho postrašit, že ho malá poblinká a hned je pryč :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2010 v 19:50  • Odpověz
sarlotko, bílky? :fearful: nedala :fearful: dělala jsem ty "žloutkové dortíčky" z té stránky, jak sem tu vkládala..a tam psali jen žloutek, cukr a rum :angry: tak bud jsem blbá já, nebo oni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a s tím šátkem to teda nevím no :sweat_smile: :sweat_smile: ale je pravda, že nějak obstarat to svoje zvířectvo budu muset, i s malým mímem :sweat_smile: :sunglasses: Nejvíc mi dá zabrat asi zvíře-manžel :grinning: :grinning:
19. pro 2010 v 19:51  • Odpověz
no nif holky, jdu koukat na komču :slight_smile: mějte se tu krásně :slight_smile:
19. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz
@madormi Ty vogo, teď na to koukám, že jsem 12 DC... Běžím otevřít šáňo a znásilňovat :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lenik_25 tak úspěšné znásilňování :wink:

Holky, já se pro dnešek zase loučím. Syn si vyžaduje asistenci při malování.
19. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz
19. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz
@lenik_25 no šup šup máš nejvyšší čas :slight_smile:
19. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak prdlačky, odsunuto na zítřek.... :frowning2:
19. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lenik_25 proc odsunuto?
19. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
nikdo tu asi neni.....tak se jdu natahnout...zitra jedem nakupovat do rakouska a pak na odpoledni,takze se tu asi nestavim,zatim pa :slight_smile:
19. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky, jede mi návštěva, tak jen v rychlosti...

@cajori17 čárky krásný, ať sílí, je přece čas zázraků :slight_smile:

Holky vy jste tak šikovný všecky, nakoupeno, naklizeno, zabalený dárky, napečeno, já z toho nemám ani ň :grinning:
No ale zase jsme včera byli na tý pařbě vánoční s manžou, a malýho hlídala tchýně babička s dědou a tety, a byl tam táááááák spokojenej, že jsem myslela, že se mnou ani nepůjde dnes domů. Největší hrůzu jsem měla z toho, že mu bude chybět mlíko, ale poradili si, dali mu kašičku a bylo. Tak pro jednou to snad nevadí, hlavně že to spolu všichni zvládli. Jinak malej mě má pěkně "pod pantoflem" totálně přečtenou a hezky se mnou cvičí...asi něco dělám blbě???:frowning2:
No hlavně, že byli ochotný a že kdyby náááhodou jsem surně potřebovala, tak nemám už obavu jim ho nechat. :slight_smile:
Tak běžím, už mi zvoní návštěva, manža slaví narozeniny, chlapi jsou v hospodě a partnerka od jednoho bude tady se mnou :slight_smile:
Papááá a opatrujte se!!!!!
19. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz
@cajori17 Mužíčkovi nejni dobře a prcek ještě nespí.
19. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz
@tercie Tak si to holky hezky užijte a z toho, že to s tebou malej umí koulet, si nic nedělej. Teď už to nebude jinak :grinning:
19. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
přišly jsme Vám s Lucinkou popřát krásný předvánoční čas :slight_smile:
19. pro 2010 ve 23:50  • Odpověz
@martinkal jéééé, koukeeej.............skoro jak dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 00:07  • Odpověz
dobré ránko všem....jsem tu jen na skok ,chtela jsem jen rict,ze carecka silí :slight_smile: pomalu ,ale jiste :slight_smile:
20. pro 2010 v 07:08  • Odpověz
@martinkal @kerrie
holkám to moc sluší. :wink:
zatím pa
20. pro 2010 v 07:09  • Odpověz
@cajori17 Jeee, kráásné , potichonku moooc gratuluji a přeji hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 v 08:03  • Odpověz
@cajori17 moc ti přeji aby to vyšlo, vypadají super :wink:
20. pro 2010 v 08:09  • Odpověz
Krasne rano=) Tak to jsme my 2 :sunglasses:
20. pro 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.