• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
si děláš kozy ne? :confused: :confused:
jí řekni, že žádný takový, že je ještě brzy! :sunglasses: :grinning:
tý jo už aby jsi měla toho svýho noťáska :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
holkýýý kde jste kdo?? :confused:
já tu jsem sama...asi se začnu bát :confused: :fearful:
27. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Přeji dobré ráno :sunglasses: .
V sedum odjíždím na služební cestu, takže kouknu až odpoledne :wink:
28. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
Aronek: dávej na sebe pozor

Holky teda taky je to samá čárka a já jsem zase pozadu. Manžela jsem ulovila jen v neděli ráno a další lovení je v plánu dneska. Jen manžel má přijet až večer z porady z Liberce, tak bude určitě hotovej. No nevím co na něj použít, abych z něj něco vymámila. No uvidíme, třeba mě překvapí. :wink:
28. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko holky, je tu někdo?? :wink:
28. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno,
Aronek, taky přeju šťastnou cestu a ať jsi v pořádku doma.
Paajaa, právě jak píšeš,počkej na večer,třeba tě manža překvapí. Nebo holt budeš pracovat jen ty a on leháro a hávájo :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Murynko,jak je tobě a Sofískovi? :grinning:
28. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ted něco zjistím pro Bobinku a pak udělám tabulku :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
markét dobrý y co vy??

akorát včéra jsme se vyděsila poslochala jsme srdíčko a nejednou ticho a nic....ani malá celou noc nekopla :confused: a to vždy kope jak šílená fakt jsme se bála a ráno zase nc štouchala jsem do ní nic tak jsme si s hrůzou nasadila fonendoskop a srdíčko tluče :slight_smile: a malá i ted už kope :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Murynko no vidiš,jak máš cilé miminko a to je moc dobře.
No já mám alergickou reakci na tu "trávu" a sluníčko,takže mažu a mažu a mažu :unamused:
28. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
já jsme to četla to je mi líto :frowning2: ale nekdy v těhu se to může stát no ty hormony dělají divy :unamused:
koukej mazat mazat a bude to dobré uvidíš :wink:
zítra začínám 6 měsíc :astonished: :astonished: holky to není normální :sweat_smile: :sweat_smile:

ahojky leni :dizzy_face:
28. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Murynko,ale je to normální a krásně to letí.
No vidiš,když tak koukám do kalendáře,tak já v neděli začnu 5měsíc :grinning:
28. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ty jo ty už 5.m :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný jen tak dále...

snažilkám přeji aby ty // opravdu brzo objevili a dohnali nás :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
holky tak mám od zítřka dovču :slight_smile: Jedu ke kamarádce a ve čtvrtek razíme s přítelákem někam výletit.ted mi volal a napadlo ho,že bysme si pučily auto v autopůjčovně.
28. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Kopy,jů ty se máš. Já chci taky dovču :grinning:
28. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:
jsem tu jen na skok, dočíst, aby mi náhodou něco neuteklo :wink:
za chvilku musím jít vyluxovat a uklidit auto, páč ho musím vzít do opravy, blbne nám tam elektrika a mě pak na křižovatce začnou blikat všechny čtyři :grinning:
28. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
No právě to cestování autem by bylo super,páč bysme se nemuseli strachovat o fretaka :wink: takže by i den vydržel doma. :slight_smile:
No přítelák vybral naka dobrou půjčovnu,ale zase já se bojím aby třeba stav toho auta byl v pořádku :sweat_smile: ale to musí mít za ty peníze :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Kopi: užij si volno a hezky výleťte :dizzy_face: :dizzy_face:

Mury: opravdu to hrozně letí. Já doufám, že mě ty první 3 měsíce taky rychle utečou a budu se pak moct trošku radovat z těhotenství a ne jen strachovat
28. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
jste toho moc nenapsaly, zaplať pánbuch :grinning:

kopi, vy a autem! ne pěšo? není přítel nemocný?? :grinning: :grinning: :grinning:

mury, markee nádherně vám to utíká, jste šikulky, obě :dizzy_face: :dizzy_face:

aron, tak tu cestu nějak přežij! u nás naštěstí dnes není takový vedro, dokonce to vypadá, že bude pršet, tak by se ti mohlo je líp.. :sweat_smile: tak pak dej vědět, že jsi ok, až dorazíš :slight_smile:

pájí ti chlapi vid :grinning: :grinning: pájí v nejhorším si pouta objednej taky :grinning: :grinning: já ti je odkouším a dám vědět ju :wink: :sunglasses: :grinning:
28. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
pájo tak to jsi napsala přesně.. nejhorší jsou určitě ty začátky..
ale když pak máš už srdíčko a 12tt za sebou a vše je dobré, tak se člověku musí určitě alspon trochu ulevit :slight_smile:
i když my budeme mít strach už pořád :pensive:
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Farmi autem a výjde nás to podstatně dráž jak dovolená na 14dní u moře :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
no tak si to alspon užijte... za ty prachy :sweat_smile: :wink:

holčindy, já frčííím!
28. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Farmi to je taky pravda a třeba zasadíme semínko :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Kopy,ty půjčovny jsou děsně drahé. My měli půjčené auto od renaultu v době,kdy nám opravovali naše po havárii.No za ten měsíc by po nás chtěli něco kolem 15tisícKč.Ještěže to proplatila pojišťovna. Jinak maj půjčovnu za 490Kč bez DPH na den :frowning2:
28. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
dobré dopoledne...Kopi, tak hezkou dovolenou, počasí by vám mělo vyjít
chtěla jsem se zeptat - po tom Duphastonu mě dost výrazně bolí prsa, víc než obvykle..je to tím, že je to Progesteron? Nevíte nějaká? Třeba Mirax :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Farmi: my jsme pouta taky použivali, když je manžel měl v práci- byl policajt. Bylo to vzrůšo, ale chce na to mít náladičku a hlavně čas, aby jsme si to pořádně užili. No snad to uženu. Nejhorší je, že lenoch klidně bude držet, ale nic z něco normálně nekápne. Ale pusou se přesvědčit dá, ale to je mi naprd :frowning2:

Kopi: hlavně, když si to užijete. peníze budou a my ne. :wink:
28. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
markee my to máme na týden za 11.000kč,ale je to zase renomovaná půjčovna :wink: :grinning:
Hollky to je pravda,zaím není mimi tak můžu utrácet ale jůjůůů :grinning:
28. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
holky já povlékla peřiny uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem hotová ještě že na obídek jdeme k babičce na bramboračku a bramboráky :grinning: :grinning: :grinning:

je leni dovča :dizzy_face: :dizzy_face: to si hezky užijete a to auto není špatný nápad :wink:
28. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
tak a za chvilku bude tabulka :grinning:
28. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.