• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@farmarska mě sem taky nejde nic nahrát, ted jsem vám chtěla něco ukázat a nejde to :-/ asi chyba u koně :frowning2:
21. pro 2010 v 10:27  • Odpověz
@handm mě malá taky vůbec nechce ten fenyklový čaj. Ale nevím jaký se může dávat další a od kolika měsíců
21. pro 2010 v 10:42  • Odpověz
ahojda holky, jak to že vám nejdou fotky? Skuste zmenšit
21. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, mám takový intimní dotaz :sweat_smile: Za jak dlouho jste začaly spolu spát? Nám řekli v nemocnici min. tři týdny, ale my už bychom docela s manžou chtěli :grinning: :grinning: :grinning: Co by se jako mohlo stát???
21. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Farmíku jakápak pneumoška?No tak jsme prostě urostlejší :grinning: :grinning: No a držím palce at to vykojíš :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale u mně se zázrak fakt nekonal :angry: :angry: Já ze začátku hubla,pak se to zarazilo a mám zas tři kila navrh :cry: :cry: a to nejím sladké a jsem skoro na chlebu :sweat_smile:

@maarrtina Marti myslím že Hipp má od 1 měsíce asi ještě dva čajíky,tak zkus mrknout :wink: nám fenyklový pije a hezky po něm prdíkuje :grinning:
@mari111 Laurinka je kouzelná :grinning:
@tea80 My čekali na konec šestinedělí :sweat_smile: co by se mohlo stát,mohal by se ti tam třeba udělat náká infekce :sweat_smile:
21. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz
@kopa jo je to naše zlatíčko, jak už machruje že si chce držet flašku sama :grinning:
21. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz
holky mám dotaz prosím, dnes jsem zkusila udělat test a jsou tam // druhá slabá, ale zřetelná, gyndař tam je až 27.12. od září tu mám ještě jednu krabku utrogestanu myslíte, že ji mám začít zavádět?
21. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz
jééé holky tak už mi tam najednou ta fotka jde nahrávat :fearful: asi měli fakt poruchu tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mari právě že zmenšenou jsem jí měla :wink:
no nic ..tak tady taky jedna chalupa se špatně zabezpečenejma okenicema, proti zlodějům :grinning:
21. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz
jinak my se právě vrátili s manžou z města, dokoupili jsme ještě nějaké žrádýlko a taky jsme se zase po dlouhé době stavili v hospůdce na obědě, tak to bylo fajn :slight_smile:
holky já mám normálně asi poslíky :confused: není to brzy? :sweat_smile: Jako stalo se mi to už asi potřetí během posledního tejdne. Zatím jsou slabé není to nic hroznýho..a nepravidelně a většinou to odezní a dájí si zase na nějakej ten pokoj.. :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz
Mari Lauruška je fešanda :dizzy_face: a jak ti taky už vyrostla!! :fearful: už je to slečna, žádný mimi :dizzy_face:
kopi :grinning: prej urostlejší :grinning: :grinning:prej zázrak se nekonal :grinning: si mne pobavila :grinning: :grinning:
teo, při dodržení hygieny a vaší extra velké chuti, bych na to asi vlítla :grinning:
21. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz
mad potichounká , ale o to větší gratulkááá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já bejt tebou tak bych zaváděla :wink: Já měla od mudra teda dupáč, ne utrogestan, ale to je v podstatě prej to samé a mě tehdy říkal, že hned při prvním náznaku čárky, že s ním mám začít, že tím nic nezkazím, max. si trošku posunu případnou menstruaci :wink:
21. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz
@farmarska no zatím mám spíš panickou hrůzu než radost, koukala jsem na to jak zjara, ráno jsem dvěhodiny řešila zda test počůrám už dnes nebo ne a nakonec jo a pak šok jak blázen. tak já začnu zavádět a jen jednou večer nebo i ráno?
21. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz
holky mad a čajdo, děláte mi fakt veeelkou radost! :dizzy_face: :dizzy_face: takovéhle krásné zprávičky, ted v tý hnusný zimě ..to už sme potřebovaly :dizzy_face: už bylo načase :wink: :grinning:
ještě nakažte ostatní snažilky, aby se k vám co nejdřív přidaly a budou to fakt supr vánoce! :dizzy_face: :dizzy_face:
..tak šup šup Natálko taky s tou pěknou zprávičkou :wink: :wink:
21. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz
Já jsem si to nasadila jen jednou denně, ale jak jsem pak přišla na kontrolu k mudroj a zjistilo se, že to na těhu fakt vypadá, tak mi hned napsal dvě denně...
tý jo to ti věřím, to muselo bejt překvápko :slight_smile: taky sem z toho vždycky byla vyklepaná :sweat_smile: ale neboj, hlavně zkus zůstat v klidu..nepanikař...stejně si tím nijak nepomůžeš :wink: tentokráde to určo bude už dobrýýý!!! :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz
@farmarska no já se bojím co s tou mojí mutací, jestli to je důved nebo ne a zda to budou řešit, zatím se po majlu na to gyndař netváříl, tak uvidíme v pondělko :frowning2: ale teda zatím to neřeknu ani manžovi. tak já si nasadím asi jen jeden na noc
21. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme zpět z očkoivání, dostal šikulka muj první dávku Hexy a vůbec neplakal.. jen tak kouknul, co ho to ďoblo a pak se na sestřičku začal řehnit...:grinning::grinning::grinning: tak snad to bude tak pokračovat a nebude mít nějakou hnusnou reakci...

Jinak @madormi, potichounku gratulka!!! ale at je nevyplašíme!!:slight_smile:
@mari111 ten náš zloduch si taky lahvičku drží!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
@farmarska,@kopa - u mě zatím žádný zázrak taky ne, hubnout začínám pomalu, ale hodně pomalu (a teď to zkazí vánoce) teprve teď, doteď jsem měla furt stejně, co jsem přinesla z porodky... :grinning:
@maartina, mě ještě někdo radil, at zkusim osladit trosku hroznovym cukrem a pak postupně cukr ubírat až to bude bez něj uplne :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
@handm hodně potichu ale :slight_smile: čárka slabá, jsem teprve 23 dc( takže mrca měla dorazit zítra nebo pozítří) ale děkuji :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
@madormi jasny... ja skoro špitam :slight_smile:
21. pro 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
@madormi potichounku gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost.Utroš zaváděj,nic s tím nezkazíš.Klidně bych dávala jednu ráno a jednu večer :wink:
21. pro 2010 v 15:08  • Odpověz
@kopa ahoj, chtěla jsem se zeptat, budete s Vítkem chodit někam plavčit?!
21. pro 2010 v 15:27  • Odpověz
@tea80 ahojiky ja měla v papirech napsanou 2 tydeni abstinenci,,,,ta včera vypršela ,tak jsem toho využila...... :wink:
21. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
@farmarska tak tato fotka mě moc moc pobavila=)
21. pro 2010 v 15:35  • Odpověz
@madormi potichoulilinku gratuluji:slight_smile: :wink: :slight_smile:
21. pro 2010 v 15:48  • Odpověz
@lucadav jo? tak ještě apoň týden, jenže pak si zas musíme dávat pozor, abych neotěhotněla, že? :grinning: :sweat_smile:
21. pro 2010 v 15:49  • Odpověz
děkuji moc holky, ale fakt mám hrozný strach, no do pondělka se na to vykašlu a zkusím si užít svátky hezky v klídu s utrougestanem :slight_smile:
21. pro 2010 v 15:52  • Odpověz
@tea80 No ja to teda tak tam mam napsany,ale spousta lidi řika 6t .........NO zpět už to navratim=)
21. pro 2010 v 16:14  • Odpověz
@lucadav a nebolelo tě něco? vše ok? :grinning:
21. pro 2010 v 18:24  • Odpověz
@lucadav meredith jsem já :grinning: :sweat_smile:
21. pro 2010 v 18:25  • Odpověz
@handm hele mám Ti psát, že malá na nutrilonu včera spala od 6večer do 5 ráno ? :slight_smile:)) asi ne coooo. Ale já dávám už i oběd-mrkvičku a svačinku-ovoce. To musíš vydržet, myslím, že se to zpraví od půlročku:slight_smile: od ukončeného 5měs můžeš už večer dávat kaši, nebo zkus na noc nějakého hajaju-ten je ale myslím až od 4měs. :wink:

jinak já kojila malého 4x za noc do 1,5roku..ale to už sem myslím psala...a to už samozřejmě přes den normálně baštil, ale v noci se prostě budil..... no asi to bude dítětem a nejspíš s tím nepohneš :wink:
21. pro 2010 v 18:56  • Odpověz
@madormi no nekééééé, ale já to čekala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: takovou zprávičku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drž seeeeee, neboj se a hlaď bříško :slight_smile:
21. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.