• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@cajori17 jestli to tam ještě nechceš mít, tak alespoň na chvilku, alespoň budeš vědět termín porodu :grinning:
26. pro 2010 v 09:50  • Odpověz
@cajori17 no nakonec jo, ale status si nezměnim :slight_smile:) já dnes udělala poslední test co jsemměla doma stále 10 Ml a čárka naskočila okamžitě po ponoření nabíhala souběžně s kontrolní. a zítra jdu taky na gyndu, vím že není šance aby bylo něco vidět, ale musím ho ukecat na heparin :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:06  • Odpověz
@sarlotta revize byla v 11 tt., byla jsem na ní 14.12.
26. pro 2010 v 10:10  • Odpověz
@aronek já ani nevim ,jak to mam udelat
26. pro 2010 v 10:16  • Odpověz
@cajori17 já si zaala na seznamu výpočet termínu porodu a jak dle ovuluky tak dle ms mi vyšlo 2.9.
26. pro 2010 v 10:23  • Odpověz
@cajori17 nějak v profilu. Zadáš si, že ho chceš změnit a tam se to nějak dohledá, já to v tomhle novém provedení nedělala :confounded:
26. pro 2010 v 10:24  • Odpověz
@madormi tak me vyslo 27.srpna a 6 tt :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:26  • Odpověz
@madormi září je supr, jen je pak trochu problém se školkou a školou, je to teď asi není vůbec důležité. Hlavní je, že jsou // a donosit zdravé miminko :wink:
26. pro 2010 v 10:26  • Odpověz
@cajori17 tak to máš stejný termín jako kamarádka :grinning: ta jde k doktorovi 28.12. :wink:
26. pro 2010 v 10:28  • Odpověz
@aronek no a ja jdu zitra na gyndu :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:28  • Odpověz
moc díky holky....tu je dnešní foto dojdu mrknot po novém roce, pojedeme na hory a nebudu mit internet.
26. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
@nicollka ahojky :slight_smile: tan prvni a posledni testik je stejna citlivost,ze? a carecka je silnejsi :wink: to vypada nadejne :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
@cajori17 no tak to nám nakonec vyjde dobře pže já kvůli té mutaci nebudu moci přenášet :slight_smile: je dám vše za to aby to tentokráte vyšlo :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
@nicollka dnes už je krásná!! tak na horách na sebe dávej bacha a chovej se jako těhule :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky, okoukla jsem dnešní testíky :wink: a všechny jsou kráááásnýýýý!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cajdo , mad, nikol, opět velkááá gratulka!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ty na sebe dej Nykčo na těch horách fakt bacha!!! :confused:
26. pro 2010 v 17:37  • Odpověz
a my dnes byli u tchánovců na obědě. Sem se nažrala kačeny :slight_smile: a celkově to bylo docela fajn, Robča tam vzal hry co dostal k vánocům, tak jsme hráli :slight_smile: Nějak se pochlapili, i s vánocema nás tentokráde překvapili :sunglasses:
26. pro 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
@handm ahojky,
já mám baby club přímo před barákem :grinning: :wink: Koukala jsem,že by jsme chodili ted na malý bazének,ale v tom bazénku by byl 15min a zbylých 30 min. asi na suchu :sweat_smile: a chtěli za jednu lekci 570Kč :angry: Takže se malý doma koupe s tatkou ve vaně :grinning: ale jinak to plavčo je cena dobrá.Chtěla bych s Vítou určitě chodit.
26. pro 2010 v 18:46  • Odpověz
@kopa Ahojiky ,tak tu čtu o tom plavani,,,tak to je dost přehnane...my chodily a za 10lekci jsem platila 1000kč=) a bylo zo super,akorat jsem to moc nezvladala spiš ja,,bala jsem se že se mi mala utopi=)ale znama chodi a jeji 3lety syn už přeplave bazen,tak to je dost dobry.......Ted je mi lito ,že mame za sebou jen jeden kurz a děti jsou nadšeny a je to pro n
ě pry nej nej...
No ja nevim jak vy ,ale ja už jsem těch řizku přepapana=) tak jsem si udělala dietni mnamku .....chaos je už za nama a ted zpět do života.Jak jsem se netěšila na vanoce,tak byly krasny=)
26. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak a pohodička u nas=)
26. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojík holky, tak jak se tady máte? Koukam že čárečky jsou super, to nám ale ježíšek nadělil // jen ještě aj ostatním aby dal // :slight_smile: no musíme vydržet,že. Taky se dočkáte. Ja už jsem taky přeplácaná jídlem ale jednou za rok to vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Holky, koukám na všechny ty //..........nádhera!!! Myslím na vás a držte se!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2010 v 00:18  • Odpověz
ahoj kočeny :slight_smile: přišla jsem vám pořát hezké ráno :slight_smile: a držím palce, holkám co jdou na tu gyndu :wink: :sunglasses: Já jdu za chvilku taky, mám dnes ten velkej ultrazvuk ta už se nemůžu dočkat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mějte se tu zatím pěkně a pak se sejdeme a povíme si novinky :wink:
27. pro 2010 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla na gynde,ale nadsena z toho nejsem.dle ms bych pry mela byt 7tt,ale na utz byla videt jen dutinka a gestacni vacek,pry to vipada dle utz na 4-5 tt,mam z toho strach,prukajdu samozrejme nemam a kontrola je az 13.1. nasadil mi 2 krat denne utrogestan a hotovo :frowning2: mam z toho divnej pocit
27. pro 2010 v 09:44  • Odpověz
@farmarska držím palečky :wink:
27. pro 2010 v 09:57  • Odpověz
@cajori17 Ahojiky ,ale jestli neřikal dr. nic ,tak to bude určitě v pořadku.....uvidiš. Ono to stejně vždycky vychazi jinak=)
27. pro 2010 v 10:08  • Odpověz
@lucadav spis mi rikal,at to zatim neberu moc vazne,ale ze mam na sebe davat pozor...ale ja mam takovy pocit ,ze z toho nic nebude.jdu radeji vencit pejska,mam hlavu jak balon...... :pensive:
27. pro 2010 v 10:12  • Odpověz
@cajori17 No prosimtě,,jak ti tohle dr muže takhle řict=( Za 1o dni už by tam mělo byt něco vidět =neboj..........Včera jsem koukala na zpravy=pindy zahazujou děti a my ktere je tak moc chcem ,tak se nam sprominutim furt něco sere..Tak jsem akorat byla naštvana. Budu držet palce a zkus se co nejvic opatrovat. A zkus trochu vypnout a nemyslet na nejhorši,,,psychika je taky pěknej previt. Tak držim palce
27. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
@lucadav dekuju ti moc
27. pro 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
i když já už straším od 6hod :grinning:
Normálně jsem dneska měla sen :grinning: měla jsem jsem ještě 4 holčičky :sweat_smile: :grinning: ty byli tak krásný :dizzy_face: :grinning:

@farmarska Uží si velký Utz :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečku jo :grinning:
@cajori17 Caj nebuď smutná určitě to bude v pořádku :wink: třeba jsi šla jen brzy na tu gyndu :wink: Já když jsem našla // šla jsem až po 15 dnech od nalezení // a pak sem šla na potvrzení srdíčka za týden.
A na průkazku máš ještě času dost :grinning: :grinning: Já jí dostala až ve 12tt :wink:
27. pro 2010 v 10:40  • Odpověz
@kopa A zvladalas 5 děti???? :slight_smile: Ja měla dnes take krasne sny=)=)=)=)
27. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.