• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
dle utz 30.11- az zacatek prosince zhruba........
28. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
to znamena ze ovulka kolem 20 DC a vyse......otehotnela jsem asi hodne pozde :slight_smile:a nebo se plod prestal vyvijet,tak nevim :pensive:
28. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz
@cajori17 otěhotněla si pozdě a basta, máš delší cykly vem si, že já to dostávám 24-25 DC tak to je jiné ty to máš prostě posunuté :wink:
28. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
@madormi prala bych si aby to tak bylo,ale ted s tim stejne nic nenadelam....budu muset cekat .........
28. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
@cajori17 no to já taky nemysli si taky mám strach ale zavřela sjem ho pod pokličku a užívám si to že tam mám bublinku a budu jen doufat, že za 14 dní bude mimi se srdíčkem a na přelomu srpna a září miminko zdravé nezbývá nic než doufat a věřit a užívat si každý den!!
28. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz
@madormi to bylo fajn:slight_smile: taky to zavru pod poklicku a budu si uzivat :slight_smile:diky za podporu :slight_smile:moc jsi mi pomohla
28. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz
@cajori17 od toho tu je mk abychom si vzájemně pomáhaly a dodávaly naději a sílu :wink: bojujem tu všechny :grinning:
28. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz
@madormi máš pravdu :wink:
28. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz
@madormi a jak se citis ty?nejake tehu priznaky?
28. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
@cajori17 já tak chvílema jen, občas mě zabolí prsa občas je mi blbě od žaludku a furt jsem unavená, ale jinak nic, ale tak snad je ještě brzy na hormonální nálož v podobě příznaků :slight_smile:
28. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz
@madormi :slight_smile: urcite ........ja jdu pomalu ohrivat obed,pritelak za chvilku prijde z prace,zatim papa
28. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
@cajori17 to jo testy vyhod=)
28. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky, my byli dneska venku se sporťákem, malýmu se to líbilo, kooooukal :slight_smile: na něco jinýho než na matku :grinning: Byli jsme jen chvilinku, svítilo hezky sluníčko... a dopíšu později, malej je vzhůůůůůruuuuuuuu :zipper_mouth:
28. pro 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, jdu pro radu ke zkušeným maminám :slight_smile: co s ublinkávajícím dítětem ????? malej i když si říhne, tak dost často ublinkává a to i hoďku po koju a včera ráno mi dokonce zvracel tak, že jsem měla až hrůzu, aby to z něj všechno vypadalo a on se mi vůbec nadechl, jakej to byl vodopád :frowning2: nejvíc mě stresuje, že mu to jde dost často i nosem :frowning2: má někdo fígl, jak ublinkávání zabránit ????? jo a ještě prosím o radu jak předejít tý debilní škytavce :frowning2: na prdíky se ani neptám, to je mi jasný, že musíme nějak přečkat :frowning2: kapičky bohužel žádné nezabírají :frowning2:
28. pro 2010 v 16:29  • Odpověz
@veve.b Ahoj mamino, tak i na tebe dolehlo trápení běžného dne :grinning: Hele se škytavkou neuděláš nic, a ublinkávání jedině tak, že mu o minutku zkrátíš dobu kojení, aby se nepřepíjel. Mě malej blinkal taky dost, asi do 3 měsíce skoro, pak už se naučil pít jen tolik kolik zvládne "pobrat". A zvedni mu postýlku aby neublink a nevdechl to :wink:, ale to určo víš. Na prdíky krom kapek hodně pomáhalo nošení v klubíčku a pecičky nahřátý na bříško.
Kdyby blinkal a nemohl se nadechnout tak si ho polož bříškem na kolena obličejíkem dolů ať mu to jde ven...
A jak je jinak, jak zvládáš zástupy návštěv a tak všelijak podobně? :wink:
28. pro 2010 v 16:35  • Odpověz
@veve.b Tak vy tam mate takhle krasně jo????? jinak znama na prdiky vyvařela vodu s kminem a malemu to strašně pomahalo......... A to ublinkavani,,to muže mit problem se zaklopkou=nebo jak se to řika.=) Mala mi škytala stašně a vždy měla načurano=)
28. pro 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju a musím vám napsat nejdůležitější zprávu letošních Vánoc u nás :grinning::grinning::grinning: MAnžel dneska našel Marečkovi první dva zoubky - jedničky dole, jsou tam :grinning: V necelých 4 měsících, to je fofr :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: jsou krásně proříznuté, ani jsme si nevšimli, že rostou... a najednou tam jsou, ten náš klouček byl tak hodneeeeej!!!!!

zkusím vás dočíst :slight_smile:
28. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lucadav @tercie Děkuju za rady :slight_smile: v postýlce jsme podložili matraci zatím petkou, chci koupit klín pod matraci, ale v baby bestu budou mít otevřeno až po novém roce, tak musíme vydržet. Na škytku jsem dneska zjistila, že zabere, když dám malýmu trošku cucnout a pak hned jak přejde mu prso uzmu a vyměním ho za dudlík :slight_smile: no ty prdy jsou kapitola sama pro sebe - zatím jsme trpěliví a zkoušíme co se dá - klubíčko, nahřéívání polštářkem, masáž bříška, atd... a to ublinkávání budu muset asi probrat co nejdřív s dr., pže dneska to zas bylo dvakrát, i když ne moc, ale bylo, jednou mi přišlo, že si toho vzal při kojení moc a nevěděl co s tím, tak mu to prostě z pusiny a nosu vyjelo samo ...

@tercie bych mu kojčo zkrátila, ale tos neviděla co vyvádí, když mu seberu prso dřív, než on se cítí nasycen :frowning2: to je hysterie ... a je fakt, že mi přijde, že se nepřejídá .... nevím, hlavně aby byl v pořádku a nic mu nebylo, to ať si pak klidně ublinkává jak chce ....
28. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz
@veve.b Jojo prdiky....těch jsme užily až až=) jsme i hodně cvičily s nožičkama.. Jinak to ublinkavani je asi fakt spiš na poradu s dr. ale ono s tim taky vic moc dělat nejde. Třeba se jen přepapava a nemuže to pobrat=) jeje to už je strašně davno=) strašně to utika.
28. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj kuřátka, japak se tu máte? :slight_smile: doufám, že užíváte domácí pohody :slight_smile: já se mám dobře, manža je zlatej, doma pohodička a cetím se taky dobře :slight_smile: dnes jsem byla na té krvi, zítra si zavolám na výsledky na gyndu, ale myslím, že to bude ok. :wink: ¨
tak já vás du dočíst :wink:
28. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz
@veve.b ahojky, tak my prdíky řešíme dnes a denně... vyzkoušeli jsme co se dalo! Nám naštěstí pomáhají Sab Simplex, ale jinak jsem teď ještě jkoupila mastičku Pupík, co se maže na bříško - je nějak mentolová,. to mu dělá teplo na pupík a hřeje a je to lepší se mi zdá... a hodně cvičíme nožičkama a chce ho to hodně zmáčknout v náručí do klubíčka a poplácávat prdelku..:slight_smile::slight_smile:

držte se
28. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
jo holky poraďte ještě, někdo tu psal, že si snad přes net objednával něco nějaký bio něco (asi) na ty prdíky..že se to vyplatí takhle přes net líp než v lékárně..hodte mi sem prosím odkaz, kdy to berete, taky bych si raději už dopředu objednala :wink: dííík :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz
krásný večer holky, tak už mi přišel mail s výsledky z pondělního odběru krve, to jsem byla 29 Dc a hcg bylo 1062U/l. Beru to jako dobré znamení, pže minule jsem 33 DC měla hcg 273 jednotek. Tak věřím, že toto je dobré znamení a tentokráte to dopadne miminkem :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz
jéé no to je gól :grinning: to je snad nějaká telepatie, já si doma v hlavě půl dne řeším prdíky a najednou kouknu na příspěvek vejš a vy je tu řešíte taky! :grinning: :grinning:
Ty simplex si pořídím asi taky, páč jako jak já nás znám, tak dítko mi kuli prdíkům bude řvát od rána do večera :sweat_smile: tak at mám alspon dobrej pocit, že pro to něco dělám :grinning: :grinning:
jo a taky prej jsou nějaký pecičky co se nahřejvaj , myslím, že to tercík měl.. :confused: to se jako kupuje kde? :confused:
28. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz
@farmarska ahojky, pytlíčky s pecičkama jsem viděla ted o víkendu v DMdrogerii a ještě jsou BabyCalm, někomu pomáhají moc:slight_smile: A Bio něco jsou Bio Gaia nebo Bifiform - ty nám nepomohly, Gaia asi pomohly, ale náročnější na uchování i cestu z té lékárny na netu (musí být v lednici aby se zachovaly látky co v tom jsou...:stuck_out_tongue_closed_eyes:) a já nevím, jetsli to klaplo u nás...
28. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jééé ted čtu o Natálce :confused: :cry: Natál tolik jsem na tebe myslela :cry: ale dokud si to nedostala, nic ještě není ztraceno!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pořád věřím a držím mooooc palce!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
čajdo a ty nedepkuj, nebo dostaneš naprdel!!! :angry: bude to ok. :wink: :slight_smile:
tak a já jdu prohlídnout ty fotky od Tercule, jak mi ten můj synoveček pěkně roste :wink: :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz
Holky tak mi byly na kontrole na kyčlých a už máme jen jednu plínku. Další KO za 8 týdnů. Tak jsem moc ráda. :dizzy_face:

@farmarska kapky se jmenují bio gaia, a objednat jsou na mimibazaru, za 250,- z Polska nebo slovenska, u nás v lékárně stojí 600,-. Mě je teď brala tchýně na Slovenksu,a le nevím jestli je budu používat. Nám zabírají Sab Simplex a teď už je možná ani nepotřebuje, nedávám jí je do každého jídla.
@veve.b nám na prdíky pomohli ty Sab Simplex kapky.
28. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
mad kráááásné zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný čísla! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hadm aháá, joo to je vončo :wink: a díky za tipy :wink: :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz
@farmarska no proto už to bylo vidět i na utz, to je prý vidět od 1000 jednotek, tak mám moc radsot tak jen tak dál :slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz
@madormi to je krásný HCG, vše bude dobrý. a za cvilku bude prcek s tebou :wink:
28. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.