• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@mari111 Ahojky,
já už jí mám 3 dny a hustý :rolling_eyes: břicho bolí,je silná a neni mi ani dobře :unamused:
2. led 2011 ve 13:42  • Odpověz
@kopa no tak to aspoň nejsem sama :frowning2:
2. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, bavíte se o mrše... mě akorát dneska skončila :wink:
Jdu dočíst, rodiče odjeli, malej spinká, chvilku vás počtu a půjdu si taky dáchnout, jsem utahaná, chodím spát po půlnoci, v noci vstávám, a ráno je v osm budíček, tak trošku padám na držtičku :grinning:
2. led 2011 v 16:21  • Odpověz
Tady je teĎ tak veselo, tolik těhulek, holky tentokrát vám to všem vyjde, to je jednou jistý :slight_smile: Moc držím palce, a i na nohou, a i Lukáškovo :grinning: Prostě se ta smůla jednou zlomit musela, a zase se nám rozrostla tabulka o těhulinky, a zbytek se určo brzo přidá, holky, musíte do toho dát všechno :grinning::grinning::grinning:

Farmíku ať je Robčovi brzo líp!!! Náš malej je taky zas zasoplenej, a včera začal zas kašlat, ale naštěstí pomáhá ten jitrocelovej sirup, je fakt dobrej, za 3 dny měl vždycky po kašli. Teď už ho má potřetí. A rýma je hnus,m on tak bojuje při tom odsávání, jak se zapne vysavač tak brečí a rve se jako o život, že už ho sama pomalu neudržím :frowning2:

My měli pěknej silvestr, byli tu naši, a Lukášek se v jedenáct vzbudil tak si s námi ťuknul :slight_smile:
No a je vzhůru :frowning2: Dneska mi nespí dýl než 20min už potřetí:frowning2: Vždycky ho vzbudí kašel a plnej nos, nemůže dýchat, i když kapu. Přes den mořskej sprej a na noc nasivin.
Nemáte některá tip jak mu můžu pomoct, takovýmu prckovi? :frowning2: Běžím, už bečí, tak si asi nedáchnu :pensive:
2. led 2011 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak když už jste u tý mrchy, tak se za mě všechny modlete, ať tentokrát nepřijde. Mám to dostat v úterý.
2. led 2011 v 18:59  • Odpověz
A já hlásím 2DC
2. led 2011 v 19:25  • Odpověz
@lenik_25 drzim palecky ,aby nedosla mrcha jedna hnusna...
2. led 2011 ve 20:28  • Odpověz
@cajori17 děkuju, kéž by
2. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
@lenik_25 já ji mám takovou že to je snad aj za tebe :wink:
2. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
@tercie jé Lukášek taky choroučkej :frowning2: ach jo, už aby bylo léto to budeme snad všichni zdraví :confounded:
2. led 2011 ve 22:09  • Odpověz
@mari111 taky bych už radši teplíčko, a chodit ven, a ne bejt furt jenom zavřený doma :frowning2:
Zrovna teď tam v postýlce chrchle brouček malej :frowning2:
Jdu dneska dřív spát, dobrou noc :slight_smile:
2. led 2011 ve 22:22  • Odpověz

@tercie dobrou
2. led 2011 ve 23:25  • Odpověz
ahojte holky jsme zpět z hor. Včera jsem po cestě domů trošku špinila, dnes nic. Za chvíli budu volat na gyn jestli m dnes vezmou ale chci tam raději jit at na to mrknou. bojim bojim

tu je fotečka, poslední je z 31.12.
3. led 2011 v 08:30  • Odpověz
@nicollka držím palečky :wink:
3. led 2011 v 08:32  • Odpověz
ahojky,ja byla dnes u obvodaka,ale ten ma dovcu,tak jsem sla k zastupu,ze mi je spatne,ze zvracim,ze jsem tehotna a ze bych radeji byla doma tak ta mudra me poslala na gyndu,na gynde nemaji cas,tak tam jdu az odpoledne,ufffff asi budu znova blinkat
3. led 2011 v 08:34  • Odpověz
tak sem to zakřikla, byla sem na velké a zase trochu krve tak se zatim loučim …
3. led 2011 v 08:46  • Odpověz
No holky tady to krásně těhulí:slight_smile:...No držím palečky, tentokrát to všem vyjde:slight_smile: MUSÍ

Já jen na opravu mého stavu - tak menzes bylo jen takové špinění a nic, nepovažuju to za menzes a tak jsem stále ve vyčkávací pozici ......clostil jsem nezačala brát, protože mě 25.12. skolila naprosto příšerná chřipka a stále ještě nejsem OK. myslíte, že taková pořádná chřipka s horečkama a teplotama dokáže posunout menzes? Dělala jsem si pro všechny případy i test ve čtvrtek - týden po prvním testu a nic ...byl to mamatest 10 citlivost....
3. led 2011 v 08:58  • Odpověz
@nicollka snad to bude dobry,drzim palecky.....
3. led 2011 v 08:58  • Odpověz
@ivomal ahoj,myslim ,ze chripka dokaze posunout menzes...uz se mi to nekolikrat taky stalo.....
3. led 2011 v 08:59  • Odpověz
@cajori17 moc děkuji, jsem ztoho všeho lehce nervozní, chci aby už přišla...je takk trochu dobře, že ji ta chřipka asi posunula, musím totiž na odběry na začátku cyklu a o vánočních svátcích stejně měl car zavřeno.......
3. led 2011 v 09:03  • Odpověz
tak sem volala na gyndu mam dojit na 14hod. Jenže taky nemaji mou pojištovnu a musim si vše zaplatit, nemam penize, tak nevim..asi tam nepujdu…nevite kolik tak může stát vyšetření?
3. led 2011 v 09:08  • Odpověz
Krasne ranko přeju. Tak koukam kolik je tu novych těhotnych ,,to je moc fajn=) Tak se opatrujte.......
@lenik_25 To jsem zvědava ,,,to bych byla moc štastna teta.....=)
Ja mam jit zitra na vyšetřeni a zas odběr krve ,ale začina ,mě bolet břicho .Tak to asi dostanu a ve finale musim jit sAnetkou ,,,tak už jsem zkusila mamku at nemusim čekat tam pul dne=) tak snad mi to vezmou v nemocnici....To bych byla nadšena kdybych tam seděla v čekarně 3h a pak to tam dostala=(((
3. led 2011 v 09:18  • Odpověz
@nicollka nevim kolik to muze stat. Ale utz kdyz si platim sama tak me stoji 200 Kc.ja jdu za hodku na gyndu.Volala jsem ,ze mi neni dobre a pry si mam jit pro PN,radeji se ale osprchuju co kdyby mi delali utz,ale boojim bojim
3. led 2011 v 09:34  • Odpověz

Ahojky holky :slight_smile:
@nicollka nikul radši běž, kdyžtak pak dělej, že jsi zapomněla peněženku :grinning: a oni ti dají složenku, nebo to nějak vymyslí :wink: a buď v klidu, nenervi, testíky jsou krásný, bude to v poho, kolik holek ze začátku špinilo. Akorát na velký moc netlač :wink:

@cajori17 taky držím palce ať tě nechají doma :slight_smile:
3. led 2011 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vás všechny v tom novým roce zdravím :slight_smile: Já byla celý víkend v práci,toto zas dopadne-jak na Nový rok....fujtajbl
Ajuško,spolubojovnice moje,z tebe mám úplně megaradost,že se vám po takové době zadařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:tak ať vše probíhá v nejlepším pořádku!A taky mě tak teď npadlo,že z té původní sestavy už jsem tu zůstala jediná :frowning2:,ale vám všem čerstvětěhulinkám to stráááášně moc přeju!Opatrujte se i ty svoje pidištěstíčka!
A všem maminkám-ať vás dětičky ani v tomhle roce moc nezlobí :wink: :slight_smile:
3. led 2011 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky, dočítám a koukám jak to tu krásně vypadá na vlnu miminek :grinning: Držíme všechny palečky co máme aby tomu tak bylo :wink:
3. led 2011 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky..do nového roku vše nej!!!!

a koukám, že tady tolik nových // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...jsem z toho celá naměkko a mám obrovskou radost!!

Přidávám pár fotek našich nezbedníků...za chvíli budeme slavit rok! :slight_smile:
3. led 2011 v 11:59  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky,maaaaaaaaaameeeeeeeeee srdiiiiiiiiiiiiicko a prukajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem v 6tt :grinning:
3. led 2011 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky, zdravím v Novém roce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tak a my lozíííííme.... zatím jen dozadu, ale bleskově :grinning: :grinning: :grinning: a válíme sudy, takže máme Šarlot najednou po celém pokoji :sweat_smile: :wink:
No a je umrněná mrňa, furt aby se chovala nebo se s ní někdo bavil... no joooo Vánoce :grinning: :grinning:
Synátor je ve školce, snad tam vydrží ve zdraví :wink:
Odpol jdem nakrmit kačeny a labutě, zbylo nám pečiva a Vánočky. a je tu krásně, slunko svítí.
No už se to překuluje k Jaru :grinning:
3. led 2011 ve 12:03  • Odpověz
@aja.83 gratulkaaaaaa, šup šup další testík sem:slight_smile:)) ať se pokocháme. :wink:
3. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.