• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
3. led 2011 v 19:55  • Odpověz
já taky :wink: ale je mi hroooozne spatne :frowning2:
3. led 2011 v 19:56  • Odpověz
@cajori17 to je dobře, to je mimčo určo v pořádku...co bys za to před pár měsíci dala, tak si to užívej :grinning: Jsem hnusná co? :grinning: Ale neboj, však to není nafurt, za pár tejdnů to přejde a bude ti nejlíp, jak ti kdy v životě bylo :wink: viď, @madormi :wink: JSte tu ve Varech?
3. led 2011 v 19:58  • Odpověz
jsem ráda,že je mimi v pořádku,ze je to dobre znameni,ale musi to byt cely den?ale musim vydrzet,no
3. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
@tercie jj jsme, o víknedu snad pojedem zpět na Slovač, caj bud ráda, mě je taky nevolno,ale dá se to ještě :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
Dobrý večer,
mám na Vás dotaz. Poslední 2 dny, mě malá začne strašně brečet zničehonic. Nešponuje se, že by jí bolelo bříško a nejde mi ji utěšit.
A další dotaz taky mě začala přes den ublinkávat, ale už takový ztrávený, jsou to kousky? Nevím čím to může být? Ve čtvrtek jsem k MUDře, ale aby jí něco nebylo. A třeba i za hodinu po jídle ublinkne.
3. led 2011 ve 20:17  • Odpověz
@cajori17 čajdo vydrž, já trpěla do 7měsíce ale stálo to za to :wink:
3. led 2011 ve 20:20  • Odpověz
@maarrtina může to být tím, že nemá jak jinak vybít energii, tak prostě pláče, některý miminka to mívají...
A když ublinkává, tak tu holky radily jí nechat krknout i během jídla, i několikrát, ne jen po jídle, a dokonce mě třeba dr poradila zkrátit kojení o minutku,aby se nepřejídal... ale mě stejně blinkal cca do třetího měsíce, pak to samo přešlo...
3. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
@maarrtina júj no tak to nevím, Lauruška taky občas ublinkla ale to spíš tím jak jsem s ní víc blbla nebo jí tahala na rukách. No každopádně múžeš zítra k dr zavolat a uvidíš co ti řekne :fearful: ale uro to nebude nic vážne a mne Lauruška jak byla malinká brečela skoro v jednom kuse :frowning2: ale asi to bylo hlady, bo jsem pak přišla na to že mám málo mlíčka a jak jsem začala dávat nutrilon ,přestalo to. No uvidíš, možná to bude aj míčkem, třeba jí nesedí, skus dát jiné, no ale každopádně se nejdřív zeptej doktora.
My jedeme zítra k dr. Lauruška dostane konečně poslední včeličku, teda zatím, zas bude jak nafetovaná, vúbec se na to netěším :pensive:
3. led 2011 ve 20:24  • Odpověz
@maarrtina jo to je fakt, jak píše Terculík, taky jsme nechávali krknout i během jídla
3. led 2011 ve 20:25  • Odpověz
@tercie no my nekojíme, máme Nutrilona a na noc ten noční Nutrilon

@mari111 zkusím jí dát odříhnout i během jídla, ale to bude řev. pije až dokud to není prázdno. Ale začala jsem jí dávat 120ml, protože po jídle brečela hlady.
3. led 2011 ve 20:28  • Odpověz
jdu si lehnout,dneska je to des,snad bude zitra lepe
3. led 2011 ve 20:28  • Odpověz
@mari111 my se budem ve čtvrtek domlouvat na očkování. A musím se rozmyslet jestli jí dáme Synflorix nebo Prevenar 13 a jestli chceme ten rotarix. Co jste dávali vy?
3. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
@cajori17 moc gratuluji k srdíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
@cajori17 moooc gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2011 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
jen v rychlosti,jsem dneska už od 4 hod.ráno vzhůru :sweat_smile: dnes jsem měla fofry :grinning: nestíhám,ted jsem si udělala kakao a jdu si na chvilku odpočinout :slight_smile:
Jinak doufám,že se máte všichni fajn.
Vítek má trošku rýmu,tak odsávám jak divá,zvlhčovač jede na plné pecky a ještě jsem dneska koupila physiomer baby a řekla bych,že to pomáhá.

@cajori17 Moc gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co přítel má radost?

@maarrtina Marti já po krmení Vítka držím třeba 15 min až 20min a od té doby co to dělám poctivě už neblinká vůbec.
My jdeme na očkování za tři týdny a jdeme jen na Hexu a pneumokoka,rotaviry nechci.Čim méně očkování tím lépe :sweat_smile: a doktorka mi řikala,že ty rotaviry nejsou potřeba.
3. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
@maarrtina my dali prevenar 13 a rotarix jsem nechtěla... ale každá mamina to má jinak. Já zastala názor, že není třeba ten maličkej organismus zadělávat vším možným a spoustu mamin mi dalo zapravdu, ale je to na tobě jak se rozhodneš.
3. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
já si zase říkala, že ji víc ochráním, těma všema očkováníma
3. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tím očkováním se zatěžuje organismus dítěte :sweat_smile: myslím,že když je to mimčo kojené tak má nákou imunitu od matky :sweat_smile:
3. led 2011 ve 20:58  • Odpověz
@cajori17 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maarrtina hele rotarix jsme nedali...máme hexu a snyflorix... :wink: je to na tobě no...

ale není pravda že kojené dt mají imunitu..chodím na jinou diskuzi naše nebyla kojená do dneška neměla rýmu nic a je tam milion kojených děti a ty mají rýmu pořád a jsou i výžněji nemocné.. :frowning2:
3. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
ahojky,
@nicollka myslím na tebe,aby vše bylo OK a v nemocnici jsi nebyla dlouho
@aja.83, moc na tebe myslím, ať čárečka sílí :wink:
@cajori17 , tobě moc a moc gratuluju k potvrzení srdíčka a k průkajdě. Jsou to nádherné zprávy :dizzy_face:
Já byla dnes prvně v práci a docela dobrý no. Co mám na to říct víc, prostě výroba no. Jsem DĚLNICE V ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBĚ. No,ale kolik tam je holek s maturitou a hlavně s praxí účetní, sekretářek a tak. No, aale oni odešli z předešlé práce většinou z důvodů,že jim ty firmy neplatili. No hnus. Takže jsou ráda,alespoň za to málo,ale aspoň,že to maj. No já se prostě asi s tím moc nesmířím,ale vydržím tam už jen,kvůli faktu,že práci mám a právě něco málo penízů :confounded:
3. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
@cajori17 Co bych za to dala, abych byla těhotná a bylo mi špatně.
3. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
holky diky za gratulky, :slight_smile:
@kopa pritelak ma velikaaaaaanskou radost.

@lenik_25 ja jsem rada,ze se miminko projevuje,ale nejhorsi je ,ze trvaji cely den...

ted mi bylo chvilinku fajn,tak jsem si dala chlebik s maslem,sunkou a rajcatka :slight_smile: a je mi fajn :grinning:

@markee ja mam taky maturitu a pracuju jako delnice, uz rok....nemohla jsem si nic najit a byla jsem rada,ze mam alespon neco,no....ale ted uz jsem doma a uzivam si klidek :wink:
cekam na pritele az prijde z odpoledni smeny
3. led 2011 ve 21:23  • Odpověz
@cajori17 Já měla u Danečka taky nevolnosti celý den i v noci. Ranní nevolnost je jen pověra. Po 12tt mě to přešlo. Odvahu matko!
3. led 2011 ve 21:26  • Odpověz
@cajori17 A sníš něco, když je ti blbě? Je potřeba do sebe ihned hodit i násilím třeba piškot. Většinou jídlo zabere. Nebo pak zázrorový čaj, zázvorová lízátka, kandovaný zázvor, mražená coca-cola v kostkách (nepij jí ale na litry, to se nemá)...
3. led 2011 ve 21:27  • Odpověz
@lenik_25 a co ti pomahalo...?ja to urcite zvladnu :wink: ale je to hold neprijemne,ale pro mimiska bych klidne blinkala cely den :grinning:
3. led 2011 ve 21:28  • Odpověz
@lenik_25 diky za odpoved :slight_smile: jsi rychlejsi nez ja
3. led 2011 ve 21:28  • Odpověz
ted jsem si dala chleba,snazim se jist hodne ovovce z toho mi neni zle a piskoty taky muzu..zkusim ty kostky koly :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:30  • Odpověz
@cajori17 Já u sebe vždy a všude nosila buď pár piškotů nebo obyčejnou mussli tyčinku bez polevy a když mi bylo blivno, kousla jsem si.
3. led 2011 ve 21:30  • Odpověz
@lenik_25 ,jo to je dobry napad :slight_smile:ted musim rict,ze pom jidle se citim fajn :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.