Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
4. led 2011

@aja.83 wau tak to je páradá to není pochyb 🙂

madormi
4. led 2011

mirax u tebe nevím jestli je na místě gratulka nebo lomení rukama, ale co to zvládneš, děljí krásné kočárky pro sourozence atd takže gratuluji 🙂

kopa
autor
4. led 2011

@handm Hani odstříkávám většinou ráno,pak přikládám někdy třeba víckrát někdy třeba jednou.Většinou stačí jedno prso,tak pak z druhého odsaji.No furt s tím bojuji,zatím jsem to nevzdala a myslím,že každá kapka dobrá 😅 😵

@lenik_25 Nesmutni ☹ určitě brzy otěhotníš a mimčo k tobě přijde 😵 😵 vím jak vám holky je 😔 každá to tady ví.Nevzdávejte to!!!
@aja.83 krásný testík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a máš to vyřešené s tou prací vid 😀 😀 😀
@cajori17 a jak je tobě? 😕

madormi
4. led 2011

@kopa koukám na fotečku Vítečka je k sežrání, doufám že takového broučka taky na konci sprna budu mít 🙂

m_artasek
4. led 2011

@aja.83 Ahoj, moooooc gratuluji, snad se někdy taky takové dálnice dočkáme a po 9 měsících zdravého krásného miminka.

petroska
4. led 2011

ach jo.tak máme reakci a asi ho to bolí.jen pláče a musíme chovat ale naštěstí bez teplotky , 😔 😔 kňourá celej den a furt je mi na rukách. ☹

majjka24
4. led 2011

@kopa je kouzelný, moc se Vám poved 😀
@aja.83 moc krásný testík, gratuluju 🙂

mirax
4. led 2011

ahoj holky, musela jsem ještě nakouknout, co vy na mě 😀 😕 Byla jsem v práci, pak kolotoč kolem dětí a jsem nějaká unavená, že...
@aja83...test je ukázkový, moc moc gratuluju, že jste se dočkali...vždycky jsi byla tak optimistická, žádné skuhrání a loučení...jsi statečná maminka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Držím palečky, aby vše probíhalo jak má!
@kopa..konečně vidím Vítečka, je sladký.
Vůbec všechny děti tady máme kouzelné! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jinak já vážně nevím...manžel je v pohodě, sám je ze tří dětí...akorát se smál, že jsme zdraví, že kdybychom začali dřív, že budeme mít 13 dětí..a že už je s tím smířenej...já mám chvilky, kdy si říkám, že bych to nikdy nevzdala, pak zase momenty, kdy si představím, jak by bylo vše jednodušší jen se dvěmi dětmi.
Nejvíc mám strach, že si zhorším karmu, že nemám právo zničit nový život...prostě se to ve mně všechno mele..bude to masakr, ale já to prostě pryč dát nedokážu.
Vždyť je hodně rodin se třemi dětmi..ty rozestupy u nás nic moc..., ale ty dvě zvládám docela dobře. První rok bude ale asi ostrý, uvažuju, že si najdu nějakou paní na výpomoc..., když nemám ani jednu babičku.
Zítra zase otestuju, ale je hodně brzo, budu teprve 11 dní po ... 😉 ...takže kdo ví, teřba z toho nic ještě nebude. Ale příznaky mám jak vyšité. To už poznám 100%.
Dobrou 🙂

madormi
4. led 2011

@mirax to je jasné, že to zvládneš, zvládly to jiné ty taky 😉 a ani neuvažuj nad tím, že bys dala zdravé mimi pryč po tom čím jsme si všechny prošly 😀 tři děti není moc a ze začátku tob ude náročné,ale děcka pak k sobě budou mít blíž a nakonec budeš ráda, že to tak je 😉

madormi
4. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 22t ........................KO 3.1.
cajori17......................6 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..37 DC ,našla 22.12. //, KO 12.1.
Aja............................. .37DC , 31.12. našla //
M.aa.b ...................... .37 DC
lenik_25................... ..28 DC
majjka24 ...................19 DC
Ivomal......................... 13DC
Katyna ........................ 11DC
Natalie77 ......................56DC
Martasek ................ . 4DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

nikissek28
5. led 2011

@madormi Já chci znovu do tabulky prosím.. jinak 5DC

sarlotta
5. led 2011

Hezkou středu holčinky moje🙂
tak jak se máme 😎 to abych si Vás dočetla coooo... jestli teda slečna dovolí... mrňa umrněná 😀 😀

sarlotta
5. led 2011

@aja.83 nádhera 😵 😵 😵 😵 😵

@petroska 7kg jooo🙂 tak to my tak 6500g myslím. ale uvidím, příští týden jdem na 3dávku hexy a synflor. tak jsem zvědavá🙂))
@kopa to je milááášek 😎 😎
@cajori17 už 7tt.-)))))) jupííík.... letní mimuško 😀

holky mě malá spala dneska od 6večer do půl5 ráno🙂)))))))))))))))))))))) a to dostala 75ml kaše a 150ml mléka 😉

sarlotta
5. led 2011

@mirax co to toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 blahopřeju..... to zvláááádneš.... a bude to super.... já bych brala 3děti.... néé teda tak rychle🙂))) te´d mám antiko... ale kdoví..... za 5let třeba 😀 😀 😀

sarlotta
5. led 2011

@murynka no ale rychle testííík 😉

sarlotta
5. led 2011

@wlladka já dávala synflorix a malý bez reakce a Šarlot taky ok... tak s tím jsem spokojena 😉

reakce bývá na hexavakcínu... horečka.

sarlotta
5. led 2011

@nicollka drž seeeee, ať je to v pořádku 😉

nicollka
5. led 2011

ahoj holky tak uz mam net konecne mi to bude utikat. na utz nebyl plod ani žloutkový vak....co to je? je to důležitý? jinak pořád ze me jde krev ale uplně tmava to je pry stara a nevadi. prvni hcg nevim kolik presne, dnes dobehla sestrička že se můžu najíst že na sál nejdu, prý hcg roste. Já v šoku se zeptat fakt? a dost? a sestra řekla "jojo dost" ... tak snad mi ted na vizite řeknou i čísla, sem se uplně rozplakala tady, ale pořád se bojím. UTZ ukázal dnes 5-3

sarlotta
5. led 2011

@nicollka žloutkový váček vyživuje plod, měla bys promluvit s doktorem, pokud není dutinka v děloze mohlo by být těhotenství mimoděložní, je dobře že jsi v nemocnici. Moc držím palečky aby se drobeček brzo ukázal🙂 HCG roste tak ať je to v pořádku 😉

nicollka
5. led 2011

tak hcg z 2000 na 4000. Gestační váček mám v dutině břišní jen plod ne ani žloutkovy vak bo co nenašel

flair
5. led 2011

Ahoooj holky 😵 teda co tady se děje 😅
Cajori, Mad, Ajuško, Mirax - holky supeeeeeeer!!!
Miraxíčku, u tebe je to mazec, ale taky bych to pryč asi nedokázala dát... Ty se nějak zajímáš o karmu? Mě tohle téma docela dost zajímá. Je nějaká dobrá knížka o tom?

@nicollka chjo, kočko, co se to u tebe děje? V dutině břišní by váček být snad neměl, má být v děloze, nespletla ses????

m_artasek
5. led 2011

@nicollka Ahoj, držím pěsti, ať je vše v pořádku. Je dobře, že jsi v nemocnici. Zkus myslet pozitivně a snad vše bude v pořádku. Moc Ti to přeji. Já sama zažila mimoděložní těhotenství a měla akutní operaci a navíc s komplikacemi. Jsi ve Vyškově v nemocnici nebo v Brně, když jsi z Letonic?

sarlotta
5. led 2011

@nicollka v děloze ne ? 4000 je super... to bude dobré. 😉

nicollka
5. led 2011

flair...jojo tam je :D sem to napsala teda....jako tatar

lucadav
5. led 2011

Dobre ranko ,tak jdu kuken co je noveho......Snad jsou všechny bodouci mamky v poředku.
@nicollka To sis asi spletla,,,bude vpoho. Kdybys měla tak vysoke hcg tak by to asi bylo mimoděložně ,,ale to bude u
rčitě vpoho.By ti určitě v nemocnici hned něco řekli.
Lenik25 vysledky testu hcg už mam na 0 ,,tak je to už vpoho a mola je pryč=)
Krasny den

nicollka
5. led 2011

ve vyškove

flair
5. led 2011

@nicollka uff, se mi ulevilo, že je v děloze 😝 😉 hcg je vysoké, což je super. Jen nevím, kde je plod, když gestační váček je ok a hcg je vysoké. Moooc na Tebe myslím!!!

Jo a pro ostatní info, že mám novou profilovou fotku, snad mě poznáte 😉

madormi
5. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 22t ........................KO 3.1.
cajori17......................7 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..38 DC ,našla 22.12. //, KO 12.1.
Aja............................. .38DC , 31.12. našla //
M.aa.b ...................... .38 DC
lenik_25................... ..29 DC
majjka24 ...................20 DC
Ivomal......................... 14DC
Katyna ........................ 12DC
Natalie77 ......................7DC
Martasek ................ . 5DC
nikissek28.................5DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

m_artasek
5. led 2011

@nicollka Tak se drž, ať vše zvládneš a jste v pořádku.

handm
5. led 2011

Ahoj holky, mám prosím dotaz:
Bude mi končit mateřská a budu žádat o rodičovskou. Ještě mám ale starou 2010 dovolenou a novou samozřejmě, na které mám nárok.
Nemáte tušení, jak to je s jejím čerpáním?! To jako si mám požádat o dovolenou od data skončení mateřské na tu dobu, kolik jí mám dní a pak až nastoupit rodičák?! A tudíž o rodičák žádat až od data skončení dovolené?! Anebo to má běžet už souběžne?! Já tyhle věci fakt nechápu.. ty lejstra na rodičák jsou pro mě taky španělská vesnice 😝 Děkuju moc!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru