Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
7. led 2011

@madormi do tohoto těhu jsem zvracela 1x za 5let a to když sem byla nemocná... a brečela jsem u toho... ale člověk si zvykne na všechno 😲 😀 😀 😀 tohle pomáhalo nejvíc a taky sem musela vodit malého do kšolky, takže žádné ranní spinkání 😉

aja.83
7. led 2011

@ikopretinka Tobě to krásně utíká! Už jsi za půlkou! To je fofr! 😉

sarlotta
7. led 2011

@aja.83 u malého sem neblila, možná čekáš klučíka🙂))) jen sem se nemohla najíst jako dřív, menší žaludek... a měla sem divné chutě.

handm
7. led 2011

http://revue.idnes.cz/po-trech-potratech-ji-dal...
viděli jste tohle holky?!🙂 krááása!!!

@sarlotta a myslíš, že je možné ty prdíky z té kombinace UM a MM?! což malý dudlík bere ale občas, když nemohl zabrat, či ho něco trápilo, bylo prso spolehlivý...

sarlotta
7. led 2011

@handm a už se překulí sám na bříško ? jestli ne, tak bych ještě vydržela, pokud chceš zachovat kojení aspoň na to uspání... jinak nezbývá než zkusit MM odstříkávat a vylévat a dát pár dní jen UM a uvidíš 😉

podle mě to přejde věkem.

handm
7. led 2011

@sarlotta jojo, už se přetáčí, je právě hrozně živej, furt kope, šermuje, točí se.. každej říká, že to zmizí s věkem, že jak se začne hýbat.. ale právě on je strašně moc pohyblivej..
no tak já to proberu s DR, jdem 19/1 na druhou hexu, tak uvidíme
...
a dík

suzamen
7. led 2011

Ahoj holky jak se vede? Já pořád čekám na tu hnusnou mrchu a nic ☹ už je to skoro šest týdnů 😔 jen mezi svátky jsem dva dny špinila 😒
Jinak všem novým těhulkám moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka 🙂

aja.83
7. led 2011

@sarlotta Jo, Šarlotko, taky mám jakoby stáhlej žaludek a skoro nemám hlad, stačí mi trošku a jsem plná...To se teda nepoznávám, dřív bych jedla, až bych praskla! 😀

handm
7. led 2011

ahoj jeste jednou 🙂
házím sem odkaz na stránky se všema "inteligentníma" formulářema, určo se vám budou hodit mě z nich klepne...!
😀😀😀

https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome/fo...

madormi
7. led 2011

tak holky já jsem si teď dvě hoďky dáchla a a teď si dala chleba se sádlem a je mí líp, no dáávm tomu tak hodinu maximálně 🙂 ale já klidně budu trpět, hlavně aťmám koncem srpna nebo začátkem září zdravé miminko 🙂

madormi
7. led 2011

tak holky já jsem si teď dvě hoďky dáchla a a teď si dala chleba se sádlem a je mí líp, no dáávm tomu tak hodinu maximálně 🙂 ale já klidně budu trpět, hlavně aťmám koncem srpna nebo začátkem září zdravé miminko 🙂

madormi
7. led 2011

akorát teda od čtvrtak musím začít fungovat a hldíat malého tak asi bude veselo, asi si se mnou už moc srandy neužije chudík 🙂

madormi
7. led 2011

jo maminy a zkušené těhule ještě jsem se chtěla zeptat, jeden den si umyju hlavu a druhej jí mám masnou může na to míf vliv to těhu? šampon jsem nezměnila a vždy jsem si jí myla tak 2 krát týdně

mari111
7. led 2011

@madormi no hlavně se šetři a netahej ho ju

mari111
7. led 2011

@madormi jo jo múže to mít vliv 😉

madormi
7. led 2011

@mari111 nebudu přebalovat začnem na zemi a chovat jen když budu sedět 🙂 budu si dávat bacha 😉

suzamen
7. led 2011

@madormi a umýváš si hlavu 2x? při prvním mytí se ti smyje jen prach a až při druhém mytí se vlas dokonale umyje 😉 ale těhu na to může mít taky trochu vliv hormony jsou hormony dělají si co chcou 🙂

kopa
autor
7. led 2011

@handm Ahoj Hani,
nás poslední dobou taky dost trápí prdící,hlavně k ránu.Normálně spíme a Víta tlačí a vydává skřeky jak starej dědek.Tak ho vemu a cvičíme bud přitahujeme nožičky k bříšku a nebo jezdíme jako na kole na Karlštejn 😀 😀 a nebo děůám takovou tu houpačku a nebo když je nejhůř dám si ho do klubíčka.Kapky nam zabírali jen Baby calm,potom masáž bříška,nebo jsem ho dala na bříško a nebo teplá koupel 🙂

kopa
autor
7. led 2011

@handm To vyplníš ty papíry 😉 a bereš si dvouletou a nebo tříletou? 😕

Nici to jsou skvělé zprávy!!!Mám z vás holky radost,taková vlna těhulek 😀 😀 jsem zvědavá která bude rodit jako první 😲

mari111
7. led 2011

@handm nám pomohli Bio Gaia kapičky

kopa
autor
7. led 2011

Holky dnes jsme po dlouhé době byli venku 🙂 Víťa měl ted od neděle rýmu,ale už je to lepší.

handm
7. led 2011

@kopa no, nějak sjem to vyplnila, ale jsem zvědavá, jestli mi něco daj :-d😀😀:_D
beru dvouletou...až bude marečkovi rok chceme zkusit začít pokusy o druhé, tak uvidíme...

jinak my zkoušíme fakt všechno možný... včera řičel zas jak blázen, dneska sem tam zapláče v kočárku.. možná ještě zkusím změnit mlíko.. někdo doporučuje tu Beba Sensitive... musím něco o tom pročíst.. ale každé mimi je jiné, no..

handm
7. led 2011

@mari111 my je taky měli, ale efekt tak na týden, pak se to zas zhoršilo...☹
@kopa, vítek je správnáckej.. a jakej má fešáckej svetr 🙂

já včera skočila do Teska do výprodejů, mamka chtěla nějaké oblečky jako dárek známým a koupila jsem jí prdácký džínový lacláče s tričkem za 117 🙂🙂 paráda

m_artasek
7. led 2011

@kopa Ahoj kopísku, Víteček je nádhernej, správnej fešák.

kopa
autor
7. led 2011

@handm Já bych taky chtěla dvouletý,ale uvidím.Jako druhý dítě bych určitě chtěla klído i tři děti 😀 😀 ale nevim,nechci být zas jako koule 😅 když už vlastně jsem 😲 😝
@m_artasek Díky,manža řiká,že už by se mohl prý ženit 😀

mirax
7. led 2011

Ahoj holky, nakukuju....
jen hlásím, že mi taky není nic moc...zatím jen obr motání a nízkej tlak a pořád celkem zima a návaly hladu a pk trochu špatně a hlavně...pořád se mi chce spát, takže jsem úplně nemožná!!!!
Dnes jsem opakovala test (měla bych teda být asi 13 dní DPO), čárka je slabší, ale už pěkně vidět.
Tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude.

Co nicolka? Už máme nějaké zprávy?

handm
7. led 2011

@kopa tak bytí jako koule je fakt poslední vec co resim...🙂 🙂 a děti já dvě, bych ráda!🙂

lucadav
7. led 2011

@suzamen Ještě nic?????ja už mam polovinu za sebou......Tak možna ale jen možna za měsic zkusime =) a jakpak ty ,,,taky ?????

suzamen
7. led 2011

@lucadav ne nic ☹ ☹ my se právě po MS taky můžem začít snažit ale ta potvora ne a ne přijít 😢

mari111
7. led 2011

@mirax ahojík, no to ti teď nezávidím, dva rarášky a únava do toho, si holka statečná že to zvládaš 😉

mari111
7. led 2011

@kopa jaký je frajer v tom svetru, fakt 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru