• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak už mám nachystané i věci do školky. Jsem Robčovi zapomněla přibalit na zítra bombony. Doufám, že 2 balíky budou stačit. A budeme mít zase na rok klid :slight_smile:
10. led 2011 v 19:03  • Odpověz
holky, tak já mám konečně zase čas a tady opět ani noha? :angry:
10. led 2011 v 19:04  • Odpověz
@mirax krásné čárky gratuluji!!! :wink: :wink: u mě ms došla po 45 dnech :angry: ale došla :grinning: :grinning:
@nicollka gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2011 v 19:36  • Odpověz
Ahojky, přeji krásný večer. Koukám, jak se nám krásně rozmnožily // :grinning: Nějak nestíhám, lítám do práce, ve škole mám zkouškové a prďola doma. Prostě stručně řečeno padám na drž... :confounded:
10. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
@aronek holka, taky to nemáš lehké.Tak přeji úspěšné zvládnutí zkouškového období. Kolik ti ještě chybí do konce?
10. led 2011 ve 21:02  • Odpověz
@lucierob tenhle semestr ještě jedna zkouška a jeden zápočet a pak ještě tři semestry :confounded: To už se bude psát diplomka, tak to snad bude utíkat :wink:
10. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky, tak už mi končí MS, tak tenhle měsíc to prostě MUSÍ vyjít :slight_smile: Držte všechny palce, co máte :slight_smile: Jinak já jdu spát, páč moje 2,5leté robátko nemělo v noci asi co dělat, tak kecalo a kecalo a chtělo maminku do postele a když jsem řekla, ať už je konečně ticho, tak aspoň šeptal :grinning: Prosím pěkně od 1,20 do 3,45 hodin!!! A já blbec šla spát navíc o půnoci. Tak jdu do hajan.
11. led 2011 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno z domova :D

Já se ráno doma zvážila a 3kg dole. Dala sem si puding takovy ten kupovany se šlehačkou nahoře. mnam ten bych jedla pořád, „ale“ sem byla ráda že zůstal v žaludku. Vůbec mi nechutná, pořád je mi blivno. a ja mam takove chute
Stále kontroluji prsa, boli pořád hodně, tak snad budou bolet až do kontroly, abych tu nešílela

a ted pujdeme neco koupit a navařit neco dobreho..
11. led 2011 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem vás přišla takhle při úterku pozdravit :slight_smile:
A mám novou zprávu,včera jsem si byla u dr.vyzvednout poukaz na miminko-tj.žádanku do centa :grinning: :grinning: .takže teď ještě počkám,až budeme s přítelákem oba v té správné rodičovské náladě a objednám nás.Se trochu bojím,pač nevím,co mě čeká :sweat_smile:

@nicollka -tys mě holka mooooc potěšila,jen tak dál a ať co nejdřív bliká srdíčko!!!
11. led 2011 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz
@aronek -moc tě obdivuju,jak dokážeš všechno zvládat-miminko-práce-škola...opravdu klobouk dolů :slight_smile:

miraxko-tobě taky patří můj obdiv.tři dětičky,to bude perný,ale skvělý!Byly jsme doma 3 ségry,od té starší jsem14 měsíců,asi to mamina taky neměla lehký,ale nikdy něříkala,že by to nezvládala.Tak moc držím palce,ať je vše v pořádku a posílám hodně,hodně síly do dalších dnů!

holky,mám dotaz-až včera na té žádance jsem si všimla,že od dr.jsou tam info jako kdy byl MA a tak a u toho je -histol.klky.Já ani netušila,že nějakou histologii dělali,když to bylo tak brzo,tak jsem se samozdřejmě ani neptala.Nevíte někdo co to znamená?
11. led 2011 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 Ahoj, katynko, tak moc držím palce, at jsou zprávy z centra jen pozitivní!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

holky, tak se mi tenhle měsíc pěkně toulá mateřská. vždycky mi přišla tak 5-7 v měsíci a ted furt nic, tak tam volam, abych vedela, jestli tam kvuli hypošce mam poslat nějaký jiný peníze a pani mi říkala (když jsem se konečně provolala), že už je to od 5/1 na cestě... a je 11/1 a peníze nikde, to je ftipný...:stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně že to dojde, snad :slight_smile:
11. led 2011 v 11:16  • Odpověz
@handm -no,taky budu zvědavá,co nám řeknou.Ale nejdřív se musím odhodlat a zavolat tam,že jo :sweat_smile:
11. led 2011 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 to bude určitě dobrý! tak seber sílu a odvahu a šup telefounuj :slight_smile:
11. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@handm -no to já dám pak hned vědět,nakdy si máte připravit všechny palce,co jsou v dosahu :grinning: :grinning:
Jak je na mateřské"dovolené"? :slight_smile: Mareček je krásnej kluk a roste jako z vody :slight_smile:
11. led 2011 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 neboj neboj, umačkáme je!:slight_smile:.-):slight_smile::slight_smile:
Na mateřské je dobře, MAreček je zlatíčko, kdyby ho netrápily občas ty hrozný prdy a že to nemůže vytlačit, tak by byl neuvěřitelnej uplně.. ale prima. Chodíme furt ven, užíváme si ho!:slight_smile: a roste hrozně rychle, utíká to.. v pátek už 4 měsíce... :slight_smile:
11. led 2011 v 11:24  • Odpověz
@katyna6 a děkujeme za pochvalu.. už se moc těším, až budem okukovat to tvoje štěstí:slight_smile:
11. led 2011 v 11:25  • Odpověz
@handm -no,snad se taky dočkáme :dizzy_face: .Tak já jdu trochu poklidit,za ćhvíli jdu zase do práce,jak mně už to tam nebavííííí.Taky chci být s mimísem doma :dizzy_face: Zatím papa
11. led 2011 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz
dobre rano vsem,ja ted vstavala :slight_smile: nicol,mam radost,ze mas nevolnosti,protoze mimisek se projevuje :slight_smile:

@katyna6 to je jasny ,ze budem drzet palecky,a urcite to vyjde,musi :wink:
@handm snad materska dorazi co nejdriv :wink:
holky,ja dnes zacinam osmy tyden :dizzy_face:
11. led 2011 v 11:28  • Odpověz
@cajori17 díky, no kdyz je to na ceste, t ak snad jo :slight_smile:
a 8TT je už kráásnyyyy... je to jak loni v prosinci, ten byl taky plodnej.. já, mari, petros myslim, eliska..:slight_smile: spoustu miminek :slight_smile:
11. led 2011 v 11:42  • Odpověz
@lucierob gratulka malému k narozeninkám:slight_smile:)))

holky těhulky, já si včera taky zablinkala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: ale u nás je to střevní viroza 2denní... no ale fuuuuj teda, v noci sem létala :confounded: oprvadu držte palušky aby se to malé vyhlo :pensive: Byli sme u doc se poradit, očko nám posunul radši, kdyby náhodou a poradil nějakou rýžovou kaši spec. na průjem a v lékárně mi radila ještě nutrilon kaši HA rozmíchat do vody. probiotika a čajíky... kdyby teda, ať jsem v obraze... no s kojčem je to všechno jednodušší, ale UM se při tomhle nesmí aspoň 1den :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snáááád nebude nemocná miláček maličký.... no já teda trpěla uuuuááááá... manža musel i krmit v noci :astonished:
11. led 2011 v 11:46  • Odpověz
léce nám tu nějaký hajzl bacil, spousta dětí nebyla včera ve školce, malého sem taky nechala doma. ale ten už je dobrý :wink: tak já si du dát brambor a mrkvičku :grinning:
11. led 2011 v 11:47  • Odpověz
@sarlotta to je mi lito,snad opravdu nebude nemocna :frowning2:
11. led 2011 v 11:49  • Odpověz
Čau holky! :slight_smile:
@katyna6 Moc držím pěstičky do centra, aspoň se konečně pohnete trochu dopředu a za chvíli bude mimísek! :wink: Moc na tebe budu myslet! Seber odvahu a zavolej tam co nejdříve. Uleví se ti, že se aspoň začne něco dít! :wink:
11. led 2011 v 11:50  • Odpověz
jo slečna vyrostla 4cm za měsíc:slight_smile:))) šikulka, moc teda nepřibrala, ale vážila jsem ji hladnou hned ráno sem tam byla, tak uvidím příští týden :wink:
11. led 2011 v 11:51  • Odpověz
@sarlotta Jejda, baciláku koukej se pakovat pryč od Šarlottky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 11:52  • Odpověz
@lenik_25 Už aby sme se taky přidaly mezi těhotne a psaly si jak sme zase hezky blinkaly=)=) ja si na to pamatuju moc dobře......A ted nam ještě budou chodit ditka spolu do školky ,,,,ja jsem štastna....Snad to ta moje laska zvladne a bude hodna.
Tak venku humus ,tak jdem s Anetkou na zmrzlinku ,co doma ... :confounded:
pak to dopada asi takhle=)
11. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
11. led 2011 ve 13:24  • Odpověz
@katyna6....katy, klky jsou choriové klky tzn., že v histologii z kyretáže (pokud jsi byla na revizi) bylo zastiženo těhot. endometrium (decidua) a choriové klky (výrůstky z oplodněného vajíčka, které prorůstají do sliznice dělohy a pak splývají s cévami a postupně vytvoří placentu). Je to důkaz toho, že těhotenství bylo v děloze, navíc se histologicky hodnotí právě vzhled klků, které mohou být někdy patologické např. u moly. U tebe byly zjevně normální.

JInak děkuju za podporu...
Já teda trošku jančím, zdá se mi, že u Bětky mi čárka sílila každým dnem před očima...a 16DPO už byla téměř stejná jako kontrolní. Teď teda sílí, ale daleko pomaleji a do stejného kontrolního odstínu má ještě daleko. Tak uvidíme, co z toho bude nebo nebude. Ale mateřský pud funguje, už jsem si ráno pobrečela :confused: , že z toho mimčo nebude...jsem truhlik.
11. led 2011 ve 13:45  • Odpověz
Holky ahooooooj :slight_smile:
Tak se hlásím po laparce......takže výsledek je endometrioza ale vše odstraněno a az se budu cítit ok,máme začít pracovat na mimču,páč se to rychle vrací a nemáme meškat...... jeste mam modrí břichoa špiním,ale už se cítím daleko líp a jsem plná optimismu,že to tentokrát vyjde.....
@katyna6 neboj,já v centru byla,byla jsem ve Zlíně,jsou tam zlatí,doporučuju.... :slight_smile:
Ze začátku jen odběry a povídání a pak vám řeknou s výsledky co a jak a jake jsou vaše šance....kdybys chtela neco vedet tak se ptej...myslim že i pro vas je zlin kousek... :slight_smile:
Páč pak jsou tam UZV a musi tam člověk častějc...
11. led 2011 ve 14:02  • Odpověz
@mirax Neboooj nic, já nikdy neměla kontrolní čárku stejnou jak testovací, ta byla vždycky o malinko světlejší :slight_smile: Bude to dobrý, uvidíš!!! Jsi už objednaná k dr, nebo vyčkáváš?

@katyna6 držím palce ať v CARU pomůžou a ty se dočkáš taky toho drobka :slight_smile:

@sarlotta jau blitíčko,nezávidím, tak ať to brzo přejde a myslím na vás, ať to prďola nechytí!!!

A my jdem dneska s Lukym zpívat, tak jsem zvědavá jak zvládne tolika tet najednou, a ten kravál :grinning: No myslela jsem že se rozepíšu víc, ale už je vzhůru, tak se jdem pomalu oblíkat a večer přijdu napsat :slight_smile:
Papapapapa
11. led 2011 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.