• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@cajori17 Díky a tobě taky gratuluji k úspěšné kontrolce! :wink:
17. led 2011 ve 13:52  • Odpověz
@nicollka Díky! :wink: Utroše mám 2-0-2. Taky říkal, že projistotu, kvůli předchozímu potratu.
17. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
takže taky 4 kousky jen ja to mam jinak poskladane :D tak super

já půjdu na kontrolu cca 28.1. -.5.2. nekdy tak ... jenže mi dochází utroš takže tam budu muset zajet už dřív a třeba mi zrovna i mrkne do bříška :slight_smile:
17. led 2011 ve 14:03  • Odpověz
@lucadav Juj, to je mi tě líto. To já jsem pak vždycky jak chodící loutka a nemůžu normálně fungovat. Kdybys potřebovala přes den pohlídat Anetku a odpočinout si, tak mi jí sem hoď. Teda pokud není nakažlivá :slight_smile:

@nikissek28 Tak ať dobře vybereš, i když už není čas. A jména pěkná. My jsme se rozhodli, že až to vyjde (jestli to vyjde), tak si nenecháme říct pohlaví miminka a i jména, která připadají v úvahu, udržíme v tajnosti :slight_smile:

@aja.83 Jéééé, to je ale krásná zpráva. Moc moc gratuluji k srdíčku, to je nádhera, co? Hezky si to užívej, těhulko.

@cajori17 No vidíš, taky kontrola dopadla bezvadně! Holky, mám z vás radost. A ty se už čajdo nenervuj jo? Teď vidíš, že je fakt všechno ok, tak nepřenášej stres na mímo a užívej si to.
17. led 2011 ve 14:10  • Odpověz
tak a ja uz si aj kočárek vybrala, už mužu jit rodit :D pořád se udržuji v pozitivní náladě :D
17. led 2011 ve 14:14  • Odpověz
@nicollka Pěkný kočárek! :wink: A chválím pozitivní náladu! :wink: Já po dnešní kontrole mám taky trochu lepší pocit a snažím se být pozitivní! :wink: Stresování se mimískovi v bříšku určitě nelíbí, že jo! :wink:
17. led 2011 ve 14:24  • Odpověz
@aja.83 @nicollka @cajori17 Holky veliká gratulace,to je nádhera.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Madormi stále v nemocnici,dnes UZV stále bije srdíčko,trošku povyrostli.. :slight_smile:
Jen je trápí nějaký hematom,nemůžou určit co to je,zda druhý zamlklý plod,nebo hematom,nebo neco s pupečníkem.. tak uvidí v pátek....ale hlavně že se drží.... :slight_smile:

Jinak ja už odpočítávám dny a čekám na první mrchu po laparce a ve středu mam kontr u sveho gyn,ještě odpočívám a šetřím se abysme se pak mohli zase pokusit o mimíska..... ted uz nám to musí všem vyjít no ne....... :wink:
17. led 2011 v 16:09  • Odpověz
@nicollka Dorjan Danny sport prestige? Nebo co to je za kočárek? To je hrozně fajn, že máš tak pozitivní přístup.
17. led 2011 v 16:16  • Odpověz
@maendy Díky za info. Tak to jsem zvědavá, co to bude.
17. led 2011 v 16:17  • Odpověz
holky, gratuluju ke kontrolám. NO vidíte, že je všechno v pořádku a tak to zůstane až do konce :wink:
17. led 2011 v 16:32  • Odpověz
ahoj bambulky, jak se máte? My si dnes udělali pauzu od vylepšování bydlení a udělali jsme si vejlet do Polska, okouknout co tam mají pěkného, jestli se nám tam nevyplatí koupit něco, co by se nám hodilo :wink: Nic tam neměli, jen jsme si koupila krásnou velkou huňatou kožešinu, pro mrně, na válení :sunglasses: Robča to zbožňoval, když byl malej, si na ní hovět :slight_smile: No a cestou zpátky, jsme se stavili v hospůdce na obídku, měli býčí žlázy a ty já miluju :sweat_smile: :zipper_mouth: a pak jsme přijeli domů přežraný a utahaný, že jsme doteď chrupali :sunglasses:
17. led 2011 v 17:12  • Odpověz
holky mám dotaz, do kdy, do kterého měsíce-týdne, se muže jíst to Magne B6, nevíte? Já tuším, že nějak před porodem se to už nesmí ne? :confused:
17. led 2011 v 17:15  • Odpověz
ajuuuš !! co to čtu!! máte srdíčko!!! huráááá!!!! gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

17. led 2011 v 17:18  • Odpověz
:slight_smile: gratuluji k srdíčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2011 v 17:25  • Odpověz
@cajori17 no to je nááádherný prcošek:slight_smile: :sunglasses:
@nicollka no krásný kočárek... super barvička :grinning:
17. led 2011 v 17:49  • Odpověz
@maendy díky za zprávičky:slight_smile: moc ji pozdravuj, že na ni moc myslím :wink: Kde je ? v Hodoníně ?
17. led 2011 v 17:51  • Odpověz
@farmarska klidně až do termínu, buď v klidu, já měla kapačku magnézka ještě hodinu před porodem :wink: ....hlavně aby se kontrakce nerozjeli dřív než v 38tt, kdy je mímo donošené... tak pěkně papej :wink:
17. led 2011 v 17:52  • Odpověz
no konečně to tu zase fachčí :sweat_smile: mě ted asi půl hodky nefungoval kůň :angry:
jdu dál dočítat :wink:
šarlot díky :wink:
17. led 2011 v 18:05  • Odpověz
čajdo tobě taky mocinky gratuluju k dobrým zprávám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: foteška je krááásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jen tak dál! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

17. led 2011 v 18:08  • Odpověz
já jdu do poradny zítra, tak jsem zvědavá, co se dozvím nového :slight_smile: prý mi vypíší už mateřskou :sunglasses:
17. led 2011 v 18:09  • Odpověz
holky je to V-cross je jeden co sem našla nejlevnější a líbí se mi
17. led 2011 v 18:11  • Odpověz
Nikolko hezkej kočárek :slight_smile:
meandy tobě taky držím palce, už to vyjde, to je jasné :wink: a mad vzkaž, že na ní všechny moooc myslíme! :slight_smile: a držíme dál palce, aby se jí i miminku vedlo dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
mirax, moc krásné heslo o přežití ted máš :wink: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 18:17  • Odpověz
Pěkný večer,než půjdu do hajan,honem jsem přišla dočíst a koukám,samé dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cajdo,aji-super skvělý báječný!!!!MOc vám gratuluji ke kontrolám a mad držím palečky,aby už bylo všechno dobrý a mimišek byl v bříšku spokojenej a mamku nezlobil :wink:
nikolko-kočárek moc pěknej :slight_smile:

a jdu dočíst zbytek
17. led 2011 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz
@maendy -tak ještě hezky odpočívej,ať nabereš sílu do dalšího snažilkování! :wink: Po laparce to už určitě půjde samo :dizzy_face:
a já jdu vypustit ven freťule a pak dám spchu a hají,tak dobrou holky :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz
avoj holky,
Ajuš_Čajdo supéééér, gratuluju k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Farmísku hezkej den ste si udělali, taky si potřebujete trochu odpočinout.
Katinko ty zas honem z práce, honem freťule a honem spát, už aby si měla tu dovču co :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:53  • Odpověz
hlavně jsem vám chtěla říct že Lauruške se to už dneska povedlo a sama samučičká se otočíla na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2011 ve 21:53  • Odpověz
@nicollka krááásnej kočárek :wink:
17. led 2011 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj kočky,to se taaak krásně čte, jak vám to těhulení všem jde :slight_smile:
Ajuško a Cajori moc gratuluju ko kontrolám a k srdíčkům :slight_smile:, Caj miminuško je moc krásný!!!
Nikol krásnej kočárek, já ho původně chtěla taky :wink:
Farmi držím palce na poradnu zejtra, snad se Michálek už otočil hlavičkou, už by teda mohl, neposeda jeden :slight_smile:
Miraxko dobrý heslo:grinning: Ale snad tě ten stav tíže po prvních 3 měsících přejde :slight_smile:
Maendy neboj, to bude cobykamenemcobydup!!!! :slight_smile:
Mari gratuluju, Lauruška je šikulka :slight_smile:
Tak, dneska jsem to vzala hopem, snad jsem odepsala všem :grinning: Jdu chrnět :slight_smile:
17. led 2011 ve 23:13  • Odpověz
mari gratuluju, malá je šikulinka!! :dizzy_face: celá maminka :wink: :sunglasses: :slight_smile:
tercí, dík, no uvidíme :wink:
katuško teda ty se uhoníš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
17. led 2011 ve 23:38  • Odpověz
@farmarska co ty tu v tuhle hodinu??? :wink:
17. led 2011 ve 23:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.