• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@petroska díky, jo to bude ono, i cena odpovídá
18. led 2011 v 15:56  • Odpověz
@petroska já nemám zkušenosti se zábaly, ale mě vždycky dávali na hadřík trochu tvarohu, dali na chodidlo a zabalili do ponožky. Fungovalo to za undávali to až byl ten tvaroh suchý a drobivý
18. led 2011 v 16:00  • Odpověz
sakryš v té poloze ležmo se ale blbě píše :grinning: , omlouvám se za jiná písmena sem tam :grinning:
18. led 2011 v 16:02  • Odpověz
@suzamen No neblbni, tak to mě fakt moc mrzí :frowning2:

@lucadav Ne? Ale prosim tě...

@madormi Ahoj, ani nemusíš dočítat, všechny jsme ti tady držely palce a tvoje "spolutěhulky" to nesly asi nejhůř. Drž se holka, musí to dopadnout dobře. Už teď je jasný, že máš v sobě bojovníčka, tak to vyjde!

@ikopretinka Sama jistě víš, že ono se snadno řekne, ale hůř udělá. Prostě se člověk snaží na to nemyslet, ale nejde to. Nejde si prostě poručit "mozku nemysli na miminko a přepni jinam". I když musím říct, že jsem tenhle měsíc fakt ve fázi, kdy nevěřím, že se mi kdy podaří ještě otěhotnět.

@petroska Zábaly... použij velkou plínu, kterou namoč do jakoby odstáté vody, hlavně v žádném případě ne ledové. Zabal do ní nahé dítě celé kromě hlavy a nech působit 10 minut v kuse. Pak rozbal a obleč do lehkého suchého oblečení, přikrej pouze slabší dekou. Za 30 minut od začátku zábalu změř teplotu a pokud neklesla, můžeš opakovat. Pak pomáhá taky další metoda, kterou můžeš zkombinovat... do misky si dej vlažnou vodu, do ní dost octa, namoč do toho bavlněné ponožtičky, vyždímej a dej dítěti na nožky a na ty mokrý ponožky navlíkni ještě jedny suché. Nech působit cca 10-15 minut a sundej.
18. led 2011 v 16:07  • Odpověz
@petroska A zábal dělej od horečky, tedy od 38,5 v zadečku minimálně.
18. led 2011 v 16:08  • Odpověz
petroska,je mi lito,ze malej je nemocnej :frowning2: ale nastesti jsou tu holky jako Lenik nebo ikopretinka,ktere vzdycky maji nejakou dobrou radu :wink: snad to malymu pomuze

madormi,drzte se ...jste sikulky a zvladnete to.....verim
18. led 2011 v 16:10  • Odpověz
Holky děkuju za rady.Vyzkouším tedy ty zábali v plínce a když se mu to nebude líbit což komu by se to líbilo ,tak zkusím ty rady s mokrýma ponožkama.To bude asi mín drastické.děkuju :slight_smile:
18. led 2011 v 16:11  • Odpověz
@petroska Prď na to, jestli se mu to líbí nebo ne, hlavně když to pomůže. Malej mi u toho vždycky prvních pár vteřin hystericky řval a během minutky se uklidnil a zábal vydržel. A dávej hodně hodně pít!
18. led 2011 v 16:17  • Odpověz
@lenik_25 jj to právě vím, že je to těžké.Hlavně jak roky přibývají. Já to psala jen tak, co asi pomohlo mě. Hrozně vám všem přeju at to vyjde a držím palce. Vím jak vám je, bolí to, ale určitě se podaří!!!!!!!!
18. led 2011 v 16:21  • Odpověz
@lenik_25 jj bude to muset vydržet :unamused: ,snad budu mít nervy na to.mlíko mi moc nechce,pije mín jak jindy ale čaju vypije za den naštěstí mooc a večerní kašičku zblajne taky.jen zeleninka kterou krásně baštil ted u nas nejede.asi jak ho bolí v krčku tak to nechce a plive mi to :frowning2: .
18. led 2011 v 16:21  • Odpověz
ahoj frajerky :slight_smile:
tak vám nejdřív napíšu, co nového a pak jdu dočítat :wink:
Takže v poradně vše ok. , jen je teda Míšan pořád našikmo, nece se mu nějak hlavou k východu :sweat_smile: tak uvidíme prý za 14dní, na další poradně, uděláme i ultrazvuk a zkoukneme to :sunglasses:
Jo a mám už vypsanej papír na mateřskou :sunglasses:
Jinak dneska máme ještě flákací den, tak si už hovím v postýlce, ale od zítřka se chceme vrhnout zase na nějaké ty upravy, asi přijde na řadu ten obývák :slight_smile:
18. led 2011 v 17:59  • Odpověz
Takže v poradně vše ok. , jen je teda Míšan pořád našikmo, nece se mu nějak hlavou k východu :sweat_smile: tak uvidíme prý za 14dní, na další poradně, uděláme i ultrazvuk a zkoukneme to :sunglasses:
Jinak dneska máme ještě flákací den, tak si už hovím v postýlce, ale od zítřka se chceme vrhnout zase na nějaké ty upravy, asi přijde na řadu ten obývák :slight_smile:
ahoj Farmísku, snad se Míša brzy otočí hlavičkou dolů. :sunglasses:
a moc se neprepracuj ,davej na sebe pozor :wink: jsem ti psala ,ze mas odpocivat :slight_smile: nemate nahodou s manzou ten hnizdici syndrom?
18. led 2011 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:
Zatím jen na skok, později zkusím dočíst...
byli jsme dneska na kyčlích s prckem, a super, už nemusíme :slight_smile: Jak pravil pan doktor, to jsou jádra jak blázen :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
tak šikulka, nemá to špatné po mamince :slight_smile:
a zítra jdeme na druhou hexu k naší paní dr...
:slight_smile:
18. led 2011 v 19:32  • Odpověz
@aja.83 je to je super moc gratuluji a jak jste velicí už? obříci co to jeden cm nebo víc ? :slight_smile:
@cajori17 jéé krásný a vy už jste fakt obřící taky velká gratulace
18. led 2011 v 19:39  • Odpověz
tak především moooooooooooooooc ´GRATULUJU @aja.83. @madormi @cajori,:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: holky držte se, teď už to určitě ti vaši bojovníčci vybojují a vy s nimi!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

@mari111 jupí, šikulka LAuroška, vítáme ji v klubu přetáčečů... a děláš vrchního obraceče?! Anebo už umí i zpátky?!
@petroska, jejda, to je mi líto, snad mu bude brzy líp!!!
@farmarska, ty dávej pozor na sebe před bacilákama a žádné divočiny, ať může miška v klidu ven, snad se brzy otočí!:slight_smile: mě Dr řekla, at magnesko vysazuju postupně od myslím 36 do 38 TT, že se nemá ráz na ráz s ním skončit...

tak to je snad všechno?!:slight_smile: na koho jsem zapomněla omlouvám se!:slight_smile:
a všem snažilkám jsem chtěla říct, at nevěsí hlavu!! holky věřte, že to přijde!! Určitě brzy!!!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Moc držím palce!!!
18. led 2011 v 19:48  • Odpověz
jsem se začetla jinde, ale už jsem zpět a dočteno :sunglasses:

Petrosko, jak píše Leník, já praktikuju u sebe i u mlaďase ty octové fusekle a fakt to pomáhá! Hele a na to, že moc nebaští prď, hlavně když bumbá :slight_smile: otřebuje ted hodně tekutin a u horečky spíše studené, hlavně né teplé. Taky často větrat, nepřetápět a dítko nezaduchňávat do dek :slight_smile: Moc držím palce, at je malej brzy zdravej!! Náš Robča měl to samé ted o svátcích a člověka to fakt psychicky ničí, když vidí svoje dítko trpět..at mu je rok nevo deset :pensive:
Jinak holky musím říct, že můj bacilák se vás asi zalekl, jak jste tu na něj nadávaly a normálně je skoro pryč! :fearful: :slight_smile: Už mám po něm jen malou boličku (uzlinku) na krku a občasné zakašlaní, ale jinak se cítím konečně ok.! :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
jsem se začetla jinde, ale už jsem zpět a dočteno :sunglasses:

Petrosko, jak píše Leník, já praktikuju u sebe i u mlaďase ty octové fusekle a fakt to pomáhá! Hele a na to, že moc nebaští prď, hlavně když bumbá :slight_smile: otřebuje ted hodně tekutin a u horečky spíše studené, hlavně né teplé. Taky často větrat, nepřetápět a dítko nezaduchňávat do dek :slight_smile: Moc držím palce, at je malej brzy zdravej!! Náš Robča měl to samé ted o svátcích a člověka to fakt psychicky ničí, když vidí svoje dítko trpět..at mu je rok nevo deset :pensive:
Jinak holky musím říct, že můj bacilák se vás asi zalekl, jak jste tu na něj nadávaly a normálně je skoro pryč! :fearful: :slight_smile: Už mám po něm jen malou boličku (uzlinku) na krku a občasné zakašlaní, ale jinak se cítím konečně ok.! :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
čajdo no manža ten zahnizdovací syndrom ani tak nemá :sweat_smile: ale já ho k němu dotlačuju :grinning: páč já ho mám jak vyšitej :grinning: :grinning:
18. led 2011 ve 20:13  • Odpověz
mad jsi doma, hurá!! a srdíčko tluče huráá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holka jsi šikulka a melej bojovníček :dizzy_face: já věřím, že to dáte :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně na sebe buď opatrná, nic nedělej!!
18. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
lení brouku nedepkuj :pensive: i tebe si štěstíčko jednou najde :wink:
18. led 2011 ve 20:16  • Odpověz
hadm moooc gratuluju ke kyčličkám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopretinko, téda tobě ty tejdny skáčou! :confused: :dizzy_face:
18. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
jo kopretinko to propstěradlo jsme měla kdysi u Robči a bylo v pohodě :wink: :slight_smile:

suzamen, to mne mrzí, že manža zlobí :cry:

kerie teda manža je šikulín, že to takhle s malou pěkně zvládnul-sám :confused: :dizzy_face:
18. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
@farmarska už druhá s octovýma fusaklama? :grinning: .tak teda budou fusakle první místo zábalu když se teplota zas rozjede.dík :wink:
@handm gratulkake kyčličkám.taky už máme od nich pokoj :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:25  • Odpověz
@ikopretinka Děkuju :slight_smile:

@petroska Tak to je fajn, že tak pije :slight_smile:

@farmarska Kéž by :slight_smile: Děkuju.
18. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že jsme dnes byli na desetiměsíční kontrole. Máme 75 cm a 8410g. :grinning:
18. led 2011 ve 21:06  • Odpověz
@aronek ahojky, tak jsem zahlidla zpravu od tebe a reaguju: my mame 74cm a 9kg - radi papame, i kdyz uz chodime vsude a nejsme schopni v klidu sedet, tak mame faldiky. :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:18  • Odpověz
@farmarska To už bude mit horši se otočit,,,mě se mala už neotočila...tak stojka=))))ja ji dělala a malem jsem se skutalela =)))nechapu jak to někdo s břichem uděla...
18. led 2011 ve 21:41  • Odpověz
@mabe taky dost jí, jenže lítá jak šídlo, takže jsme bez faldíků, ale dr říkal, že je v pohodě, že sice moc nepřibral, ale vytáhl se :wink: Jste prostě kus ženské :grinning:
18. led 2011 ve 21:41  • Odpověz
@suzamen Naprosto souhlasim......at je lip.
18. led 2011 ve 21:42  • Odpověz
@aronek no, peknej kousek. :slight_smile: hlavne ze jsou zdravi. :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:42  • Odpověz
@petroska Taky taky ponožtičky,,,ja dělala přesně aj olinkou jen chladila .......strašně se mu ulevi
18. led 2011 ve 21:43  • Odpověz
@ikopretinka To to je moc moc fajn hebounky.......
18. led 2011 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.