Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
19. led 2011

@sarlotta já kupovala sterilizátor už jak byl malilinký takže ho mám dlouho ale sterilizuju rači co 2 dny,když ho mám tak už ho využívám 🙂 .ted sme mu zkoušeli vysát z nosíka.děsně se u toho stekal a měl záchvat pláče jak to nechtěl a vysáli sme jen minimum.jako jen takové kapičky malé,jako by orošené.tak má rýmku nebo ne?jestli ho trápit?na vysavač nemáme ,máme centrální co dělal tatík tak by to nešlo.koupili sme tu co saju já z ust 😒 a pak ještě balonkovou.

lucadav
19. led 2011

@lenik_25 Kdyby jsi chtěla ,mam ty prašky na sklidněni a jsou fakt moc super ,,,,doporučuju......Krásně spi a ikdyž kašle trochu ,tak se nebudi....

petroska
19. led 2011

@sarlotta vykašlává pěkně ale chrochtá jako by měl plný nos ale i když pase tak mu nic neteče z nosa.asi ji nemá moc a teče mu rovnou do pusy a tím pádem chrochtá ,fakt nevím z čeho teploty ale dnes už měl jen 37,2 po odečtení tak snad večer zas nebude.sem se ptala jestli to není ze zubu a prý se mu ještě neřežou tak teplota z toho byt nemuže.prý je to z toho kašle 😒 ,přitom slintá a cpe si ruky do pusy jako by ho to tam bolelo.

handm
19. led 2011

Ahoj holky!
díky za gratuldy k jadýrkám, jsem fakt moc ráda, že má nožky ok a ne jak maminka.. i když já to měla jako dítě v pořádku, objevilo se to/projevilo až někdy v roce 2002...☹ ale budu věřit tomu, co říkala DR, že kluci tohle nedědí!!!

@petroska, škoda že nemáte na vysavač... ☹ ale jinak mareček ze začátku taky byl proti, ale přišla jsem na to, že mu nejvíc vadí, když mu držím hlavičku, sahám na ni.. takže ted odsáváme tak, že ho držím za ručičku a je uplně v pohodě 🙂 ještě se chechtá... zpívám mu u toho písničky o "zlých soplech"😀 a on se chechtá jak blázen 🙂
ale chápu, že když má kašel a teploty, že asi nepomůže nic....

my jdem dneska na druhou hexu a počíátám, že dojde na vážení.. tipuju to na 8,5 kilo 😀😀😀 už se hrooozně pronese !🙂 je to prostě chlapak... když jsem koukala na @aronek, ti to maj v 10 měsících, a my ve 4... uplně to vidim _🙂 a to přitom UM vypije 500 za den.. zbytek dokojím...

sarlotta
19. led 2011

@petroska no to se právě nedá srovnat ty odsávačky... fakt, do toho centrálního není hadice ? nebo jak to funguje- to se nasazuje na hadici víš.

sarlotta
19. led 2011

@petroska malá slintá a cpe si ruky do pusy už 2měsíce a prd 😝 😀 😀

handm
19. led 2011

@sarlotta a to já čekám každou chvíli ty horní, bo malej slintá taky jak bernardýn...🙂🙂🙂 a neustále si ojíždí palec...i muj 😀 au au au

handm
19. led 2011

tak ja musim vzbudit prcka, dat mu najist a vypravit nas k dr.. zrovna tak hezky chrupka...☹ no neda se svitit...
zatim se tu mejte, paaa

madormi
19. led 2011

@farmarska děkuji moc ale ještě to bude boj já to nezvdám tak doufám že ani bublina 😉

maarrtina
19. led 2011

@petroska tak to musím omrknout a najít nějaký levnější.

@sarlotta díky za rady, já vím jsem hrozná, ale vím, že vy my tady vždy poradíte. Hlavně mě většinou radíš ty a skvěle. Díky moc.

sarlotta
19. led 2011

@madormi ahojík, už jsi doma? co prďolka 😉

lenik_25
19. led 2011

@sarlotta Jo obklad jen na hrudníku... tak to jo, omlouvám se 🙂 Já myslela celého do mokrého a na to zapařit dekou. Budeš se divit, ale některé maminky takhle děti zapařují.
... a fotky dávám určitě vyvolat. Tyhle jo 😀

lenik_25
19. led 2011

@lucadav Luci, děkuju, ale nechci do něj cpát další léky, když toho bere tolik z alerga. Už uvažuju, jestli nezavolám Podolské a neproberu to ještě s ní, co všechno Dáda bere a hlavně už od 11 měsíců !

sarlotta
19. led 2011

@maarrtina nejsi hrozná, jsi pečlivá maminka... když vím poradím, ale myslím, že by sis na to přišla sama...s prvním dítkem je každý víc vyplašený... já už vím, že děti rostou a situace se mění každým dnem🙂)))
😀 😀

sarlotta
19. led 2011

holky mizím, jdem ven🙂

natalie77
19. led 2011

AHoj babulky moje zlatý 🙂 ,
šla jsem Vás okouknout...no hlavně mám velkou radost z Madormi 😵 , jen se držte, malé je držák statečný, takže to bude jasný bojovníček...jako náš Marekček, jeho význam jména je bojovník, tak to sedělo ještě jsme ani nevěděli, jaké jméno mu dáme... 😉 .

JInak ostatním těhulkám držím pěsti no a holky moje spolubojovnice snažilky, taky občas depkuji, třeba včera večer...byl to rok, co jsem zjistila, že jsem těhule.....ale život jde dál a my to dáme!! Jen prostě musí být ten správný čas...jo a teď těhulit není dobrý...až tak na jaře...teď budou chřipky...a tak.... 😉 . Myslím, že to byl i důvod zamlklého těhu, byla jsem během dvou měsíců asi třikrát nachlazená a dva dny jsem měla horečky...no a s Márou nebylo možný si lehnout....
Takže teď ještě ne....a tak v březnu do toho praštíme, jo?? 😵 .

No a taky ty Vaši marodi mě trápí...chuďátka malý...vím, jak Vám je, my bojovali od 4 měsíců....
Jediné co funguje tak je zvlhčovač, odsávačka, hodně pít, zvednout slamníček v posteli....a dobré kapky na kašel, aby byl na ten správný....buď na odkašlání nebo na suchý.... je to humus to počasí, snad Vám bude brzo lépe...

Tak se držte, bude zase líp 🙂 .
Jo a Farmíku.....ty si ty týdny už nepřipisuj...naskakuje Ti to holka 😵 . Ještě, že to těhulení trvá 40 týdnů...jinak by se Mišáček narodil do úplně nového domu, jak tak sleduju tu Vaší aktivitu při syndromu hnízdění 😀 😀 😀

Tak ahooooj, jdu něco dělat, ať nemám zase blbý myšlenky, v pondělí si mám dělat test a je mi jasný, že tam prostě bude zase jenom jedna.....tak znovu a lépe.... 😝

handm
19. led 2011

ahoj, jsme zpátky 🙂🙂
hexu máme druhou dávku a ani nezaplakal.. jen tak kouknul, jako co se děje, udělal krabičku ale pak se začal chechtat na sestřičku 🙂

no a ve 4 měsících má Mareček neuvěřitelných 8,5 kg a skoro 70 cm 😀😀😀😀😀😀
je to prostě neuvěřitelnej CHLAP 😀😀😀😀

madormi
19. led 2011

@sarlotta ahoj už jsem, a jak nevím no 🙂 trochu bojím, moc mě nebolí prsa už tak snad zase začnou, ale tak nepodávám se tomu, doufám a čekám 🙂

cajori17
19. led 2011

@natalie77 preju aby na testiku nebyla jedna ale // takovy krasny dalnice 😉

@madormi neboj,me uz od minuleho tydne neboli prsa a nemam uz ani nevolnosti,ale chyta me nejak zrava,v pondeli bylo vsechno v poradku,tak snad je to normalni,neboj 🙂

cajori17
19. led 2011

@handm ty jo ,Marecek je uz kus chlapa 🙂

cajori17
19. led 2011

jinak vas vsechny moc zdravim 🙂pritelak ma odpoledni tak se cely den valim v posteli.kdyby bylo alespon pekne pocasi,tak bych se sla projit,ale u nas prsi 😒

petroska
19. led 2011

@handm ty jo,to je kus chlapiska 😀 .supr že snášíte očkování,my to obrečíme a ještě k tomu teploty a protivisko 😢 .hod fotečku Marečka 😉

handm
19. led 2011

@petroska no neuvěřitelnej!🙂
ja doufam, ze reakce nebude ani druhej den, minule mel trosinku teplotku, ale to mohly bejt zuby, co mu narostly najednou z niceho nic 😀 a byl pak druhy den takovy odevzdany, tak uvidime..
fotecku najdu..
🙂

handm
19. led 2011

@petroska paseme koníky s mamkou 🙂

cajori17
19. led 2011

@handm krása,Mareček je krásný chlapeček 🙂

madormi
19. led 2011

@cajori17 no já doufám, no nepoddávám se tomu věřím že to bude ok tak snad bublina nezklame 🙂

handm
19. led 2011

@cajori17 děkuju!🙂 je to naše láska!🙂 a ta tvoje za osm měsíců vykoukne!!🙂🙂🙂

aronek
19. led 2011

@handm to je fakt ku chlapa 😀 my jsme drobnější, ale v normě a hlavně úplně v pořádku 😉 ještě jsme neměli ani rýmu 😵

lucadav
19. led 2011

@lenik_25 To jo,,,určitě ji zavolej,je to moc hodna pani=)

handm
19. led 2011

@aronek my jsme taky v normě... on není tlustej, jako tvářičky má, to je jasný, ale na tu dýlku je uplně v pohodě, koukala jsem s dr do těch jejich tabulek 😀 ale hlavně že je taky zdravej a v pohodě!!!🙂
hele, mám kamarádku, ty maj 9 měsíců a má sotva 7 kilo...a dr jí tvrdí, že je to taky ok... mě přijde trochu jak z dachau, protože je dlouhej, ale prý ok...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru