• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojky :slight_smile:
@mari111 to je teda síla :astonished: :astonished: :angry: , tak držím palce ať to skončí na té nejnižší částce :confounded:
@lenik_25 držím pěsti, ať dušík sílí a vylíhne se v krásné miminečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S tou vaší sedačkou byla teda čekačka :astonished: :unamused: My si nechali na zakázku udělat trojmístnou + dvojmístnou. Vybrali jsme si matroš na potahy a výplně do polštářů.....no a budou za měsíc. Ta dvojka se standardně nedělá, tu budou vyrábět jen pro nás. :sweat_smile:
@mirax doufám, že jsou Bětulinka s Tobíkem hodňoučcí, ať můžeš odpočívat, když ti je tak megablbě :confounded:
@aja.83 tak v pondělí držím palůše :wink: :wink:

Já klasika - makám v bytečku. Teď ale sedím se Šímou u manži v kanclu, jelikož on v bytě vrtá a to by se moje mimineško bálo
28. led 2011 v 15:17  • Odpověz
@marulinka Já jsem měla také....já bych si s tím zašla na kontrolu,ale jinak to má spousta těhulek......pry i třeba cele těhotenstvi. Akorat u mě se to zhoršovalo až to byla pak krev a to už neni dobry. Ale za kontrolu od doktorky nic nedáš. Já jsem měla dost špatný pruběh ,tak bych běžela ted už asi s každou kravinkou=)))) ale určitě to bude dobré...
28. led 2011 v 15:18  • Odpověz
@wlladka Tak to bude super, když hodíš foto, až sedačka dorazí. My totiž plánujeme DO BUDOUCNA předělání obýváku a chceme taky nějakou pěknou moderní dvojku a trojku. Jináč děkuju, snad se z dušíka něco vyvine.
28. led 2011 v 18:41  • Odpověz
tak holky, jsem uložila naše štěstí a hned spinkal :slight_smile: jsme sami doma, manžel na služebce a přijede někdy v noci.. tak to koupání a krmení a všechno jen v jednom je tedy trochu hukot :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem zvyklá, ve dvou je to pohodička :slight_smile:
28. led 2011 v 19:25  • Odpověz
@handm taky mi dneska krásně usla, ťuk ťuk aby mi teď nezačala mrnčet :sweat_smile: jinak ti řeknu, ja jsem zviklá že skoro vždy koupe manža a asistuje u všeho, chce si jí užít aspoň večer ,když je do večera v rachotě a když je občas ještě díl tak vše dělám sama a je to nezvik :confounded: ale my to vždy zvládnem, ne :wink:
28. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
@mari111 musím zaťukat, že večer usíná v postýlce v podstatě bez problémů!:slight_smile: najíme, krkne, položíme a jdeme pryč.. když se ozývají zvuky, tak dojdem kouknout, podáme dudlíček, ale většinou spinká do minuty :grinning:
ale přes den mi postýlku bojkotuje :grinning: na spaní... ale nevadí, halvně že v noci je to v pohodě!:slight_smile:
u nás právě taky manžel chce být u všeho večer, mohlo by to být klidně tak že s jeho příchodem předávám dítě a dávám nohy hore :grinning: ale nikoliv, mě to baví s nima :slight_smile: ale je to prima, že jsme na to dva :slight_smile: tedy tři :slight_smile:
28. led 2011 ve 20:06  • Odpověz
aHOJ HOLKY :( právě jsem se vzbudila a jde ze mě krev..asi to zase nedokážu :( jsem hotová "(
29. led 2011 v 16:31  • Odpověz
@nicollka šmarjáá, doufám, že jsi jela do nemocky holka, prďolka to musí vybojovat :pensive: :wink: :wink:
29. led 2011 v 18:09  • Odpověz
@handm na příkrmy říká mňam mňam:slight_smile:)) jak si mlaská :grinning: no ale lezení na kolínkách zatím neee... už teda ryje hlavičkou do deky a zvedá zadeček a šponuje nožky, ale technika žádná :grinning: :grinning: to chce čas.. vydrží hoodně dlouho na bříšku, natahuje se po hračkách, překuluje se kam potřebuje, otáčí se kolem své osy na bříšku, takže dosáhne na všechno :wink: začíná být nebezpečná :sweat_smile:
29. led 2011 v 18:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok.Jak jsme byli na očkování Mud.řikala,že mám přitahovat Vítu do sedu,tak to ted děláme,ale on mi po krmení jakoby leži v ruce a začne se sám od sebe přitahovat :sweat_smile: že je na to brzy co?V tom přitahování krásně drží hlavičku a i se u toho směje. :sweat_smile:
29. led 2011 v 18:17  • Odpověz
@kopa není, to je normálka, posiluje zádové svaly, z toho lehu mu podej prsty jen a nechej ho aby se přitahoval sám a pak ho zas polož, nenechávej ho sedět, aby si nebortil páteř. lepší je pasení koníčků, ale to taky mimošci nevydrží dlouho. tak střídat :wink:
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz
autor
@sarlotta Děkuji za odpověď,já jen abych mu ňák neublížila víš :sweat_smile: On se všechno rychle učí :grinning: Jsme to začali cvičit ve Čt :sweat_smile: a už mu to jde :wink:
29. led 2011 v 18:50  • Odpověz
@nicollka drž se, zvládli jste to jednou, zvládnete to i podruhé, držím všechny palce co mám
29. led 2011 v 18:52  • Odpověz
autor
a tady ještě fotečky :grinning:
Jo a přišla mi dnes mrcha :angry: :angry:Jak to bylo príma bez ní :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra vás snad konečně dočtu :sweat_smile:
29. led 2011 v 18:54  • Odpověz
@sarlotta jee, s tou už musí být taky legrace :slight_smile::slight_smile: už se na tohle mooc těším :slight_smile: na "nebezpečné" prtě :grinning:
Jinak jak jsem se tuhle ptala jak z bříška zpět na záda, tak dneska 4x mi to předvedl :grinning::grinning::grinning: je to šikulka!:slight_smile: ale jen ráno, pak už ho to asi vyčerpalo a zbytek dne nic :slight_smile:

@kopa jééé Vitula je super, má kukadla krásný!:slight_smile: a taky šikulka:slight_smile: Mareček už by taky nejradši seděl...!
@nicollka - ježiš marja, snad jsi v nemocnici a oba v pořádku!!! držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. led 2011 v 19:08  • Odpověz
@kopa jo a mrchu teda nezávidím.. já jí ještě neměla, až mě to šokuje, s tím mojim "kojením":grinning:
29. led 2011 v 19:09  • Odpověz
autor
@handm Hani to je šikula :grinning: :grinning: už se těším až se taky Víťa bude přetáčet :grinning: Mrcha mě pěkně štve :sweat_smile: :angry: už přemýšlím,že by bylo lepší být zase těhu :grinning: :grinning: :astonished:
29. led 2011 v 19:14  • Odpověz
autor
@handm Hani já jsme taky zvyklá,že mi dost manža pomáhá a pak když je pryč tak nic nestíhám :grinning: ale Vítek už vůbec nebrečí a už se celkem zabavuje sám.Jediný co tak vyžaduje furt pusinky na ouško :grinning: :grinning: Je to roztomilý,normálně leží a otočí na mě hlavu a hlavo furt naznačuje že chce pusinky,dělal to u nás v posteli a ted to vyžaduje i v postýlce večer před spaním :dizzy_face: :dizzy_face: je to moc roztomilé :dizzy_face:
29. led 2011 v 19:17  • Odpověz
@kopa no, já už si říkám, jestli třeba nejsem těhu :grinning: to by byl goool!:slight_smile: že mi nejde váha dolu, jím tak nějak normálne, ale zas žádné jiné příznaky nemám :slight_smile:
a neboj, on se ti Vítek začne točit když to budeš nejmíň čekat! a pak třeba taky budeš vrchní obraceč :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
29. led 2011 v 19:19  • Odpověz
@kopa jee, leni pusinky na ouška, to je tedy mazlík!:slight_smile: jsou to sladcí klucí!:slight_smile:
29. led 2011 v 19:21  • Odpověz
autor
@handm No to by byla bomba :grinning: :grinning: :astonished: hele mě váha nejde vůbec dolu :angry: ale ani nejde nahoru :grinning: :grinning: Já jsem měla strach,páč nám to minule trošku ujelo a ted jsem strachy trnula aby došla MS.
29. led 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
@handm Minule chtěl pusinkovat půl hodky a jakmile jsem přestala začal řvát :grinning:
29. led 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak já zase mizím,jdu si odstříkat mléko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2011 v 19:23  • Odpověz
ahojky jdu jen na skok.babča celý den hlídala trak sem se potila s horečkama.V pátek na kontrole Filípkovi podle krve zjistili že má v tělíčku menší zánětek ale nic hrozného a vysadila mu všechny antibiotika a nasadila mu kapky ,homeopatika .prý je jedno z mála miminek co očkování zavinilo aby se mu projevil bacil.má prostě bacila z očkování.a jestli se mu to projeví i po dalším očkování tak bude muset nasadit nějaké protilátky a by tělo nereagovala takle.na pruduškách to má malilinko lepší ale žádná sláva ,furt kašle jak tuberáček a dnes opět teplota :frowning2: .je to prý na dlouhé léčení :astonished: už mě ze všeho hrabe.kdybych aspon já byla zdravá.su jak chodící mrtvola a dítě mi pláče že se o něj nedokážu postarat jak je mi zle.a kdo by hlídal není.na mamku se obrátit nedá a tchýňka bydlí v kdesi v řiťce.at už tohle skončí!!!
@nicollka držím palečky at to bojovníček vybojuje i po druhé
@kopa roste vám do krásy klouček :dizzy_face:
jinak taky posílám našeho marodka.sice na to nevypadá ale je to protivka protivná :astonished: prcek už usíná tak se du připojit s ním :frowning2:
29. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
holky co tam nikča nevíme nic? :frowning2:
30. led 2011 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, Jé jé Nikuško držíme palečky aby bylo vše v pořádku, bojujte .
@petroska chudinko malinkej ale směje se tak je dobře, snad vás nebudou ty hnusné bacili dlouho trápit :unamused:
@kopa jaky je podarený Víteček, krásně se drží na pacičkách, šikulínek jeden :dizzy_face:
@handm tak už se otočil aj spátky,jo. No vidíš to, jak je šikovnej, ten teda fakt jede :dizzy_face: za chvíli ti uteče :sweat_smile:
30. led 2011 v 10:37  • Odpověz
Krásné ranko.....Holky máte moc pěkné dětičky.......

Nicol držim palečky ,,snad to bude v pořádku..
Něco pro zasmání
30. led 2011 v 11:05  • Odpověz
autor
@mirax Opožděně gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: Ty vago trojčata :sweat_smile: :grinning: :grinning: jak jste to udělali,pošli návod na výrobu :grinning: :grinning: :astonished:
30. led 2011 v 11:43  • Odpověz
autor
@sarlotta Moc pěkné víly jste vyrobily :dizzy_face:
@mari111 To mě mrzí jaké máte stále trápení kvůli té nehodě :pensive: :pensive: snad vám to dobře dopadne.
@wlladka Vladěnko videoko jsem viděla,je moc krásný :dizzy_face: i když ze začátku mi bylo dost do breku a měla jsem husí kůži a hnedka po shlédnutí jsem šla za Vítečkem a děkovala bohu :sweat_smile: že jsme zdravý!!Šimonek se s tím popral a je to kluk šikovnej,nejvíce jste mu pomohli vy a díky vám ej tak šikovný :dizzy_face:
@farmarska Farmíčku holka odpočíváš? :sweat_smile: šetři se,už to máš za chvilku :sweat_smile:
@handm Jé ted dočítám,že manža ti boural :pensive: hlavně že je v pořáku!!!!
30. led 2011 v 11:50  • Odpověz
autor
@wlladka Vladěnko to máte krásné hnízdečko :dizzy_face: :dizzy_face: nejvíc se mi líbí koupelna :grinning:
30. led 2011 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.