• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky, hezké ráno :slight_smile:
všem moc děkuju :slight_smile:
lení ten grafík vypadá supr pěkně! :dizzy_face: :wink: já bejt tebou tak na ten tvůj nos jen stříkám do zblbnutí vincentku s na krk propolky ..páč něco mi říká, že tu máme další těhulku :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
májí a co se děje? :confused: vyčerpanost? depky z toho, že to nejde? Proš se nechceš snažit? manža zlobí? :confused: ty hele ale jinak bud ráda, že on chce :sweat_smile: víš co to je jinak za opruz, sledovat ovuli, snažit se otěhu a ještě do toho muset uhánět a znásilňovat manžela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No snad bude brzy líp, i zdravotně :wink:
petrosko krásně velcí už jste :dizzy_face:
2. únor 2011 v 07:56  • Odpověz
šarlotko, no já bych raději toho prvního, na narozeniny mého taťky, víš jak jsme se tehdy bavbily :wink: , ale jinak ani proti jinému datumu nic nemám :wink: :grinning: strááášně to uteklo! jsem si myslela, že se nikdy nedočkám a už je to za dveřma :sunglasses: :dizzy_face:
2. únor 2011 v 07:58  • Odpověz
maendy je bafík ok.? :confused: :confused:

ahoj miraxíku!!! :slight_smile: jak je těhulko? :wink: :slight_smile: Alžbětce za mne dej pušinku a pogratuluj a hezky si užijte oslavu!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
šíleně to letí!!! zrovna před chvilkou jsem o tom psala :grinning: Já taky před rokem v unoru ležela v nemocnici a myslela si, že pro mne už na světě není žádný štěstí :pensive: ...a ted.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:01  • Odpověz
@mirax V prvé řadě přeji všechno nejlepší Bětušce k tak významným narozeninám. Je to nádhera :slight_smile: Ať je hlavně zdravá a šťastná :slight_smile: Jinak dneska jsem se testila obyč. testem z DM drogerie a chvíli tam nic nevidím, pak chvíli jo, je to buď pomalu neviditelný duch nebo nic. Takže si naděje bohužel nedělám :frowning2:

@farmarska Zní to krásně, jak to píšeš, ale nějak tomu nevěřím. Pobolívá mě podbřišek jako před MS. Na druhou stranu si říkám, že graf vystoupal na 37,1 a to mám dneska dostat MS... nechápu. Jinak do nosu teď používám už jen Pinosol a do krku propolis na stříkání.

Jinak teda přiznávám, že mám žaludek pěkně na vodě už pár dní.
2. únor 2011 v 08:32  • Odpověz
holky, děkujeme za gratulace! :slight_smile:

@lenik_25 ... tak ještě počkej na nějaký kvalitní testík! Já když jsem měla na mamatestu hezkou čárku tak např. Best 2 test mi neukázal zhola nic...jen bílo pusto! Tak objednejúkup mamatesty, co? Držím moc palečky, grafík vypadá fakt krásně!

@farmarska...ahoj matko :wink: , gratuluju k včerejší kontrole, super, že Míšánek už si to míří hlavou do rozkroku :grinning: No, jo..však je na čase, za měsíc ti ke ke zvířetníku a rodince přibyde nové uááááááuáááááááááááááááááááááá :grinning:

2. únor 2011 v 08:45  • Odpověz
Krásné ráno, Adélka dostala v noci trošku rýmu a kašle trochu můžu jí koupit jen něco v lékárně. K doktorce jít nemusíme ne, A můžete mi poradit co jí na tu rýmu a kašel koupit. Díky
2. únor 2011 v 08:58  • Odpověz
Ale nemá ještě 3 měsíce.
2. únor 2011 v 08:59  • Odpověz
hele patoložko, mi to přijde, jako by jsi z toho uáááááá měla nějakou škodolibou radost :grinning: :grinning: :grinning: ale víš jak, mne nějaký jedno uááá nepoloží, ale bejt tebou tak už se předzásobovávám špuntama do uší, matko tří malejch prtˇat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to bude muziky doma :grinning: a zadarmo! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:09  • Odpověz
martinko já myslím, že nemusíš hned k mudře, když to není vážné, že návštěva lékárny bude stačit :wink: a určo ti tam i nějak poradí :slight_smile: Já bych poradila, ale zatím sama nevím :sweat_smile:
2. únor 2011 v 09:11  • Odpověz
@mirax všechno nejlepší Bětušce k prvním narozeninám :slight_smile:
@farmarska díky, taky si myslím, že hned nemusím k Mudře. A já právě taky nevím co koupit.
2. únor 2011 v 09:19  • Odpověz
@mirax No vidíš, mám tady Best 2 :frowning2: No a pak teda ten novej Clearblue digital, ale to chci ještě počkat.
2. únor 2011 v 09:23  • Odpověz
@lenik_25..best 2 je šmejd, to už jsme tady psaly několikrát. No, já to vidím nadějně:slight_smile:)) A nemůžeš si koupit někde nějaký kavlitní test? Ten digitální bych si taky nechala na slavnostní potvrzení :slight_smile:

@farmarska.... :grinning: to víš, že tě jedno uááááááááááááááááÁÁÁÁ nepoloží :grinning: Uvidíme, co mě ..v tom máš recht :grinning: Já mám ten sled dětských křiků nějaký rychlý :wink:

Zítra jdu na kontrolu, tak doufám, že bude vše ok...přídatné bublinky, že budou menší nebo už pryč a prstě, že roste...taky se trochu bojím, v tom začátku člověk fakt neví.
Dám hned ráno vědět, jak jsem dopadla.
2. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
Petí tak na zítřek opět držím mooooc palečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a s tím svým uáááá si zase až tak jistá už nejsem :sweat_smile: to víš, přeci jen, Robča už mi odrostl a já my si navykli na určitej klídek :sweat_smile: tak snad se pak z toho bééééé nezhroutím :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Lení sežen někde ten mamatest :wink: je nejspolehlivější, máme to tu odzkoušené :wink:
2. únor 2011 v 10:23  • Odpověz
Tohle je Best 2, mamatest u nás nemaj. Zítra zkusím clearblue digital.
Hele, jinak na těch malých je to blbě vidět, tak tady je odkaz na album http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/album/velke-prani/
2. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
@lenik_25 asi fakt budeš muset sehnat mamatest, pže tu nic nevidím na tomto šmejdu :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
@madormi :grinning: Se směju :grinning: Hezky jsi to napsala :grinning: Zítra zkusím ten clearblue :slight_smile: Už mě neba kupovat testy. Ono to je krásně vidět na první pohled, ale prostě to nejde vyfotit. Zkusila jsi to album?
2. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holčinky, zdravím vás! :wink:
@farmarska Super, že Mišák se otočil hlavičkou dolů! :dizzy_face:
@mirax Držím na zítra pěsti!!! :dizzy_face:
@lenik_25 Držím palce, ať to vyjde! :wink: Koukala jsem na ty tvoje testíky, až jsem si málem oči vykoukala a čoveče - vidím opravdu malého dušíka!!! :dizzy_face: Tak moc na tebe myslím, ať duch sílí!!! :wink:
2. únor 2011 v 10:42  • Odpověz
@aja.83 No je táááám :grinning: On se na to člověk musí soustředit, jak je to na fotce. Ale ten duch je jinak v reálu vidět pěkně. Ale říkám si, že 28DC by mělo být vidět víc... :frowning2:
2. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
@sarlotta přeci si nebudu měřit obličej :grinning: ani deko jsem nezhubla :zipper_mouth: :zipper_mouth:
já mám doma jen ten natahovací metr :grinning: :grinning: a postavu už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci si koupit Manducu a bojím se že mi bude přes břuch malá :sweat_smile: :frowning2:
@mirax Jé to to letí :grinning: krásně to oslavte a přeji Bětuli všechno nejlepší k jejím prvním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
leni já teda mikroducha vidím na té druhé fotce v albíčku :wink: ale chtělo to hodně koncentrace :grinning: a taky umu :sunglasses: já jsem expert na vyhledávání a rozpoznávání pididuchů z testíků :grinning: když si vzpomenu na své neviditelné duchy, které jsem vždycky viděla jen já a to se musel ještě správně ten test naklonit-do dobrého uhlu :grinning: :grinning: :grinning:
hele pošli mi na ip svojí adresu, u nás je mají a dnes stejně musím na poštu :wink:
2. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí gratulka ke kontrole a k tomu,že se Mišánek umoudřil a otočil se hlavičkou dolu :grinning:
2. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
@lenik_25 Neboj, máš jen nějaký horší test. Zítra na lepším testu bude určitě vidět víc! :wink:
2. únor 2011 v 10:47  • Odpověz
jéé tak zatím co já si mohla oči vykoukat, vy tu krafáte :grinning:
hele leni ještě, zkus už od večera nepít, nebo jenom malinko, aby nebyla moč moc zředěná a ráno zkus počůrat novej papírek :wink:
2. únor 2011 v 10:48  • Odpověz
autor
@maarrtina Marti hodně zvlhčuj vzduch a prokapávej nosík(Libenar,Physiomer baby-ten nám hodně pomohl na velkou rýmu akorát je ve spreji a malej vždy brečí :sweat_smile: ) a odsávej at nemá zahleněný krk a dávej hodně na bříško at se spouští ta rýma :wink:
2. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@mirax alžbětce všechno nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííí, princezničce krásné a šikovné :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A hoodně velký dort jooo, matko :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 10:50  • Odpověz
autor
@lenik_25 testuj,ale né Bestem :rolling_eyes: Ten mi vždy ukázal // a těhu jsem nebyla!!!Jedině mamatest :dizzy_face:
ají, kopi dík :dizzy_face:
kopi no já taky uvažuju pak o nějaké klokance, jen se bojím abych nějakou dopla :sweat_smile: se mi nece přešívat a nastavovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele a co jinak u vás doma? zklidnilo se to s manžou?
martinko jo a přizdvihni postýlku-podlož :wink:
2. únor 2011 v 10:51  • Odpověz
@kopa Na mamatestu jsem taky měla ducha. Ale nešel ani vyfotit.
2. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
autor
Holky háčkujete někdo? :sweat_smile: :sweat_smile: Chtěla bych začít háčkovat a hledala jsem na netu náky návody a já se v tom sakra nevyznám :grinning: :grinning: Jako že je víc technik těch ok :sweat_smile: nechápu to :grinning: a chci malému udělat čepku :grinning: a nevím kde začít prostě jsem debil a nechápu :fearful:
2. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.