Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
3. únor 2011

@kopa
@sarlotta díky za odpověď. Tak já má nahoře zatím 3,5kg, tak uvidíme konečné číslo. Jo termín mi vyšel opravdu senzačně, jsem ráda. Já jsem nar.21.5. a termín mám 12.5. 😀

zuzago
3. únor 2011

Ahoj holky, měsíc jsem tu nebyla. Nechtěla jsem lekat snažilky, protože po objevení dvou čárek jsem měla ještě problémy. Špinila jsem asi do 8.týdne, měla jsem strach, že to skončí stejně jako předtím. Vše se ale uklidnilo a teď už jsme s malinkým v pořádku. Právě jsem ve 12. týdnu, nejhorší je snad už tedy za námi a začínáme tu radostnou zprávu vyhlašovat pomalu do světa. Všem snažilkám tedy moc přeju, aby měly brzy podobný zážitek jako my. No, nemáme ještě vyhráno, ale teprve teď se začínám i já opravdu radovat. První týdny jsem si to raději moc nepřipouštěla a doktor (mám teď nového) se mě dokonce zeptal, jestli těhotenství bylo plánované, protože jsem nereagovala příliš vesele.

lenik_25
3. únor 2011

@zuzago Ahoj, moc moc gratuluji k těhotenství.

lenik_25
3. únor 2011

Holky, tady je ten clearblue na denním světle.

cajori17
3. únor 2011

cauky,
@lenik_25 vidim ducha 😀

cajori17
3. únor 2011

@zuzago gratuluji 🙂preju hodne zdravicka 🙂

cajori17
3. únor 2011

miraxiku a ikopretinko,gratuluji ke kontrolam 🙂

nicollka
3. únor 2011

leni, no nevim podle barvy mi to prijde jako kanalek, zkus rano z ranni mamatest co? zitra podle me budes 11dpo tak by tam mel zase byt

lenik_25
3. únor 2011

@nicollka Barva je bledě modrá...

madormi
3. únor 2011

@lenik_25 a kolik dnís i po ovulce? fakt zkus ráno hned po probuzení a nepij předtím ať je moč co nejmíň zředěná,ale ono fakt záleží kdy si mohla otěhu, pže já teď měla v 10 ráno dva dny před očekávanou mrchou slabou čárkou,ale byl to mamatest 10ml a to je možná ten důvod, takže znova jediný co můžou poradit zkus mamatest 🙂nebo si zajdi na odběry krve, pže takhle se zblázníš z toho lovení duchů a rozebírání testů 😀 😀

madormi
3. únor 2011

@zuzago gratuluju to je super zpráva, já taky to měla hodně nahnuté v 6 a 7 tt, ale bobek bojoval jak o život a doufám že bude i nadále 🙂

lenik_25
3. únor 2011

@madormi Bych mohla napsat román "Já a moji duchové" co? 😀 Mamatest 10 mi dneska v 10 ráno vyšel se slabou druhou čárkou, malilinkatou, dám ho zítra z ranní moči a už nebudu pít. Horší je, že mám furt žízeň 😀
Jsem asi tak 11 DPO, i když mívám cyklus 28-29 dní. Ovulka byla později.

madormi
3. únor 2011

@lenik_25 10 dní po ovulce a testuješ už týden mě z tebe trefí 🙂))))))) zítra čekám na testík pozitivní 🙂

maendy
3. únor 2011

@lenik_25 Já ho vidíííím...je tam.....tda ty vyhodíš celej majlant za ty testy 😀
že si nedaš den pauzu,pak uvidíš ten rozdíl...to bude spešl dálnice 😀

lenik_25
3. únor 2011

@madormi Já jsem totiž tvrdila,že jsem měla ovulku dřív, ale holky tady mi to vyvrátily. JInak bych se tak brzo netestovala.

@maendy A že si tu dálnici pak užiju 😀

maendy
3. únor 2011

tak já holky začnu hned jak mě skončí ta děsná mrcha měřit teplotu,pry je lepší nasadit ten duphaston až podle teploty,kdy přesně ovu proběhne.... snad jsem i slyšela že ten duphaston když se nasadí dřív může tu ovulku bloknout,i když dle dr ne..... no nevím.....
tady se nam to //,už se chci taky přidat,a tentokrát už to musí dopadnout dobře,do třetice..... no ne?

murynka
3. únor 2011

@lenik_25 jestli to pomůže 11DPOúplně nahoře..moc držím palce!!!

murynka
3. únor 2011

ještě tady

mari111
3. únor 2011

@lenik_25 duch tam prostě je tak teď už jen aby sílil, a že bude, prostě musí 😉 a ne aby ti bylo zle, ja chci zhruba tak za měsíc od tebe ten dort 😀 jasný !!!

lenik_25
3. únor 2011

@murynka To je mamatest 25 viď?

@mari111 Rozkaz 😀

tercie
3. únor 2011

@lenik_25 Leni já měla 10DPO test taky sotva viditelnej, zkusím to někde najít, jen to nemám moc dobře nafocený...

mirax
3. únor 2011

@lenik_25...leni, jsem zvědavá na zítřejší test. Je možné, že jsi otěhotněla nakonec později. V tom případě ale ten úplně první dušík, co jsi sem fotila musel být asi falešný? Už nevím, kolik je to dní. Myslím, že pokud jsi měla slaboulinkou čárečku někdy...tak za 5 dní by už ta čárka měla být rozhodně silnější, proto usuzuju, že ten první testík možná nebyl ten pravý.
Jestli máš ale teď čárečku, tak to vypadá dobře! A nechci strašit, pač já jsem to samé co ty, že testuju už od 10DPO, ale je to rizikové...však víš.
Moc moc držím palečky, aby na tebe zítra vykoukla druhá / a už moc nepij žádné tekutiny🙂, to je jistota!! 😉

majjka24
4. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .63DC
majjka24 ...................19 DC
Ivomal......................... 43 DC
Katyna ........................ 41 DC
Natalie77 ......................9 DC
Martasek ................ . 5DC
nikissek28.................8DC
lenik_25................... ..30DC
maendy................ ......7DC

lenik_25
4. únor 2011

Hlásím 1 DC 😢

Tady je graf
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

Mamatest 10 negativní.

lenik_25
4. únor 2011

Tady je pokračování nového grafu, na 37,0 mi začíná MS http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

murynka
4. únor 2011

@lenik_25 to je mi líto ☹ ☹

lucadav
4. únor 2011

@lenik_25 Ty jsi to dostala????=(((( ja se v tech vašich šifrach nevyznam......

lenik_25
4. únor 2011

@lucadav Jojo, dostala jsem to. Teda zatím jen pár kapek na toaleťáku, ale vzhledem k tomu, že byl ranní test negativní, tak je jasný, že se to rozjede.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru